ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Перший раз

Перейти донизу 
+23
creativeresponse
ARTURIUS
Yura_
all75
mad_fish
CNPOMAHELL
Lopar
Nils
stanislav-q
Kitten911
Bonbon
Изотовец
Акулов
stinger
vicbro
Ruslan
Oleksii
Caonima
Santa
ditrih_
Alfed
KHSN
Олександр Lutsk
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторПовідомлення
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 8 EmptyПн 4 Груд 2023 - 13:29

fill пише:


З олійок можу порадити мою улюблену The Bluebeards Revenge (є майже скрізь) і Pearl Man (можна купити на Грейсі).
А взагалі тут без обмежень - мені ще не траплялися відверто погані олійки.

Бальзами з хорошими загоювальними властивостями я вже згадував: PREP (саме той, що після гоління, не той що універсальний) і Weleda.
І знову ж, цим все не обмежується. Можна взяти той же Proraso (з бальзамами в них явно краще, ніж з пре-шейвами). Або ж Floid (мені сподобався Vetiver Splash, але й цитрусовий ок, просто аромат простіший). Та навіть крем після гоління ARKO sensitive цілком притомний, щоправда жирнуватий.

Єдине що, звертай увагу, щоб бальзам був безспиртовий. У мене був спиртовий Nivea. Він ок, але спирт зараз, взимку, буде зайвим.
Тобто,якщо з засобами до/для голвнння я більш менш вас зромувів. То не зовсім розумію чому всі так радять використовувати саме ереми та бальзами. Якщо лосьон не спиртовий, то виходить він чимось гірший?
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 8 EmptyПн 4 Груд 2023 - 13:30

all75 пише:

Ну, если Gillette Silver и BIC не срезают щетину, то она очень жесткая. А что за бритва/бритвы?
Meuhle R89
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 8 EmptyПн 4 Груд 2023 - 13:57

Олександер пише:

Тобто,якщо з засобами до/для голвнння я більш менш вас зромувів. То не зовсім розумію чому всі так радять використовувати саме ереми та бальзами. Якщо лосьон не спиртовий, то виходить він чимось гірший?


Лосьйон - він як правило спиртовий. Щоправда, дійсно не в усіх 100% випадків. Але таке трапляється рідше. Тому, коли говорять про лосьйон, мають на увазі, що він спиртовий.
Безспиртовими скоріше бувають тоніки.

Лосьйон - це перша стадія обробки. Це - лікування. Він дезінфікує шкіру, припікає ранки.
Це все завдяки спирту.
А спирт має властивість підсушувати шкіру.

От тоді, щоб нівелювати дію спирту, переходять до другої стадії - догляд.
Тобто, наносять бальзами, креми, щоб шкіру заспокоїти, зволожити, підживити, тонізувати.

Безспиртовий лосьйон точно не є гіршим за спиртовий. Він просто інший.
Але все одно, зайвий догляд шкірі буде не зайвим.

staseg, ditrih_, Yura_, all75, CNPOMAHELL та Oleg0 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 8 EmptyПн 4 Груд 2023 - 14:06

all75 пише:


Волосся починає відростати через добу і збільшується запалення шкіри? Схоже на вросше волосся.
Теж думав про це. Але ж не може все волосся бути вросшим!

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 8 EmptyВт 30 Січ 2024 - 19:46

Спробував олійку The Bluebeard Ravange. Так це дійсно інше гоління. Використував її пару разів, можливо зарано робити висновнки, назвати гоління ідеальним не можу, але й немає такого жахіття як раніше. Дакую за пораду fill.

fill, Изотовец, stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 8 EmptyСр 31 Січ 2024 - 10:41

Олександер пише:
Спробував олійку The Bluebeard Ravange. Так це дійсно інше гоління. Використував її пару разів, можливо зарано робити висновнки, назвати гоління ідеальним не можу, але й немає такого жахіття як раніше. Дакую за пораду fill.

Це ж чудово! :-)
Завжди радий допомогти :-)

Олександер Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Перший раз
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 8Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Схожі теми
-
» С Днем рождения, Перший Український бритвений форум!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: