ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лінійка мил Stirling

Перейти донизу 
+25
Alex
Stas3415
Михаил Александрович
ditrih_
andreyv1979
Nils
Kitten911
creativeresponse
Oleksii
ARTURIUS
Yura_
Сэм
Alfed
2hcom
Ruslan
Віталіk
Изотовец
Alsko
STEEL
Autine
razorsedge
Олександр Тернавский
Андроний
brawl
alexgrin7
29 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyЧт 22 Черв 2023 - 20:45

creativeresponse пише:

 В каком году была бракованная партия? И как надолго вам хватает одного мыл
В каком не помню. Эта была куплена в 2019, но выпускалась несколькими годами ранее. Обычно продавцы заклеивают состав своим стикером. В неудачной партии первый ингредиент sodium palmate. Внутри упаковки мыло было завернуто в бумагу и скреплено ленточкой. Два последних года бумагу скрепляют бумажной печатью, поэтому свежесть легко определить не только по маркировке. Одного хватает где-то на полгода. Но мне, к примеру MdC, на полгода хватало две трети банки, которая в два раза больше , не 100 а 200 гр..
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyЧт 22 Черв 2023 - 21:58

Товарищи, нет смысла спорить какое мыло кому что сушит, у всех нас разные кожи и то что одному как бальзам на душу для другого как серпом по яшкам!

Alex, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyЧт 22 Черв 2023 - 22:16

Взагалі не бачу в тих милах нічого крутого.)) Мила, як мила і чого про них спорити?! Класичні мила апріорі зло для шкіри зі своїм високим рН.
Але якщо порівнювати, то мені Стірлінг приємніші за МДС, але це мені, комусь може бути навпаки.
МДС, на скільки я памʼятаю теж артизани, тільки французські.)

stanislav-q та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyЧт 22 Черв 2023 - 23:08

ARTURIUS пише:
Взагалі не бачу в тих милах нічого крутого.)) Мила, як мила і чого про них спорити?! Класичні мила апріорі зло для шкіри зі своїм високим рН.
Але якщо порівнювати, то мені Стірлінг приємніші за МДС, але це мені, комусь може бути навпаки.
МДС, на скільки я памʼятаю теж артизани, тільки французські.)
Производство MdC назвать кустарным сложно, объемы почти такие же как SV. Мыло производит превосходное первое впечатление, только позже находишь недостатки. Мне нравится аромат MdC Vetyver, напоминает французский крем для бритья OUI ( был в продаже в 90х годах с одноименной зубной пастой и туалетной водой. Сейчас почему то выпускает косметику только для женщин и самые дорогие лезвия, которые встречал, Otp, произведенные в Германии с криозакалкой 15$ за упаковку 10шт, тоже предназначенных женщинам). Но больше покупать его не стану. Особенно заметно агрессивное влияние на кожу зимой.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyЧт 22 Черв 2023 - 23:26

ARTURIUS пише:
Взагалі не бачу в тих милах нічого крутого.)) Мила, як мила і чого про них спорити?! Класичні мила апріорі зло для шкіри зі своїм високим рН.
Але якщо порівнювати, то мені Стірлінг приємніші за МДС, але це мені, комусь може бути навпаки.
МДС, на скільки я памʼятаю теж артизани, тільки французські.)
То есть каждый ищет ровно то что ему по душе, и не всегда стоимость релевантна вашим ожиданиям и ощущениям.
Я вообще уже давно думаю перейти на касетники пару раз хотя бы. Понять и вспомнить чего я собственно подался в т бритвы

stanislav-q, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyЧт 22 Черв 2023 - 23:33

Stas3415 пише:
Я вообще уже давно думаю перейти на касетники пару раз хотя бы. Понять и вспомнить чего я собственно подался в т бритвы
Вангую быстрое возвращение обратно на тешки с кассетников, я как-то помню взял свой станок старый, зарядил новую кассету иииииии ужасссс)) трехдневную щетину, которую станок и не чувствует кассетник так тянет что просто кошмар, под носом вообще руки забыли как этой пластмасской работать))) короче только для подмышек использую))))

Alex, egoist, ditrih_, Nils, Yura_ та Stas3415 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyНд 2 Лип 2023 - 19:35

creativeresponse пише:


Если мы говорим про просто побриться то скорее даже хуже, ибо времени больше занимают, если же брать весь процесс как удовольствие а не рутину, то мыло даёт возможность насладиться помазком и уходовые, безпомазковых гель ничего хуже коже не делает так же как и лучше, просто работяга и все, если выбираете этот путь то посмотрите на гели для бритья специализированных брендов для барбершопов, стоят примерно $15-20 за толи полтора толи три литра, тобеж в разы дешевле чем гель bulldog или dollar shave club, ну или любой другой который доступен у вас неподалеку
Времени у меня меньше уходит, удовольствия тоже меньше. А по такой цене, как говорите, то не найдёте уходовых. Уходовые - редко такие в мылах встретить, а иные вообще вышка. Только это не про гели, про крема бес пенные. Не все, но несколько уделывают все из моих 200+ мыл из заначки.
Самое старое моё мыло - подаренный Олд. 1956. Работает. Только аромат исчез полностью. Когда дойду до него - придётся растапливать и ароматизировать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6946
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 17:32

Перелік мила з додаванням тільки ефірної олії:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Перелік мила з додаванням ефірної олії та аромокомпозиції:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, egoist, Shave Master, Kitten911, ditrih_, Yura_, alex-kin і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 74
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyПт 17 Лист 2023 - 8:06

Stirling Deton-8

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Склад: Beef Tallow, Stearic Acid, Distilled Water, Castor Oil, Potassium Hydroxide, Vegetable Glycerin, Fragrance Oil, Almond Oil, Shea Butter, Coconut Milk, Lanolin, Sodium Hydroxide, Sodium Lactate.

Від виробника: Натхненний ароматом Spicebomb від Viktor&Rolf. Пряний аромат та трохи солодкий з нотами перцю, шафрану, тютюну, шкіри, чилі, ветівера та бергамоту.

Від себе: Кажу відразу Spice Bomb я бачив тільки в інтернеті. Мило, як на мене, має  посередній запах штучного меду, схожий на запах крему для рук, або якийсь скраб для обличчя який ніби то містить натуральний мед. Ніякого натяку на парфум, напевно ближче до солодощів. Притарно солодкий штучний мед та трошки незрозумiлих спецій на фоні. Аромат приємний, але нічого особливого. Інтенсивність аромату вище середнього 7/10. Сто вiдсоткiв на холодну пору року, у літку аромат задушить вас.

По ТТХ: Stirling як Stirling. Без великих зусиль чудова кремова емульсія в чашi як з синтетикою, так і з кабаном. Шкіра абсолютно ніяк на мило не реагує і це великий плюс, трошки стягує шкіру після гоління, але aftershave все вирішує. Ковзання бездоганне.

Зацініть каламбур:
Вісім це eight на англ., тобто:
Deton-8 = Deton-eight чується: Detonate,
напевне це натяк на Spice Bomb.

Ruslan, Олександр Тернавский, stanislav-q, Александр 7676, egoist, andreyv1979, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyСб 30 Груд 2023 - 17:23

Шановні друзі, невеличке спостереження: в мене чотири мила Stirling, і в кожному з них після набору помазком з барсуку (саме з барсуку! в мене інших немає) залишається одна або навіть дві волосини! Шок-контент! Причому волосина не суцільна, а частина. Тобто мило якимось чином "ламає" волосину або впечатує в себе барсучий ворс і вириває.

trimmer та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 74
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyНд 31 Груд 2023 - 13:36

alex-kin пише:
...
Тобто мило якимось чином "ламає" волосину або впечатує в себе барсучий ворс і вириває.
Борсука немає в мене, а синтетику постійно ламаю зі Stirling, мило дуже тягуче як карамель і якщо води не вистачає помазок залипає і ворс ламається.

Wolfskin та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyНд 31 Груд 2023 - 14:28

alex-kin пише:
Шановні друзі, невеличке спостереження: в мене чотири мила Stirling, і в кожному з них після набору помазком з барсуку (саме з барсуку! в мене інших немає) залишається одна або навіть дві волосини! Шок-контент! Причому волосина не суцільна, а частина. Тобто мило якимось чином "ламає" волосину або впечатує в себе барсучий ворс і вириває.
Нужно мыло замачивать, мне так думается.

Wolfskin та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3512
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyНд 31 Груд 2023 - 14:30

Странно, у меня мои поросята не ломаются перед Стирлингом)))

Wolfskin та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6946
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyНд 31 Груд 2023 - 16:49

Жодних проблем із синтетикою в мене не було.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 296
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил Stirling   Лінійка мил Stirling - Сторінка 5 EmptyНд 31 Груд 2023 - 16:53

Тоже было такое на мягком мыле-крем. Не знаю из-за чего рвутся ворсинки.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лінійка мил Stirling
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
 Схожі теми
-
» Лінійка мил Fenomeno
» Лінійка мил Proraso
» Лінійка мил Fine
» Лінійка мил Haslinger
» Лінійка мил Razorock

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: