ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 7 Серп 2023 - 18:16

Ruslan пише:

Ручки Паша виробляє виключно дерев'яні? Який діаметр вузла?
Нажаль, вже нічого не виробляє. Продавав те, що лишилось. В мене два 24мм.

Ruslan, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 8 Серп 2023 - 14:39

07-08-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Proraso Sandalwood
Lather: Areffa Soap Summertime
Aftershave: Areffa Soap Summertime
Additional Care: Noxzema Sensitive

Гадаю, зможу коротко :-)

Гоління в дорогу нашвидкуруч. Підчистив, що було на поличці.

Знайшов трохи кремового прешейву Proraso Sandalwood. Намазюкався.
Забігаючи наперед, скажу, що зайвий раз переконався, що цей прешейв не для мене. З тим, що він вбиває ковзання, я вже знаю, як справлятися. Але він майже ніяк не діє на шкіру, на відміну від олійок. А до них я вже звик, тому різницю між прешейвами відчуваю добре. Інколи здається, що краще вже без нічого, ніж з Proraso.

Увім'яв у чашу залишок Areffa Soap Summertime, і взявся активно працювати помазком Sfumato. Трохи ґвалтував його, намагаючись добряче забити піною. Це вдалося, хоч і вимагало певних зусиль.

Забитий піною помазок майже втратив хребет, чого я, власне, і добивався. Тож на шкірі він працював дуже пиємно. І, сказати по правді, з зав'язаними очима не відрізнив би його від борсука :-)

Парочка EJ 3ONE6 і Treet New Steel відпрацювали ефективно і якісно. Але не треба було мені квапитися, бо пару цяток таки поставив. Але, впевнений, була б олійка, все обійшлося б. А так, я пізно згадав, що наніс інший прешейв - мав би бути трохи обережнішим.

Та добре, що лишилася чимала порцайка лосьйону Areffa Soap Summertime. Вмився ним, і він все привів у порядок - всі цятки буквально рукою змило :-)

Флойдівський бальзам вже був спакований у валізу, тож дістав з шухлядки Noxzema Sensitive. Не те, щоб сильно треба було, але порядок не хотів порушувати :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Ігор Стетхем і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 9 Серп 2023 - 15:17

09-08-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Nivea Men Body Shaving
Aftershave: Lavish Care Enidros
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Про коротко нічого не скажу - як піде :-)

В дорогу завжди беру з собою засоби, які добре знаю і з якими точно не матиму проблем. Якщо й експериментую, то мінімально.
Самі розумієте, стикнутися не вдома з розпанаханою пикою, алергією чи подразненням, яке нема чим зняти, не дуже хочеться.

Якщо мило, то це стік La Toja. Це хороше мило, невеличкого розміру і в тубі. Але кинувся пакувати косметичку і не знайшов його. Перерив усе - нема. І я без руля, де я його пролюбив. Чи то з останньої поїздки не привіз (що малоймовірно), чи то дав комусь на тест (та не пригадаю, кому).

Та зрештою, стіків у мене повно. Й тут дуже нагодився один, подарований недавно Женєю Золотовим - стік для гоління тіла Nivea Men.

Як для дорожного варіанту він все ж має один недолік - він досить великий. Але він упакований в тубу з кришкою і гвинтовою подачею, як дезодорант. А це зручно в дорозі.

До речі, пахне мило теж як... дезодорант :-)
Дещо несподіваний аромат, якщо чесно. Але, коли починаєш з милом працювати, назовні ще виходить легкий аромат дерева.

Мило наноститься на мокре обличчя рясно і дуже легко, значно легше, ніж La Toja. І, порівняно з ним, здається є значно м'якшим, бо поки наніс його на обличчя, змилив міліметри 3-4, по саму тубу. Навіть довелося трохи відкрутити ще, щоб пластик не тер шкіру.

Збивається мило дуже легко. Того, що вийшло, вистачило б проходів на п'ять без проблем.
Консистенція у піни склалася ближче до густої, але без надмірностей. Піна має чудові ковзання і післяковзання, просто на відмінно.

А ше піна дуже слизька. Особливо це відчутно після змивання її залишків між проходами і в кінці. І по стану шкіри після змивання чітко склалося враження, що в милі міститься гліцерин.
Після гоління перевірив склад: так і є, гліцерин на другому місці після води.

Чим ше порадувало мило, так це своїми загоювальними властивостями. На другому проході неприємно зачепив прищик на скроні, почало текти. Та після нанесення піни на третій прохід, а потім, як маску, все припинилося, як і не було. Навіть не довелося шукати кровоспинні сірники.

Що сказати, я приємно вражений милом для гоління Nivea Men. І ще, в мене склалося враження, що мило зроблене так, щоб голитися ним без помазка - просто нанести на шкіру і розмилити руками. Не знаю, чи зроблю я це в дорозі, але вже вдома спробую поголитися ним саме в такий спосіб.

Бритва в дорозі у мене майже завдди та сама - EJ DE89. З нею точно не буде сюрпризів.
А з лезом вирішив поекспериментувати, взяв недавно куплені в Єві Man Key. На форумі були хороші відгуки про них, тож я не сильно переживав.

Власне, правильно робив. Лезо виявилося м'яким і приємним. Воно сильно нагадало мені LEZO, але, здалося, ще комфортнішим.
Я знову приємно вражений. Подивлюсь, як буде далі. Але якщо ок, то можна буде і прикупити пачечок п'ять по акції :-)

Прешейв Stirling Bay Rum Oil і афтершейв Lavish Care Enidros у мене в пробниках, що дуже зручно в поїздках :-)
Обома продуктами я вже користувався, обидва працюють добре. Власне, і сьогодні теж - нема чим дорікнути.

Ну а бальзам Floïd Vetyver Splash взяв з собою весь тюбик і знову ним насолодився :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer, Олександр Тернавский, Акулов, Palych, vicbro, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 9 Серп 2023 - 15:42

Ну круто ж, коли всі, приймаючі участь - на одному фото.?!
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3514
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 9 Серп 2023 - 16:51

Фото - бимба!

stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 9 Серп 2023 - 17:02

Kitten911 пише:
Фото - бимба!

Дякую!
Була нагода, тож я постарався :-)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Palych
Частий гість
Частий гість
Palych


Повідомлень : 84
Репутація : 43
Дата реєстрації : 24.10.2018
Вік : 60
Звідки : Черкаси

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 9 Серп 2023 - 18:16

Леза Man Key Double Chrome органічно вписалися у групу good . До сьогоднішнього дня навіть не знав про їх існування, хоча досить довгий час і не без задоволення користуюся кремом для гоління і після гоління цього бренду. Тепер є нагода спробувати нові леза, тим більш, що зараз діє акційна пропозиція. До речі, крем для гоління, попри ну дуууже бюджетну ціну, сподобався ковзкістю і приємним, ненав'язливим запахом. 

fill, CNPOMAHELL та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 9 Серп 2023 - 21:15

Palych пише:
Леза Man Key Double Chrome органічно вписалися у групу good . До сьогоднішнього дня навіть не знав про їх існування, хоча досить довгий час і не без задоволення користуюся кремом для гоління і після гоління цього бренду. Тепер є нагода спробувати нові леза, тим більш, що зараз діє акційна пропозиція. До речі, крем для гоління, попри ну дуууже бюджетну ціну, сподобався ковзкістю і приємним, ненав'язливим запахом. 

У мене був колись цей крем. Дійсно дуже приємний у користуванні.
І перше враження від леза теж позитивне. Хоча кажуть, що воно на один раз, на другий здихає.
Ще не знаю, але за пару днів вже знатиму :-)

Palych, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПт 11 Серп 2023 - 6:44

stanislav-q пише:
Я пару раз пробовал, щиплет ужасно и сушит кожу, "прикола" не понял и больше к нему не возвращался. Ощущения как от лосьона в первые 1-2 секунды (когда прям сильно прижигает, если повредил кожу), только длится эффект долго - пока не смоешь его :)
Я ним не умываюсь, поскольку очень сушит мою кожу и стягивает. Использую точечно, для прижигания неболших порезов (даже не порезов, с маленьких кроваых точек), если такие получаю после бритья. Через пару минут смываю, наношу АШ.

fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСб 12 Серп 2023 - 13:23

12-08-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: Nivea Men Body Shaving
Aftershave: Lavish Care Enidros
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Сьогодні може бути коротко :-)

Власне, в роботі той самий подорожний набір.

Олійка Stirling Bay Rum - чудова робоча штука. Через те, що роблю піну на обличчі, вона не встигає довго попрацювати на шкірі. Лише той час, що потрібен, щоб дістати з косметички бритву, помазок, мило. Але цього часу їй вистачає, щоб підготувати шкіру ло гоління.

Мило Nivea Men Body Shaving намилюється і розмилюється чудово, як і описував минулого разу. У помазку здається піни не багато, але її цілком вистачає на три проходи з гаком.
Ковзання і післяковзання на висоті, а вплив гліцерину дуже позитивний.

Лезо Man Key на другому сеансі відпрацювало цілком пристойно. Воно дійсно підтупилося, але все ще здатне голити без особливих проблем. І комфорт також присутній.
Про останє свідчить робота лосьйону - припік дуже в міру.

Лезо зараз точно не піде на третій сеанс, бо наступне гоління вже буде вдома з іншими інструментами. Але, думаю, що і без цього два рази для нього - це близько межі.

Лосьон Lavish Care Enidros і бальзам Floïd Vetyver Splash - дуже добре, нема чого додати :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, Романюк, Peshek, Акулов, Palych, vicbro, Kozachok і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСб 12 Серп 2023 - 14:14

чудова світлина

fill, andreyv1979, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСб 12 Серп 2023 - 15:10

egoist пише:
чудова світлина

Дякую! :-)

egoist та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 14 Серп 2023 - 14:58

14-08-2023

Rating: 4 / 5

Razor: Gillette Oxford
Blade: King C Gillette
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: T.F.S. Mandarino Tachibana
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Навіть якщо пообіцяю коротко, все одно так не буде :-)

Вже вдома. Відпустка скінчилася, час повертатися до звичного розпорядку життя і гоління. А тому продовжую тести і дороблюю домашки :-)

Давно вже намітив собі за літо підчистити мило-прешейв Ach. Brito Glyce Lima Soap, але ніяк не міг добити свою олійку. Та час мила все ж таки настав :-)
Користуюсь я ним по-простому: намилюю мокре обличчя, трохи розмилюю руками і залишаю на певний час. Мило гліцеринове, тож воно натягує на шкіру воду і робить її (шкіру) пружною. Навіть не змивав перед першим нанесенням піни - мило вже встигло осісти, не бачив сенсу змивати. Хоча можна і змити.

Гліцеринове мило, як прешейв, у мене стоїть десь між кремами і олійками : не погано, але і не фонтан. Тобто, свою справу робить, але олійка робить це краще.

Мило сьогодні - T.F.S. Mandarino Tachibana. Це домашнє завдання на літо :-)
Мав би раніше його розпочати, але захопився кремом Denim Original, тож довелося до мила взятися пізніше. Навряд чи я встигну його змилити за два тижня літа, що лишилися, але й у вересні воно буде в тему. Може навіть більше в тему.

T.F.S. - Tcheon Fung Sing - відома сімейна італійська миловарня з історією. Вони варять мило з 1945-ого року. При чому, продукція цієї миловарні відома своєю якістю, а коштує вона сущі копійки.
T.F.S. - не єдиний бренд цього виробника. Відомі в нас також продукти марок Rasozero, Figaro, Intenso тощо. Власне, і Mandarino Tachibana - це мило з лінійки Intenso.

Мило має яскраво виражений мандариновий аромат. Він досить сильний, і відкрита банка пахтить на всю ванну.

По ТТХ до мила жодних питань. Піна з нього робиться легко і просто. Навіть таким невеличким помазком, як Vulfix 404. Взяв його сьогодні в роботу лише для того, щоб трохи збадьорити мило після довгого простою. Далі, скоріше за все, буду працювати з новою синтетикою Sfumato.

По ковзанню і післяковзанню нічого поганого сказати не можу. Вони є, і на досить високому рівні. З вкривистістю теж все гаразд, жодних зауважень.

Бритва сьогодні - продовження тестів старих бритв Gillette. Цього разу це Gillette Oxford. Ця бритва випускалася у 1930-их роках. Вона є коласичною трискладовою бритвою. Лезо кріпиться в куточках верхньої плити, як у Tech, і на поздовжній планці. Воно стає рівно і чітко. Ну й для тесту з Gillette я знову взяв лезо King C Gillette.

В голінні бритва показала себе доволі підступною тварючкою. Все почалося дуууууже гладко. Було схоже на роботу бритви King C Gillette чи Yaqi Mellon. Тобто, лезо не відчувалося взагалі, і ефективність була більш ніж помірною.
Але вже на другому проході Gillette Oxford показала свій паскудний характер. Тишком-нишком, не привертаючи уваги, понаставила мені на шиї купу кривавих цяток.
Я взагалі не зрозумів цього прикола!

Третій прохід - та сама історія: де не накоцала на другому, докоцала на третьому. При чому, якось боляче мені стало після гоління, неприємне відчуття. Таке траплялося давно-давно, коли я по малолєтству намагався отримати BBS за будь-яку ціну будь-якою бритвою. Але тут я навіть і не тис на неї. Я зразу збагнув, що BBS-у не буде, тож просто легенько голився без прицілу на результат.

Підозрюю, що це особливості конструкції голови, коли лезо навіть без тиску на нього, лягає занадто тісно на шкіру і зрізає не тільки волосся, а й горбочки, з яких воно росте.

Маю пару днів подумати над цим :-)
Очевидно, помилкою було взяти прешейв-мило для невідомої бритви. Гадаю, олійка б трохи краще підготувала шкіру. Тож, наступного разу саме олійку і візьму.
Ну й ще раз подивлюся, як я працюю з цією бритвою. Можливо варто поглянути уважніше на кут атаки. Та й тиск на шкіру варто перевірити, хоч я і впевнений, що не чинив його взагалі.

За таке неподобство я скинув бал з загальної оцінки. І не скинув більше (хоч воно і варте того було), бо після пінної маски всі ті коцки легко змилися водою і вже не проступали.

Ще одна домашка на літо - одеколон Rebul Mandarine :-)
Тримав його як раз у пару до мандаринового мила.
Це класичний турецький одеколон - без особливого догляду, але з красивим ароматом. І хоч я не вперше користуюся ним і милом T.F.S. Mandarino Tachibana, я ніяк не міг сформулювати, чим же різняться аромати цих продуктів. Обидва пахнуть мандарином, тут не помилишся. Але обидва пахнуть по-різному.
І, здається, я зараз зрозумів: мило пахне плодом мандарина, а одеколон - шкіркою :-)
Та як би там не було, вони чудово доповнюють одне одного :-)

Одеколон, як і годиться, добряче припік після такого "веселого" гоління. Тому бальзам Floïd Vetyver Splash аж просився на обличчя.
Так, він не цитрусовий, але це останнє, що мене в цей момент хвилювало :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, Романюк, vicbro, stanislav-q, _yk_, egoist, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПн 14 Серп 2023 - 21:16

Друже, думаю варто змінити лезо. Наприклад на твоє улюблене Дербі Уста.
Леза Кінг С досить гострі, а ці бритви мʼягкі але ефективні, їм така гострота леза на мою думку надмірна.

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 15 Серп 2023 - 7:52

ARTURIUS пише:
Друже, думаю варто змінити лезо. Наприклад на твоє улюблене Дербі Уста.
Леза Кінг С досить гострі, а ці бритви мʼягкі але ефективні, їм така гострота леза на мою думку надмірна.

Може ти й правий. Та я вже дотестую цю бритву з Кінгом.
Потім, коли твоя ласка, прожену ще кожну бритву по разу з одним чи двома різними лезами. Хотів перевірити в них Treet Falcon. Ну, може ще й USTA візьму.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1075
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 15 Серп 2023 - 8:31

Думаю, что не стоит сразу на лезвия грешить. Проблема в станке, т.е. в технике бритья конкретно этим станком. С ним нужно какое-то время, а может и оно не поможет :).

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 15 Серп 2023 - 8:34

vicbro пише:
Думаю, что не стоит сразу на лезвия грешить. Проблема в станке, т.е. в технике бритья конкретно этим станком. С ним нужно какое-то время, а может и оно не поможет :).

І в цьому також є раціо!
Власне тому і не хочу зразу ж міняти лезо, спробую ще пободатися з ним :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 15 Серп 2023 - 13:34

fill пише:
Може ти й правий. Та я вже дотестую цю бритву з Кінгом.
Потім, коли твоя ласка, прожену ще кожну бритву по разу з одним чи двома різними лезами. Хотів перевірити в них Treet Falcon. Ну, може ще й USTA візьму.
Оо!! Це було би чудово.)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyВт 15 Серп 2023 - 20:59

ARTURIUS пише:

Оо!! Це було би чудово.)

Дякую, друже! :-)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 16 Серп 2023 - 10:56

16-08-2023


Rating: 4.5 / 5

Razor: Gillette Oxford
Blade: King C Gillette
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: T.F.S. Mandarino Tachibana
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care:
Proraso Gel Riparatore
Floïd Vetyver Splash Balm

Спробую коротко :-)

Всі зміни в косметиці і інструментах були анонсовані в попередній оповідці. А саме: замінив мило-прешейв на олійку і взяв інший помазок.
Все це, звичайно ж, додало інших барв у гоління :-)

Олійка - це все ж таки моє. А сьогоднішня - Stirling Bay Rum - до того ж дуже приємна. І аромат бейрумний мені до вподоби, і в роботі вона проявляє себе просто чудово.

Помазок Sfumato подобається все більше і більше. Так, форма лампочки трохи додає хребта, але якщо помазок добре завантажити піною, то це вже не грає суттєвої ролі. Власне, відбувається те саме, що й з Omega Roma Colosseo - забитий піною вузол повністю нівелює хребет.

А забити вузол таким милом, як T.F.S. Mandarino Tachibana, це взагалі справа кількох секунд. Мило дуже швидко відгукується і збивається просто миттю.

А от у відчуттях Sfumato і Omega Roma Colosseo дещо різняться. З Омегою все ж відчувається, що в руках синтетика - ворс пластичний і якийсь аж вилизаний. А от Sfumato іде по шкірі з шурхотом і приємною "сухістю", точно як борсук. Навіть не впевнений, що з заплющеними очима відчув би різницю.

З бритвою Gillette Oxford працював сьогодні уважніше і обережніше. Для початку трохи зменшив кут атаки, а по ходу ретельно контролював, як тисну. І це дало результат: гоління пройшло значно краще, хоч і не бездоганно. Кілька цяток таки поставав (нових чи розбурхав старі - не знаю) і зрізав якусь пітничку. З цією спекою, на жаль, вони в мене час від часу проступають, і це фактично без шансів обійти з будь-якою бритвою, якщо вчасно не помітити.
Словом, довелося рятуватися кровоспинним гелем Proraso. Ну й зняти пів бала.

Але в цілому все було відносно нормально, одеколон Rebul Mandarine припік не так сильно, як то воно було минулого разу.

І хоч зараз спека, і потреби в бальзамах особливої немає, навіть після одеколонів, та все одно не зміг відмовити собі в задоволення нанести Floïd Vetyver Splash :-)

От така історія :-)))

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, Kozachok, _yk_, egoist, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 16 Серп 2023 - 15:42

Круто, що помазок починає "набирати обертів".

На Floïd Vetyver Splash також подивлюсь восени, все ж таки Флойд, тому потрібно спробувати, тим паче що ціна не кусюча.

fill, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 16 Серп 2023 - 15:54

Kozachok пише:
Круто, що помазок починає "набирати обертів".

На Floïd Vetyver Splash також подивлюсь восени, все ж таки Флойд, тому потрібно спробувати, тим паче що ціна не кусюча.

Так, помазок відкрився не зразу. Хотілося, щоб сходу, раз - і щастя. Не вийшло.
Ок, підемо довшим шляхом :-)
Та примітно, що з першого разу сподобалося його шурхотіння. Якщо Колізей, набитий піною, відчувається, як єдина пластична маса, то у Сфумато ти наче відчуваєш кожну волосинку окремо. Не знаю, як це точніше описати :-)

А бальзам - просто бубочка. Він добре працює. І, як я вже казав, навіть тактильне відчуття тюбика в нього дуже приємне :-)
А це несподівано додає плюсів до використання :-)

Kozachok, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 16 Серп 2023 - 16:32

От саме за це мені і подобається ця синтетика. Відчуття дійсно відрізняються від інших і схожі на борсучка. 

Кумедно, що мене влаштовувала ця синтетика повністю, але ні, потрібно було щоб "фірма" була. Пробував різні варіанти. Станом на зараз — "фірми" не маємо, а Sfumato в роботі по самі вуха.  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyСр 16 Серп 2023 - 16:36

Kozachok пише:
От саме за це мені і подобається ця синтетика. Відчуття дійсно відрізняються від інших і схожі на борсучка. 

Кумедно, що мене влаштовувала ця синтетика повністю, але ні, потрібно було щоб "фірма" була. Пробував різні варіанти. Станом на зараз — "фірми" не маємо, а Sfumato в роботі по самі вуха.  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Та це борсук один в один!
Мені аж страшно, що така схожість :-)

Kozachok та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2472
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 23 EmptyПт 18 Серп 2023 - 11:39

18-08-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Oxford
Blade: King C Gillette
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: T.F.S. Mandarino Tachibana
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Постараюсь коротко :-)

Сьогодні нарешті вдалося нормально поголитися з Gillette Oxford і лезом King C Gillette :-)
З кутом атаки і тиском я наче розібрався ще минулого разу. А сьогодні вирішив ще й трохи змінити звичну техніку: замість коротких і середніх штрихів робив ультракороткі. Буквально, як сапкою бурачки полов - тяп-тяп-тяп-тяп! :-)
Було троха стрьомно, але все вийшло дуже добре - чисто, без травм і болю. Хоча часу забрало дещо більше. Але він в мене був :-)

Власне, одеколон Rebul Mandarine теж підтвердив, що з обличчям все гаразд - пік більш ніж помірно :-)

Якщо узагальнити досвід з бритвою Gillette Oxford, то слід сказати, що бритва в цілому годна, але під неї треба прилаштовуватись. Принаймні, мені, звиклому до 89-ої :-)
Бритва досить м’яка сама по собі, але вредна - може покусати. Тому треба дійсно її якось відчути, і все буде ок. Я так сподіваюсь :-)

Згодом ще матиму нагоду перевірити цю бритву з іншими лезами, побачимо, як воно буде, і наскільки я правий у своїх твердженнях.

Прешейв Stirling Bay Rum Oil, мило T.F.S. Mandarino Tachibana і помазок Sfumato - мої бубочки! :-)
Кожен з них чудово робить свою справу.
Олійка добре готує шкіру до гоління.
Мило видає відмінну слизьку піну.
А помазок її добре маслає і дає дуже приємні відчуття на обличчі. З режимами раскоряка і фарбування я наче вже розібрався. Зараз пробую різні поглажування, роботу кінчиками тощо. І це все в кайф! :-)

Бальзам Floïd Vetyver Splash Balm - теж бубочка :-)
Навіть і не думав, що колись кайфуватиму від подібного продукту :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, Kozachok, _yk_, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 23 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: