ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.

Перейти донизу 
+26
mad_fish
STEEL
Михаил Александрович
2046
q7819
Meo
Arty
Kitten911
Wolfskin
DismontDeSire
stanislav-q
WetShaver
andreyv1979
AMAROK
trimmer
razorblade1989
ditrih_
fill
Ігор Стетхем
Віталіk
Caonima
vicbro
Ruslan
ARTURIUS
egoist
Nils
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyНд 27 Серп 2023 - 22:53

ARTURIUS пише:
Треба десь взяти, щоб нагадати собі кайфове гоління 41-ою.))

Можу заслати з твоїми Gillette-ами й усім іншим, що обіцяв :-)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 7:35

fill пише:
Можу заслати з твоїми Gillette-ами й усім іншим, що обіцяв :-)
Оу! Круто, буду вдячний.))

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 11:47

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Razorock Superslant L2 - Третий сеанс уже более понятный, суперслант начинает все больше нравиться, чистота - бесподобно, в руке сидит идеально ( но на ручке бамбук), лицо вроде реагирует хорошо и кстати на шее работает очень классно, шея мое проблемное место, часто остается лёгкое раздражение когда жара, со слантом эта проблема ушла! На самом деле не очень понимаю как при такой эффективности он так мягко и гладко бреет! Станок очень интересный!

Pearl man sunrise bliss - таки это мыло немного отличается от тех, что в маленьких банках, у него все ттх на пол бала лучше, реакция на кожу положительная, очень нравится, классное мыло!

fill, Акулов, vicbro, _yk_, Александр 7676, egoist, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 12:04

Kitten911 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Razorock Superslant L2 - Третий сеанс уже более понятный, суперслант начинает все больше нравиться, чистота - бесподобно, в руке сидит идеально ( но на ручке бамбук), лицо вроде реагирует хорошо и кстати на шее работает очень классно, шея мое проблемное место, часто остается лёгкое раздражение когда жара, со слантом эта проблема ушла! На самом деле не очень понимаю как при такой эффективности он так мягко и гладко бреет! Станок очень интересный!

Pearl man sunrise bliss -  таки это мыло немного отличается от тех, что в маленьких банках, у него все ттх на пол бала лучше, реакция на кожу положительная, очень нравится, классное мыло!
а я тебе говорил! А я говорил! Говорил, говорил за слант!  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
а ты - дайте мне L3++++
Шучу, Игорь! Бритва прикольная! Именно в этом сланте я понял что такое скрутка лезвия, и как оно работает

Акулов, Kitten911, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 12:25

Я давно люблю сланты, но этот не такой как все, он реально мягкий и приятный!

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 15:02

Kitten911 пише:
Я давно люблю сланты, но этот не такой как все, он реально мягкий и приятный!
У меня такое впечатление, что за счёт этой скрутки, лезвие еще острее обычного

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 16:34

egoist пише:

У меня такое впечатление, что за счёт этой скрутки, лезвие еще острее обычного

Навряд чи лезо стає гострішим.
Але точно воно стає жорсткішим (не вібрує) і зрізає під кутом до напрямку руху бритви (вимагається менше зусиль, щоб зрізати кожну волосину)

Акулов, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 18:13

fill пише:


Навряд чи лезо стає гострішим.
Але точно воно стає жорсткішим (не вібрує) і зрізає під кутом до напрямку руху бритви (вимагається менше зусиль, щоб зрізати кожну волосину)
Сергей, не успел ответить, но ответ был бы теми же словами примерно. Срез щетинок идёт под углом и за счёт этого сопротивления практически нет, гильотина имеет такой же принцип, за счёт этого сланты и имеют практически незаметный и очень мягкий рез. 
Осталось только решить нужен ли мне такой станок)))

fill та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 18:29

Kitten911 пише:

Сергей, не успел ответить, но ответ был бы теми же словами примерно. Срез щетинок идёт под углом и за счёт этого сопротивления практически нет, гильотина имеет такой же принцип, за счёт этого сланты и имеют практически незаметный и очень мягкий рез. 
Осталось только решить нужен ли мне такой станок)))

Для мене особисто це є проблемою. Коли я не відчуваю достатнього зворотного зв’язку, я починаю тиснути. А це приводить до сумних наслідків.
І головою я розумію, що так не треба робити. Але руки все одно роблять :-)
Хоча коли все ж таки вдається поєднати голову з руками, зі слантоом виходить дуже непогане гоління.
Але це вже більше нагадує анекдот:

В бар приходить ревізор під виглядом таємного покупця. Замовляє сотку горілки.
Барменша наливає. Той дістає мензурку, переливає, вимірює - недолив.
- Так, - каже - з вас штраф тисяча гривень!
Барменша мовчки відраховує тисячу.

Наступного дня він знову приходить, знову замовляє сотку - ситуація повторюється: недолив, штраф, барменша мовчки відраховує тисячу.

Приходить він третього дня, знову замовляє, і знову недолив.
Він вже каже барменші:
- Слухайте, ну ви ж вже мене знаєте. І знаєте чим все це закінчиться. Невже ви не можете просто налити рівно сто грам?! Ви ж зараз нову заплатите тисячу гривень штрафу!

Барменша:
- Та ну, буду я ото за нещасні три штуки собі приціл збивати!
:-)))

Prometheus, egoist, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПн 28 Серп 2023 - 23:42

fill пише:

Для мене особисто це є проблемою. Коли я не відчуваю достатнього зворотного зв’язку, я починаю тиснути. А це приводить до сумних наслідків.
І головою я розумію, що так не треба робити. Але руки все одно роблять :-)
Хоча коли все ж таки вдається поєднати голову з руками, зі слантоом виходить дуже непогане гоління.
Але це вже більше нагадує анекдот:

В том и дело, что тут нет такой проблемы, с обратной связью у станка все очень даже хорошо, я об этом писал в первом тесте, в случае с вундербаром все по-другому, у него есть скрытая агрессия и там можно натворить беды, в суперсланте ее нет, станок работает именно на столько на сколько ты его чувствуешь на лице и пренебрегать чувством безопасности не получается, он при малейших небрежностях даёт тебе по морде))), но правда ласково как-то, этим он мне нравится на много больше чем вундербар. Если их сравнивать, то вундербар работает более грубо но скрывает это, а суперслант работает очень мягко, но когда ты пытаешься расслабиться, он тебе сначала выносит предупреждение, ну а если ты не понимаешь с первого раза, тогда уже штраф)))
Я бы сказал так, вундербар и суперслант это два абсолютно разных станка, они оба хороши, но вундербар уступает во всем новому суперсланту.

fill та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:22

Kitten911 пише:

В том и дело, что тут нет такой проблемы, с обратной связью у станка все очень даже хорошо, я об этом писал в первом тесте, в случае с вундербаром все по-другому, у него есть скрытая агрессия и там можно натворить беды, в суперсланте ее нет, станок работает именно на столько на сколько ты его чувствуешь на лице и пренебрегать чувством безопасности не получается, он при малейших небрежностях даёт тебе по морде))), но правда ласково как-то, этим он мне нравится на много больше чем вундербар. Если их сравнивать, то вундербар работает более грубо но скрывает это, а суперслант работает очень мягко, но когда ты пытаешься расслабиться, он тебе сначала выносит предупреждение, ну а если ты не понимаешь с первого раза, тогда уже штраф)))
Я бы сказал так, вундербар и суперслант это два абсолютно разных станка, они оба хороши, но вундербар уступает во всем новому суперсланту.


Звучить багатообіцяюче :-)
Може якось і сам згодом спробую цей суперслант. Зрештою, з одним слантом у мене якось з першого разу все зрослося. Маю на увазі Parker Semislant. То може і з цим зростеться :-)

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:26

fill пише:


Звучить багатообіцяюче :-)
Може якось і сам згодом спробую цей суперслант. Зрештою, з одним слантом у мене якось з першого разу все зрослося. Маю на увазі Parker Semislant. То може і з цим зростеться :-)
Сергей, Паркер в сравнении с этим - злючка)))
Так что если будет возможность, обязательно бери на пробу!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyВт 29 Серп 2023 - 11:28

Kitten911 пише:



Сергей, Паркер в сравнении с этим - злючка)))

Ого, навіть так!
Що ж, маю над чим подумати :-)

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПт 1 Вер 2023 - 15:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вот и подходит мой тест Razorock superslant L2 к своему логическому завершению. Побрился я ним 5 раз и могу сделать выводы...
Начну с того, что станок мне в целом понравился, но и у него есть свои плюсы и минусы.
Начну с плюсов - первое для меня это то, что он слант, на самом деле соскучился я за слантами, а они работают очень эффективно и очень мягкий рез имеют, сопротивления щетина практически не оказывает, как у обычных станков, все слетает без малейшего труда. Второе что нравится это то, что он целиком из нержавейки и без всяких напылений. Конструктивно ничего особенного и сверхъестественного, но то как он бреет мне нравится.
Из минусов отметил бы наверное только его цену, как по мне она очень завышена, ну наверное и родная ручка мне не очень нравится, хотя скорее всего это дело привычки, но мне нравится чтобы баланс был смещен больше к голове, а с родной ручкой он смещен в ручку, но смена на более аккуратный и лёгкий бамбук делает станок более манёвренным и обратная связь очень сильно повышается.
Соотношение агрессия /эффективность /комфорт у станка, как у всех разорок, на очень высоком уровне, сравнивая его с роккой к примеру, он мягче работает и эффективность выше, при этом по ощущениям на лице он более мягко идёт по коже чем рокка, но конечно нельзя забывать, что в руках слант!
Думаю L1++ будет по эффективности на уровне рокки где-то.
Хорошо, что я не заказал L3, пришлось бы оптимизировать сразу теряя минимум 20-30% от стоимости или заказывать ещё одну плиту.... Думаю для меня именно L1++  был бы идеальный вариант, но с другой стороны есть bbs as и рокка...  Пока думаю нужен ли мне он.....

Ruslan, fill, Акулов, _yk_, egoist, ditrih_, Nils та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПт 1 Вер 2023 - 17:19

Kitten911 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вот и подходит мой тест Razorock superslant L2 к своему логическому завершению. Побрился я ним 5 раз и могу сделать выводы...
Начну с того, что станок мне в целом понравился, но и у него есть свои плюсы и минусы.
Начну с плюсов - первое для меня это то, что он слант, на самом деле соскучился я за слантами, а они работают очень эффективно и очень мягкий рез имеют, сопротивления щетина практически не оказывает, как у обычных станков, все слетает без малейшего труда. Второе что нравится это то, что он целиком из нержавейки и без всяких напылений. Конструктивно ничего особенного и сверхъестественного, но то как он бреет мне нравится.
Из минусов отметил бы наверное только его цену, как по мне она очень завышена, ну наверное и родная ручка мне не очень нравится, хотя скорее всего это дело привычки, но мне нравится чтобы баланс был смещен больше к голове, а с родной ручкой он смещен в ручку, но смена на более аккуратный и лёгкий бамбук делает станок более манёвренным и обратная связь очень сильно повышается.
Соотношение агрессия /эффективность /комфорт у станка, как у всех разорок, на очень высоком уровне, сравнивая его с роккой к примеру, он мягче работает и эффективность выше, при этом по ощущениям на лице он более мягко идёт по коже чем рокка, но конечно нельзя забывать, что в руках слант!
Думаю L1++ будет по эффективности на уровне рокки где-то.
Хорошо, что я не заказал L3, пришлось бы оптимизировать сразу теряя минимум 20-30% от стоимости или заказывать ещё одну плиту.... Думаю для меня именно L1++  был бы идеальный вариант, но с другой стороны есть bbs as и рокка...  Пока думаю нужен ли мне он.....

да к чему этот логический расчет? Это же эмоции! Есть желание, - бери 💯%. Всегда сможешь продать
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПт 1 Вер 2023 - 17:50

egoist пише:

да к чему этот логический расчет? Это же эмоции! Есть желание, - бери 💯%. Всегда сможешь продать
Таки взял)))

razorblade1989, egoist, ARTURIUS, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПт 1 Вер 2023 - 18:05

Kitten911 пише:
Таки взял)))
Мои поздравления!

razorblade1989, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyПт 1 Вер 2023 - 18:54

egoist пише:

Мои поздравления!
Дякую!

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyСб 2 Вер 2023 - 0:12

Kitten911 пише:
Таки взял)))
Яка бритва тепер в тебе вибуває, чи все залишиться як є?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyСб 2 Вер 2023 - 10:01

ARTURIUS пише:

Яка бритва тепер в тебе вибуває, чи все залишиться як є?
Рокка пойдёт на продажу! Приеду домой и буду выставлять её.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyСб 2 Вер 2023 - 10:04

Kitten911 пише:
Рокка пойдёт на продажу! Приеду домой и буду выставлять её.
Ты волевой человек! Правильное решение!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyСб 2 Вер 2023 - 10:50

egoist пише:

Ты волевой человек! Правильное решение!
😁 Это точно))

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyСб 2 Вер 2023 - 19:42

Kitten911 пише:
Рокка пойдёт на продажу! Приеду домой и буду выставлять её.
І що в тебе лишається з бритв?
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyСб 2 Вер 2023 - 19:54

ARTURIUS пише:
І що в тебе лишається з бритв?
Бери Рокку!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.   Бортовой журнал Kitten911, 2 серия. - Сторінка 5 EmptyСб 2 Вер 2023 - 20:24

egoist пише:
Бери Рокку!
Знаю в кого свою Рокку відкупити, єсли шо.))
Для себе краще взяв би Меріку при потребі.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортовой журнал Kitten911, 2 серия.
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 22Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: