ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Palm Stropping (Правка леза для гоління)

Перейти донизу 
+18
_yk_
creativeresponse
ARTURIUS
Kitten911
Alex
CNPOMAHELL
ditrih_
Изотовец
Саша Кавун
trimmer
sobol-21
razorsedge
Alter ego
arsonist
Феникс
ASV
Ruslan
Сергій1979
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 21:45

ditrih_ пише:
Да, на сколько я знаю, Stainless это без особого покрытия. А тефлон. Могу конечно ошибаться.
Тефлоновое снимается с РК гораздо быстрее, чем любое другое, именно на лезвиях для бритья, по моим ощущениям. От того оно не играет, по моему мнению, никакой роли. В связи с чем правка, допустима. И даже предпочтительно.
Спорить и сыпать академическими знаниями конечно же можно. Но практика дороже))) В моей практике, правка вышеуказанных лезвий, даёт положительный результат. Как было/есть/будет в вашем случае, интересно узнать.
Дима, я все лезвия правлю на руке и проблем не замечал, только положительные эмоции....хром, платина, супер стенли - все лезвия правлю и все отлично, не правлю и есть дискомфорт после первого использования, хотя сейчас все лезвия использую только 2 раза!

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:12

Вот и я о чём, Игорь 👍🤝

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:23

@Kitten911, @ditrih_
А тоді нащо купувати "платинові" леза? "Сталеві" вважаються гострішими і їх є сенс "правити".
Чи я щось загубив вистроюючи логічний ланцюжок?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:29

CNPOMAHELL пише:
@Kitten911, @ditrih_
А тоді нащо купувати "платинові" леза? "Сталеві" вважаються гострішими і їх є сенс "правити".
Чи я щось загубив вистроюючи логічний ланцюжок?
Как называется двухстороннее лезвие, правильно "одноразовое" соответственно думаю при первом бритье напыление успешно стирается об щетину/кожу, после чего появляются задиры и т.д. и вот перед вторым бритьем лично я правлю его на руке и плевать я хотел на это напыление, устраивал очень затяжной тест с правкой и без и записывал ощущения, так во в 99% случаев 2-3 бритье без правки было менее комфортным чем с правкой.... Никого не уговриваю и ничего не доказываю, просто делаю то, что мне нравится)))

Andrewt, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:44

Kitten911 пише:
Никого не уговриваю и ничего не доказываю, просто делаю то, что мне нравится)))
Та я й не наїжджаю. Просто хочу зрозуміти логіку.
Kitten911 пише:
Как называется двухстороннее лезвие, правильно "одноразовое" соответственно думаю при первом бритье напыление успешно стирается об щетину/кожу, после чего появляются задиры и т.д. и вот перед вторым бритьем лично я правлю его на руке и плевать я хотел на это напыление,
Звичайно я розумію, що покриття є завжди. Навіть якщо написано stainless та є шар покриття. Але дивіться. Сталеві вважаються більш гострі, аніж платинові. Як сталеві відносно хромованих - незрозуміло.
Можливо платинові леза тупішають більш повільно, аніж леза із будь-яким іншим покриттям.
А тепер, увага, задачка!
1. Ви правите будь-які леза після гоління об руку
2. Сталеві леза вважаються більш гострими із самого початку.

Чому б одразу не зосередитися тільки на сталевих варіантах, бо покриття вам по цимбалах, після першого ж гоління покриття зруйнується, а використовуєте ви їх все одно максимум 3 рази?

Чи я десь помилився у вистроюванні логічного ланцюжка?
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 22:52

Евгений, дело в том, что всё лезвия разные. И даже не из-за покрытия, а самой РК и лезвия в целом. Толще, тоньше, угол заточки РК, высота РК и так далее. При праве, убираются задиры, и если не полностью, то они завальцовуются. Не всегда и не полностью, но правка помогает убрать острые задиры. Когда коллеги рассуждают со стороны теоретической, то это кажется смешным, а когда пробуешьь сам и на практике, то замечаешь разницу.
Даже порой чувствуется деформация режущей кромки ДО правки, и более менее мягкий ход по руке ПОСЛЕ правки.
А говорить люди могут что угодно, это их право. Обычно и остаются либо теоретиками, либо "япапробавалвсёхерня". И это тоже их право.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 23:19

Сміятись з правки лез це те саме, що сміятись з правки клинкової бритви.))
Але кожен робить так, як саме йому це правильно.)

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyЧт 8 Черв 2023 - 23:38

CNPOMAHELL пише:


Звичайно я розумію, що покриття є завжди. Навіть якщо написано stainless та є шар покриття. Але дивіться. Сталеві вважаються більш гострі, аніж платинові. Як сталеві відносно хромованих - незрозуміло.
Можливо платинові леза тупішають більш повільно, аніж леза із будь-яким іншим покриттям.
А тепер, увага, задачка!
1. Ви правите будь-які леза після гоління об руку
2. Сталеві леза вважаються більш гострими із самого початку.

Чому б одразу не зосередитися тільки на сталевих варіантах, бо покриття вам по цимбалах, після першого ж гоління покриття зруйнується, а використовуєте ви їх все одно максимум 3 рази?

Чи я десь помилився у вистроюванні логічного ланцюжка?
 Изначально у меня в ротации основными были всегда именно стальные лезвия, платина никогда н нравилась. Сейчас остановился на хромовых и опять таки еще два варианта без напыления....
Да и честно говоря я не теоретик, я практик и всегда пробую все на себе и делаю выводы только из личного опыта, вот мне и все равно какое лезвие с покрытием/без, я методом тестов для себя сделал выводы, что мне комфортно с правкой, так и живу....

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 0:30

ditrih_ пише:
Евгений, дело в том, что всё лезвия разные. И даже не из-за покрытия, а самой РК и лезвия в целом. Толще, тоньше, угол заточки РК, высота РК и так далее.
Дмитро, я це теж розумію. Але не розумію, коли кажуть, що голяться будь-чим із будь якими бритвами. Тому що різна сталь, різний кут. Та, навіть, товщина леза і габарити можуть вирізнятися (так так, пам'ятаємо про KAI) проміж собою.
Просто ті ж самі жовті BIC та сучасні помаранчеві BIC. То 2 різних леза. Вони голять по різному та навіть сприймаються по різному.
Тобто різниця в голінні а, радше, у відчуттях у процесі гоління мають бути різними на різних лезах.

Це як коли б ми обговорювали, наприклад різку помідорів. Помідори можно порізати практично будь-чим. Але є але. Різати маленьким овочевим ножем, фруктовим (там де пилка), філейним ножем, ножем кухаря, чи то, на азійський манер - теслом (топориком-тесаком). Усім цим можна порізати помідор але будуть вкрай різні відчуття. Як і результати.

Із лезами повинно бути так само. Але є люди, які однаково гарно голяться як Спутником так і Feather(ом). Мені це не зрозуміло.
ditrih_ пише:
При праве, убираются задиры, и если не полностью, то они завальцовуются. Не всегда и не полностью, но правка помогает убрать острые задиры.
Тут в мене лише одне питання. Зрозуміло, що правка дається взнаки. Це роблять я із ножами, так і з клинковими бритвами. Хоча... твердість, товщина і хоч різні але ж клинкові теж правлять об руку, коли більш нічого немає поряд. З лезами теж повинно працювати, думаю.
Цитата :
 Когда коллеги рассуждают со стороны теоретической, то это кажется смешным, а когда пробуешьь сам и на практике, то замечаешь разницу.
Ну бачиш, у існує голінні багато міфів. А ще багато дій, які нашим попередникам біли логічними і зрозумілими. Але зараз це на кшталт забобонів.
Сучасник не зрозуміє чому просипати сіль, чи розбити люстерко - то погана прикмета. А все тому, що зараз сіль та люстерко коштують зовсім не тих грошей, що раніше. Дзеркала були лише у багатіїв, як і сіль. Інше населення посипало їжу попелом, а люстерко заміняв начищений до блиску казан, тощо.
Тобто частку вмінь мі втратили або забули.

ARTURIUS пише:
Сміятись з правки лез це те саме, що сміятись з правки клинкової бритви.))
Так для цього ви повинні були стикнутись із правкою лез ножів та клинкових брив. Інакше не продовжите ланцюжок до лез. Бо навіть одноразові бритви та касетники "правлять" на коліні джинс чи іншій щільній тканині.
Kitten911 пише:
Да и честно говоря я не теоретик, я практик и всегда пробую все на себе и делаю выводы только из личного опыта, вот мне и все равно какое лезвие с покрытием/без, я методом тестов для себя сделал выводы, что мне комфортно с правкой, так и живу....
То є гарно, коли є час та бажання, перетестити, скажімо, 50 лез, та відібрати підходящі. А можна, як зараз, зробити певні висновки, та зекономити собі час, просто викресливши із тесту усі платинові варіанти.
Спроба аналізу, то гарна річ. Правда, якщо це не теорія заради теорії. Наприклад, купили ви новий крем. А після гоління гоління на шкірі покрасніння. А чому? Може у складі, щось, на що маєте алергію. А може відволіклися та дуже давили бритвою? Чи просто нова важка бритва, до ваги котрої ще не звикли. Чи просто лезо вже міняти треба. А може навіть згоріли на сонці, але не придали цьому значення.
Бачите скільки саме причин може бути? Можливо ви - крутий інтуіт, та виявляєте правильні кроки з першого разу. А я вирізняюся тим, що частенько роблю неправильні висновки із ситуації. Мені потрібно аналізувати та збирати дані, якщо хочу вибрати правильній варіант. ;)

ditrih_ та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 1:10

Могу сказать одно, не попробуешь не узнаешь!

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 2:03

Kitten911 пише:
Могу сказать одно, не попробуешь не узнаешь!
Я розумію, що власний досвід - то хороша штука. Але якщо можна десь трохи зрізати шлях то чому б і ні?
Наприклад голитеся ви, скажімо, бритвою "А". Все круто, якщо бритвою потрібно водити "від кришки" та ви відразу це інтуїтивно зробили. Все ок. Далі вже можна робити так само, просто повторюючи свої вдалі попередні кроки. А якщо не вгадали? Раз за разом намагаєтесь голитися "від гарди", змінюєте леза, креми, використовуєте прешейви, розпарювання, танці із бубнном тощо. А результату нема!
Чому? Бо ви новачок. Про те, що потрібно тримати бритву під якимось кутом, ви розумієте. Але ж ви новачок, то не знаєте що означають терміни "від кришки" та "від гарди".
І гарно, якщо ви наполегливий, та все ж таки, колись, знайдете правильний кут положення бритви до поверхні шкіри. А якщо ні? От не дуже ви вправний із правильним аналізом своїх дій. Тому ви перепробували усі наявні, скажімо 15 варіантів лез, 3 креми, прешейв та розпарювання. Але ви ж не знайшли правильний кут. Тому робите неправильний висновок. Бо ви ж перепробували все, а результату задовільного так і нема. І тоді ви кажете - дуже погана бритва, більш ніколи її не буду до рук брати. Але ж людина істота соціальна. Тому ви лізете у інтернет, та кажете усюди, що бритва "А" ну дуже погана і купувати її не треба.
Але то дуже абстрактно. Давайте на конкретному прикладі!
Є така собі бритва R41, про яку кажуть, що вона дуже зла. Але читав, що це стосується лише старої її версії. Нова значно менш агресивна. І от я новачок. Я приходжу на форум, читаю за цю бритву і роблю висновок - хай йому грець, краще візьму щось інше. Тому, що коли "аксакали" обговорюють цю бритву вони не кажуть раз за разом, що річ йде про стару чи то нову версії бритви. Для них це саме собою зрозуміло, а для тих, хто не в темі - ні.
Власний досвід то штука інтимна. Приємно, коли поступово дізнаєшся нового у улюбленому напрямку. Але не усім потрібен процес заради процесу. Хтось таки хоче досягти бажаного результату. І, в ідеалі, якомога швидше, та без зайвих клопотів та витрат. Все-таки придбати якого-небудь "Вольфмана", простоявши за ним рік у черзі і отримати розчарування - тут не всякий здужає. А я не маю сумнівів, що знайдеться людина, котра вважає, що купивши найкоштовнішу бритву, він отримає враз прийнятний результат. І які висновки людина зробить? Правильно: фігня ваше вологе гоління, повернуся я до касетних\електробритв\походів до барбершопу\лазерного видалення волосся тощо. І це ще нормально, коли проср*ті гроші - не останні та некритичні до бюджету.
Але ж, в нас ще є багато людей, котрі, так би мовити, "живуть не по зарплатні". Я про тих, хто купує собі останній Айфон, і потім давиться рік мівіною і гречаною кашею, бо телефон придав у кредит.
Тому завжди важливо не тільки навчитися все правильно робити, але й розуміти, чому послідовність ваших дій правильна. Щоб розуміти, що то сама бритва "Рапіра ПЛ", з кривою головою а не ваші руки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 10:51

По поводу правки. Кому придет в голову править только заточенный нож? Мусатом пользуются  когда режущая кромка деформируется в процессе работы. Я бы понял, если бы несколько раз использовав лезвие, вместо того, чтобы выбросить, пытались восстановить правкой. Но если новое лезвие нуждается в правке, это дерьмовое лезвие и его нужно менять на более качественное. Если для того, чтобы без проблем побриться лезвием Feather им режут корок, то нужно учиться бриться, а не уродовать хорошее лезвие, или использовать более тупые,скромно именуемые мягкими, пока не научишься пользоваться острыми.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 11:27

CNPOMAHELL пише:

Я розумію, що власний досвід - то хороша штука. Але якщо можна десь трохи зрізати шлях то чому б і ні?
Наприклад голитеся ви, скажімо, бритвою "А". Все круто, якщо бритвою потрібно водити "від кришки" та ви відразу це інтуїтивно зробили. Все ок. Далі вже можна робити так само, просто повторюючи свої вдалі попередні кроки. А якщо не вгадали? Раз за разом намагаєтесь голитися "від гарди", змінюєте леза, креми, використовуєте прешейви, розпарювання, танці із бубнном тощо. А результату нема!
Чому? Бо ви новачок. Про те, що потрібно тримати бритву під якимось кутом, ви розумієте. Але ж ви новачок, то не знаєте що означають терміни "від кришки" та "від гарди".
І гарно, якщо ви наполегливий, та все ж таки, колись, знайдете правильний кут положення бритви до поверхні шкіри. А якщо ні? От не дуже ви вправний із правильним аналізом своїх дій. Тому ви перепробували усі наявні, скажімо 15 варіантів лез, 3 креми, прешейв та розпарювання. Але ви ж не знайшли правильний кут. Тому робите неправильний висновок. Бо ви ж перепробували все, а результату задовільного так і нема. І тоді ви кажете - дуже погана бритва, більш ніколи її не буду до рук брати. Але ж людина істота соціальна. Тому ви лізете у інтернет, та кажете усюди, що бритва "А" ну дуже погана і купувати її не треба.
Але то дуже абстрактно. Давайте на конкретному прикладі!
Є така собі бритва R41, про яку кажуть, що вона дуже зла. Але читав, що це стосується лише старої її версії. Нова значно менш агресивна. І от я новачок. Я приходжу на форум, читаю за цю бритву і роблю висновок - хай йому грець, краще візьму щось інше. Тому, що коли "аксакали" обговорюють цю бритву вони не кажуть раз за разом, що річ йде про стару чи то нову версії бритви. Для них це саме собою зрозуміло, а для тих, хто не в темі - ні.
Власний досвід то штука інтимна. Приємно, коли поступово дізнаєшся нового у улюбленому напрямку. Але не усім потрібен процес заради процесу. Хтось таки хоче досягти бажаного результату. І, в ідеалі, якомога швидше, та без зайвих клопотів та витрат. Все-таки придбати якого-небудь "Вольфмана", простоявши за ним рік у черзі і отримати розчарування - тут не всякий здужає. А я не маю сумнівів, що знайдеться людина, котра вважає, що купивши найкоштовнішу бритву, він отримає враз прийнятний результат. І які висновки людина зробить? Правильно: фігня ваше вологе гоління, повернуся я до касетних\електробритв\походів до барбершопу\лазерного видалення волосся тощо. І це ще нормально, коли проср*ті гроші - не останні та некритичні до бюджету.
Але ж, в нас ще є багато людей, котрі, так би мовити, "живуть не по зарплатні". Я про тих, хто купує собі останній Айфон, і потім давиться рік мівіною і гречаною кашею, бо телефон придав у кредит.
Тому завжди важливо не тільки навчитися все правильно робити, але й розуміти, чому послідовність ваших дій правильна. Щоб розуміти, що то сама бритва "Рапіра ПЛ", з кривою головою а не ваші руки.
Очень длинный путь вашей мысли, я 2 раза перечитал, но не уверен что уловил какой-то смысл всего написанного.... 
Я из тех людей, которые лучше один раз попробуют чем 100 раз услышат/прочтут.
Вкб на столько индивидуально, что как я выше и сказал не попробуешь не поймёшь!
Для 80% станок или лезвие или мыло, без разницы, может быть вот прям ерунда полная, а ты попробовал и тебе оно на столько зашло, что другого и не хочется....


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Пт 9 Черв 2023 - 11:52), всього регувалося 1 раз(-и)

Акулов, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 11:48

Alex пише:
По поводу правки. Кому придет в голову править только заточенный нож? Мусатом пользуются  когда режущая кромка деформируется в процессе работы. Я бы понял, если бы несколько раз использовав лезвие, вместо того, чтобы выбросить, пытались восстановить правкой. Но если новое лезвие нуждается в правке, это дерьмовое лезвие и его нужно менять на более качественное. Если для того, чтобы без проблем побриться лезвием Feather им режут корок, то нужно учиться бриться, а не уродовать хорошее лезвие, или использовать более тупые,скромно именуемые мягкими, пока не научишься пользоваться острыми.
 Клинковые бритвы после заточки обязательно правятся на ремне

Акулов, Kitten911, ditrih_, Bonbon та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 12:31

Да и ножи лучше править после заточки. Я это делаю обязательно.

Так получилось, что я изготавливал промышленные ножи для резки металла, дерева и бумаги. Около 20ти лет примерно... И немножко понимаю о режущем инструменте.
Имею ввиду не изготовление опасных бритв и их заточка в домашних условиях, а промышленное производство ножей весом от 100граммов и до двух тонн. Ножи заказчик получает уже с готовой кромкой, заточенной и отшлифованной в зеркало. Воизбежание задиров на разрезаемой и режущей поверхности. И это с учётом, что мои ножи, работают с "неживыми материалами", лезвие бритвы же, работает с активной, изменчивой структурой. Кожей по другому говоря...

Многие, а особенно мастеры-заточники, могут сказать, что шлифование РК в зеркало, это тупизна и неправильно. Вопервых существуют разные допуски и требования, а вторых шлифовка, это не полировка ;)

Так что наш спор об эффективности правления и шлифовки режущей кромки, вижу как разговор пилота с мечтателем о полётах. Первый знает как, второй знает всё, но без практики ;)


Останній раз редагувалося: ditrih_ (Пт 9 Черв 2023 - 12:36), всього регувалося 1 раз(-и)

Акулов, creativeresponse, Kitten911, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 12:35

ditrih_ пише:
Да и ножи лучше править после заточки. Я это делаю обязательно.

Так получилось, что я изготавливал промышленные ножи для резки металла, дерева и бумаги. Около 20ти лет примерно... И немножко понимаю о режущем инструменте.
Имею ввиду не изготовление опасных бритв и их заточка в домашних условиях, а промышленное производство ножей весом от 100граммов и до двух тонн. Ножи заказчик получает уже с готовой кромкой, заточенной и отшлифованной в зеркало. Воизбежание задиров на разрезаемой и режущей поверхности. И это с учётом, что мои ножи, работают с "неживыми материалами", лезвие бритвы же, работает с активной, изменчивой структурой. Кожей по другому говоря...

Так что наш спор об эффективности правления и шлифовки режущей кромки, вижу как разговор пилота с мечтателем о полётах. Первый знает как, второй знает всё, но без практики ;)
 Та я заметил что некоторые комрады тут именно теоретики, фиг знает где набрались информации, но по качеству излагаемого видимо от таких же теоретиков

Акулов, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 12:45

Тут даже не это страшно
Обычный пользователь хоть и теоретик, но остаётся при своём. А вот если мастера заточники, начинают утверждать здесь или в личке, что - "да я бл.... 200тыщмильёнов бритв так сделал и ничего", вот это пугает. Лично меня пугает.)))
Есть описанные правила и требования работы с РК при изготовлении, есть правила пользования. Это важные вещи. А есть опыт. Который не пропьёшь)))

Приведу пример - на одном из комбинатов, с момента ввода производства стального листа толщиной 40мм, за 1,5-2 часа, выкрашивались дисковые ножи. По требованиям изготовления ножей и самой конструкции гильотины, изменения в ножи категорически воспрещены. Однако мои спецы, внесли пару изменений, которые убирали нагрузку на РК. В результате чего эти ножи, начали резать вместо 300-400 тонн до первой переточки, 14000 тонн листа. И эти изменения, нигде так и не прописаны, ни в ТУ, ни в старых ГОСТАХ и тому подобное.
Практика и опыт, решили проблему.


Останній раз редагувалося: ditrih_ (Пт 9 Черв 2023 - 12:51), всього регувалося 1 раз(-и)

Акулов, creativeresponse, Kitten911 та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 12:51

Только практика - только хардкор! ))) Теоретиков послушать можно, но потом обязательно нужно взять и исходя из своих знаний и опыта попробовать на себе, ибо не все золото что блестит! А там..... Пусть говорят))

Акулов, creativeresponse та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 12:55

Ахахах))) Панки грязи не боятся!!!)))
Теория обязательно нужна. Она написана чьей-то кровью и опытом. Но теория должна корреткироваться опытом. Тогда следующим пользователям, будет легче осваиваться.
В этом плане, американцы красавцы! Они как губка всё впитывает, пробуют в лаборатории, делают экспериментальный образец, и ввод в эксплуатацию. Молодцы-ваще-ребята))

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 12:57

Kitten911 пише:
Только практика - только хардкор! ))) Теоретиков послушать можно, но потом обязательно нужно взять и исходя из своих знаний и опыта попробовать на себе, ибо не все золото что блестит! А там..... Пусть говорят))
 К сожалению новички чаще доверяют именно теоретикам, просто лишь потому что они кричат громче и их в разы больше и в мышлении новичка пока ещё не укладывается что даже большинство может быть неправо, новички то не знают что это большинство может и в руках не держало этого мыла/бритву/лезвие или ещё что, но ведь они же как один твердят одну и ту же информацию а значит знают о чем говорят!

PS про "большинство" я говорю не про этот форум конкретно, так немного крик души с опыта на B&B

Kitten911, ditrih_ та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:17

Сколько практиков и профессоров собралось. В чем заключается процесс правки? Вы проводите ножом по мусату под углом заточки и выравниваете деформированную кромку. Если руки растут из задницы и угол не соответствует, вы за несколько проходов приводите в негодность режущую кромку. Опасная бритва, практически как нож, и ее может править человек умеющий с ней обращаться. Лезвие гибкое, поверхность руки рельефная, ни о каком угле не может быть и речи. И вся эта чушь о правке лезвий не более чем затачивание их в пирамидке.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:24

Alex пише:
Сколько практиков и профессоров собралось. В чем заключается процесс правки? Вы проводите ножом по мусату под углом заточки и выравниваете деформированную кромку. Если руки растут из задницы и угол не соответствует, вы за несколько проходов приводите в негодность режущую кромку. Опасная бритва, практически как нож, и ее может править человек умеющий с ней обращаться. Лезвие гибкое, поверхность руки рельефная, ни о каком угле не может быть и речи. И вся эта чушь о правке лезвий не более чем затачивание их в пирамидке.
Правка и мусат? Может речь идёт о доводке?
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:29

creativeresponse пише:

Правка и мусат? Может речь идёт о доводке?
Мусат используется для правки ножей.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:32

Alex пише:

Мусат используется для правки ножей.
 Работает он как? Вы ним ведёте в сторону заточки или в обратную? На ремне ножи правятся ибо идёт выравнивание заусенцев в максимально первоначальное положение ведя нож спинкой вперёд, на мусате вы делаете иное, а именно убирает заусенцы что значительно ближе к доводке чем правке
Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Частий гість
Частий гість
_yk_


Повідомлень : 92
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 3 EmptyПт 9 Черв 2023 - 13:33

creativeresponse пише:

Правка и мусат? Может речь идёт о доводке?
Перепрошую, я буду зараз допитливим слухачем, дуже уважно слідкую за ходом думок...
Підкажіть, який мусат маєте на увазі, гладкий металевий чи абразивний?

egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Palm Stropping (Правка леза для гоління)
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Man key
» Леза Gillette Platinum
» Леза Phoenix
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Sharp

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: