ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Fatip, Fatip Gentile

Перейти донизу 
+51
ArtemSeaman
Yura_
all75
Віталіk
Hamster
ditrih_
ARTURIUS
alex-kin
bulldog38
vates
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
2046
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Стас
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
55 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
sparta4
Бувалий
Бувалий
sparta4


Повідомлень : 155
Репутація : 55
Дата реєстрації : 15.07.2018
Звідки : Днепрорудное

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyПн 23 Вер 2019 - 21:24

Какое лезвие использовали?
Повернутися до початку Перейти донизу
Budget Shave
Бувалий
Бувалий
Budget Shave


Повідомлень : 187
Репутація : 405
Дата реєстрації : 10.01.2019
Вік : 34
Звідки : Николаев

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyПн 23 Вер 2019 - 21:26

Лезвие Рапира Платина Люкс
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Вопрос тем кто в теме Фатипа.   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyСб 28 Бер 2020 - 10:41

Увидел в barbercompany станок Morgan's Gentle Shaver. Я так понимаю, что сделал Фатип для этой британской компании. На сайте говориться что станок из нержавейки. На британском сайте тоже самое пишут. Кто в курсе подскажите пожалуйста, действительно ли все из нержавейки или только нога? А то знаете как иногда бывает, пишут что нерж. а на самом деле только ручка нержавейка. https://barbercompany.com/stanok-dlja-britja-morgans-gentle-shaver/
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyСб 28 Бер 2020 - 11:29

Александр Lutsk пише:
Увидел в barbercompany станок Morgan's Gentle Shaver. Я так понимаю, что сделал Фатип для этой британской компании. На сайте говориться что станок из нержавейки. На британском сайте тоже самое пишут. Кто в курсе подскажите пожалуйста, действительно ли все из нержавейки или только нога? А то знаете как иногда бывает, пишут что нерж. а на самом деле только ручка нержавейка. https://barbercompany.com/stanok-dlja-britja-morgans-gentle-shaver/
Задал им вопрос по поводу материала, хотя это обычный латунный Фатип.
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyСб 28 Бер 2020 - 14:51

Також звернув увагу. На вигляд звичайнісінький Fatip латунний на ручкці Retro, навіть на коробці написано - Fatip. Ціна також непогана.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyСр 1 Квіт 2020 - 19:48

Взяв нещодавно фатіп відкритий до рук, після довгої перерви. Ну й непередбачуваний станок. На звичний третій прохід проти росту волосся, відчуття було що до зубів доскребу. Шкіра відчутно втомилась за два проходи. Вкотре запевняюсь, що R41 менш травматичний.
П.С. На рахунок станка з Барберкомпані, я впевнений, що то латунь. Вже не раз помічав, що пишуть нержавійка, а по факту станок просто покритий нержавіючим покриттям.
Повернутися до початку Перейти донизу
2046
Постоялець
Постоялець
2046


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyВт 8 Груд 2020 - 0:06

Ну вот наконец-то и я могу написать отзыв о своём коротыше Fatip Piccolo gold open comb
Начитавшись отзывов и насмотревшись разных обзоров, долго думал, а стоит ли?
Но после выхода Стаса, где он сравнил фатип и 41ю голову, решил брать! Особенно очень понравился он в золотом цвете, но в Украине такого не было с открытой головой, заказывал на yourshaving.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Долго собирался мыслями, как правильно к нему подойти. 41й головой пока не брился, и до конца не понимал "той" агрессии в станках.

Прежде чем побриться фатипом, выбирал подходящее под него лезвие, поскольку первые впечатления самые важные для меня. 
Остановился на зелёных Derby!

Что ужасно меня бесит, так это установка лезвия в станок. Так еще я себе никогда не парил мозги. Минуты 3 его то собирал, то разбирал. Я думал что в версии 2019 года явных проблем с этим не будет, но нет. Это явный минус. Возможно, тут нужно учиться, приноровиться, но я не хочу этого всего. Я хочу просто начать бриться. 

Первое бритье с зелеными derby — ужасное. Я сначала не мог понять, в чем была проблема: то ли в станке, то ли лезвия, то ли мои руки кривые. 3 прохода, DFS с натяжкой. Но, должен подметить, что благодаря моей непривередливой коже, ни порезов, ни красных точек, только одно недопонимания. Ну и ладно, шкрябать не стал, сделал выводы.

На второй раз взял Рапиру — ну, скажу я вам, тут уже совсем другое дело. Два с половиной прохода и чуть добривок, BBS — 98%. Пока эти лезвия в фаворите в этом станке.

Третий раз взял Treet Platinum. Чуть лучше чем с Derby, но значительно хуже чем с рапирой! 
Четыре (4!!!) прохода и только DFS. 

В общем, станок интересный, как минимум своей историей и упорством итальянцев не делать его с каждым годом всё лучше и лучше. Увесистый, это хорошо. Покрытие — после трёх раз использования, с протиркой и сушкой после, уже начал "мутнеть" или как это назвать. В общем, аналогичная проблема у Стаса с его фатипом.

Не думаю, что он будет моим любимчиком на все случаи жизни, но пока продавать его не хочется. Хочется ещё его поизучать! 

На будущее сильно заглядываюсь на станочки от Razorock (BBS или Mamba).
Хочется бриться чаще чем раз в 4 дня, а с фатипом это проблематично. Коже нужен отдых. 
Возможно получится у кого-то взять BBS или Mamba на затест. lol
Понял, что люблю станки помягче.

Советовал бы я этот станок?
Наверное да, но явно любителям агрессии в бритье и тем, кто бреется раз в неделю.
Тем, кто только вливается в тему ВКБ, вряд-ли. Но, тут уже каждому своё.

Если со временем что-то сильно изменится, отзыв обязательно дополню!

Всем гладкого бритья!

Стас, Ruslan, Andrewt, fill, razorsedge, Владислав, Акулов і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 126
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyПт 1 Січ 2021 - 22:47

Всех с праздниками, друзья!
Нашел наконец время написать о Fatip. Кстати, достался он мне на "пробу" от автора предыдущего поста)

Так вот, войду сейчас в противоречие со всеми, кто считает его агрессивным.
Не знаю, может у меня такая кожа дубовая, но мне он вообще ни о чем. 
Пробовал его и с "Астрой", и со "Спутником", и с 7 O'Clock. 
Бреет как-то, но до 41-й ему - как до Луны раком, да и с моей Rocca он тягаться не может.
А еще нормально выбриться им было очень сложно. В "проблемных" местах приходилось елозить по нескольку раз, чему мой фейс был не особо рад.

Повторюсь: это лично мои ощущения, конечно, но станок какой-то "невнятный", я бы сказал, расхлябанный даже. Вот если немецкие станки отличаются четкостью и характером, та же Rocca - словно бульдозер, который сносит все на своем пути, то Fatip - под стать итальянскому темпераменту, броский внешне, но в работе - так себе.

К слову, с установкой лезвия у меня вообще проблем не возникло, хотя вижу, что многие жалуются на сей косяк.

trimmer, razorsedge та CrowHunter Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 298
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyНд 31 Січ 2021 - 15:45

Вже 4 місяці як  Fatip Piccolo у мене на щодень інколи через день, не знаю кому як, але з лезами gillette sb (2+1 переворот) мило табак тепер палмолів (стік), нормальні відчуття, нічого не лишає. Якщо не перестаратись з натиском від поспіху, ніяких порізів і т.п. не має. Щодо нахилу не парюсь , хочу фізер всунути та страх бере, чи не перестаратись би, інколи гостроти не вистачає (ну відчуття таке). До речі помітив що від настрою з якім голив, по різному прирікає  лосьон.

Акулов, Алексей V та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Алексей V
Бувалий
Бувалий
Алексей V


Повідомлень : 145
Репутація : 47
Дата реєстрації : 03.01.2020
Вік : 49
Звідки : Мариуполь

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyНд 31 Січ 2021 - 16:23

РустВр пише:
Вже 4 місяці як  Fatip Piccolo у мене на щодень інколи через день, не знаю кому як, але з лезами gillette sb (2+1 переворот) мило табак тепер палмолів (стік), нормальні відчуття, нічого не лишає. Якщо не перестаратись з натиском від поспіху, ніяких порізів і т.п. не має. Щодо нахилу не парюсь , хочу фізер всунути та страх бере, чи не перестаратись би, інколи гостроти не вистачає (ну відчуття таке). До речі помітив що від настрою з якім голив, по різному прирікає  лосьон.
Абсолютно спокойно и уверенно, снес мини бороду (от 0.5, до 1см.) Физером, заряженым в Фатип . Без порезов и раздражения, в 3 прохода .

Акулов та РустВр Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 298
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyПн 15 Бер 2021 - 21:29

Відклав fatip на місяць і зрозумів що треба до нього вертатися, нічого путнього так і на заміну не підібрав (фатіп піколо в парі з gsb, мило жирове, веганське якось не комільфо).

Янеж, Алексей V та all75 Поставили вподобайку

tehndir поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Koi
Новачок
Новачок
Koi


Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2018
Вік : 52
Звідки : Рівне

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 11:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Всім фатіперам присвячується, яким є і я. Цікаво, що там з вирівнювання леза? Може з товариства, хтось знає?

Koi, fill, razorsedge, РустВр, vates та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 11:56

По-багатому! :-)))

P. S. З Fendrihan-а, на жаль, немає доставки в Україну.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 12:06

Про материал ничего не понял.
Повернутися до початку Перейти донизу
Koi
Новачок
Новачок
Koi


Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2018
Вік : 52
Звідки : Рівне

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 13:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Сайт виробника.

trimmer та РустВр Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Koi
Новачок
Новачок
Koi


Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2018
Вік : 52
Звідки : Рівне

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 13:42

trimmer пише:
Про материал ничего не понял.
Лишив сайт виробника.

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 14:56

Думаю, голова - це той же Fatip. Від пліссона тільки пафосна ручка та спеціальне для них покриття. Ну, і 5-кратна націнка.

trimmer, РустВр та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Koi
Новачок
Новачок
Koi


Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2018
Вік : 52
Звідки : Рівне

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 15:14

vates пише:
Думаю, голова - це той же Fatip. Від пліссона тільки пафосна ручка та спеціальне для них покриття. Ну, і 5-кратна націнка.
Пишуть, що якість голови краще, покриття інше, а так той самий Fatip- 100% Fatip.

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 15:27

Koi пише:
vates пише:
Думаю, голова - це той же Fatip. Від пліссона тільки пафосна ручка та спеціальне для них покриття. Ну, і 5-кратна націнка.
Пишуть, що якість голови краще, покриття інше, а так той самий Fatip- 100% Fatip.
Скажу про себя. 
У меня в постоянном пользовании Фатип закрытый, устраивает во всём, и материал и качество, на косяки внимания не обращаю, выравнивание лезвия не парит вообще, бреет очень мягко, цена сказка. 
В планах приобрести слант. 
Но покупать такой же станок за 150 евро, увольте.

Янеж, vates та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Koi
Новачок
Новачок
Koi


Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2018
Вік : 52
Звідки : Рівне

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 15:32

trimmer пише:
Koi пише:
vates пише:
Думаю, голова - це той же Fatip. Від пліссона тільки пафосна ручка та спеціальне для них покриття. Ну, і 5-кратна націнка.
Пишуть, що якість голови краще, покриття інше, а так той самий Fatip- 100% Fatip.
Скажу про себя. 
У меня в постоянном пользовании Фатип закрытый, устраивает во всём, и материал и качество, на косяки внимания не обращаю, выравнивание лезвия не парит вообще, бреет очень мягко, цена сказка. 
В планах приобрести слант. 
Но покупать такой же станок за 150 евро, увольте.
Згоден, сам користуються Fatip.   Я б не сказав, що там косяки.

trimmer та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 15:46

За эти деньги можно купить все четыре Фатипа.

Koi та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2046
Постоялець
Постоялець
2046


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 8 Квіт 2021 - 22:05

Koi пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Всім фатіперам присвячується, яким є і я. Цікаво, що там з вирівнювання леза? Може з товариства, хтось знає?
О, ручку видимо от какого-то паркера скрутили. Как владелец фатипа в прошло — оригинальная ручка куда более лаконично смотрится, но это конечно всё лирика и вкусовщина...

Koi та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 174
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Morgan's Gentle Shaver чи Fatip Piccolo?   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 5 Серп 2021 - 21:11

Доброго вечора, камради! Прошу поради у саксаулів  аксакалів форуму. Мій хом'як стикнувся з дилемою який із названих в заголовку теми станків краще взяти. Ціна Morgan's б/в рівна новому Fatip Piccolo. Зовні бритви дуже схожі. Може хто мав можливість порівняти їх?
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 5 Серп 2021 - 21:36

Бритви Морганс це той самий Фатіп. Британці просто замовляють бритви у італійців і свою назву на коробочку пишуть. Колись копав це питання трохи, бо теж цікавило. Може хтось має точнішу інформацію і поділиться. Там на голові бритви у Морганс ніби і клеймо Фатіп є

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 9 EmptyЧт 5 Серп 2021 - 21:38

Задавал этот вопрос конторе господина Шлюза, остался без ответа.
Уверен что это Фатип, меня есть Джентиле  и был Пиколо, один в один, даже коробка.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Fatip, Fatip Gentile
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Новинки від Fatip
» Fatip slant razor
» Fatip-самое начало
» Допомога у виборі станка
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: