ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 5 Груд 2022 - 18:00

05-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna IL 100
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: WTF The Quiet Man
Aftershave: WTF The Quiet Man
Additional Care: Nivea Срібний захист

Почну з головного: Слава Українським Силам ППО!
Просто неймовірна робота сьогодні!
Дякую, хлопці!!!

Ну а тепер коротко про гоління :-)

Вчорашнє гоління з шаветкою я прошлангував. Зранку була можливість нікуди рано не вставати, не бігти. Можна було провалятися в ліжку весь день, чим я натхненно і займався.
До душа дістався вже по обіді, тож голитися о цій порі, коли знаєш, що голитимешся зранку, не було жодного сенсу.

А сьогодні зранку зарядив у 89-ту нове лезо Personna. Цього разу - ізраїльська з пачки по 100 штук.
Це лезо йде у білому конверті з чорними написами Personna вздовж і поперек.
На самомоу лезі чіткий чорний напис Personna x-series.

Не знаю, що на це вплинуло більшою мірою - чи триденна щетина, чи недостатньо теплий душ - але лезо мені здалося ще більш грубим, ніж попереднє ізраїльське з пачки на 10 штук.

Втім, воно голить, і робить це цілком якісно і не травматично.
Знову ж таки, порівнюючи з IL 10, є певна відмінність у характері різу. 10-ка трохи тягне і зрізає. 100-ка наче кришить щетину.
Суто суб'єктивне відчуття.

Зрештою, за три проходи виголився чисто і без жодних натяків на порізи чи подразнення.

Мило було все те ж саме - WTF The Quiet Man. Знову отримав жирну приємну піну - сама насолода! І навіть аромат злегка пробився - скошена трава.
Що ще цікаво, сьогодні жодних пощипувань чи стягнень шкіри не було. От зовсім.
Я й згадав про це, вже коли мив чашу. Прислухався до відчуттів: ні, все гаразд, наче й не голився.
І от шо то воно було минулі рази?! :-)

Однойменний лосьйончик теж добре відпрацював. Він стабільний: припікає, матує шкіру, пахне з тією неприємною мені ноткою, але десь далеко, що й не звертаєш уваги.

А потім Nivea Срібний захист взагалі закриває всі питання :-)

От така історія :-))) [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, trimmer, Oleksii, WetShaver, Изотовец, Акулов, Qwertyus і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСр 7 Груд 2022 - 13:01

07-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna IL 100
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: WTF The Quiet Man
Aftershave: WTF The Quiet Man
Additional Care: Nivea Срібний захист

Спробую коротко :-)

Порівняно з минулим разом змінився тільки помазок. Ну, так уже я собі завів - по колу ганяти 2-3 помазки. Зараз це три мої синтетики.

Ізраїльське лезо Personna з пачки на 100 штук (x-series) мало сьогодні другий сеанс. Помітних відмінностей порівняно з першим не виявив. Хіба що ефект кришення щетини вже не відчувається, лезо все ж таки зрізає.
Маю сказати, що воно менш гостре, ніж попередні дві Personna (USA 10 та IL 10). Але голить чисто і не травматично, трохи менше комфорту.

Щодо комплекту WTF The Quiet Man, то таке враження, що я ним вже награвся.

Мені дуже подобається мило. Воно дає жирну сметанну піну, густу, але не занадто, вкривисту і дуже комфортну в роботі.

Лосьйон теж непоганий - швидко вбирається, має достатньо спирту. Ще він сильно матує шкіру. Певно, це єдине в ньому, що я особисто відніс би до технічних недоліків - я не дуже люблю такий ефект. Влітку з цим простіше, але взимку для мене це не доречно. З деякими лосьйонами взимку можна обійтися і без бальзаму, але з цим Nivea Срібний захист must use.

Окремо в комплекті WTF The Quiet Man стоїть для мене аромат. Я вже порівнював його з білим Proraso. Є подібні нотки. І якщо про аромат білого Proraso я кажу, що він мені прісний, хоч і не віштовхуючий, то й про WTF The Quiet Man скажу те саме - прісний. Тобто, користуватися можна, але якщо є вибір, краще взяти інший.

Подібний аромат я пам'ятаю в милі Оленки Литвин з її ірландської серії. Здається, це був Emerald Island. Але в ньому аромат був загалом яскравіший, багатший, сильніший. Тут вже все сильно спрощено. Може бути, але для мене нуднувато.

Втім, це лише на мій ніс, а в нього свої таргани. Тож, висловлене мною про аромат, ніяк і нікому не може бути орієнтиром. Зрештою, моєму носу нудно з білим Proraso чи йому огидний Brut, а в спільноті є фанати цих ароматів. Мій ніс цього не розуміє, а вони не розуміють мого носа. Так і живемо :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Акулов, Qwertyus та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПт 9 Груд 2022 - 13:48

09-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna IL 100
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Aftershave: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Additional Care:
 Nivea Срібний захист
 Crystal Deo


Йуууххххуууу! :-)
Сьогодні в роботі дещо цікаве, тому на коротко і не сподівайтесь :-)

Ну, по-перше, сьогодні третій, заключний, сеанс для ізраїльського леза Personna з пачки на 100 штук (x-series) в улюбленій 89-ій.
Цього разу воно якось вже спокійніше відпрацювало, без якихось помітних зауважень, як для третього гоління.
Певно далася взнаки правильна підготовка шкіри: було світло і гаряча вода, тож душ вдалося прийняти в своє задоволення і з користю для щетини.
Все це щастя закінчилося на половині другого проходу, але на підготовку це вже не впливало. А голитися з ліхтариком - то вже так собі новина.

В процесі відчувалося, що лезо дещо підсіло, але за моїми мірками на один раз ще має вистачити. Якось примудрився коцнутись, але й не помітив коли і як - це вже в темряві сталося. Може якийсь прищик зрізав, чи що, але то вже таке - припік галуном і забув.
Ну а лезо переїхало у Yaqi Mellon (Крокодил), побачимо, як воно там себе покаже.

Резюмуючи по лезу Personna IL 100 (x-series), скажу, що це нормальне лезо.
Назвати його посереднім якось язик не повертається, але і дуже добрим теж не назвеш - в тої ж Personna є і кращі варіанти.

Якби це лезо продавалось по 5-10 штук, то пара пачок хай би собі лежала в шухляді для різноманіття. Але сотня таких - то вже було б мені забагато.

З по-перше завершили, переходимо до по-друге :-)
А це - мило і лосьйон від Олесі Fantôme de Kyiv (Привид Києва). Написав собі цю назву французською для більшого понту :-)

Пробники приїхали до мене від Ігорів: мило - з Дніпра, а лосьон - з Дніпра і Одеси. Так сталося :-)
Хлопці, тисну руки і красно дякую! :-)

Давно вже не брав до рук Олесиного мила. А нові бази вважай, що й не пробував. Тож було цікаво до всра... ееее... Дуже цікаво, словом, було :-)

Мило сподобалося. З нього легко і просто було добути миску хорошої піни з чудовим ковзанням і післяковзанням. Піна вкривиста, густа. Її консистенція близька до алебастрової, але без надмірностей. Менш алебастрова, як, скажімо, піна з мила від PAA. Поки було світло, вона м'яко мерехтіла матовим блиском.

Я спеціально взяв сьогодні саме Привида, щоб по свіжих слідах порівняти з милом WTF. У WTF піна блискуча і жирна. У Привида - більш заблюрена і трохи вища.
Але обидва мила працюють на відмінно.

Ну й лосьйони у обох суттєво відрізняються. Якщо WTF помітно матує шкіру і швидко вбирається, то Олесин її так само помітно живить і лишає так наче жирнуватою, вбирається дещо повільніше. Таке мені більше подобається.

Якщо прискіпуватись, то можна сказати, що лосьйон липне. Але в моїй системі координат це не вважається липкістю.
Та й триває цей ефект не довго і, як я з'ясував, сильно залежить від дози. При моємо помірному використанні таких засобів, липкість теж більш ніж помірна.

Щодо аромату, то тут у мене розрив шаблону по повній.

Мило мені пахне якимось ягідним міксом. Не компот, не сильно насичений, та все ж у бік ягід. На фоні також відчувається запах основи, таке буває.
Аромат хоч і не вау, але загалом приємний.

А от лосьйон зовсім інший. Він пахне у бік трав. Є щось подібне до класичних, не явно цитрусових, чоловічих одеколонів з минулого. І він мені цікавіший, ніж аромат мила.

Тут я вже й не знаю, що думати. Не пригадую, щоб Олеся робила різні аромати для мила і лосьйона в одній лінійці. Чи може щось пропустив?

Але може бути і так, що в різному середовищі аромки з часом по-різному розкрилися чи, навпаки, притлумилися.
Тобто, на початку був забористий купаж з ягід і трав, а потім мило "з'їло" траву, а лосьйон - ягоди.

Ну й може бути просто помилка. Бо мило мені пахне схоже на Олесину Червону Кплину. Хоча і не тотожно, але ближче до неї, ніж до лосьйона.

Зрештою, це не так важливо на фоні чудового гоління. Тим більше, що Nivea Срібний захист давно вже поставила крапку на цих ароматичних витребеньках :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Qwertyus, Yura_, alex-kin та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyНд 11 Груд 2022 - 17:19

11-12-2022

Rating: 4 / 5

Razor: The Bluebeards Revenge Cut-Throat
Blade: Dorco Prime
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Aftershave: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Additional Care:
 Crystal Deo
 Proraso Gel Riparatore
 Nivea Срібний захист

Сьогодні неділя і шаветка, але не буде  коротко :-)
Бо сьогодні буде про науку :-)

Колись давно я сформулював три головних правила правильного гоління:
- не тиснути;
- не квапитися;
- ні про що погане не думати.

Сьогодні настав час додати ще три правила:
- не бути самовпевненим;
- не втрачати пильності;
- ніколи, за жодних обставин, НЕ ПУСКАТИ ЖІНОК У ВАННУ, коли голишся :-)))


Певно, можна додати ще одне: якщо ведеш статистику, то хоч інколи заглядай в неї :-)
Власне, з цього все і почалося...

Вибираю лезо. Дивлюся, коробочка красіва. Певно, давнооооо ним не користувався. Чи взагалі ще ніколи? А як воно в шаветці буде?
Ну насторожся ти, коли в пачці з 10 лез бачиш три...
Ну подивись ти статистику: кілька тижнів тому було в шаветці і не сподобалось...
Але ні, це не наш шлях :-)

Втім, спершу все було добре.
Залишок увім'ятого ще минулого разу Олесиного Привида Києва легко розмилився під Omega Roma Colosseo. Потрошку, небавом накалапуцялося добряче хорошої вкривистої піни. Піна ніжно і приємно розляглася по обличчю, процес пішов.

Без особливого комфорту, але щетина зрізалася тим Dorco Prime. Після пропущеного минулого тижня наче все й не погано виходило: правий бік - чисто, лівий бік - чисто. Лишились вуса і підборіддя...

І тут стук у двері: "Тату, можна я зайду руки помию?"
- Ну, звичайно ж, донечко, можна.
Як же ж донечці відмовиш! :-)))

Доня свої справи зробила, молодець.
А я дивлюся: ну фігня лишилась, зараз хух-хух і готово.

Хух-хух - це легко!
Але темп же втрачено...
Та це ж фігня! Я вже два місяці шаветкою голюся! Зараз запросто хух-хух!

Ну, власне, і хух-хух: два неприємних порізи! Кінчиком леза, як у масло, зайшов у шкіру. Красаааааава!

Власне, завдання - в один прохід без артефактів - епічно провалено.

Ну, далі все зрозуміло: вмивання, витирання, припікання, галун, рушник, кровоспинний гель і все таке. Якось впорався. І заразом добив залишки кристалічного дезодоранту, що в мене був за алуніт.

Не так страшні ті порізи - крлись загояться. Але ж завтра знову гоління з черговою новою Персонною. Це трохи бентежить - доведеться дуже акуратно порізи обходити, щоб не розколупати.

Лосьйон взяв теж Привид Києва, але вже той, що приїхав з Дніпра. І це вже третій аромат Привида! :-)
Щоправда, він все ж ближчий до аромату лосьйону з попереднього гоління :-)

І лиш бальзам Nivea Срібний захист - єдиний сьогодні острівець стабільності і незламності :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Изотовец, Акулов, Qwertyus, Yura_ та alex-kin Поставили вподобайку

Pitchshifter поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 12 Груд 2022 - 8:36

fill пише:
Колись давно я сформулював три головних правила правильного гоління:
- не тиснути;
- не квапитися;
- ні про що погане не думати.

Сьогодні настав час додати ще три правила:
- не бути самовпевненим;
- не втрачати пильності;
- ніколи, за жодних обставин, НЕ ПУСКАТИ ЖІНОК У ВАННУ, коли голишся :-)))
Третє головне і друге додаткове правила - найважливіші для мене.
Я зробив перерву у навчанні голитися шаветою. Два серьозні порізи. Чому? Втратив пильність, бо думав про проблеми.

Ruslan та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 12 Груд 2022 - 22:04

alex-kin пише:
Цитата :

Втратив пильність, бо думав про проблеми.

Всі проблеми треба лишати по той бік даерей у ванну.
Коли голишся, є тільки ти, бритва і твоє відображення в дзеркалі. 
І нехай весь світ зачекає :-)

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 12 Груд 2022 - 22:05

12-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna DE 10
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Proraso Sandalwood
Lather: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Aftershave: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Additional Care: Nivea Срібний захист

Спробую коротко :-)

Нині понеділок і продовження великого тесту лез Personna. В роботі сьогодні  Personna німецького виробництва з пачки на 10 штук.

Лезо іде у білому конверті зі стандартним написом Personna Platinum Chrome. Традиційно для виробника клей і все таке відсутні.

З душом сьогодні пощастило відносно: тепла вода була, але не така тепла, як я звик робити перед голінням. На цей випадок у ванній вже давно стоїть баночка з пробником прешейв-крема Proraso Sandalwood. І маю сказати, сьогодні це було до місця - щетина достатньо пом'якшилась для легкого зрізання.

Мило - все той же Привид Києва від Олесі - збилося легко і приємно. З Олесиним милом взагалі легко працювати. А якщо береш RazoRock Big Bruce, то можна просто іти пити каву і спостерігати, як та піна накалапуцюється. Я б так і зробив, але не було світла запустити кавоварку :-)

Процес власне гоління пройшов чудово. Лезо працювало легко і просто, попри те, що вода була не достатньо тепла для підтримання оптимальної температурои шкіри і бритви. Тут і прешейв дещо допоміг, але й лезо саме по собі виявилося досить гострим і комфортним.

В цьому, а також в роботі загалом, воно мені сильно нагадало американську Personna із пачки на 10 штук, що була найпершою в цій серії тестів. А то було просто відмінне лезо.

Ще що дуже потішило, що лезо під час гоління не розворушило вчорашні порізи. Не загоїло їх, звичайно, але ніжно обійшло і не порушило. Є шанс, що до наступної неділі заживе :-)

Освіжився тим же Олесиним лосьйоном Привид Києва. Нє, ну все таки різні аромати у мила і лосьйона, хоч ріжте мене :-)

Ото тільки Nivea Срібний захист і рятує від цих ароматичних вибриків :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Qwertyus та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 13 Груд 2022 - 6:21

fill пише:
alex-kin пише:
Цитата :

Втратив пильність, бо думав про проблеми.

Всі проблеми треба лишати по той бік даерей у ванну.
Коли голишся, є тільки ти, бритва і твоє відображення в дзеркалі. 
І нехай весь світ зачекає :-)
Моя ванна кімната - моя фортеця!  :P

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСр 14 Груд 2022 - 13:18

14-12-2022


Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna DE 10
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Aftershave: Areffa Soap Fantôme de Kyiv
Additional Care: Nivea Срібний захист

Сьогодні коротко, обіцяю :-)

Бо, власне, з минулого разу, крім помазка, нічого не змінилося.
Хіба що про помазок пару слів:
У мене три синтетики, і всі три працюють по-різному. Хоча й всі три - синтетика одного покоління. Але навіть в межах покоління між волокнами є різниця. А до того є різниця в розмірах і геометрії помазка та в щільності набивки. Все це і приводить до того, що помазки відрізняються в роботі.

Якщо говорити про Omega Roma Colosseo, то він з усіх моїх синтетик збиває найщільнішу піну. Коли я його купив, то був дещо розчарований ним - я тоді шукав дещо інше. Але з часом розпробував і оцінив цей помазок. Добре, що тоді зопалу не продав його :-)

Якщо ж до помазка ще й додати хороше мило, то піна вийде просто канхветка! Саме то, що я сьогодні і накалапуцяв з Areffa Soap Fantôme de Kyiv :-)

По такій піні бритва йшла легко і приємно. Лезо Personna німецького виробництва з пачки на 10 штук майже не відчувалося, зрізала щетину чітко і впевнено. Хороше лезо, факт!

Після такого якісного гоління лосьйон працював ніжно і лагідно.
І якби не нестримне бажання добити нарешті бальзам Nivea Срібний захист, я б його і не наносив :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, vicbro, Qwertyus, ПВА та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСр 14 Груд 2022 - 18:43

Котрий тип помазка збиває щільнішу піну: кабан, борсук чи синтетика(яка саме?)?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 17 Груд 2022 - 11:36

Alfed пише:
Котрий тип помазка збиває щільнішу піну: кабан, борсук чи синтетика(яка саме?)?

Найщільнішу піну в мене збивають синтетика Omega Roma Colosseo (це подібна фібра, як на Alexander Simpson Trafalgar) та борсук сільвертіп від Zenith.

Хоча будь-який помазок може збити достатньо щільну піну, якщо докласти трохи більше зусиль.

Віталіk та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 17 Груд 2022 - 13:04

16-12-2022


Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna DE 10
Brush: RazoRock Big Bruce
Lather: Areffa Soap Total Black
Aftershave: SV Desert Vetiver
Additional Care: Nivea Срібний захист


Не думаю, що вийде коротко :-)

Чудовий ранок зіпсували *нецензурная брань*. Ніяк ся не вспокоять!
Два місяці тому в такій ситуації я був би дещо дезорієнтований. Але на дев'ятому обстрілі вже чудово знаєш, що це і до чого може призвести. Тож, щойно прочитавши, що ракети вже в дорозі, пішов у ванну голитися - поки є світло і вода.

Після Привида Києва вирішив взяти ще одне Олесине мило - Total Black.

Мені цікаво користуватися артизанськими милами. В кожного виробника є своя фішка, своє бачення.
Але в деяких випадках артизани мають одну проблему - аромати.
Не те, що вони не цікаві, часто як раз навпаки. А те, що вони не стійкі. Свіже мило може пахнути просто приголомшливо. Але через деякий час аромат злітає, і назовні проступає запах основи.

Таке було з двома попередніми милами (WTF і Привид). Тож щойно в мене з'явився новий пробник Олесиного мила, я вирішив його не відкладати і одразу ж запустити в роботу. Але, схоже, не встиг - аромат вже "замилився". Тому довелося добре принюхуватися, щоб зрозуміти, чим воно пахне.

Власне, як і анансовано, Total Black пахне трояндою. Але не простою, не банальною. Тут троянда густа, оксамитова, дуже красива. Якщо хто пам'ятає одне з останніх мил Оленки Литвин Black Baccara, то це воно. Аромати дуже схожі, якщо не ідентичні.
Я не люблю троянду в косметиці, але саме ця - дуже класна, приємний виняток.

Збивати Олесине мило легко. Воно швидко відгукується, і піна теж швидко доходить до потрібної кондиції.
В чашу я поклав чверть стандартного пробника з розрахунку на те, що частина його лишиться на наступний раз. Але Big Bruce побачив мило, сказав "Ням!" і захом'ячив все до краплі :-)

Ну, тож так тому і бути. Зрештою, піна вийшла суперова, а для хорошої піни мила не шкода :-)

Для німецького леза Personna з пачки на 10 штук це було третє і останнє тестове гоління у 89-ій. Лезо цілком впоралося зі своїм завданням і нічим не дошкуляло в роботі.

Підбиваючи підсумки тестування цього леза, скажу, що воно дуже добре. На початку я порівнював його з американською Personna 10. Але зрештою утвердився в думці, що воно значно більше схоже на ізраїльську Personna 10. До американської їй не вистачає дрібочки комфорту і легкості. Як, власне, і ізраїльській. Це при тому, що і німецьке, і ізраїльське леза загалом є комфортними і гострими. Просто американське на пів шишечки краще.

Про живучість леза поки не говоримо. Зараз воно перебралося у King C Gillette, і згодом побачимо, на що воно в цьому плані здатне.

Оскільки парного лосьйона до мила в мене нема, взяв останній пробник, який в мене ще лишився у шприці. Це щоб навести трохи естетики в шухлядці :-)
Лосьйон SV Desert Vetiver приїхав до мене зі Львова від Віталія. І я дуже вдячний тобі, Віталію! :-)
Про лосьйони SV сказано-пересказано вже багато. Мені вони дуже подобаються. А оте відчуття жирності в ньому - я від нього взагалі шаленію. Ну й аромати там усі просто пісня.
Аромат Desert Vetiver дуже сильний і яскравий. Спершу він мені пахне косяком :-) Але далі вже розкривається красивим глибоким ветівером. Насолода для носа! :-)

Тримається аромат не сильно довго, тож не шкода було з часом забити його бальзамом Nivea Срібний захист :-)

От така історія :-)

Ruslan, Акулов, Qwertyus, Alfed та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 17 Груд 2022 - 13:32

Колеги підказують, що у прямому порівнянні аромати Total Black і Black Baccara все ж таки відрізняються.
Мабуть так і є - Baccara була в мене вже давно, міг трохи підзабути нюанси.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 19 Груд 2022 - 17:36

17-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: The Bluebeards Revenge Cut-Throat
Blade: Dorco Prime
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Total Black
Aftershave: SV Desert Vetiver
Additional Care: Nivea Срібний захист


19-12-2022

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna DE 100
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Total Black
Aftershave: SV Desert Vetiver
Additional Care:  Bubble Bar Butter Balm


Якось трохи забігався, не мав часу писати. Тому, сьогодні два в одному, тим більше, що косметика майже вся та сама в обох випадках.
Тож коротко навряд чи буде :-)

Важко шось нове додати про мило Areffa Soap. Мені подобається з ним працювати. Воно легко відгукується, і з ним немає жодних проблем зробити чудову піну з хорошими ТТХ.

Після того, як мені напхали за аромат Total Black, принюхався до нього з усіх сил. Ну ок, пахне не тільки трояндою. Щось ще є. Чи є то гриби, чи мох, чи ще щось з підліску, я не знаю. Я добре знаю як пахне фарба, якою гриби намальовані в дитячих книжках. Але я погано знаю, як пахнуть реальні гриби - хоч в лісі на галявині, хоч зрізані в козубі. І не думаю, що Олеся закладала в аромакомпозицію аромат маринованих грибів з банки :-)
Тому, якщо комусь пахне грибами, хай пахне. Мені пахне трояндою, і не гребе :-)

Під шаветку взяв дрібку мила і маленький помазок Yaqi Heavy Metal, щоб зробити піни на один прохід. Почав збивати в чаші, а потім завершив на обличчі.
І от що дивно: помітив що ворс помазка колеться, майже як стрижений борсук. При чому ж я далеко не вперше користуюсь цим помазком, і на обличчі ним збивав не один десяток раз. Але ніколи такого раніше не помічав.

Відношу це на вечірнє гоління. Я вкрай рідко голюся ввечері, раз на кілька років. В суботу, після обстрілів напередодні, ввечері з'явилися тепло, вода і світло. Дуже хотілося прийняти гарячий душ, а заразом вирішив і поголитись. І от, певно, шкіра, що "натомилася" за день, стала більш чутливою до зовнішніх механічних подразників, і поколювання, яке не помічалось на "відпочилій" за ніч шкірі, проявило себе.
Сьогодні зранку ретельно прислухався до роботи Omega Roma Colosseo - ніяких сторонніх відчуттів, все ок.

Про лезо Dorco Prime нічого особливо цікавого не скажу. Вже писав, що воно фігня. Просто була готова половинка, а вибирати і половинити інше лезо якось не було натхнення. Тому взяв, що є. Намагався тільки бути дуже обережним. І, зрештою, все пройшло добре. Якість так собі, але один прохід без порізів зробив. Тож, все гаразд.

А на понеділок було заготовлене нове лезо Personna німецького виробництва з пачки на сто штук.
Воно іде в конвертику, дуже схожому на конверт Personna Red, тільки blue (фото буде). На самому лезі стандартний напис Personna Platinum Chrome.

З першого ж штриха лезо мене насторожило. Щетину воно зрізало добре, але надто гучно. Таке буває в бритвах, в яких лезо вібрує, наприклад в Rocca. Але ж не у 89-ій! З нею в цьому плані все гаразд, лезо кріпиться мертво. Отже, питання не в бритві.

По ходу гоління лезо було трохи грубувате і "співало" навіть на короткій щетині. А ще (чи внаслідок цього) розсипало по обличчю цілу жменю дрібних кривавих цяток. При чому, почало це робити вже з першого проходу. А після третього їх було аж занадто.

Цятки без проблем змилися водою, але осадочок лишився. Тому - мінус пів бала.

В обох голіннях освіжав себе лосьйоном SV Desert Vetiver.
От цікавий в нього аромат!
Перші ноти відносять мене спогадами у Прагу кінця 90-их. В нас в той час ще зачитувалися романом "Плаха" Чингіза Айтматова про важкі трудові будні збирачів коноплі у Ферганській долині, а в Празі смалили цю коноплю на кожному кроці, не особливо й ховаючись. В деяких проходняках стояв такий штин, що поки крізь нього пройдеш, то й сам на вторяках закайфуєш :-)

Але перші ноти злітають швидко. Потім настає час власне ветивера - красивого, багатого, дуже насиченого. Щоправда, тримається він теж не довго.

Тому в суботу не шкода було нанести зверху бальзам Nivea Срібний захист.
А от в понеділок, перед виходом на мороз, треба було вже щось серйозніше. І на цей випадок в мене лишилася дрібка масляного бальзама від тоді ще мало кому відомого артизана Bubble Bar.
Аксакали, звичайно ж знають про кого мова. А тим, хто молодше, скажу: зараз це всесвітньовідомий бренд  Areffa Soap :-)))

Бальзам цікавий. В ньому є купа олій (кокосова, ші, мигдалева...) і бджолиний віск. Він дуже масний і зовсім не швидко вбирається шкірою. Але його дія дуже класна. Після бальзаму шкіра стає дуже еластичною і приємною на дотик. До того ж захист дуже добре відчувається. Воно і в іншу погоду не погано, а на мороз так взагалі незамінна річ.

Певно, Олеся вже й підзабула, що в неї був такий продукт. А дарма :-)

От така історія :-)))


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: fill (Чт 22 Груд 2022 - 13:32), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, vicbro, Qwertyus, Alfed, Yura_, all75 та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyЧт 22 Груд 2022 - 13:31

21-12-2022


Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna DE 100
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Proraso Sandalwood
Lather: Areffa Soap Воїн
Aftershave: Areffa Soap Воїн

Спробую коротко :-)

Вже був змирився, що планове гоління в середу не відбудеться. Вже понад добу не було світла - на загальні проблеми міста наклалися ще й проблеми в мікрорайоні, тож, коли всім довкола давали світло, наш дім косплеїв Володаря Пітьми :-)
Без світла тепла вода була вельми умовною. Базову гігієну ще якось можна було забезпечити, а от нормальний душ і притомне гоління - на то вже не вистачало. Так, можна було нагріти води і поголитись "з кружки", але то вже був план на четвер. І до того все йшло.

Аж раптом ввечері підходить дитинка і каже: "А я щойно душ прийняла".
"Що?!?!?!"
Ще не стихла луна від мого "Що?!?!?!", як я вже був у ванній :-)
На щастя, ще за дня все було приготовлене - і бритва з лезом, і помазок, і нова косметика. Тому гоління відбулося, хоч і вечірнє, яке я не люблю. Але не час зараз харчами перебирати :-)

Напередодні свята Ста Тисяч просто не можна було не взяти в роботу комплект Воїн від Areffa Soap.
Мило приїхало до мене з Дніпра від Ігора, а лосьйон - подарунок Олесі на нашу жовтневу зустріч.
Хлопчики й дівчатка, я вам дуже вдячний! :-)

Що вам ще сказати за мило Areffa Soap? Все вже сказано сто тисяч разів :-)
Піна збивається легко і просто. Консистенція - те, що любиш. ТТХ - взагалі без питань.
З лосьйоном та сама історія: добре робе, доглядає, в міру припікає - супер!

Тут хіба що про аромати поговорити.
Чув, що свого часу Олесі дорікали за цей аромат. Але хоч вбийте, не розумію чому. Воїн має цікавий солодкувато-свіжий аромат. Він абсолютно не банальний і він дуже приємний.
Єдине, до чого можна прискіпатися, що він трохи паморочить, якщо з ним переборщити. Але тут просто міру треба знати. Ну або ж провітрити себе, а не зариватися одразу з головою під ковдру :-)

Примітно ще, що аромат добре зберігся і в лосьйоні, і в милі. В останньому він не злетів, тож запах основи не проступає. І це чудово!

На диво непогано відпрацювало німецьке лезо Personna з пачки на 100 штук. Важко сказати, чи були якісь криваві цятки, бо голився при дуже тьмяному освітленні. Але це як раз дало можливість просто сконцентруватися на процесі і відчути лезо, відключивши один з органів чуття - зір.

І все пройшло дуже добре. Схоже, цяточки все ж були, бо зранку одну побачив. Але, коли не бачиш цього в процесі, то й не розстроюєшся і не псуєш собі настрій :-)
В усьому іншому лезо порадувало - гостре і комфортне.

І хоч голитись ввечері - це все ж не моє, і вчора нагадав собі, чому, та загалом результатом і процесом я лишився задоволений.

Воно потім і хотілося нанести бальзам, але вже так ліньки було вилазити з-під теплої ковдри, що просто забив :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Романюк, Qwertyus, Віталіk, Alfed, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПт 23 Груд 2022 - 13:57

23-12-2022

Rating: 4 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna DE 100
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Воїн
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care:
 Proraso Gel Riparatore
 Nivea Срібний захист

Постарабсь коротко :-)

Раптом вранці було все - і світло, і тепло, і гаряча вода. А щетина - півторидобова. І було б то два дні і одна ніч, питань би не виникало. А так - дві ночі і один день. Відомо, що вночі щетина росте повільніше, і за звичайних умов я б таку не голив - почекав би ще кілька годин до вечора. Але зараз не той час, щоб так вийожуватись. Тому пішов голитися.

З минулого разу змінився лише помазок. І прешейв. Бо душ був достатньо гарячий, і в кремовому прешейві потреби не було.

При світлі було дуже приємно спостерігатм, як утворюється піна з мила Воїн  від Areffa Soap. Впевнено, оберт за обертом вона набуває об'єму і досягає потрібної кондиції. Примітно, що Олесине мило не вередливе в плані води. Воно добре працює в широкому діапазоні вологості - від пари крапель до відра. Це ще один великий плюс Олесиного мила: фактично кожен може легко зробити з мила піну своєї улюбленої густини, і це буде робоча піна.

А от голитися при світлі німецьким лезом Personna з пачки на 100 штук відверто не рекомендую. Саме по собі лезо голить чисто і досить комфортно. А от бачити слід, який воно при цьому по собі лишає, не вистачить жодних нервів: все обличчя вкривається дрібними кривавими цяточками. За що, власне, мінус один бал.

Це було третє тестове гоління цим лезом у 89-ій. Якщо пам'ятаєте, всі інші леза після трьох спроб переставлялися в інші бритви для подальшого тестування. Це лезо я планував лишити добити у 89-ій. Але під кінець гоління передумав - відправив у смітник. Я просто не знайшов для себе аргументів за ще одне криваве гоління.

Підводячи підсумок по цьому лезу: гостре, не позбавлене комфорту, але для мене надто травматичне. Знаю, що дехто вміє дати раду подібним лезам, але в мене воно йде в умовну скриньку з написом "Achtung, кров'яха, морда бо-бо!", в компанію до BIC Chrome, Gillette Nacet, Wilkinson Sword і The Bluebeards Revenge.

Звичайно ж, після такої екзекуції лосьйон Воїн добре припік. Але доглядальні компоненти полегшили страждання, а аромат - підняв настрій :-)

Ну й без бальзаму Nivea Срібний захист сьогодні не обійшлося :-)
Хороша новина: пляшечку вже довелося перевернути і поставити на кришку, щоб залишки стікали до горловини. Є не нульова ймовірність, що в новий рік Nivea вже не перейде :-)

От така історія :-)))

Ruslan, vicbro та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 24 Груд 2022 - 11:41

fill пише:
...все обличчя вкривається дрібними кривавими цяточками. За що, власне, мінус один бал...
Я б за це відминусовав мінімум 2 бали, бо безпечність - один з найважливіших критеріїв при голінні.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 24 Груд 2022 - 11:44

Ruslan пише:
fill пише:
...все обличчя вкривається дрібними кривавими цяточками. За що, власне, мінус один бал...
Я б за це відминусовав мінімум 2 бали, бо безпечність - один з найважливіших критеріїв при голінні.

Якби програма дозволяла мінусувати по кожному окремому предмету, так би й зробив.
Але прога передбачає, що оцінюється гоління в цілому.
Враховуючи, що інші учасники відпрацювали добре, загальний бал на -2 не тягне все ж таки.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyСб 24 Груд 2022 - 11:47

Зрозуміло.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 26 Груд 2022 - 10:28

25-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Mühle R41
Blade: Personna USA 10
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Воїн
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Nivea Срібний захист

І хоч вчора була неділя, але не було шаветки. Та все ж спробую коротко :-)

Схоже, на деякий час я зможу повернутися до свого улюбленого графіка гоління - через день і без прив'язки до днів тижня. Тому шаветка по неділях поки що відміняється.

Зате великий тест лез Personna продовжується :-)
Певно пам'ятаєте, що після трьох сеансів у 89-ій леза переставлялися в інші бритви на добивання. От і починаю добивати :-)

Цього разу у мене в роботі Personna американського виробництва з пачки на 10 штук. А бритва - Mühle R41.

Лезо мені дуже сподобалось у 89-ій. В 41-ій воно теж досить впевнено і бадьоро почало. Вже після двох проходів мав цілком пристойний DFS. На третьому вже фактично лиш дошліфовував до більшої гладкості.
І хоч загалом лезо відпрацювало добре, ближче до кінця сеансу було відчутно, що воно підсіло. Що й не дивно з огляду на відому властивість 41-ої швидше тупити леза. Можливо, в іншій бритві я б його ще на раз запустив, але в 41-ій це вже було б не комфортно. Тому досить з нього, у смітник.

Косметика не змінилась з минулого разу - мило і лосьйон Areffa Soap Воїн. Мила лишалося не багато, але достатньо, щоб маленький Yaqi Heavy Metal зробив з нього повну чашу чудової піни.
Примітним також є той факт, що лосьйон майже не пік. Це ще один плюс до американської Personna - навіть підсівша і в 41-ій вона лагідніше ставиться до шкіри, ніж нова німецька "сотка" у 89-ій.

Але як би там не було, завершив гоління я з бальзамом Nivea Срібний захист, його ще трохи є :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, Qwertyus та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 26 Груд 2022 - 10:40

Я замітив, що в R41 взимку лезо чотири рази, як в мене завжди буває, не витримує. Тільки три.

Зараз голюся лише R41 (+ Derby будь яке, що витягнув в темряві). Немає часу на експерименти.

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyПн 26 Груд 2022 - 10:53

alex-kin пише:
Я замітив, що в R41 взимку лезо чотири рази, як в мене завжди буває, не витримує. Тільки три.

Якщо мова саме про зиму, то тут теж є наукове підтвердження, що взимку щетина росте швидше і вона цупкіша.
Очевидно, це пов'язано зі зниженням температури.

Акулов та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 27 Груд 2022 - 17:54

27-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Fine Marvel
Blade: Personna IL 10
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Areffa Soap Amouage
Aftershave: Luxina Espressione Aftershave
Additional Care: Nivea Срібний захист

Мабуть коротко не вийде :-)

Сьогодні було багато цікавого. Зокрема, нова косметика: мило від Areffa Soap з ароматом Amouage на базі Горинич та освіжаючий лосьйон Luxina Espressione Aftershave.
Все це гарне приїхало до мене з Дніпра. Ігорю, дуже дякую! :-)

Аромат мила - кастомний. Його немає в регулярній лінійці Олесиних мил. Але ж ви знаєте, що в Олесі можна замовити любе голубе, аби лиш була відповідна аромка :-)

Власне сам аромат я відношу до дерев'яшково-димно-шкіряних. Не факт, що там є саме ці складові, але загальний напрямок от туди.
Amouage - красивий аромат. Він важкий, солідний, але не строгий і не формальний. Мені в ньому ще чується пудрова нотка. Є, здається, трохи шкіри. Дерев'яшок і диму немає, то я згадав лише для опису групи ароматів у моєму уявленні.

Саме мило темно-коричневого кольору. Піна на виході не біла, скоріше молочна.
По консистенції піна цікава. Вона відрізняється від попередніх Олесених мил більшою, так би сказати, еластичнісю і тягучістю. Вона більш густа і ще більш дрібнодисперсна, ніж той же Воїн, приміром. Щоправда, збивається дещо важче.

В роботі піна дуже ок. Все, що треба, вона має, і має цього більш ніж достатньо - ковзання, післяковзання, догляд.

Три проходи з ізраїльським лезом Personna з пачки на 10 штук в бритві Fine Marvel пройшли легко і невимушено.
Marvel - цікава бритва. На мою думку, закладені в неї інженерні рішення забезпечують комфорт 89-ої і ефективність 41-ої. Додайте ло цього притомне лезо, і золотий ключик у вас в кишені :-)

А лезо сьогодні було більш ніж притомне. Після трьох сеансів у 89-ій ізраїльська десятка не втратила своїх якостей - все ще достатньо гостро і комфортно.

За інших умов воно пішло б ше на один-два сеанси. Але я так прикинув: до Нового Року ще матиму два гоління, а в шухляді лежать ще дві бритви, заряджені Personna-ми. Тож буде по одному сеансу на кожну, щоб вже закінчити тест лез в цьому році.
Зрештою, мої стандартні чотири рази лезо відпрацювало - цього достатньо.

Довго нишпорив по своїх пробниках, шоб підібрати лосьйон хоч якось в тон милу. Зупинився на Luxina Espressione Aftershave (думаю, це саме він, бо швидким пошуком інших Luxina не виявив).
Аромат у лосьйона теж дуже приємний. Він теж не легкий, але з якоюсь фруктово-ягідною кислинкою. І ще в ньому є цікава нота, назви якої я не знаю, але вона дуже така приємна і навіть збуджуюча :-)
Лосьйон відчутно липне, але при цьому добре доглядає. Мені таке подобається - шкіра не лишається пересушеною.

Але зараз зима, тому без бальзаму Nivea Срібний захист нікуди. Щоправда, це вже були останні краплі :-(
І я це зробив!!! :-)
Але тепер, без Nivea, переходжу у категорію несправжніх ВКГ-шників :-(

От така історія :-)))


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Віталіk, Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 821
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 27 Груд 2022 - 18:02

Потрібно інший бальзам пробувати
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 4 EmptyВт 27 Груд 2022 - 18:03

Віталіk пише:
Потрібно інший бальзам пробувати

У мене є три бальзами, крем і ще щось, незрозуміло що. Вибираю наступного кандидата на добивання :-)

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: