ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Wilkinson Sword Classic и аналоги

Перейти донизу 
+33
Sadko
bulldog38
KHSN
Vitgor
AMAROK
vicbro
Eisener_Gustav
Sonny
Mel
Акулов
Alex
Андроний
Aklex
Donpablo34
Изотовец
Palych
Сэм
Віцик
ASV
arsonist
Феникс
Андрій-Бердичів
BigRedCat
xxtoyxx
trimmer
Toivo
Ruslan
savole
Maxim Mariupol
Minelay
Денис К.
Стас
турист
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyСб 23 Вер 2023 - 16:37

И вчера брился пластмассовым Вилкинсон. Бритьё от гарды в 2021ом и бритьё от крышки сейчас - небо и земля. Лезвия жиллет

Акулов, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 74
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 9:57

Навіщо рекомендувати wilkinson новачкам? Він же легкий, як не крути тешка має голити своєю вагою, а рука тільки задає напрямок. У wilkinson катастрофічно не вистачає ваги у голови, новачок візьме його і буде так само тиснути та шкрябатись як касетником. Та знову буде подразнення та травми. Це станок для бувалих хлопців, так для себе поголитися, а потім на форумі похвалитися от поголився копійчаним станком, який я молодець. А ще цей станок я допрацьовував надфілем, верхня кришка має дуже гострі краї, які можуть порізати обличчя більше ніж лезо. Категорично не раджу цей станок новачкам.

Ruslan та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 10:43

Batman пише:
Навіщо рекомендувати wilkinson новачкам? Він же легкий, як не крути тешка має голити своєю вагою, а рука тільки задає напрямок. У wilkinson катастрофічно не вистачає ваги у голови, новачок візьме його і буде так само тиснути та шкрябатись як касетником. Та знову буде подразнення та травми. Це станок для бувалих хлопців, так для себе поголитися, а потім на форумі похвалитися от поголився копійчаним станком, який я молодець. А ще цей станок я допрацьовував надфілем, верхня кришка має дуже гострі краї, які можуть порізати обличчя більше ніж лезо. Категорично не раджу цей станок новачкам.
Як новачок прокоментую.
Про копійчаність я вже писав, вона відносна, але ось ти новачок, на форуми не заходив, а тут типу іменитий бренд, ну не може ж він фігню зробити думаєш, а я ще наприклад намагаюсь принципово китайців уникати. Шо там в цю ціну ще є...тріт геркулес, але тут же на форумі пишуть що наприклад в ньому лезо криво стає(хоча в фатіпі в десять разів дорожче теж). Нащо його рекомендують типу "бувалі" я сам не знаю, я б ніколи не порекомендував. Плюс багато хто пише про м'якість, але по собі скажу, що коли їм важко порізатись через малий виліт і химерні кути плити це фігня в порівннянні з тим що доводиться їм сто разів проходити натираючи мордяку там де я нормальним станком проходжу два-три, але хто ж про це каже. Але я вдячний цьому станку за те що в комплекті як на мене дійсно хороші леза, після індійских/пакистанських/китайських ти розумієш що таке гостре лезо яке не сідає після першого гоління, і я вже подумую щоб зупинитись на ньому і купити собі отой здоровенний пакунок greeting

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 10:47

Batman пише:
Навіщо рекомендувати wilkinson новачкам? Він же легкий, як не крути тешка має голити своєю вагою, а рука тільки задає напрямок. У wilkinson катастрофічно не вистачає ваги у голови, новачок візьме його і буде так само тиснути та шкрябатись як касетником. Та знову буде подразнення та травми. Це станок для бувалих хлопців, так для себе поголитися, а потім на форумі похвалитися от поголився копійчаним станком, який я молодець. А ще цей станок я допрацьовував надфілем, верхня кришка має дуже гострі краї, які можуть порізати обличчя більше ніж лезо. Категорично не раджу цей станок новачкам.
Доречі про вагу спірно, по-перше коли проти росту йдемо гравітація вже не допамагає, хіба якщо ви на голову стаєте... По-друге тут важливіше баланс як мені здається, станок з приблизно такою самою вагою але в голові, а не руківї йде без всіляких спотикань

lightheadedness Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 74
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 11:31

Самуїл пише:


Доречі про вагу спірно, по-перше коли проти росту йдемо гравітація вже не допамагає, хіба якщо ви на голову стаєте... По-друге тут важливіше баланс як мені здається, станок з приблизно такою самою вагою але в голові, а не руківї йде без всіляких спотикань
Навіть не знаю що вам відповісти, ваші доводи загнали мене в глухий кут. Можливо коли ви спробуєте інші бритви ви змінити свою думку стосовно цього пластикового виробу. Я залишаюсь при своєму: леза- шикарні, бритва- лайно.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 11:36

Я тоже раньше хейтил этот станок а сейчас с удовольствием им бреюсь.
Безопасный, можно давить, махать как попало, чистота бритья на приемлемом уровне.
Хотя, как правильно отмечено выше, пришлось доработать напильником, присутствовал облой.

Акулов, wakidzasi та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1075
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 11:38

Самуїл пише:

Як новачок прокоментую.
Про копійчаність я вже писав, вона відносна, але ось ти новачок, на форуми не заходив, а тут типу іменитий бренд, ну не може ж він фігню зробити думаєш, а я ще наприклад намагаюсь принципово китайців уникати. Шо там в цю ціну ще є...тріт геркулес, але тут же на форумі пишуть що наприклад в ньому лезо криво стає(хоча в фатіпі в десять разів дорожче теж). Нащо його рекомендують типу "бувалі" я сам не знаю, я б ніколи не порекомендував. Плюс багато хто пише про м'якість, але по собі скажу, що коли їм важко порізатись через малий виліт і химерні кути плити це фігня в порівннянні з тим що доводиться їм сто разів проходити натираючи мордяку там де я нормальним станком проходжу два-три, але хто ж про це каже. Але я вдячний цьому станку за те що в комплекті як на мене дійсно хороші леза, після індійских/пакистанських/китайських ти розумієш що таке гостре лезо яке не сідає після першого гоління, і я вже подумую щоб зупинитись на ньому і купити собі отой здоровенний пакунок greeting
А сам пробовал Трит Геркулес? Или все рассуждения основываются на том, что кто-то пишет о нем. Бывают прямо противоположные отзывы об одном и том же станке. Так вот ты не согласен же с Batman... Мне, например, Трит Геркулес больше нравится, чем этот сабж.
Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 74
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 11:42

trimmer пише:
Я тоже раньше хейтил этот станок а сейчас с удовольствием им бреюсь.
Безопасный, можно давить, махать как попало, чистота бритья на приемлемом уровне.
Хотя, как правильно отмечено выше, пришлось доработать напильником, присутствовал облой.
Основний тезис був про те що бритва не для новачків, тому що людина не зрозуміє тонкощів гоління тешкою з wilkinson.
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 11:45

vicbro пише:

А сам пробовал Трит Геркулес? Или все рассуждения основываются на том, что кто-то пишет о нем. Бывают прямо противоположные отзывы об одном и том же станке. Так вот ты не согласен же с Batman... Мне, например, Трит Геркулес больше нравится, чем этот сабж.
1) Якщо уважно читати то не виникне таких запитань і думок що я з чимось не згоден.
2) Попрошу мені не тикати. Це загалом невихованність чи така реакція через те що критично висловились про вашу іграшку?
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1075
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 11:54

Самуїл пише:

1) Якщо уважно читати то не виникне таких запитань і думок що я з чимось не згоден.
2) Попрошу мені не тикати. Це загалом невихованність чи така реакція через те що критично висловились про вашу іграшку?
Если внимательно читать этот форум, то заметно было бы, что здесь было принято общение на ТЫ. Не нравится - будем на ВЫ.
Если внимательно читать, то нигде нет намека, что Трит Геркулес - это моя "игрушка". Я брился очень многими станками и высказал свое мнение. А вот Ваш ответ так и не увидел, брились Геркулесом или нет?
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 12:33

Batman пише:

Основний тезис був про те що бритва не для новачків, тому що людина не зрозуміє тонкощів гоління тешкою з wilkinson.

Именно так у меня и было, Уилкинсон был первый Т-образный станок который я купил и не понял его вообще. 
Новички вообще не умеют бриться мягкими станками и сразу рвутся покупать что-то типа 41.
Это приходит с опытом и ты понимаешь, что зачем драть лицо, если мягкая бритва тоже обеспечивает приличное качество бритья.

Акулов, AMAROK, Kitten911 та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 3 Лист 2023 - 13:46

vicbro пише:

Если внимательно читать этот форум, то заметно было бы, что здесь было принято общение на ТЫ. Не нравится - будем на ВЫ.
Если внимательно читать, то нигде нет намека, что Трит Геркулес - это моя "игрушка". Я брился очень многими станками и высказал свое мнение. А вот Ваш ответ так и не увидел, брились Геркулесом или нет?
Якщо уважно читати форум то ваша суб'єктивна думка все-одно не може переважати загальноприйнятих в суспільстві норм ввічливості.
Щодо питання так я вже відповів що воно не має сенсу бо ви неуважно прочитали моє повідомлення, а якби навіть було інакше то ваш загальний тон аж ніяк не спонукає мене вести з вами бесіди, я сюди заходжу не для токсичного спілкування і тим-більше не збираюсь влаштовувати холівари і пошуки істини через те що ваш досвід користування відрізняється від такого в інших користувачів, тож прошу не змушувати мене більше переходити до флуду, дякую. stop
Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyСб 4 Лист 2023 - 20:32

Batman пише:
Навіщо рекомендувати wilkinson новачкам? Він же легкий, як не крути тешка має голити своєю вагою, а рука тільки задає напрямок. У wilkinson катастрофічно не вистачає ваги у голови, новачок візьме його і буде так само тиснути та шкрябатись як касетником. Та знову буде подразнення та травми. Це станок для бувалих хлопців, так для себе поголитися, а потім на форумі похвалитися от поголився копійчаним станком, який я молодець. А ще цей станок я допрацьовував надфілем, верхня кришка має дуже гострі краї, які можуть порізати обличчя більше ніж лезо. Категорично не раджу цей станок новачкам.
Рекомендовать новичкам потому, что дешёвый на попробовать... А может человеку вся эта суета с помазками, мылами, открути/закрути не зайдет.... Бывалые хлопцы, как только бывалыми становятся, такой ху^н€й сразу же перестают бриться (понимая что истинно есть светлая сторона бритья) и сразу же бегут покупать, или копить деньги на "настоящую" бритву для "настоящего" бритья... + помазок хороший.
Ну и бывалые никогда не хвалятся на форуме (какой я молодец), а делятся опытом.

Yura_ та lightheadedness Поставили вподобайку

Batman поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyСб 4 Лист 2023 - 20:48

AMAROK пише:

Рекомендовать новичкам потому, что дешёвый на попробовать... А может человеку вся эта суета с помазками, мылами, открути/закрути не зайдет.... Бывалые хлопцы, как только бывалыми становятся, такой ху^н€й сразу же перестают бриться (понимая что истинно есть светлая сторона бритья) и сразу же бегут покупать, или копить деньги на "настоящую" бритву для "настоящего" бритья... + помазок хороший.
Ну и бывалые никогда не хвалятся на форуме (какой я молодец), а делятся опытом.
Або інший варіант, йдуть дістають свій фюжн з думками "фігня якась ті ваші т-шки, вистачило мені такого комфорту"

Yura_ та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Wilkinson Sword Classic и аналоги   Wilkinson Sword Classic и аналоги - Сторінка 5 EmptyПт 10 Лист 2023 - 22:04

Batman пише:
Навіщо рекомендувати wilkinson новачкам? Він же легкий, як не крути тешка має голити своєю вагою, а рука тільки задає напрямок. У wilkinson катастрофічно не вистачає ваги у голови, новачок візьме його і буде так само тиснути та шкрябатись як касетником. Та знову буде подразнення та травми. Це станок для бувалих хлопців, так для себе поголитися, а потім на форумі похвалитися от поголився копійчаним станком, який я молодець. А ще цей станок я допрацьовував надфілем, верхня кришка має дуже гострі краї, які можуть порізати обличчя більше ніж лезо. Категорично не раджу цей станок новачкам.

Категорично не згоден за вагу. Мої Gillette Old Type по 50 грамів важать, а голять не гірше ніж R41. Від важких в мене навпаки бритвений опік. Щодо станка Wilkinson, то дійсно станок фігня, вони колись чудові гешки під клинок робили. Сучасний продукт поступається тому ж Feather Popular по всіх параметрах.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Wilkinson Sword Classic и аналоги
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
 Схожі теми
-
» Лосьйон Wilkinson Sword
» Wilkinson Sword Classic DE TTO Premium Collection
» Питання по treet hercules + відгук на старт з wilkinson sword classic
» Леза Gillette Wilkinson Sword
» Wilkinson Sword Barber's Style

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: