ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 8:40

Прошу извинения у Сергея (топикстартера ветки), но я так и не понял ни из статей ни в утверждения, вреден ли "чистый" алунит?.... Пользуюсь Прорасовским около трёх лет как дезодорантом. Работает хорошо.
Коллеги, если есть какие-то результаты исследований в МЕДИЦИНСКИХ изданиях, сбросьте пожалуйста, почитал бы.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 9:10

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Олександр Тернавский, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 9:19

Не думаю что многих остановит использование чего либо даже если красными огромными буквами напишут что вред 100% но не сразу а со временем, курение очень мало кого останавливает, алкоголь, та даже использование "непригораемой" посуды, сегодня же все норм, а то что еффект может накопиться достаточный через 20-30 лет никого сегодня не интересует. Даже то что крупные компании отказались от алюминиевых добавок в дезодоранты и крупным текстом пишут "aluminum free" для вас не есть показателем, вряд-ли какие либо исследования или информация остановит вас от использования того или иного продукта, в любом случае у каждого своя голова на плечах и каждый сам думает чем ему придется или не придется расплачиваться потом

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1085
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 9:46

creativeresponse пише:

Переплавленный алунит не является чистым, в нем обычно от 5 до 10% примесей
 О каких парабенах идёт речь в алунитовом дезодоранте? Его опасность идёт от скопления алюминия содержащегося в составе самого алунита
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Это ссылка на одно из нескольких исследований
 Есть ещё исследования индусов которые пользуются алунитами  и алюминиевой посудой.
 Ели есть желание найти все исследования можете просто написать в гугл "allum block cancer" найти их не составит труда
 С 2015-6 года квасцовые дезодоранты запрещены к продаже, и вы можете самостоятельно найти статью где исследования после 2016 года показали резкое уменьшение алюминия у женщин.
 На многих женских дезодорантах идёт реклама "aluminum and paraben free"
 Причем чаще акцент именно на "aluminum free" как пример вот Dove
Внимательней читайте, я не писал, что в алунитовом дезодоранте парабены. Я писал, что есть некоторые бездоказательные выводы о раке груди у женщин, который якобы вызван применением дезодорантов с парабенами.
Все, что Вы привели в качестве "доказательств", касается наличия алюминия в чем-то, а не конкретно алюмо-калиевых квасцов.
В свое время в антиперспиранты добавляли алюминий, но это снова никакого отношения к квасцам не имеет.
Рассказывать про вредность квасцов не разбираясь в том, что это не то же самое химическое соединение, что и алюминий, содержащийся в каких-то других антиперспирантах и посуде - это сильно! Но химия, вероятно, это не очень сильная Ваша сторона.
Это все равно что H2O и H2O2 - химические элементы одни, а химические соединения с ОЧЕНЬ разными свойствами - одно вода, а другое перекись водорода!
Вот, кстати, из Вашей среды данные:
In the early 2000s, researchers began looking into whether aluminum in antiperspirants was linked to breast cancer. Early studies—despite offering no clear scientific evidence or proof of any correlation—raised some concern, which took off in popular media and were further spread by alarmist websites and emails.
These studies were ultimately debunked by thorough, responsible research. An exhaustive 2014 review published in Critical Reviews in Toxicology showed no correlation between aluminum-containing antiperspirants and increased cancer risk, specifically breast cancer. While one in eight women will develop breast cancer, the use of an antiperspirant is not the instigating risk factor.
Вот еще:
The alum of potash that is a "mineral salt" is quite safe and a completely "different aluminum" than the aluminum phosphates and aluminum chlorohydrates that are found in antiperspirant deodorants.
Alum stones are a mineral salt in crystal form, made of a single ingredient: potassium alum. This is not the same chemical compound as the aluminum which is found in most conventional deodorants. Potassium alum has antimicrobial properties (which is a big part of why they work), and it has been used since antiquity.Aug 4, 2020 https://www.ecocollective.com › blog What is an alum stone and how do you use it? - Eco Collective
Надеюсь, переводить Вам не нужно?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1085
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 9:54

Сергей, прости за мое участие в разведенном в твоем журнале бардаке. Просто некоторые комрады, где бы они не появились, инициируют периодически желание возразить...
Перепрошую.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 10:06

vicbro пише:

Внимательней читайте, я не писал, что в алунитовом дезодоранте парабены. Я писал, что есть некоторые бездоказательные выводы о раке груди у женщин, который якобы вызван применением дезодорантов с парабенами.
Все, что Вы привели в качестве "доказательств", касается наличия алюминия в чем-то, а не конкретно алюмо-калиевых квасцов.
В свое время в антиперспиранты добавляли алюминий, но это снова никакого отношения к квасцам не имеет.
Рассказывать про вредность квасцов не разбираясь в том, что это не то же самое химическое соединение, что и алюминий, содержащийся в каких-то других антиперспирантах и посуде - это сильно! Но химия, вероятно, это не очень сильная Ваша сторона.
Это все равно что H2O и H2O2 - химические элементы одни, а химические соединения с ОЧЕНЬ разными свойствами - одно вода, а другое перекись водорода!
Вот, кстати, из Вашей среды данные:
In the early 2000s, researchers began looking into whether aluminum in antiperspirants was linked to breast cancer. Early studies—despite offering no clear scientific evidence or proof of any correlation—raised some concern, which took off in popular media and were further spread by alarmist websites and emails.
These studies were ultimately debunked by thorough, responsible research. An exhaustive 2014 review published in Critical Reviews in Toxicology showed no correlation between aluminum-containing antiperspirants and increased cancer risk, specifically breast cancer. While one in eight women will develop breast cancer, the use of an antiperspirant is not the instigating risk factor.
Вот еще:
The alum of potash that is a "mineral salt" is quite safe and a completely "different aluminum" than the aluminum phosphates and aluminum chlorohydrates that are found in antiperspirant deodorants.
Alum stones are a mineral salt in crystal form, made of a single ingredient: potassium alum. This is not the same chemical compound as the aluminum which is found in most conventional deodorants. Potassium alum has antimicrobial properties (which is a big part of why they work), and it has been used since antiquity.Aug 4, 2020 https://www.ecocollective.com › blog What is an alum stone and how do you use it? - Eco Collective
Надеюсь, переводить Вам не нужно?
 Статьи которые я кидал достаточно большие и в них можно найти обе стороны и в этих же статьях можно найти что накопление алюминия идёт как от квасцов так и от других раздражителей например алюминиевая посуда, вырывать и крутить контекст можно как угодно в обе стороны. Каждый выберет во что ему верить сам для себя. Это как образование вы верите что формальное образование и грамматика важны в жизни, я прямое доказательство того что эти навыки абсолютно бесполезны, но это не значит что людям которые абсолютно не способны самостоятельно разбираться в том как работает этот мир оно будет тоже бесполезно.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 13:17

03-08-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Gillette Old Type (102a)
Blade: King C Gillette
Brush: Sfumato
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Areffa Soap Summertime
Aftershave: Areffa Soap Summertime
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Гадаю, коротко не вийде :-)

Гоління сьогодні виявилося дещо сумбурним і, певно, не таким, як я того очікував :-)

По милу і лосьйону Areffa Soap Summertime все було прогнозовано, як і завжди.

Але в роботі був новий - невідомий ще мені - помазок :-)

Я вже давно поставив собі в хотєлки помазок з преміальним ворсом. Воно, як завжди, мені не горіло, бо помазків і без того трохи є. Тож, я просто час від часу моніторив ситуацію і читав відгуки.
Моїм фаворитом довго був Omega EVO. І я його навіть зібрався купити, та не встиг :-)
І згодом якось я до нього охолов. Може й дарма, але поки що так.

Мав можливість помацати Muhle STF. Концептуально він мені сподобався - м’якенький, лагідний. Але й тут я гальмонув - не встиг скористатися приємною пропозицією :-)

Третя спроба виявилася більш вдалою :-)
Наш шановний камрад Ігор Стетхем проводив у себе оптимізацію, і серед іншого приємного виставив на продаж помазочок Sfumato. Після певних вагань я його таки забрав :-)

Sfumato - це артизанський помазок роботи Пола (сюрприз!) Сфумато :-)
Він сам виготовляє дерев’яні ручки і вклеює в них (за його словами) вузли високої якості.
На жаль, більшої інформації про Пола я в неті не знайшов. Та й нехай. Єдина проблема в цьому, що не можу точно дізнатися, який саме вузол вклеєно. Тільки здогадуватися :-)

Отже, вузол - синтетика, 26 мм. Форма - більше лампочка, ніж пропелер. Вузол широко розкривається і виглядає масивно.
Ворсинки приємні на дотик, під пальцями якось так "сухо" розсипаються, добре скручені, хвилясті, але дещо більш пружні, ніж я сподівався.
Зовні вузол схожий на вузли Platinum від Simpson. Подібність до EVO теж є, але на позір здається меншою.

Через те, що ворс пружний, довгий, а форма лампочка, помазок має відчутний хребет. Не можу назвати його жорстким, але він є і не дуже легко ламається. Це той момент, який мене найбільше бентежить в помазку, бо я сподівався якщо й не на відсутність хребта, як в Muhle, то хоча б на меншу його кількість.

Цей хребет одразу проявив себе в роботі. В чаші помазок відмовився працювати, як помпа, і взагалі розвалюватися. Довелося робити піну "віником". Піна вийшла без питань, але часу і зусиль на це пішло більше.

На обличчі хребет теж нікуди не дівся, хіба що дещо зменшився за рахунок набитої в помазок піни. Пустити помазок в раскоряку мені так до пуття і не вдалося. Але кінчиками досить добре наніс піну і шліфонув її фарбуючими рухами.

Маю сказати, що відчуття помазка на обличчі при цьому було дуже приємне. Воно не було схоже ні на Omega Roma Colosseo, ні на Big Bruce, ні - тим більше - на Timberwolf від Yaqi. Словами це важко передати - якось так м’яко, тепло, з легким чи то лоскотом, чи то погладжуванням. Словом, зовсім інші приємні відчуття.

З тих помазків, які я маю, Sfumato найбільше схожий на Omega Roma Colosseo, але не повторює його.
І, пригадую, коли я купив Колізея, я теж був ним дещо незадоволеним через хребет. Спершу навіть думав продати. Але після активного користування протягом певного часу, Колізей став одним з улюблених помазків. А з синтетик - взагалі улюбленим.

І це при тому, що у Колізея не надто зручна ручка. У Sfumato з ручкою все набагато більш вдало. Тож, гадаю, треба його все ж таки трохи "розносити", перш ніж робити остаточні висновки.

Гоління з Gillette Old Type з головою 102a сьогодні не було дуже вдалим. Чимось воно мені нагадало гоління з попередньою версією голови.
Певно, далося взнаки, що трохи розстроївся через помазок (точніше, через не до кінця справджені сподівання від нього). Та й поспішав я сьогодні - треба було, але не варто було :-)

Власне, все як і з 41-шою - не можна поспішати і треба бути в доброму гуморі. Результат отримаєш, а от комфорту і задоволення - навряд чи.
Що й сталося. Чисто, але трохи травматично і не дуже в кайф. Тому й скинув пів бала.

Епідерміс трохи пошкодив, про що лосьйон не забарився мені нагадати. Але в той же час він усе привів у порядок, нічого серйозного не вилізло.

Далі лишилося тільки шліфонутися бальзамом Floïd Vetyver Splash. Взяв його сьогодні трохи менше - тошонада. Подобається він мені :-)

От така історія :-)))




Sfumato 26 мм поруч з Omega Roma Colosseo 31 мм :-)))
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, Kozachok, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 13:38

Так, панове, внесу поправочку :-)

З’ясував, що той, кого я назвав Полем Сфумато, насправді є киянином Павлом.

Ввів усіх в оману, вибачайте! :-)

ARTURIUS, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 15:10

Сергій, вітаю. Маю 2 синтетикі від Паші.
Обидві кращі ніж те, що у мене було (навіть за Омега Ево, Тарфальгар та Дюк3). Перший час його дійсно потрібно «розносити», але потім він дуже приємно розкривається на роботу круговими рухами. Я роблю забір мила як зазвичай, десь до 50 обертів, тому що не користуюсь чашами в цілому. Сьогодні голився з ним, до речі. Так шо цей стержень з часом пройде. Ось один з моїх помазків від Паші.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, fill, andreyv1979, Kitten911, ditrih_, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 15:21

Kozachok пише:
Сергій, вітаю. Маю 2 синтетикі від Паші.
Обидві кращі ніж те, що у мене було (навіть за Омега Ево, Тарфальгар та Дюк3). Перший час його дійсно потрібно «розносити», але потім він дуже приємно розкривається на роботу круговими рухами. Я роблю забір мила як зазвичай, десь до 50 обертів, тому що не користуюсь чашами в цілому. Сьогодні голився з ним, до речі. Так шо цей стержень з часом пройде. Ось один з моїх помазків від Паші.


Костя, дякую за підтримку! :-)

Після відпустки я візьмусь за цей помазок з усією ретельністю і старанністю :-)
Потенціал в ньому відчувається сходу, хочеться спробувати його розкрити.

Я його брав з прицілом на роботу зі стіками. Там хребет зовсім не потрібен, треба щоб помазок розкривався і розмилював нанесене на обличчя.
Поки що стіки в мене не скоро плануються в роботу, та й на екстрений випадок для них є один борсучок. Тож час на "розноску" в мене ще є :-)


Якщо ти з Пашею в контакті, чи не міг би уточнити, що саме за вузол в ньому стоїть?

Kozachok та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 15:34

Гарної відпустки!)

fill, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 3 Серп 2023 - 15:36

Kozachok пише:
Гарної відпустки!)

Дякую! :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСб 5 Серп 2023 - 19:48

05-08-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Sfumato
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Lavish Care Enidros
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Спробую, може й вийде коротко. Але не факт :-)

Сьогоднішнє гоління з точки зору його учасників повністю дисонує з усталеним рядом попередніх голінь.
З різних причин довелося відступити від плану і змінити дещо з  інструментів і косметики.

Прешейв fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] не міняв, він вже сам собою зміниться після сьогоднішнього сеансу - як раз закінчився, ледь вичавив трохи для цього разу.
Пригадую, набодяжив його з залишків усіх олій, що знайшов удома. Нормально вийшло, робе :-)
Найближчим  часом нового бодяжити не буду, бо є трохи фабричних олійок, нема сенсу накопичувати.

Олесине мило Summertime поки відклав, бо порадили мені, як трохи копнути помазок Sfumato, щоб він трохи розійшовся і не так випинав свій хребет. Для цього знадобилося мило в банці, в якій можга було б зробити щільний, ретельний і довгий забір.

Таке мило знайшлося - EWS Mardi Gras. Знаю, що Алісу часто хейтять за виготовлення мила з основи. Я підходжу до цього простіше, мені аби мило було ок. А мило таки ок. Звісно, воно поступається і Олесиному, і Андрієвому, але в цілому повністю робоче. А аромат в мила, як на мене, більш ніж приємний. Коли в мене закінчиться  Mardi Gras, я за ним сумуватиму, саме через аромат.

Чарівний пендель помазку, шляхом довгого возюкання ним у банці, до певної міри спрацював. Мило заповнило вузол і трохи розтягло пучок. В такому вигляді на обличчі працювати помазком було значно приємніше і хребет відчувався набагато менше.
І тут маю відмітити дуже приємне відчуття від фібри. Воно зрвсім не схоже ні на одну з моїх синтетик, а от борсучка сильно нагадує. В цьому плані я помазком дуже задоволений

Тестування другого вінтажного Gillette я закінчив, а от з третім вирішив почекати. Незабаром маю поїхати не надовго з Києва, тож переривати тест бритви не хотілося. А брати чужу бритву в дорогу не вважаю вдалою ідеєю.

Тому взчв в роботу свою нову іграшку EJ 3ONE6, а до неї перше ліпше лезо, що трапило під руку - Treet NEW Steel.
Цією комбінацією я вже голився, і наче нічого поганого не пригадую.
Після цього гоління поганих спогадів теж не буде - все пройшло добре.

Чесно сказати, думав, що після Gillette-ів 316-та здасться білою і пухнастою. Але ні, вона така, як і була раніше - трохи агресивна і трохи з надлишком ефективності.
Але ж це був не перший мій раз з цією бритвою, тож якось порішав :-)

Коли все й так пішло шкереберть, то й лосьйон взяв не з тих, що планував. Разом з помазком Sfumato від Ігоря Стетхема приїхав пробничок лосьйону Lavish Care Enidros, от саме й трапилася нагода його спробувати, а Ігореві - подякувати! :-)

Аромат у лосьйона літній, солдкувато-акватичний. Мені він подобається, якщо ним не зловживати, інакше задовбе.

Догляд у лосьйона цілком пристойний. До Олесиного не дотягує, але його все одно достатньо.
На короткий час лосьйон створює на обличчі липку плівочку, та потім безслідно зникає. При цьому лишає шкіру в хорошому стані.

За всіма ознаками Lavish Care Enidros нагадує мені інший грецький лосьйон - STR8 Red Code. Щоправда, у останнього значно сильніший і яскравіший аромат, у LC він більш тихий.
По догляду обидва +/- однакові.

В принципі, бальзам можна було і не наносити, але такий порядок :-)
Знову кайфонув від Floïd Vetyver Splash. Крім власне властивостей бальзаму, мені ще тактильно дуже подобається тюбик. Фактично вся його поверхня - це велика етикетка, надрукована на приємному на дотик папері. Плюс такий самий приємний на дотик пластик має кришка.
Дрібниця, але додає кайфу :-)

От така історія :-)))

trimmer, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, creativeresponse, Kozachok, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСб 5 Серп 2023 - 23:38

От було б класно супроводжувати розповідь фоткою фігурантів. Для чого? Нагадаю про крем для гоління Denim, котрих виявилось чи то 2 різніх види під різні ринки, чі то старе\нове пакування тощо. Думаю як мінімум із лазіми може бути подібне.
А ще, у відповідних гілках форуму я публікував різні написи на пачках лез "Спутник" та різні офформлення тилу пачок BIC (котрі запраз ще й жовті\помаранчеві бувають).
Та й помазки, на противагу від бритв, не настільки відомі, щоб по назві прямо у мозку враз  з'являлася його картинка.

PS: Типу лайфхак. Так як бритв\помазків\парфюмів у вас не нескінченність, можна буде просто раз за разом дублювати один раз зроблені фотки зі старих оглядів.

Alfed та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 10:30

CNPOMAHELL пише:
От було б класно супроводжувати розповідь фоткою фігурантів.

Так наче ж я викладаю фото. Особливо, коли щось нове з'являється. 
Той же помазок Sfumato був тут пару днів тому.

Не завжди є можливість і цікавість робити SOTD. Коли в роботі були пробники, то сенсу не було. Зараз  будуть здебільшого повноцінні продукти, фоток буде більше. Але не щоразу, бо коли учасники не змінюються, то навіщо? 
А супроводжувати оповідки з разу в раз тими самими фото просто не розумію для чого.

Якщо щось конкретне цікавить, можу сфоткати окремо.
Говорили за лезо, ось, прошу:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 16:13

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Спасибі. А з якими б лезави ви порівнялі даного "Тріта" за схожістю відчуттів?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 16:59

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Спасибі. А з якими б лезави ви порівнялі даного "Тріта" за схожістю відчуттів?

М'яке, комфортне, не надто гостре лезо. Таких багато, важко з чимось одним конкретним порівняти.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 18:26

fill пише:
М'яке, комфортне, не надто гостре лезо. Таких багато, важко з чимось одним конкретним порівняти.
Ок. Звузимо рамки. Наскільки вони схожі на Treet Classic, Treet Platinum, Derby Extra, Lord\Shark, Спутник. Нібито м'які назвав.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 22:03

CNPOMAHELL пише:

Ок. Звузимо рамки. Наскільки вони схожі на Treet Classic, Treet Platinum, Derby Extra, Lord\Shark, Спутник. Нібито м'які назвав.

Один в один

Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 22:17

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Цікаво. Бо всі ці леза лені різні. Причому воні голіть у разних бритвах. И кожне лезо по різному голить. Особливо показова різниця між Treet Platinum та Treet Classic. Якщо перше я не доганяю. Воно мені погане усюди. Причому у мене є Treet Platinum і більш-менш сучасні (купувай у тому році) так і початку свого повернення до ВКГ (рочків 8 тому). І ті й інші погані.
На противагу Treet Classic голить приємно і в ьбагатьох з моїх бритв.
Derby - чудові середнячки. Але, скажімо, Derby Prenium трошки кращі ніж Derby Extra у враженнях. Lord/Shark схожі але вирізняються враженнями залежно від покриття.
Спутник мені значно кращій ніж зелена Astra чи Gillette Rubie (сцчасні).
Дуже здивувався, що індійські леза виявилися кращими ніж мої очикування після читання особистих думок користувачів з форумів. Але на 1-2 рази максимум.

Тому мабупь повтрю своє питання про "на що схожі ваші "Тріти""?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 22:31

Кожним з названих лез я голився востаннє від трьох до шести років тому. А в 316-ій не голився ними ніколи.

Я не знаю, на яке з них ці Тріти схожі найбільше. Як на мене, всі вони приблизно однакові.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 22:43

Ну так. Тоді важко порівнювати в принципі. А чим голитесь останнім часов (ці самі 5-6 рчків)?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 6 Серп 2023 - 23:12

CNPOMAHELL пише:
Ну так. Тоді важко порівнювати в принципі. А чим голитесь останнім часов (ці самі 5-6 рчків)?

Різним. Мабуть, пів сотні різних марок/моделей лез за ці роки використав, як не більше. 
Найчастіше останнім часом - Derby USTA

egoist та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyПн 7 Серп 2023 - 12:56

fill пише:

Різним. Мабуть, пів сотні різних марок/моделей лез за ці роки використав, як не більше. 
Найчастіше останнім часом - Derby USTA
Чудові леза! Гарний вибір

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6963
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyПн 7 Серп 2023 - 19:45

Kozachok пише:
Сергій, вітаю. Маю 2 синтетикі від Паші.
Ручки Паша виробляє виключно дерев'яні? Який діаметр вузла?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 22 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: