ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Palm Stropping (Правка леза для гоління)

Перейти донизу 
+18
_yk_
creativeresponse
ARTURIUS
Kitten911
Alex
CNPOMAHELL
ditrih_
Изотовец
Саша Кавун
trimmer
sobol-21
razorsedge
Alter ego
arsonist
Феникс
ASV
Ruslan
Сергій1979
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:39

ditrih_ пише:


Приведу пример - на одном из комбинатов, с момента ввода производства стального листа толщиной 40мм, за 1,5-2 часа, выкрашивались ДИСКОВЫЕ НОЖИ. По требованиям изготовления ножей и самой конструкции ГИЛЬОТИНЫ, изменения в ножи категорически воспрещены. Однако мои спецы, внесли пару изменений, которые убирали нагрузку на РК. В результате чего эти ножи, начали резать вместо 300-400 тонн до первой переточки, 14000 тонн листа. И эти изменения, нигде так и не прописаны, ни в ТУ, ни в старых ГОСТАХ и тому подобное.
Практика и опыт, решили проблему.
Хотя бы внимательно перечитывал приводя в качестве примера сказки.

ditrih_ поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:42

_yk_ пише:

Перепрошую, я буду зараз допитливим слухачем, дуже уважно слідкую за ходом думок...
Підкажіть, який мусат маєте на увазі, гладкий металевий чи абразивний?
Даже взять обычный металлический который продается в неспециализированных магазинах, он не выравнивает микро заусенцы а отламывает их чтобы они дальше не развивались
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:43

Alex пише:
Если для того, чтобы без проблем побриться лезвием Feather им режут корок, то нужно учиться бриться, а не уродовать хорошее лезвие, или использовать более тупые,скромно именуемые мягкими, пока не научишься пользоваться острыми.
Дивіться, яка тут штука...Один голиться  Feather максимум 2 рази. Інший може по 20 раз ним голитися, і ще б більше міг. Вас не насторожує подібна розбіжність, коли кажут про одне й те ж саме лезо?

Є люди, які просто фізично не можуть виголитися чимость, якщо воно не Feather, KAI, Personna, BIC на кінець. В них зазвичай товсте волосся, немов проволока, підвищена волосатість.
Але люди, яким і найтупіші леза ок. Я теж можу сказати: Як можна не поголитися тупими індійськими (замість цього підставте свою назву лез чи країну походження того, що ви вважаєте м'якими) лезами? Нащо купувати травмоопасні занадто гострі леза, коли можна звичайними виголитися в BBS?
Діло ж не у техніці гоління. Може в вас шкіра така дубова, що ви просто не відчуваєте усієї "прєлєсті" гоління занадто гострими лезами? Тут діло у відчуттях. Один не може залізти у ванну із 35 градусами, іншому 45 холоднувато. Порог чутливості ніхто не відміняв.

Так, гострим лезом можна запросто порізатись. Також можна ще краще порізатись м'яким лезом, на яке давиш, бо не голить. Я все це веду до того, що невміння голитися то не причина, чому занадто гострі леза зразу туплять.
Щоб іще привести в приклад? Припустимо ви п'єте чай. Я п'ю ледве теплий, на думку моєї мами. Мамина подруга заварює чай тільки но закипілим окріпом. 
І, переводячи на чай, ви вище сказали приблизно наступне: як можна пити чай не з окріпом? Не треба чекати поки охолоне - вчіться пити гарячим.

Тобто затуплення лез об корк робиться зовсім не тому, що люди не вміють голитися гострими лезами, а тому, що перші рази їм банально це неприємно і дуже травматично до шкіри. Розумієте?

creativeresponse та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:18

Kitten911 пише:
Я из тех людей, которые лучше один раз попробуют чем 100 раз услышат/прочтут.
Вкб на столько индивидуально, что как я выше и сказал не попробуешь не поймёшь!
Я трошки про інше писав. Як мі знаємо, згідно із сучасними теоріями чоловіки відрізняються від жінок. Окрім зрозумілих анатомічних відмінностей, статі відрізняються ще й способом мислення так би мовити. Наприклад способом навчання. Саме чоловіки навчаються дивлячись один на одного. Тобто, наприклад, один показує, як нагострити списа, інші дивляться та повторюють.
Мої останні пости були своєрідним питанням. Навіть двома. Проголошу їх, якщо це було не зрозуміло раніше.
1. Ви як 100% практик усвідомлюєте, чому ви робите саме так, а не інакше?
2. Ви користуєтесь розумінням своїх дій, щоб зекономити на непотрібній перевірці практикою там, де це можна прибрати?

Тобто ще раз наведу приклад із лезами. Якщо ви знаєте, що вам підходять сталеві та хромовані леза, чи не простіше просто відкинути перевірку на собі платинової частини лез? Ви ж знаєте, що вони вам менше подобаються! Тому простише відкинути усю цю частку із користування. Бо пошук 1-2 прийтянтних лез із всієї купи лез, що не подобаються... Навіть якщо щось знайдете - це вірогідність на межі лабораторної похибки.

А питання я задавав ось для чого. Дуже корисно розуміти, чому ланцюжок твоїх покрокових дій приводить до прийнятного результату.
Тобто не: мій дід точив так, батько точив так, я буду і діти мої теж будуть точити списа саме цим методом. А от якщо ви розумієте, що ось цим каменем точити не можна, бо він крихкий і ще більше тупить списа, а не точить. І треба проводити вздовж кромки леза а не поперек.

До чого я? Розповідайте власний досвід, діліться враженнями, сперечайтесь. Це допоможе іншим і вам самому освідомити якісь незрозумілі раніше речі. Практика без теорії та розуміння - трошки куценька. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:31

CNPOMAHELL пише:

Я трошки про інше писав. Як мі знаємо, згідно із сучасними теоріями чоловіки відрізняються від жінок. Окрім зрозумілих анатомічних відмінностей, статі відрізняються ще й способом мислення так би мовити. Наприклад способом навчання. Саме чоловіки навчаються дивлячись один на одного. Тобто, наприклад, один показує, як нагострити списа, інші дивляться та повторюють.
Мої останні пости були своєрідним питанням. Навіть двома. Проголошу їх, якщо це було не зрозуміло раніше.
1. Ви як 100% практик усвідомлюєте, чому ви робите саме так, а не інакше?
2. Ви користуєтесь розумінням своїх дій, щоб зекономити на непотрібній перевірці практикою там, де це можна прибрати?

Тобто ще раз наведу приклад із лезами. Якщо ви знаєте, що вам підходять сталеві та хромовані леза, чи не простіше просто відкинути перевірку на собі платинової частини лез? Ви ж знаєте, що вони вам менше подобаються! Тому простише відкинути усю цю частку із користування. Бо пошук 1-2 прийтянтних лез із всієї купи лез, що не подобаються... Навіть якщо щось знайдете - це вірогідність на межі лабораторної похибки.

А питання я задавав ось для чого. Дуже корисно розуміти, чому ланцюжок твоїх покрокових дій приводить до прийнятного результату.
Тобто не: мій дід точив так, батько точив так, я буду і діти мої теж будуть точити списа саме цим методом. А от якщо ви розумієте, що ось цим каменем точити не можна, бо він крихкий і ще більше тупить списа, а не точить. І треба проводити вздовж кромки леза а не поперек.

До чого я? Розповідайте власний досвід, діліться враженнями, сперечайтесь. Це допоможе іншим і вам самому освідомити якісь незрозумілі раніше речі. Практика без теорії та розуміння - трошки куценька. ;)
 Ещё есть фактор "хочу попробовать все" у меня так с помазками произошло вот совсем недавно, месяца три назад, вот перепробовал кучу барсуков и ни один не цеплял, так почти все годы что в вкб и пользовался синтетикой, ибо она мне заходила больше, но вот случайно на так сказать сдачу купил помазок Яки барсука, и о мать его чудо, я влюбился в барсуков, дешманский натурал дал мне те емоции которые сверх премиальные и дорогие попросту не давали, именно этот дешёвый и по идее никому серьезному не интересный помазок, дал мне надежду и желание найти нового "натурала" от которого я буду получать кучу емоций, и если бы я этого не сделал то так дальше и пользовался бы синтетикой и искал бы новых фаворитов именно там, но благо что решился на на тот момент нелюбимого барсука

fill, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lopar
Новачок
Новачок
Lopar


Повідомлень : 34
Репутація : 3
Дата реєстрації : 07.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:32

Скільки філософії....
От банально, леза бік, 3 рази брився на відмінно, а при 4 голінні - не ріже і все, жмеш, ріжешся...
Що робити?  давити далі, чи взяти нове лезо і вибритись із комфортом? У кожного своя "морда обличчя" і має свій характер, кількість можна приймати лишень як орієнтир, а ніяк не закон.
І ще благання, будь ласка не співставляйте поняття: гостре - тупе - м'яке.... якщо пишете м'яке - адресуйте це до значення: "лезо з м'якою заточкою". Тому що м'яке - антонім визначення жорстке...


Останній раз редагувалося: Lopar (Пт 9 Черв 2023 - 14:35), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Частий гість
Частий гість
_yk_


Повідомлень : 92
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:33

creativeresponse пише:

Даже взять обычный металлический который продается в неспециализированных магазинах, он не выравнивает микро заусенцы а отламывает их чтобы они дальше не развивались
Є два типи мусатів:
1. Гладкий сталевий полірований (він же обух іншого ножа) використовувались раніше коли сталі були в'язкими і не крихкими. Зараз не дуже розповсюджені. І процес виправлення заминів на ріжучій кромці - правка.
2. Абразивний (більш сучасний) використовують для заточування. Процес передфінішного заточування - доводка.
Завусенець та артефакти (металеві зубчики, мікрозадирки на підводах та ріжучій кромці) - побічний продукт заточування, метал який витягується (пластично деформується) на ріжучу кромку. Він заважає різанню, призводить до різкого втрачання гостроти інструменту при перших використаннях, зменшення стійкості РК та ін.
Правка інструменту на кожі - зняття завусенцю та інших побічних задирок з підводів та ріжучої кромки, що виникають у процесі загострювання.
Якщо брати нові гарні леза, то вони повинні з коробки бути підготовлені до використання.

І от ми підійшли до висновків.
1. Нове лезо, якщо воно гарно заточене, повинно мати гарний різ (не мати з конверту завусенцю та інших атефакітв на РК). Нове не правимо. Правильно було сказано вище, якщо нове правити, то воно погано загострене (має артефакти та завусенець).
2. Лезо бувше у використанні, має пошкодження РК - замини, чи викришування. Правка на шкірі, навіть власній, може частково прибрати замини і гострі уламки РК, що стирчать після викришування, т.то травмують шкіру при голінні (у кого як, залежить від шкіри). 
3. Часто ми маємо більш комфортне гоління новим лезом на 2-3 раз, то просто відламується мікрозавусенець та відриваються різні артефакти з підводів і РК леза. По великому рахунку таж сама правка на шкірі передпліччя.

Суто теоретичне викладення процесу.
Але є власні відчуття, свій досвід та ін.
Я не правлю леза (може коли спробую). Всі кольори на смак кожному різні )))

creativeresponse, all75, Lopar, SurferUa та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:35

creativeresponse пише:
Та я заметил что некоторые комрады тут именно теоретики, фиг знает где набрались информации, но по качеству излагаемого видимо от таких же теоретиков
Теорії (навіть хибні) це здорово. Головне міняти цю початкову теорію із появою нових обставин. А теорії... Ну так існування мікробів та побудову атому придумали задовго до того, як побудували електронні мікроскопи, за допомогою котрих змогли ці теорії підтвердити.
Kitten911 пише:
Только практика - только хардкор! ))) Теоретиков послушать можно, но потом обязательно нужно взять и исходя из своих знаний и опыта попробовать на себе, ибо не все золото что блестит! А там..... Пусть говорят))
Так і теж не треба уподоблятися одному прапору із старого анекдоту:
Японці придумали ліки, за допомогою яких розумнішають. Провели досліди. У клітці дерево, на дереві банан, на пидлозі палка. Запустили мавпу. Мавка бачить банан, трусить дерево - нічого. Дали ліки, запустили ще раз. Мавпа поміркувала трохи та збили палкою банан.
Вирішили перевірити на людях. Спіймали совєтського прапора. Запустили у в'олєр. Той трусить-трусить дерево - ніяк не падає банан звідти. Дали йому ліки. Запустили у клітку. Прапор трусить дерево. Йому кажуть:
-Може спинишся, та трохи поміркуєш?
-Я що тут думати? Трусити треба!

Якщо ви сам не розумієте, чому ваши дії призводять до результату - всеодно діліться своїм досвідом. Хтось інший побудує за вас теорію чому вам це вдається. ;)

До того ж, якщо не любити слухати чужої думки - ну то не слухайте. Ніхто ж не примушу вас слухати когось чи слідувати його теоріям. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 227
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:39

Lopar пише:
Скільки філософії....
От банально, леза бік, 3 рази брився на відмінно, а при 4 голінні - не ріже і все, жмеш, ріжешся...
Що робити?  давити далі, чи взяти нове лезо і вибритись із комфортом? У кожного своя "морда обличчя" і має свій характер, кількість можна приймати лишень як орієнтир, а ніяк не закон.
І ще благання, будь ласка не співставляйте поняття: гостре - тупе - м'яке.... якщо пишете м'яке - адресуйте це до значення: "лезо з м'якою заточкою". Тому що м'яке - антонім визначення жорстке...

Кожному своє, але мені здається коли лезо голить 3 рази відмінно, а далі не пре, то що робити очевидно.

Це як: в мене машина коли є паливо їде, а коли паливо закінчується не їде, що робити? штовхати далі чи залити бензину  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:39

creativeresponse пише:
В некоторых случаях лезвие становится острее после снятия покрытия, всё-таки покрытие тоже тупит первоначальноую кромку утолщая ее и может даже не совсем ровно наносясь, да оно не будет острее чем первоначальное лезвие без покрытия, но будет острее чем оно с покрытием, для более наглядного примера приведу цыфры, допустим лезвие первоначальной заточки без покрытия разрезает волос при 30 граммах, лезвие с покрытием при 42, лезвие после снятия покрытия об щетину при 35, создаётся псевдо еффект заточки, но по факту оно притупилось по сравнению с первоначальной заточкой без покрытия
Є така інтернет теорія, що на друге гоління лезо гостріше ніж у перше. :) Скоріш за все, як раз злізає покриття. А може товщина змінюється, як ви замітили....
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:44

CNPOMAHELL пише:

Є така інтернет теорія, що на друге гоління лезо гостріше ніж у перше. :) Скоріш за все, як раз злізає покриття. А може товщина змінюється, як ви замітили....
 Не только теория, есть ещё и тесты, единственное что в этих тестах не объясняют почему это могло произойти

fill та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 14:48

Во-первых, это не теория, а экспериментальные данные. Во-вторых, не все лезвия обладают таким эффектом. Например, тот же Feather (и Treet вроде, точно не помню) не обладает, его острота падает после первого бритья.

Снова не сохранилась цитата...
"Є така інтернет теорія, що на друге гоління лезо гостріше ніж у перше. :) Скоріш за все, як раз злізає покриття. А може товщина змінюється, як ви замітили...."
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 15:15

creativeresponse пише:
Ещё есть фактор "хочу попробовать все" у меня так с помазками произошло вот совсем недавно, месяца три назад, вот перепробовал кучу барсуков и ни один не цеплял, 
Так ви теж не плутайте поняття, коли "категорично не підходить" та коли "можна користуватися, але відчуття не ті". У вашому випадку було друге. Тобто ви бачили, що іншим барсук подобається, але не розуміли чому, бо ваш досвід показував протилежне. Що ж так теж буває.
В мене теж лежала бритва, яку я пару раз випробував після купівлі, не сподобалось, та й відклав її років на 6-7 на поличку. Аж поки не поставив туди жовте лезо BIC і...і теперь це моя улюблена пара для гоління.
Lopar пише:
От банально, леза бік, 3 рази брився на відмінно, а при 4 голінні - не ріже і все, жмеш, ріжешся...
Що робити?  давити далі, чи взяти нове лезо і вибритись із комфортом? У кожного своя "морда обличчя" і має свій характер, кількість можна приймати лишень як орієнтир, а ніяк не закон.
Ну так ви ж при цьому користуєтесь логікою і розумієте, що якщо на четвертий раз не голить, то може й не треба того четвертого разу? А бувають ті, хто не розуміє. І не важливо, начитались вони чужих теорій із інтернетів, чи то їх власні помилки.
Lopar пише:
І ще благання, будь ласка не співставляйте поняття: гостре - тупе - м'яке.... якщо пишете м'яке - адресуйте це до значення: "лезо з м'якою заточкою". Тому що м'яке - антонім визначення жорстке...
От тут якраз те, про що я теж писал, але вчора. При спілкуванні, деякі подробиці прибираються, в надії, що опонент розуміє те ж заме, що й ви.
У своїй більшості, "м'яке"/"жорстке" приміняється до лез у значенні саме відчуттів, того, хто голиться. А зовсім не властивості металу, із якого ці леза зроблені. Тому що металами, он, Дмитро ditrih_, займається. Я теж на це вчився 6 років у інституті (але далі не пішов у те сферу). Може ще хто є із сміжніх сфер.
Немає сенсу обговорювати щось подібне на форумі, де більшість про метали чули у школі, та й те забули, за не потребою.
А ви якщо маєте сумніви щодо правильного розуміння - ну то просто спитайте. Я використовую ці слова у тих же значеннях, що й інші. Ми ж зара не в гілці ножеманів-фанатиків, що обговорюють методи ковки\відпуску металів та залежність періоду тримання заточки від марки сталі? 

Та й нема сенсу обговорювати якість металу лез. Бо ми це перевірити не можемо. Наприклад зараз мі у гілці лез BIC. Є старі "жовті" та нові "помаранчеві". Вони вирізняються у відчуттях після гоління? Так! А чим вони вирізняються між собою окрім цих відчуттів? Та от кольором конвертиків. Бо для пошуку більш істотних відмінностей треба метрологічне обладнання. І знання. Бо основа могла і не мінятися. Можливо кут заточки змінили. Чи відновили саме обладнання і тепер лезо просто гостріше? Та можна ще варіантів накидати. Але.. Але що саме змінилося, знає тільки виробник. А ми можемо по якихось відмінностях видавати теорії (скоріш за все хибні, но не бачимо усієї картини цілком).

ЗІ: Чи то ви просто щоб додовбатися спитали?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3511
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 15:16

CNPOMAHELL пише:



Так і теж не треба уподоблятися одному прапору із старого анекдоту:
Японці придумали ліки, за допомогою яких розумнішають. Провели досліди. У клітці дерево, на дереві банан, на пидлозі палка. Запустили мавпу. Мавка бачить банан, трусить дерево - нічого. Дали ліки, запустили ще раз. Мавпа поміркувала трохи та збили палкою банан.
Вирішили перевірити на людях. Спіймали совєтського прапора. Запустили у в'олєр. Той трусить-трусить дерево - ніяк не падає банан звідти. Дали йому ліки. Запустили у клітку. Прапор трусить дерево. Йому кажуть:
-Може спинишся, та трохи поміркуєш?
-Я що тут думати? Трусити треба!

Якщо ви сам не розумієте, чому ваши дії призводять до результату - всеодно діліться своїм досвідом. Хтось інший побудує за вас теорію чому вам це вдається. ;)

До того ж, якщо не любити слухати чужої думки - ну то не слухайте. Ніхто ж не примушу вас слухати когось чи слідувати його теоріям. ;)
Что-то вы наверное путаете! 
Я таки прекрасно понимаю почему и что я делаю и почему я это делаю именно так, но вы же или не читаете или не слышите то, что я говорю.... 

К чужим мыслям и советам я всегда прислушиваюсь, но все фильтрую, потом делаю пару тестов и понимаю нужно ли это мне это и подходит ли мне то что  насоветовали и только так!
А вот слушать всех и свято верить только в теорию не моё, я никогда не говорю того о чем не знаю, и не знаю не потому, что не слышал от кого-то, а потому что возможно и слышал, но сам не пробовал, а Теоретиков тут и без меня хватает.... 
Это как инструктор по лыжам сказал мне однажды, что на то чтобы научиться кататься, тормозить и поворачивать нужно минимум три дня, но я плюнул на него и к вечеру первого дня уже спокойно спускался с чёрной горы))))
По этому ещё раз повторюсь, слушать и прислушиваться нужно, но никто не знает лучше чем ты, что именно будет лучше именно для тебя! В вкб все ну ооочень индивидуально и что для одного кайф то для другого смерть...

creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 15:39

creativeresponse пише:
Не только теория, есть ещё и тесты, единственное что в этих тестах не объясняют почему это могло произойти
vicbro пише:
Во-первых, это не теория, а экспериментальные данные. Во-вторых, не все лезвия обладают таким эффектом. Например, тот же Feather (и Treet вроде, точно не помню) не обладает, его острота падает после первого бритья.
Відповім відразу обом. Ви знаєте значення слова "теорія"? Теорія, це перелік ідей та підтвердження їх експериментально, для доказу чогось.

А те, про що, скоріш за все подумали ви то є гипотеза. От гипотеза, то як раз є чистий набір думок і теоретичних пояснень, не підтверджених практикою. ;)

А про леза -то саме теорія. Бо є трохи експериментальних підтверджень, але немає точного обґрунтування, чому саме відбувається підвищення ефективності гоління, на других раз. Є тільки припущення, про зміну товщини шару (коли зтирається )
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 15:50

Теорія, це ПЕРЕЛІК ІДЕЙ та підтвердження їх експериментально, для доказу чогось.
А где ты этот самый "список идей" увидел? Я не видел...
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 16:03

Kitten911 пише:
Я таки прекрасно понимаю почему и что я делаю и почему я это делаю именно так, но вы же или не читаете или не слышите то, что я говорю....
Напевно так. Ви просто так розповідали за практику, що я подумав, що ви оголтілий практик. Із серії: вірю тільки в те що бачу, чого не бачу -не існує. (повірте, такі бувають і їх навіть багато) ;)
Kitten911 пише:
Это как инструктор по лыжам сказал мне однажды, что на то чтобы научиться кататься, тормозить и поворачивать нужно минимум три дня, но я плюнул на него и к вечеру первого дня уже спокойно спускался с чёрной горы))))
Те, що ви навчились швидше не відміняє того, що ваш інструктор казав розумні речі. В мене в під'їзді (маленький, усього 12 квартир) мінімум 2е приїзджали зі зламаними ногами із зимових курортів а співробітник "покатався із дітьми на ковзанці" та ходив місяць чи більше, ледве пересуваючи ногами, та не сидів. Висновки вашого інструктора написані кров'ю та зламаними кінцівками.
А ще нагадаю, як деякі вчили дітей плавати у СРСР - із лодки жбурнув у воду і вчися плавати. Дієво, але можна було й захлинутися. Сумніваюся що у таких горе-батьків є досвід надання першої допомоги потонулим.
А вам просто повезло.
Kitten911 пише:
По этому ещё раз повторюсь, слушать и прислушиваться нужно, но никто не знает лучше чем ты, что именно будет лучше именно для тебя!
А от цікаво. Ви ж застали під кінець СРСР школи карате, ушу тощо? Може там ще й самі тренувалися у напівпідвали, чи у парку? Так от. Все починається із повторення ударів. І от цікаво. Як саме тренер розуміє, що в учня неправильна поза? Тобто, один товстий інший -худий. Різниця у зрості, наявності м'язів, інші неявні відмінності у будові тіла.
Або ж сам учень. Деякі самі знаходять правильну позу, кут тощо. Причому це стосується мабуть будь-якого спорту. Так от. Якщо учень робить не так, як показав тренер, а так як йому вважається за доречне, то хто тут неправий?
Тобто мабуть правильно вбирати чужий досвід, накопичувати свій, та пропускаючи крізь себе, робити як вважаєш за потрібне?
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 16:04

CNPOMAHELL пише:


Відповім відразу обом. Ви знаєте значення слова "теорія"? Теорія, це перелік ідей та підтвердження їх експериментально, для доказу чогось.

А те, про що, скоріш за все подумали ви то є гипотеза. От гипотеза, то як раз є чистий набір думок і теоретичних пояснень, не підтверджених практикою. ;)

А про леза -то саме теорія. Бо є трохи експериментальних підтверджень, але немає точного обґрунтування, чому саме відбувається підвищення ефективності гоління, на других раз. Є тільки припущення, про зміну товщини шару (коли зтирається )
Давайте не будем в эту степь дальше лезть ибо терминология теории достаточно размыта, в чем-то и мы правы в чем-то и вы, ибо знаю что это в непотребство очень быстро превратиться, обращаюсь не только к задействованным в данном полилоге, но и ко всем участникам форума

fill, ARTURIUS, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 16:33

Alex пише:

Хотя бы внимательно перечитывал приводя в качестве примера сказки.


А ты у нас Металлург того комбината и знаешь конструкцию стана, где стоят те ДИСКОВЫЕ ножи и для чего в моем тексте, была указана ГИЛЬОТИНА? Или ты знаешь, что режет дисковый нож, а что режет плоский либо барабанный или с катящимся резом?
Если да, то можем поговорить в личке, а не здесь хамить. Не переходи на личные, это тебя не красит. Если вопросы лично ко мне, то пиши опять же в личку.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 16:40

ditrih_ пише:



А ты у нас Металлург того комбината и знаешь конструкцию стана, где стоят те ДИСКОВЫЕ ножи и для чего в моем тексте, была указана ГИЛЬОТИНА? Или ты знаешь, что режет дисковый нож, а что режет плоский либо барабанный или с катящимся резом?
Если да, то можем поговорить в личке, а не здесь хамить. Не переходи на личные, это тебя не красит. Если вопросы лично ко мне, то пиши опять же в личку.
 Человек не ответит, я до сих пор жду ответа по одной из моех сфер, а именно товарки из Китая, и что как в Китае устроенно

Kitten911, ditrih_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3511
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 17:36

CNPOMAHELL пише:

Напевно так. Ви просто так розповідали за практику, що я подумав, що ви оголтілий практик. Із серії: вірю тільки в те що бачу, чого не бачу -не існує. (повірте, такі бувають і їх навіть багато) ;)

Те, що ви навчились швидше не відміняє того, що ваш інструктор казав розумні речі. В мене в під'їзді (маленький, усього 12 квартир) мінімум 2е приїзджали зі зламаними ногами із зимових курортів а співробітник "покатався із дітьми на ковзанці" та ходив місяць чи більше, ледве пересуваючи ногами, та не сидів. Висновки вашого інструктора написані кров'ю та зламаними кінцівками.
А ще нагадаю, як деякі вчили дітей плавати у СРСР - із лодки жбурнув у воду і вчися плавати. Дієво, але можна було й захлинутися. Сумніваюся що у таких горе-батьків є досвід надання першої допомоги потонулим.
А вам просто повезло.

А от цікаво. Ви ж застали під кінець СРСР школи карате, ушу тощо? Може там ще й самі тренувалися у напівпідвали, чи у парку? Так от. Все починається із повторення ударів. І от цікаво. Як саме тренер розуміє, що в учня неправильна поза? Тобто, один товстий інший -худий. Різниця у зрості, наявності м'язів, інші неявні відмінності у будові тіла.
Або ж сам учень. Деякі самі знаходять правильну позу, кут тощо. Причому це стосується мабуть будь-якого спорту. Так от. Якщо учень робить не так, як показав тренер, а так як йому вважається за доречне, то хто тут неправий?
Тобто мабуть правильно вбирати чужий досвід, накопичувати свій, та пропускаючи крізь себе, робити як вважаєш за потрібне?
Вот честно, нет никакого желания и смысла с вами спорить, давайте каждый останется при своем, мне кажется я говорю одно, а вам слышится то чего вам хочется чтобы слышалось, по этому сори, но мне эта тавтология изрядно надоела!

fill, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 19:07

Kitten911 пише:
Вот честно, нет никакого желания и смысла с вами спорить, давайте каждый останется при своем, мне кажется я говорю одно, а вам слышится то чего вам хочется чтобы слышалось, по этому сори, но мне эта тавтология изрядно надоела!
А може з мене розтлумачник такий... Але згоден, якщо щось напрягає - нема сенсу у подальшій бесіді. Все-таки ми тут не для напрягу, а як би навпаки.

Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 23:00

ditrih_ пише:



А ты у нас Металлург того комбината и знаешь конструкцию стана, где стоят те ДИСКОВЫЕ ножи и для чего в моем тексте, была указана ГИЛЬОТИНА? Или ты знаешь, что режет дисковый нож, а что режет плоский либо барабанный или с катящимся резом?
Если да, то можем поговорить в личке, а не здесь хамить. Не переходи на личные, это тебя не красит. Если вопросы лично ко мне, то пиши опять же в личку.
У меня был достаточный уровень знаний, чтобы, получив аттестат, поступить в университет, вместо работы на металлургическом комбинате. Вывод сделан на основании поста, имеющего основания сомневаться в достоверности, хамская манера общения мне не присуща. Несмотря на то, что я имею представление что режет дисковый нож, и как устроена гильотина у меня нет желания обсуждать эту тему и абсолютно не интересует общение с тобой в личке.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyПт 9 Черв 2023 - 23:22

Всё с тобой понятно. Успехов

Alex Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1258
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 4 EmptyСб 10 Черв 2023 - 1:43

Оффтоп:

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

CNPOMAHELL та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Palm Stropping (Правка леза для гоління)
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Man key
» Леза Gillette Platinum
» Леза Phoenix
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Sharp

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: