ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Palm Stropping (Правка леза для гоління)

Перейти донизу 
+18
_yk_
creativeresponse
ARTURIUS
Kitten911
Alex
CNPOMAHELL
ditrih_
Изотовец
Саша Кавун
trimmer
sobol-21
razorsedge
Alter ego
arsonist
Феникс
ASV
Ruslan
Сергій1979
22 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyПт 16 Черв 2023 - 13:08

Изотовец пише:
В большинстве случаев ответы "иди читай форум" происходят из-за того, что прежде чем задавать вопросы или разобраться в теме обсуждения человек начинает приводить свои аргументы и спорить на темы которые как 250 раз обсуждались.
Навіть не мав сумнівів, що десь воно є. Але трохи є різниця між "йди почитай десь тут на форумі" та "йди почитай у гілці такій то і такій то". От як "чи не ви часом робили?" у темах спочатку йде короткий зміст із переліком тем. Дуже зручно.
Изотовец пише:
1) Нужно для начала перестать, извините, срать где попало и переводить все подряд обсуждения в философию и обсуждение личного опыта "под микроскопом".
Це не філософія а намагання хоч якось пояснити процеси та явища. А якщо немає єдиної думки з того чи іншого приводу, то як цими речами можна апелювати до співрозмовника? 

Изотовец пише:
3) Попробовать сделать это самому (Спойлер: "Я не умею красиво писать", "У меня нет времени", "Мне оно не интересно" etc.), а не ждать, что он материализуется.
З цим як раз проблем немає. Але якщо немає єдиної думки то додавати це до FAQ зарано. :)
Цитата :
Истина в бритье одна - бритье. Все остальное лишь способы ее постичь и у каждого они свои.
Поки є у цьому процесі хоч якісь спільності -це можна систематизувати.
vicbro пише:
Чем острее лезвие - тем лучше для бритья. С другой стороны, многим Feather не  является комфортным из-за якобы "излишней остроты". Но здесь основную роль играет не острота его, а ширина, делающая вылет чуть больше и, соответственно, в сочетании с большой остротой придающая лезвию свойство "агрессивности". В этом случае лучшее решение - другое лезвие.
Якщо б діло було в ширині леза, то все одно б знайшлася хоча б одна бритва, де це лезо було б ідеальним - тобто гарно голило і процес був би при цьому приємний. Поки що, усюди де я пробував лезо Feather, гоління ним було саме неприємним. А от шо було причиною цього -я не знаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyПт 16 Черв 2023 - 15:25

creativeresponse пише:

вы же об лицо не правите, на руке делаете правку в обратную сторону от режущей кромки
Вопрос не в том как это назвать и в какую сторону вести лезвием, а в достижении цели, которая обозначается для этих действий (правки). А цели как раз для меня загадочны, т.е. что правка делает после, например, первого бритья? Это не вопрос в обсуждение, я просто написал свои мысли и они останутся моими.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyПт 16 Черв 2023 - 15:57

vicbro пише:

Одна цель - это умышленное снижение остроты нового лезвия. Как кто-то выше описывал, что "коркует" новый Feather. Странная цель на мой взгляд. Чем острее лезвие - тем лучше для бритья. С другой стороны, многим Feather не  является комфортным из-за якобы "излишней остроты". Но здесь основную роль играет не острота его, а ширина, делающая вылет чуть больше и, соответственно, в сочетании с большой остротой придающая лезвию свойство "агрессивности". В этом случае лучшее решение - другое лезвие.
Ширина абсолютно одинаковая, специально сравнил несколько лезвий разных марок совместив с Feather. Чем острее лезвие, тем лучше - действительно верно. Менее комфортным становится только в трех случаях, недостатке опыта ,,,кривых рук", или дерьмового станка для бритья. Пример ARTURIUS, когда вместо Bic взял качественное лезвие: ,,Сьогодні голився Дріздом з лезом Фізер. Дуже сподобалась ця звʼязка. Мабуть це краща звʼязка що в мене була з використанням DE лез."
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1258
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyПт 16 Черв 2023 - 19:41

CNPOMAHELL пише:

З цим як раз проблем немає. Але якщо немає єдиної думки то додавати це до FAQ зарано. :)
Ну так если нет единой точки зрения чтобы создавать FAQ, то с чего бы ему существовать?

CNPOMAHELL пише:

Навіть не мав сумнівів, що десь воно є. Але трохи є різниця між "йди почитай десь тут на форумі" та "йди почитай у гілці такій то і такій то". От як "чи не ви часом робили?" у темах спочатку йде короткий зміст із переліком тем. Дуже зручно.

CNPOMAHELL пише:

Поки є у цьому процесі хоч якісь спільності -це можна систематизувати.
Ну так вперед и с песней как говорится, что-то не видно изобилия идей и предложений по улучшению форума в разделе "тех. вопросов" и очереди из желающих принять в этом участие и проявить инициативу :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

vicbro, ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyСб 17 Черв 2023 - 7:04

Изотовец пише:
Ну так если нет единой точки зрения чтобы создавать FAQ, то с чего бы ему существовать?
Тоді навіть не один аргумент маю.
1. Не по всіх питаннях же виникають подібні суперечки?
2. як можна рекомендувати щось, у чому інша половина не впевнена? У крайньому разі опонент хоча б повинен сам усвідомлювати, чому саме він робить ту чи іншу дію, якщо він це рекомендує. Або ж хоча б просто розуміти, та бути в змозі відповісти щось на кшталт: "дід мій тупив леза об руку, батько мій тупив лезо об руку, і я буду." Це, звичайно, жарт. Але, як ми знаємо, у кожному жарті лише доля жарту. Я не пропоную заради відповіді на питання проводити купу дослідів. Але після відповіді "Мені просто подобається" чи то "Так мені краще ніж без цього" - це теж відповідь. І тепер в же "проблеми" запитуючого, приміряти ці поради на себе чи ні.
Просто бувають рекомендації (чи відповіді на питання) які діють для більшості. У дусі: берете сучасну бритву-метелика - отримуєте зазвичай дуже м'яку бритву, від якої чекати: "Ух, зараз поспилюю щетину аж до кістяк" може здійснитись тільки у випадку, коли до бритви додали ще й тупе (м'яке) лезо та у процесі гоління весь час давили та воно, скоріш, дуже дерло та скубало волосся аніж голило.
Изотовец пише:
Ну так вперед и с песней как говорится, что-то не видно изобилия идей и предложений по улучшению форума в разделе "тех. вопросов" и очереди из желающих принять в этом участие и проявить инициативу :)
Навіть і не знаю. Тут ком'юніті від пари запитань вже напрягається. Можу тільки представити, яка реакція буде на рекомендації чи пропозиції до оформлення сайту. Та й які рекомендації? І ви і адміни здогадуються, що інформації багато, уся вона розрізнена та розкидана но усьому сайті.

Ба навіть от. Що це за назва теми? Що я повинен подумати, прочитавши напис Palm Stropping? Хоча б україномовний переклад якийсь додайте. Бо я не сиджу у англомовних ютюберів, що водять бритвою без леза по поголеній щоці, та на будь-яке нове лезо, крем, афтершейв тощо співають, не затикаються 20-ти хвилинні дифірамби з приводу чи без. Бо перекладач на фразу Palm Stropping дає часом дивні переклади. На кшталт "обв'язування долоні", "стягувати ременем". А, власне, правильний переклад - "правка", там далеко не на першому місті.

Ruslan та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyСб 17 Черв 2023 - 10:27

CNPOMAHELL пише:
Ба навіть от. Що це за назва теми? Що я повинен подумати, прочитавши напис Palm Stropping? Хоча б україномовний переклад якийсь додайте...
Слушне зауваження, виправив.

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyСб 17 Черв 2023 - 11:02

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Може "на долоні" прибрати з назви? Бо хтось править на тильній стороні зап'ястя. А раз виділили в окрему тему - згодом буде правка іншими варіантами. наприклад спеціальною машинкою для правки лез. Тобто тема згодом перейде до правки у цілому.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Сб 17 Черв 2023 - 14:21), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyСб 17 Черв 2023 - 14:01

Alex пише:

Ширина абсолютно одинаковая, специально сравнил несколько лезвий разных марок совместив с Feather. Чем острее лезвие, тем лучше - действительно верно. Менее комфортным становится только в трех случаях, недостатке опыта ,,,кривых рук", или дерьмового станка для бритья. Пример ARTURIUS, когда вместо Bic взял качественное лезвие: ,,Сьогодні голився Дріздом з лезом Фізер. Дуже сподобалась ця звʼязка. Мабуть це краща звʼязка що в мене була з використанням DE лез
"... сравнил несколько лезвий разных марок СОВМЕСТИВ с Feather. Вызывает улыбку :) Совмещением разницу в 0.02 - 0.05 мм вряд-ли можно увидеть, так они действительно будут одинаковы. Впрочем, какая разница? У каждого свои данные и основанное на них мнение.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyСб 17 Черв 2023 - 14:22

KAI по ширине отличается от остальных, даже на глаз видно и уши у него другие

Alex Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1258
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Palm Stropping (Правка леза для гоління)   Palm Stropping (Правка леза для гоління) - Сторінка 6 EmptyСб 17 Черв 2023 - 16:23

CNPOMAHELL пише:

Навіть і не знаю. Тут ком'юніті від пари запитань вже напрягається. Можу тільки представити, яка реакція буде на рекомендації чи пропозиції до оформлення сайту. Та й які рекомендації? І ви і адміни здогадуються, що інформації багато, уся вона розрізнена та розкидана но усьому сайті.

Ба навіть от. Що це за назва теми? Що я повинен подумати, прочитавши напис Palm Stropping? Хоча б україномовний переклад якийсь додайте. Бо я не сиджу у англомовних ютюберів, що водять бритвою без леза по поголеній щоці, та на будь-яке нове лезо, крем, афтершейв тощо співають, не затикаються 20-ти хвилинні дифірамби з приводу чи без. Бо перекладач на фразу Palm Stropping дає часом дивні переклади. На кшталт "обв'язування долоні", "стягувати ременем". А, власне, правильний переклад - "правка", там далеко не на першому місті.

Видишь ли, ты даже сейчас продолжаешь спорить и приводить свои аргументы сводя тему в оффтоп, втягивая в это и меня, вместо того, что бы пойти в тему с предложениями и поинтересоваться как это реализовать или спросить в личке. Комьюнити очень даже не против каких-то изменений, которые привносят удобства, тем более если эти изменения не требуют участия комьюнити. Есть такое выражение "критикуешь - предлагай". И вот "предлагай" должно выглядеть примерно таким образом:
Цитата :
Предлагаю в тему "Название темы" (ссылка на тему) в конце заглавного сообщения для удобства пользователей добавить ссылки на схожую тематику:
Тема [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (Ссылка на тему [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) Описание содержимого темы [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Тема [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (Ссылка на тему [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) Описание содержимого темы [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Тема [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (Ссылка на тему [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) Описание содержимого темы [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
etc.

Предлагаю тему Palm Stropping [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] переименовать в Palm Stropping / Правка лез на долоні, зап'ясті та ін.

Предлагаю объединить темы, так как они дублируют друг друга:
Тема [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (Ссылка на тему [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) и Тема [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (Ссылка на тему [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання])

Вместо этого ты продолжаешь бухтеть "А че эта тема так подписана, я не понимаю названия".
Поверь, в данном случае я знаю о чем говорю и как это работает, а если не веришь мне, то можешь спросить у Руслана или Артура. В этом очень даже легко может поучаствовать любой. Но если комьюнити думает, что два администратора, у которых точно так же, как и у комьюнити есть своя личная жизнь, должны  24/7 только этим и заниматься сами, то комьюнити очень сильно ошибается.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, fill, q7819, vicbro, _yk_, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Palm Stropping (Правка леза для гоління)
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Схожі теми
-
» Леза Man key
» Леза Gillette Platinum
» Леза Phoenix
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Sharp

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: