ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Перший раз

Перейти донизу 
+23
creativeresponse
ARTURIUS
Yura_
all75
mad_fish
CNPOMAHELL
Lopar
Nils
stanislav-q
Kitten911
Bonbon
Изотовец
Акулов
stinger
vicbro
Ruslan
Oleksii
Caonima
Santa
ditrih_
Alfed
KHSN
Олександр Lutsk
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
АвторПовідомлення
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 12:41

creativeresponse пише:
это веганское а не жировое мыло

На себе не чувствую разницы. Именно в случае с мылами ТАВАС. Что веганское, что жировое - одинаково пенно, уходово, скользяще.
Может и есть разница, и конечно же есть шейверы, которые её ощущают. Но мне повезло, пользуюсь обоими вариантами с удовольствием))) Ещё и одноимённый крем иногда проскакивает ;)
Хотя веганским мылом обычно практически не пользуюсь.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 12:45

ditrih_ пише:
creativeresponse пише:
это веганское а не жировое мыло

На себе не чувствую разницы. Именно в случае с мылами ТАВАС. Что веганское, что жировое - одинаково пенно, уходово, скользяще.
Может и есть разница, и конечно же есть шейверы, которые её ощущают. Но мне повезло, пользуюсь обоими вариантами с удовольствием))) Ещё и одноимённый крем иногда проскакивает ;)
Хотя веганским мылом обычно практически не пользуюсь.
мне лично веганский табак не зашел, пена менее густая и менее скользкая, и кожу очень стягивает после бритья, ничего против веганских мыл не имею, очень доволен SV и MdC, вот табак чтото огорчил :(
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 12:49

Да, есть такие отзывы и здесь на форуме, и по ветшейверским группам. Но в связи с тем, что Табак масмаркетовская косметика, то данные проблемы скорее статистическая погрешность.
И лично я, очень сожалею, что они прекратили изготавливать жировое...

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 12:53

ditrih_ пише:
Да, есть такие отзывы и здесь на форуме, и по ветшейверским группам. Но в связи с тем, что Табак масмаркетовская косметика, то данные проблемы скорее статистическая погрешность.
И лично я, очень сожалею, что они прекратили изготавливать жировое...
Но из хороших новостей, сейчас как никогда шикарное время для ВКБшников, куча новых и старых артезанов с шикарными формулами и приятными ценами, я для себя сейчас нашел нового фаворита в плане цена качество, 345 soap co, как по мне ничем не уступает A&E или Wholly Kow, при этом стоит в 2 раза дешевле

ARTURIUS, ditrih_ та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 13:11

creativeresponse пише:


мне лично веганский табак не зашел, пена менее густая и менее скользкая, и кожу очень стягивает после бритья,
 Я майже впевнений, що все може змінитись, якщо замінити воду.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 13:26

Caonima пише:
creativeresponse пише:


мне лично веганский табак не зашел, пена менее густая и менее скользкая, и кожу очень стягивает после бритья,
 Я майже впевнений, що все може змінитись, якщо замінити воду.
Возможно вы и правы, но пока я не нашел такой воды которая бы изменила результаты, в основном проживаю в штатах(достаточно жёсткая вода), также частенько бываю в канаде с можно сказать идеальной водой, результаты такие же
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 13:53

creativeresponse пише:
Возможно вы и правы, но пока я не нашел такой воды которая бы изменила результаты, в основном проживаю в штатах(достаточно жёсткая вода), также частенько бываю в канаде с можно сказать идеальной водой, результаты такие же
Я вже третій чи четвертий день Табаком вмиваюсь. Шкіру не стягує. Тому і подумав про воду відразу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 10:33

creativeresponse пише:
Олександер пише:
Стафілокок??? Це ще що за херня?? Прищики, як я писав з'являються на другий день. Не болять, чи проходять самі важко відповісти, видавлюю щоб не портили зовнішній вигляд!
не знаю отвечал ктото уже или нет, такие прищи называются razor burn(если дословно то ожог лезвием) появляются от чрезмерного давления и большого количества проходов по одному и томуже месту, я бы посоветовал более острые лезвия и более агрессивную бритву(в идеале), если возможности или желания покупать чтото поагрессивнее в плане станка нет, то попробуйте для начала лезвия feather, gillete nacet, или bic chrome platinum, но у последних есть вопросы к качеству в одной и тойже пачке могут попастся как идеальные так и те которые могут напрочь отбить желание бриться
Пожалуй так оно и есть, это я на счет прыщей. 
Чем более острые лезвия использую, тем меньше эта проблема проявляется. Пробовал Feather - высший класс, но как то после него покраснение большое(. Bic Chrome Platinum пробовал раза 3 и для меня это оказалось самое не комфортное лезвие, именно после него появлялось самое большое кол-во этих прыщиков. Попробовал Bluebeards Revenge и зашло оно мне больше всего! Странно, что ничего о нем на форуме не слышал, а купил случайно, найдя в интернет магазине, с мыслями "вдруг пригодится". Пробовал Treet Platinum, показалось недостаточно острым.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:07

Blue beards revenge, так же как и muehle, это израильская Personna с ребрендом и по более высокой цене
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:11

creativeresponse пише:
Blue beards revenge, так же как и muehle, это израильская Personna с ребрендом и по более высокой цене

А звідки інформація щодо Muehle?
За TBBR чув, що це Personna. І вони дійсно схожі на ізраїльські в синій пачці.
А от Muehle голить зовсім не так. Я не знаю жодної схожої на них Personna, хоча і перепробував їх різних чимало.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:14

fill пише:

А звідки інформація щодо Muehle?
За TBBR чув, що це Personna. І вони дійсно схожі на ізраїльські в синій пачці.
А от Muehle голить зовсім не так. Я не знаю жодної схожої на них Personna, хоча і перепробував їх різних чимало.
 Они когда запускали лезвия в продажу, на Фейсбук писали что лезвия произведены компанией personna, на израильском заводе
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:16

creativeresponse пише:


 Они когда запускали лезвия в продажу, на Фейсбук писали что лезвия произведены компанией personna, на израильском заводе

Цікаво. Дякую!
Але все одно вони на жодні Personna не схожі :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:23

fill пише:

Цікаво. Дякую!
Але все одно вони на жодні Personna не схожі :-)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] не знаю пробовали их или нет, но вроде это они
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:30

creativeresponse пише:
fill пише:

Цікаво. Дякую!
Але все одно вони на жодні Personna не схожі :-)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] не знаю пробовали их или нет, но вроде это они

На жаль, не відкривається посилання (Сторінку не знайдено).
Можна просто фото прикріпити?
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:30

fill пише:
creativeresponse пише:
fill пише:

Цікаво. Дякую!
Але все одно вони на жодні Personna не схожі :-)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] не знаю пробовали их или нет, но вроде это они

На жаль, не відкривається посилання (Сторінку не знайдено).
Можна просто фото прикріпити?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:31

там запятая почемуто к строке прикрепилась и не туда отправляло
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:34

fill пише:
creativeresponse пише:
fill пише:

Цікаво. Дякую!
Але все одно вони на жодні Personna не схожі :-)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] не знаю пробовали их или нет, но вроде это они

На жаль, не відкривається посилання (Сторінку не знайдено).
Можна просто фото прикріпити?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 12:38

Tomy пробував. Дуже хороше лезо, просто супер.
Але нічого спільного з Muehle.

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 13:45

fill пише:
Tomy пробував. Дуже хороше лезо, просто супер.
Але нічого спільного з Muehle.
утверждать что Tomy это 100% Muehle я не могу так же как и сказать что они ничего общего не имеют, бреюсь тешками только в командировках/отпусках и лезвиями которые доступны в открытой продаже той страны(например "синий" feather в бразилии и мексике)[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


 Но в оценке того или иного ребренда наши субьективные ощущения часто(если не всегда) затмевают обьективные, в голову сразу приходит пример мыла Fine и Tabac (старые формулы), даже при том что владелец Fine говорил что закупают все у Tabac, и это 100% Tabac  только с другими "современными" запахами, На форумах большинство людей утверждало что ничего общего эти мыла не имеют, Fine хоть и хорошее мыло но с Tabac не сравнить, и только после того как Tabac получил реформулировку, и Fine пропал из продажи(владелец отказался продавать веганское мыло, изза чего прекратил сотрудничество с Tabac) на форумах начался бум вопросов о том где еще остались запасы жирового Tabac и старых Fine, ведь это же одно и тоже мыло только с разными запахами. Причем достаточно часто эти вопросы задавались именно теми кто утверждал что мыла разные и что Fine покупать не будут ибо он значительно не дотягивает до их фаварита Tabac.

Volodymyr, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyВт 11 Квіт 2023 - 17:30

Мабуть, в цьому є певна рація - особисті відчуття можуть обманювати.
Але ж, блін, за цими відчуттями Mühle і Personna - це просто дві різні планети! :-)

В будь-якому разі, інформація про леза Mühle для мене сьогодні стала відкриттям, дякую!
При нагоді спробую ще раз перевірити свох відчуття. Може нове знання змінить моє сприйняття цих лез. Психіка - вона така, може бути з сюрпризами:-)))

creativeresponse, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 151
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyСб 6 Травень 2023 - 16:08

Підкажіть чи відрізняється і чим саме, цей крем від твердого мила і геля з балона?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyСб 6 Травень 2023 - 19:01

Alfed пише:
Підкажіть чи відрізняється і чим саме, цей крем від твердого мила і геля з балона?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ну, те, що відрізняється, так це точно. 
А от чим саме, питання складніше. 
Я не маю такого крема, не можу сказати на власному досвіді. Але проглянувши опис, спосіб застосування і склад, можу зробити деякі припущення. 

На мою думку, це по суті звичайний крем для гоління. Тільки він упакований не в тюбик, а в тляшку з дозатором. А для цього його зробили більш рідким.

Від твердого мила він відрізняжться консистенцією. Склад подібний до мильного, хоч може і не повністю. 
При такій консистенції крем не потребує помазка, його можна розмилити просто руками. Але якщо з ним попрацювати з помазком, то він імовірно дасть звичну мильну піну. 

Від балонного геля він відрізняєтся складом і філософією. Балонний гель не є милом, він робиться по-іншому, наскільки мені відомо. Тут же я бачу в складі олії і луг, очевидно крем готується шляхом омилення жирів.

Наявність у складі гліцерину і вітаміну Е свідчить про те, що крем має бути досить слизьким і приємним для шкіри. 

Десь так. Але, як казав више, це лиш моє припущення.

trimmer, Акулов, q7819, ARTURIUS, ditrih_, Alfed, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 151
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyСб 6 Травень 2023 - 20:53

Булоби непогано якби хтось із спеціалістів взяв його на пробу і розказав нам його властивості. Тому що якщо ттх такі як у твердого мила наприклад Tabac тоді буде революція у голінні: економія на помазку, чаші, нетреба маслати в чаші піну...
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyСб 6 Травень 2023 - 21:31

Alfed пише:
Булоби непогано якби хтось із спеціалістів взяв його на пробу і розказав нам його властивості. Тому що якщо ттх такі як у твердого мила наприклад Tabac тоді буде революція у голінні: економія на помазку, чаші, нетреба маслати в чаші піну...
Так, а що Вам заважає самому взяти його на пробу і поділитись з нами враженнями? Можете навіть огляд зробити на цей засіб для гоління.)

Ну і в тому то і кайф, щоб "помазком повазюкати по милу".))

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, trimmer, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 151
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Перший раз  - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  - Сторінка 6 EmptyСб 6 Травень 2023 - 21:55

ARTURIUS пише:

Так, а що Вам заважає самому взяти його на пробу і поділитись з нами враженнями? Можете навіть огляд зробити на цей засіб для гоління.)

Ну і в тому то і кайф, щоб "помазком повазюкати по милу".))
Пропозиція була для спеціалістів, а не початківців які ще не знають толк у хорошому. Кайфуй і надалі, а я за іновації.

ditrih_, Caonima та Bonbon поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Перший раз
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 8Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
 Схожі теми
-
» С Днем рождения, Перший Український бритвений форум!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: