ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Palm Stropping (Правка леза для гоління)

Перейти донизу 
+18
_yk_
creativeresponse
ARTURIUS
Kitten911
Alex
CNPOMAHELL
ditrih_
Изотовец
Саша Кавун
trimmer
sobol-21
razorsedge
Alter ego
arsonist
Феникс
ASV
Ruslan
Сергій1979
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyПн 12 Черв 2023 - 0:01

ARTURIUS пише:
Спочатку поставив лезо й воно трохи дало дискомфорту, але після правки по 16 разів кожної сторони об руку стало мʼягким і ніжним до моєї шкіри.
Як думаєте, чому це сталося? Ну первинний дискомфорт. Від часу, самого леза чи бритва не та підібрана? Бо правка нового леза, то ж ви його затупили скоріш, ніж поправили?
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 152
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyПн 12 Черв 2023 - 8:02

CNPOMAHELL пише:

Як думаєте, чому це сталося? Ну первинний дискомфорт. Від часу, самого леза чи бритва не та підібрана? Бо правка нового леза, то ж ви його затупили скоріш, ніж поправили?
Прибрав мікропилу на ріжучій кромці.

ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyПн 12 Черв 2023 - 9:30

Alfed пише:
Прибрав мікропилу на ріжучій кромці.
Скоріше постирав заводське напилення.

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyПн 12 Черв 2023 - 9:40

Alfed пише:
Прибрав мікропилу на ріжучій кромці.
Так, прибрав мікро задирки на ріжучій кромці леза і лезо стало комфортнішим в голінні.

Цього старого леза ВІС мені хватило на два гоління в бритві Blackland Blackbird.

Kitten911, ditrih_, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 10:28

ARTURIUS пише:
В мене жовтого леза хватило на один раз, воно стало тупим і під кінець голитись було не комфортно. Лезо правив об руку по 16 раз, може «завалив» кромку і для цього леза це було забагато. Якось спробую без правки.
Тільки но хотів написати, що, можливо, правити потрібно хоча б після одного гоління.  

А то все виглядає як у анекдоті:
Шановна редакція! Щиро дякую вам за рецепт. Авокадо ми замінили відвареною картоплею, а креветки - підсмаженим салом, але, загалом, ваш рецепт салату з авокадо з креветками нам дуже сподобався.

Тобто, гоже, все ж таки, виробник лез щось знає, коли стільки часу довбався із нанесенням покриття, заточкою лез тощо? Бо BIC вважаються досить гострими лезами, щоб із ними попередньо проводити які небуть додаткові маніпуляції.
Ну, хоча б, дізнайтесь, як саме задумувалось лезо виробником.  Бан

Alex, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 12:27

ARTURIUS пише:


В мене жовтого леза хватило на один раз, воно стало тупим і під кінець голитись було не комфортно. Лезо правив об руку по 16 раз, може «завалив» кромку і для цього леза це було забагато. Якось спробую без правки.
Але поголився досить чисто. Гоління з цим лезом цього разу не сподобалось.
Голився бритвою Bleckland Blackbird.



Я прохожу 4-5 раз и мне этого хватает...
со всех раз когда я правил Bic, был один раз, когда лезвие меня огорчало. В остальных случаях, всё было прекрасно.
Ну да ладно, может просто не "твоё" лезвие) Плюс станок. Я Дроздом не пробовал

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 15:03

CNPOMAHELL пише:


Ну, хоча б, дізнайтесь, як саме задумувалось лезо виробником.  Бан
Я вам відповім так..
По перше, якщо людина не розуміє навіщо правити лезо, то хай не лізе в правку поки не зрозуміє.
По друге, я розповідаю про те, що роблю сам і не вказую, що і як робити іншим. 
Кожен має свій мізґ та руки й використовує ці інструменти, як сам собі знає.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 15:20

ARTURIUS пише:
По перше, якщо людина не розуміє навіщо правити лезо, то хай не лізе в правку поки не зрозуміє.
По друге, я розповідаю іншим проте, що роблю  і не вказую, що і як робити іншим. 
Кожен має свій мізґ та руки й використовує ці інструменти, як сам собі знає.
Тоді поясніть, будь ласка, нашо псувати нове лезо? Я прекрасно розумію, нашо роблять правки ножів. Але це роблять тільки після якогось часу користування, а не нового перед використанням.

По лезам, я не дуже поділяю думку із правками. Але, як ви самі написали: У кожного є мозок і кожен сам собі вирішує. А от правка завідомо гострого нового леза - то щось не із галузі техніки, а щось ближче до філософії чи плацебо. Бо якщо лезо вже потрібно правити новим, то це таке собі лезо і краще таким не голитися.

Я розумію, нащо затуплюють леза Feather об корк. А от нашо тупити на такі гострі леза? -не розумію.

Ps: Можливо зараз я зміню свою думку після вашего пояснення.

Думав може в вас щетина тонка та ніжна шкіра? Тоді б також зрозумів, навіщо тупити нові леза. Але ваша щетина (по відео) точно більш жорстка аніж моя. Тому більше ніяких ідей про пояснення не зміг придумати.
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 15:33

Если уж и присматриваться к словам, в случае с Bic, на мой взгляд, тут больше подходит слово "шлифование". Или даже "копирование-шлифование". Убрать задиры, немного завальцевать РК и привести её к более-менее одинаковой режущей поверхности со всех сторон. Данные лезвия, страдают вышеуказанными "болячками".

Игорь например, правит (шлифует) практически все лезвия от любого производителя, и балдеет от результата. Каждому своё.

Лично для меня, существуют два вида лезвия (бритвы, мыла, крема, машины, дома) и два варианта их использования -
1. Нравятся или не нравятся. Вне зависимости от рекомендаций производителя. Хотя и их принимаю к сведению.
2. Помогает использовать более комфортно или не помогает.

ЗЫ У меня было несколько подходов к этим лезвиям. И если бы не дополнительная работа с РК, я бы так и не использовал их. Однако после того как приноровился, для меня Bic на сегодняшний день, самые лучшие и комфортные лезвия, которых хватает на 7-8 раз превосходного, ежедневного, нетравматичного бритья, в любом моём станке ;)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 15:57

ditrih_ пише:
Убрать задиры, немного завальцевать РК и привести её к более-менее одинаковой режущей поверхности со всех сторон. Данные лезвия, страдают вышеуказанными "болячками".
Якось не помічав такого. Розумію, якби це казали за леза китайпрому із алішки. Там більшість лез дуже не дуже, за рідким винятком. Шось із серії радянської Нєви, яка зовсім не про гоління (технічне лезо). Зрозумів би також, якби мова йшла б про леза із 90х, коли на полотні ще були полоси від роликів протяжного стану. Тобто культура виробництва була така собі. Але тут все гаразд (нібито)?
А ще "ваша кромка" знов стане ненормальною буквально після 1-2 проведень лезом по щетині. 

Тобто це завідомо марна процедура. У всякому разі по відношенню до нового та гострого леза, яке тільки но із конверту. Вона ще більш марна ніж прасувати піджак костюму, знаючи, що костюм швидко мнеться а ви зразу присіли на сидіння (свого авто, таксі чи то у громадському транспорті) не знявши його. Тобто по приході на роботу, те що ваш костюм був випрасуваний знаєте тільки ви, судячи із його вигляду. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:12

Спочатку хотів дописати що правка завідомо гострого леза, схожа на поведінку ман'яка-ножемана, який тільки-но придбав собі нового ножа, та сходу переточив. Бо, нібито кут із заводу у нього не дуже... Навіть порадів своїй дотепності у пошуку порівнянь. А потім я подумав ще трошки.

І от що, шановні пани-добродії прийшло мені на думку. Я таки зрозумів, що ви робите, коли новим лезом возюкаєте по руці! Є ж теорія, згідно якої більшість лез на друге гоління голить краще ніж першого разу. Так от. Коли ви правите нове лезо ви враз пропускаєте отой перший раз і ваше гоління зразу немов би починається із другого разу, із більш гострого леза, з якого ви правкою познімали покриття.
Тільки не розумію, чому не можна було це сказати відразу. :(

Тепер є сенс у цьому дійстві - отримати зразу більш гостре лезо.
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:23

Как это не сказали? Об этом говорилось в этой ветке, по моему. И про пробку перед первым бритьём.
Да и второе-пятое бритьё, больше нравится после правки, нежели без.

У нас с вами получается как у двух слепых монахов, стоящих у слона)))

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:40

ditrih_ пише:
Как это не сказали? Об этом говорилось в этой ветке, по моему. И про пробку перед первым бритьём.
Да и второе-пятое бритьё, больше нравится после правки, нежели без.
Ну бачите, то я сам собі пояснювати повинен. :)
Звичайно, що люди роблять якісь додаткові речі не просто так, щоб робити їх. А от пояснити, чому це робить, чому робить сама так, і ніяким ліпшим способом, може не кожен.

Сподівався, що люди, що витачають на своє хобі значно більше часу, зусиль та коштів, мають дуже гарно на цьому знатися. ;)

А тут частина як той Портос у "Трьох мушкетерах" А. Дюма: "Я дерусь, потому что дерусь!" ;)

Цитата :
У нас с вами получается как у двух слепых монахов, стоящих у слона)))
Три сліпих старця ага. ;)
Я ж для того й задаю питання, щоб зрозуміти. А виходить як казав один препод із інституту: "Я вкотре вам повторюю, навіть сам уже зрозумів..." :)

Пояснювати самому собі теж цікаво. :)
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:42

CNPOMAHELL пише:


І от що, шановні пани-добродії прийшло мені на думку. Я таки зрозумів, що ви робите, коли новим лезом возюкаєте по руці! Є ж теорія, згідно якої більшість лез на друге гоління голить краще ніж першого разу.

Тепер є сенс у цьому дійстві - отримати зразу більш гостре лезо.
Взагалі про інше пишите.
Є леза з покриттям і коли при першому голінні захисне покриття, яке помʼякшує роботу леза прибирається, то наступного гоління без цього покриття лезо буде гостріше відчуватись в роботі.

На разі мова йде про зняття заусенок, або правки леза перед використанням.

Якщо вам знайомий процесс шліфовки, (а заточка, це подібний процес тільки двосторонній), то ви розумієте, що при шліфовці формуються ритвини в матеріалі який шліфують. Для того, щоб зменшити ці ритвини зменшують зернистість інструменту яким шліфують чи точать. 

На заводі добре заточили леза, на скільки змогли і леза гострі, але мають заусенці. Ви їх не бачите оком, але можете розгледіти при збільшенні зображення. 
Заусенці, або ритвини на РК леза відчуваються на чутливій тонкій шкірі приголінні і навіть дають подразнення.

Шкіра руки об яку правлять лезо, це умовно абразивний інструмент з мілкою зернистістю. І той кому це потрібно, доводить лезо під свою шкіру.
Людині з жирним типом шкіри, наприклад, ці дії не потрібні й не зрозумілі. Жирний тип шкіри товщий і грубіший, при цьому він більш захищений шкірним салом, тому легко й комфортно витримує різ леза без правки.

stanislav-q, _yk_, ditrih_, Alfed, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:52

CNPOMAHELL пише:

Сподівався, що люди, що витачають на своє хобі значно більше часу, зусиль та коштів, мають дуже гарно на цьому знатися. ;)

Я розумію, що спілкування це форма навчання, але є й інші способи, наприклад читання.

Багато хто з форумчан зробили особисті дослідження, хтось навіть глибокі і має достатньо розуміння процесів гоління. Та на жаль не так багато є часу, щоб кожного разу розповідати про одне й те ж саме.

Знову ж, люди витрачають свій час на своє хоббі і спілкування, а не на навчання інших. То ж ті, хто ділиться з вами особисто своїми думками достойні поваги та подяки, а не докорів з вашої сторони.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:55

ARTURIUS пише:
Є леза з покриттям і коли при першому голінні захисне покриття, яке помʼякшує роботу леза прибирається, то наступного гоління без цього покриття лезо буде гостріше відчуватись в роботі.
Покриття є завжди. Хоча б тефлон той же. Ну, може на карбонових немає і то не упевнений.
Цитата :
Людині з жирним типом шкіри, наприклад, ці дії не потрібні й не зрозумілі. Жирний тип шкіри товщий і грубіший, при цьому він більш захищений шкірним салом, тому легко й комфортно витримує різ леза без правки.
Тобто ви прямо гостро відчуваєте різницю між новим лезом "із коробки" та новим лезом після зняття задерок? Бо я, мабуть, не відчуваю. Або не розумію що це воно і думаю, що причина неприємних відчуттів у іншому.

Спасибі за роз'яснення.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:58

CNPOMAHELL пише:
Тобто ви прямо гостро відчуваєте різницю між новим лезом "із коробки" та новим лезом після зняття задерок? Бо я, мабуть, не відчуваю. Або не розумію що це воно і думаю, що причина неприємних відчуттів у іншому.

Спасибі за роз'яснення.
Так, я добре відчуваю різницю. Також для мене в першому і в другому випадку результат гоління лезами з правкою і без буде різним.

Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 17:45

ARTURIUS пише:
Я розумію, що спілкування це форма навчання, але є й інші способи, наприклад читання.

Багато хто з форумчан зробили особисті дослідження, хтось навіть глибокі і має достатньо розуміння процесів гоління. Та на жаль не так багато є часу, щоб кожного разу розповідати про одне й те ж саме.

Знову ж, люди витрачають свій час на своє хоббі і спілкування, а не на навчання інших. То ж ті, хто ділиться з вами особисто своїми думками достойні поваги та подяки, а не докорів з вашої сторони.
Якщо, ми перейшли на легку критику, то сподіваюсь ви теж замислитесь над моїми словами.
Звісно міні ніхто тут нічим не зобов'язаний. Ми не в школі, де в одних завдання навчати а в інших - засвоювати ці знання. Але є одна деталь. В мене є товарищ. Він більше ніж 12 років (може й трохи більше) працює у закордонній компанії хоча живе тут. Спілкування загалом англійською. І от моли, я приводив йому ті чи інші аргументи він казав що не читає місцеві форуми та сайти. Тільки англомовні. Чому? Бо вони вирізняються певним чином від "місцевих".

Наші гуру один раз щось відповіли на форумі і на усі інші запитання того ж характеру відповідають у кращому разі "йди читати форум". На російськомовних форумах ще й пояснять куди із цими запитаннями йти та як надовго.
А от англомовні.. Там інакше. Там раз за разом будуть відповідати на питання. Навіть якщо на це ж питання відповідали декілька постів тому на цій же сторінці.

Просто зрозумійте, що те, що є зрозумілим вам не є зрозумілим абсолютно усім вашим опонентам. Це апріорі. І форум я можу читати досить довго перш ніж знайду відповідь на своє запитання. Тому що, коли відправляють читати форум, то значить там існує досить докладний FAQ із відповідями на певні повторювані запити. І тут його немає. Я всякому разі на ті запитання, відповіді на які, у тому числі й ви, мені давали.

Якщо ж форум зроблено тільки для того щоб обговорити якісь новинки та похизуватися своїми новими придбаннями, тоді так - питання новачків чи пошук істини через сперечання тут зайві.

PS: Головне у питаннях відповідей на запитання та допомозі у чомусь не бути схожими на японців. Це нація, у якої не прийнято відмовляти. Для цього при ділових перемовинах вони переходять на спілкування англійською. Бо англійською чомусь можна відмовляти. Тому, якщо ви запитали японця, скажімо дорогу, навіть якщо він не знає вин буде зображати бурну діяльність та витрачати свій час.
Просто якщо я не знаю я так і кажу - я не знаю чому я це роблю. Також я не намагаюсь допомагати, коли не знаю як це зробити. Якщо я задав питання там мені починають відповідати, то я чекаю що людина таки дасть відповідь на запитання а не образиться на мене у процесі спілкування. Якщо ж на моє питання не дали відповіді - то це теж відповідь. Просто опоненті не знають відповідь на моє питання.
В моєму розумінні якщо із новим, з коробки, лезом потрібно шось робити - це погане лезо. Якщо купуєш бритву із головою а-ля Жілєт Тек, та потім плоскогубцямі виправляєш його геометрію для більш жорсткого\м'якого різу то у моєму розумінні то ти ламаєш гарну річ. Бо можна просто купити іншу, в якій зразу не треба чогось висверлювати чи виправляти напильником/молотком. Я звик сприймати якусь річ такою, якою її задумали із заводу. І досить негативно відношуся до різного колхозингу. Хоча теж ні. Я розумію колхозинг у певному сенсі. Скажімо існує 2 бритви в одного виробника. Вірізняються вони, скажімо отвором у ручці у більш коштовної та відсутнім отвором у більш дешевої. Якщо можна цей отвір зробити, не поломавши нічого та отрирами "більш коштовний варіант" для мене таке прийнятне. А непередбачені виробником отвори тому що власнику так захотілося я не розумію.

Тому усі наші останні суперечки - це не суперечки заради суперечок і не взаємні образи заради образ.
Це просто стикання досить різних точок зору. І все. Просто я звик питати, якщо чогось не розумію. Не слід це сприймати за наїзд чи пряму образу.

Ruslan, ARTURIUS, ditrih_, Alfed та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 17:50

ARTURIUS пише:
Так, я добре відчуваю різницю. Також для мене в першому і в другому випадку результат гоління лезами з правкою і без буде різним.
Бачите. Досить просте і зрозуміле пояснення. Тобто ви відчуваєте різницю із правкою та без і саме тому робите ці маніпуляції із лізом.
Я пробував робити подібне коли  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] за це казав та різниці не відчув. Вірніше мані здалося, що стало гірше. Але із одного разу робити висновок зарано. Тому просто відкладу цю тему від себе як поки що незрозумілу. Можливо пізніше спробую на однакових лезах зробити подібне. Бо зараз я майже кожне гоління голюся чимось іншим. Тому різниці мабуть просто не відчуваю само й тому.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 227
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 18:07

CNPOMAHELL пише:
Якщо, ми перейшли на легку критику, то сподіваюсь ви теж замислитесь над моїми словами.
Звісно міні ніхто тут нічим не зобов'язаний. Ми не в школі, де в одних завдання навчати а в інших - засвоювати ці знання. Але є одна деталь. В мене є товарищ. Він більше ніж 12 років (може й трохи більше) працює у закордонній компанії хоча живе тут. Спілкування загалом англійською. І от моли, я приводив йому ті чи інші аргументи він казав що не читає місцеві форуми та сайти. Тільки англомовні. Чому? Бо вони вирізняються певним чином від "місцевих".

Наші гуру один раз щось відповіли на форумі і на усі інші запитання того ж характеру відповідають у кращому разі "йди читати форум". На російськомовних форумах ще й пояснять куди із цими запитаннями йти та як надовго.
А от англомовні.. Там інакше. Там раз за разом будуть відповідати на питання. Навіть якщо на це ж питання відповідали декілька постів тому на цій же сторінці.

Просто зрозумійте, що те, що є зрозумілим вам не є зрозумілим абсолютно усім вашим опонентам. Це апріорі. І форум я можу читати досить довго перш ніж знайду відповідь на своє запитання. Тому що, коли відправляють читати форум, то значить там існує досить докладний FAQ із відповідями на певні повторювані запити. І тут його немає. Я всякому разі на ті запитання, відповіді на які, у тому числі й ви, мені давали.

Якщо ж форум зроблено тільки для того щоб обговорити якісь новинки та похизуватися своїми новими придбаннями, тоді так - питання новачків чи пошук істини через сперечання тут зайві.

PS: Головне у питаннях відповідей на запитання та допомозі у чомусь не бути схожими на японців. Це нація, у якої не прийнято відмовляти. Для цього при ділових перемовинах вони переходять на спілкування англійською. Бо англійською чомусь можна відмовляти. Тому, якщо ви запитали японця, скажімо дорогу, навіть якщо він не знає вин буде зображати бурну діяльність та витрачати свій час.
Просто якщо я не знаю я так і кажу - я не знаю чому я це роблю. Також я не намагаюсь допомагати, коли не знаю як це зробити. Якщо я задав питання там мені починають відповідати, то я чекаю що людина таки дасть відповідь на запитання а не образиться на мене у процесі спілкування. Якщо ж на моє питання не дали відповіді - то це теж відповідь. Просто опоненті не знають відповідь на моє питання.
В моєму розумінні якщо із новим, з коробки, лезом потрібно шось робити - це погане лезо. Якщо купуєш бритву із головою а-ля Жілєт Тек, та потім плоскогубцямі виправляєш його геометрію для більш жорсткого\м'якого різу то у моєму розумінні то ти ламаєш гарну річ. Бо можна просто купити іншу, в якій зразу не треба чогось висверлювати чи виправляти напильником/молотком. Я звик сприймати якусь річ такою, якою її задумали із заводу. І досить негативно відношуся до різного колхозингу. Хоча теж ні. Я розумію колхозинг у певному сенсі. Скажімо існує 2 бритви в одного виробника. Вірізняються вони, скажімо отвором у ручці у більш коштовної та відсутнім отвором у більш дешевої. Якщо можна цей отвір зробити, не поломавши нічого та отрирами "більш коштовний варіант" для мене таке прийнятне. А непередбачені виробником отвори тому що власнику так захотілося я не розумію.

Тому усі наші останні суперечки - це не суперечки заради суперечок і не взаємні образи заради образ.
Це просто стикання досить різних точок зору. І все. Просто я звик питати, якщо чогось не розумію. Не слід це сприймати за наїзд чи пряму образу.

Певно так буває, якщо по 10 раз поспіль питати схожі питання:)
Я особисто в 2011 році коли почав свій ВКБ шлях почав з Бритва.ру звідки з радістю пішов до SRP саме по цій причині. Вже обох форумів можна сказати, що немає.
Повірте цей ресурс гарний нормального ставлення, якщо читати, що пишуть та прислуховуватись до думок інших.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 19:24

При использовании Blackbird обычно стоит вопрос какие лезвия использовать, а не править или не править. Помню ,когда его купил, поначалу бритье было не очень комфортным. Он очень требователен к качеству лезвий, углу реза и давления. Отличные результаты с использованием Personna Med Prep, Feather, Schick platinum (винтажный), максимально острый угол, практически от крышки, но крышки не касаясь, чтобы скользила только кромка лезвия, и абсолютно без нажима. Результат идеальный. Даже не замечаешь как снимается щетина. Что касается Bic, я б не стал его использовать в Blackbird даже бесплатно. ( Речь идет о современных Bic, старые, с отверствиями, хоть и менее комфортные чем упомянутые выше, но, в отличие от новых, пользоваться можно. ... но не в Blackbird ))) )

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1258
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: фффпроллддджжж   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 20:59

ARTURIUS пише:

Взагалі про інше пишите.
Є леза з покриттям і коли при першому голінні захисне покриття, яке помʼякшує роботу леза прибирається, то наступного гоління без цього покриття лезо буде гостріше відчуватись в роботі.

На разі мова йде про зняття заусенок, або правки леза перед використанням.

Якщо вам знайомий процесс шліфовки, (а заточка, це подібний процес тільки двосторонній), то ви розумієте, що при шліфовці формуються ритвини в матеріалі який шліфують. Для того, щоб зменшити ці ритвини зменшують зернистість інструменту яким шліфують чи точать. 

На заводі добре заточили леза, на скільки змогли і леза гострі, але мають заусенці. Ви їх не бачите оком, але можете розгледіти при збільшенні зображення. 
Заусенці, або ритвини на РК леза відчуваються на чутливій тонкій шкірі приголінні і навіть дають подразнення.

Шкіра руки об яку правлять лезо, це умовно абразивний інструмент з мілкою зернистістю. І той кому це потрібно, доводить лезо під свою шкіру.
Людині з жирним типом шкіри, наприклад, ці дії не потрібні й не зрозумілі. Жирний тип шкіри товщий і грубіший, при цьому він більш захищений шкірним салом, тому легко й комфортно витримує різ леза без правки.

А как можно убрать заусенец с рк с покрытием в итоге не сняв покрытия? :)

Сколько смотрел на фотографии рк лезвий под микроскопом ни разу если честно не видел заусенца, следы от шлифовки - да. Ну так покрытие по сути для того и наносится, чтобы сгладить эти следы до ровной поверхности жертвуя грубо говоря остротой.

CNPOMAHELL пише:

Наші гуру один раз щось відповіли на форумі і на усі інші запитання того ж характеру відповідають у кращому разі "йди читати форум". На російськомовних форумах ще й пояснять куди із цими запитаннями йти та як надовго.
А от англомовні.. Там інакше. Там раз за разом будуть відповідати на питання. Навіть якщо на це ж питання відповідали декілька постів тому на цій же сторінці.
Ложь. Даже если взять этот форум, то все что не касается личных впечатлений каждого отдельного форумчанина это переписывание одного и того же по 250 раз с периодическими спорами по этим вопросам.
В большинстве случаев ответы "иди читай форум" происходят из-за того, что прежде чем задавать вопросы или разобраться в теме обсуждения человек начинает приводить свои аргументы и спорить на темы которые как 250 раз обсуждались.

CNPOMAHELL пише:
Тому що, коли відправляють читати форум, то значить там існує досить докладний FAQ із відповідями на певні повторювані запити. І тут його немає. Я всякому разі на ті запитання, відповіді на які, у тому числі й ви, мені давали.
Чтобы такой FAQ появился нужно:
1) Нужно для начала перестать, извините, срать где попало и переводить все подряд обсуждения в философию и обсуждение личного опыта "под микроскопом". Потому что это приводит к тому, что перефразируя цитату из "Зимы в Простоквашино", наш форум телевизионную передачу "Что? Где? Когда?" напоминает, не поймешь что, где валяется и когда все это кончится.
2) Написать этот FAQ тезисно, либо создать подборку тем, где в виде статьи будет раскрыт тот или иной факт детально. (Внимание! Споры в таких темах неизбежны)
3) Попробовать сделать это самому (Спойлер: "Я не умею красиво писать", "У меня нет времени", "Мне оно не интересно" etc.), а не ждать, что он материализуется.

CNPOMAHELL пише:
Якщо ж форум зроблено тільки для того щоб обговорити якісь новинки та похизуватися своїми новими придбаннями, тоді так - питання новачків чи пошук істини через сперечання тут зайві.
Истина в бритье одна - бритье. Все остальное лишь способы ее постичь и у каждого они свои.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, vicbro, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyПт 16 Черв 2023 - 10:17

Выскажу пару своих мыслей по поводу "ручной правки" двухсторонних лезвий.
1. Правка перед первым использованием.
Здесь, на мой взгляд, две цели могут преследоваться.
Одна цель - это умышленное снижение остроты нового лезвия. Как кто-то выше описывал, что "коркует" новый Feather. Странная цель на мой взгляд. Чем острее лезвие - тем лучше для бритья. С другой стороны, многим Feather не  является комфортным из-за якобы "излишней остроты". Но здесь основную роль играет не острота его, а ширина, делающая вылет чуть больше и, соответственно, в сочетании с большой остротой придающая лезвию свойство "агрессивности". В этом случае лучшее решение - другое лезвие.
Вторая цель - обратная, увеличение остроты лезвия посредством "снятия напыления". Никаких заусенцев на лезвиях под микроскопом (и на новых и после бритья) никто не видел. Раковины иногда видны, но их ручной правкой не исправишь. Эта цель теоретически может быть принята.
2. Правка перед 2, 3 и т.д. использованием.
Здесь цели еще более загадочны для меня. Увеличение остроты лезвия посредством снятия напыления уже произведено при первом бритье. Это показывают результаты произведенных измерений на многих лезвиях (для Feather, Treet этот эффект не работает). Призрачных заусенцев нет. И возникает основной вопрос - кожа лица при первом бритье не сделала ли с лезвием уже все, что "нужно"? Чем она хуже кожи на руке?
Это всего лишь мои мысли.
Если кто-то считает этот процесс полезным для бритья - это его предпочтения.

CNPOMAHELL та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyПт 16 Черв 2023 - 11:34

vicbro пише:
Выскажу пару своих мыслей по поводу "ручной правки" двухсторонних лезвий.
1. Правка перед первым использованием.
Здесь, на мой взгляд, две цели могут преследоваться.
Одна цель - это умышленное снижение остроты нового лезвия. Как кто-то выше описывал, что "коркует" новый Feather. Странная цель на мой взгляд. Чем острее лезвие - тем лучше для бритья. С другой стороны, многим Feather не  является комфортным из-за якобы "излишней остроты". Но здесь основную роль играет не острота его, а ширина, делающая вылет чуть больше и, соответственно, в сочетании с большой остротой придающая лезвию свойство "агрессивности". В этом случае лучшее решение - другое лезвие.
Вторая цель - обратная, увеличение остроты лезвия посредством "снятия напыления". Никаких заусенцев на лезвиях под микроскопом (и на новых и после бритья) никто не видел. Раковины иногда видны, но их ручной правкой не исправишь. Эта цель теоретически может быть принята.
2. Правка перед 2, 3 и т.д. использованием.
Здесь цели еще более загадочны для меня. Увеличение остроты лезвия посредством снятия напыления уже произведено при первом бритье. Это показывают результаты произведенных измерений на многих лезвиях (для Feather, Treet этот эффект не работает). Призрачных заусенцев нет. И возникает основной вопрос - кожа лица при первом бритье не сделала ли с лезвием уже все, что "нужно"? Чем она хуже кожи на руке?
Это всего лишь мои мысли.
Если кто-то считает этот процесс полезным для бритья - это его предпочтения.
вы же об лицо не правите, на руке делаете правку в обратную сторону от режущей кромки

ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 5 EmptyПт 16 Черв 2023 - 12:08

creativeresponse пише:
вы же об лицо не правите, на руке делаете правку в обратную сторону от режущей кромки
Та й тиск і кут при правці леза зовсім інший ніж при голінні.) В процесі гоління лезо ледь торкається шкіри і ковзає по слизькій піні.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Palm Stropping (Правка леза для гоління)
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Man key
» Леза Gillette Platinum
» Леза Phoenix
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Sharp

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: