ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyНд 20 Лист 2022 - 16:47

20-11-2022

Rating: 5 / 5

Razor: The Bluebeards Revenge Cut-Throat
Blade: Derby Extra (green)
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: A&E Peach & Cognac
Aftershave: Areffa Soap Carolina Herrera 212 VIP
Additional Care: Nivea Срібний захист

Неділя, тому буде коротко :-)

Шаветка, один прохід, без артефактів і пофіг на результат - done! :-)
Лезо Derby Extra таке собі, але нічого, голитись можна.
Приємно, що руки не трусяться вже, прогрес очевидний :-)

Піну сьогодні калапуцяв з мила A&E Peach & Cognac, яке приїхало до мене аж із самої Полтави від Андрія.
Андрію, дякую! :-)
Аромат мила приємний. Персик відчувається, а от коньяк - не дуже. Друга помітна нота скоріше пудрова, ніж коньячна. Ну, хіба що Metaxa щось подібне має в ароматі. Тож нехай - вважатимемо це Персиком з Метаксою :-)

Мило дуже м'яке, навіть м'якше за підсохлі креми, що були в мене раніше.
Взяв не багато, так, щоб на один прохід.
Ум'яв на дно чаші, крутнув пару раз помазком і...
... І мило зникло, нема! Як корова язиком злизала :-)
Чаша абсолютно чиста - ні мила, ні піни. Кінчики помазка місцями злиплися.
Ну ок, додав ще. Діло пішло :-)
Піна вийшло хороша, тягуча. Я її ще трохи зарідив, щоб під шаветку було зручніше.
По ТТХ все ок, в цьому плані до A&E ніколи в мене питань не було. А от розход з пробника виходить конський, аж шкода - не вистачить на довго, а мило ж приємне.

Лосьйон продовжую добивати Areffa Soap з ароматом Carolina Herrera 212 VIP. Вже казав, мені подобається.
Але от халепа: коли я вийшов з ванної, повз її прочинені двері пройшла дружина і видала: "Яким це оцтом ти наприскався?!"
Я збентежений!
Але від гріха подалі вирішив не уточнювати, що саме навело її на цю думку :-)

Бальзам Nivea Срібний захист через 20 хвилин завершив це трохи дивне, але хороше гоління.

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Изотовец, Qwertyus, Jeemye та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyНд 20 Лист 2022 - 17:08

Сергію, а чи відчуваєш різницю в різних лезах саме в шаветці?

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyНд 20 Лист 2022 - 23:16

Ruslan пише:
Сергію, а чи відчуваєш різницю в різних лезах саме в шаветці?

Так. 
Але не так, як в Т-шках - ще мало досвіду.
З того, що пробував, зрозумів, що лезо має бути гострішим - тоді все легко проходить. Тупіше лезо просто скаче по щетині. І це може призвести до травм

Ruslan та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПн 21 Лист 2022 - 14:18

Вірно, потрібні саме гострі леза. А вже серед них обирати комфортніші.

fill та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПн 21 Лист 2022 - 15:26

21-11-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna USA 10
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Wholly Kaw Fougere Bouquet
Aftershave: Areffa Soap Carolina Herrera 212 VIP
Additional Care: Nivea Срібний захист

Починаю великий тест Personn, тому коротко не вийде :-)))

Від Андрія аж із самої Полтави отримав 5 різних (чи не дуже різних - це ми з'ясуємо в процесі) лез Personna. Це:
- Personna зі США з пачки на 10 лез;
- Personna з Ізраїлю з пачок на 10 і на 100 лез;
- Personna з Німеччини також з пачок на 10 і на 100 лез.

Тест буду проводити в улюбленій EJ DE89. І завершити його хочу до Нового Року.
В цьому році лишилося ще 6 тижнів, лез - 5, тому щопонеділка братиму в роботу нове лезо. Тобто, на кожне вийде по три сеанси.

Оскільки з практики знаю, що Personna - досить живуче лезо, то, можливо, після трьох прогонів у 89-ій, переставлятиму їх в інші бритви, і вже по закінченні основного тесту добиватиму їх в них. Там вже якому лезу як пощастить з другою бритвою - вони всі будуть різні.

А першим на тест пішло Personna USA 10.
Це не Lab Blue і не Med Prep. Це Personna європейського типу. Іде вона в білому провощеному папері, без клею. На самому лезі напис Personna Platinum Chrome.

В роботі воно фантастичне! М'яке, достатньо гостре, без жодних натяків на  дискомфорт чи травматичність. Три проходи з ним 89-та просто пурхала по щетині, зносячи її чітко і непомітно. От саме так, як і має працювати ідеальне лезо в ідеальній бритві!

Після трьох проходів лосьйон (а це все ще  Areffa Soap Carolina Herrera 212 VIP) навіть не спробував припікти - наче водою вмився. Щоправда, пахне краще :-)

А от з милом знову сталася оказія. Приготував, як і вчора, A&E Peach & Cognac. Все, що було, запхав у чашу, витрусив борсука, почав крутити - і мило знову зникло! Бляха, і докласти вже не було чого!
Я ще намагався щось вижати з цього, крутив помазок, додавав воду - нє, ніфіга!

Довелося терміново шукати заміну. Під руку потрапив інший пробник від Андрія - Wholly Kaw Fougere Bouquet.
Взяв стільки ж, скільки було й Аріани - і отримав чудову піну! Ба більше, в чаші ще лишилося вм'ятого пробника певно на один добрячий раз.
Чудасія! :-)

Що ж, Wholly Kaw Fougere Bouquet мені сподобалося. Піна вийшла така, як я люблю - густа сметана. На колір здалася не білою, а з відтінком слонової кістки.
Втім, голився при світлі ліхтарика, тому можу помилятися.
По ТТХ питань нема - все добре: і ковзання, і післяковзання присутні в достатній мірі. Якби борсук не піджер піну, то й вкривистості вистачило б на три проходи. А так - на два.

(Щось останнім часом у мене піна якась не до кінця путня виходить. То зникає, то осідає, то помазок її жере. Може надто кваплюся і не достатньо докручую її?
Треба буде за цим прослідкувати)

По аромату до Fougere Bouquet теж немає як доколупатися - приємний, хоч і не сильно гучний.
В залежності від того, звідки його занюхувати, пахне він мені трохи по-різному: з пакетика - солодкувато, трохи квітами і травами, з залишку в чаші - близько до фужеру, в піні - скоріше шкірою і дерев'яшками.
Але все разом це пахне смачно.

Щодо ж Аріани з Евансом, то, схоже, треба брати повноцінну банку і не морочити людям голову. Бо так мило хороше, я різне пробував. Але от з пробниками трапляється незрозуміла халепа.

А бальзам Nivea Срібний захист вже треба просто добити - ще десь третина лишилась :-)

От така історія :-)))

Qwertyus та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПн 21 Лист 2022 - 16:03

Ruslan пише:
Вірно, потрібні саме гострі леза. А вже серед них обирати комфортніші.

Є в мене кілька пачок BIC Chrome. Його часто описують, як дуже гостре. Певно, так і є. Мені воно в жодному станку не зайшло. Хочу згодом спробувати його в шаветці - хто зна', може в ній зайде? :-)

Ruslan та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПн 21 Лист 2022 - 16:16

fill пише:

Є в мене кілька пачок BIC Chrome. Його часто описують, як дуже гостре.
Також більшість користувачив описують його як дуже агресивне та некомфортне. Тож будь із ним обережним.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПн 21 Лист 2022 - 22:03

Ruslan пише:
fill пише:

Є в мене кілька пачок BIC Chrome. Його часто описують, як дуже гостре.
Також більшість користувачив  описують його як дуже агресивне та некомфортне. Тож будь із ним обережним.

Ну, про це я і з власного досвіду знаю :-)
Але як воно буде в шаветці, то тільки експеримент покаже

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyВт 22 Лист 2022 - 11:46

В мене було однаково погано. Побачимо, як буде у тебе.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyВт 22 Лист 2022 - 11:48

Ruslan пише:
В мене було однаково погано. Побачимо, як буде у тебе.

Я не плекаю особливих надій.
Але побачимо :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПт 25 Лист 2022 - 2:51

Через кончену російську мразоту не було змоги вчасно викласти оповідку.
Виправляюсь:

23-11-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna USA 10
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Wholly Kaw Fougere Bouquet
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: Nivea Срібний захист

Чудове гоління, тому майже коротко :-)))

Тестована Personna USA 10 відпрацювала відмінно, як і першого разу. Прекрасне лезо, дуже комфортне.

Мило Wholly Kaw Fougere Bouquet використав те, що лишилося вм'ятим у чашу з минулого разу. Збивав синтетикою, дуже неквапно. Піна вийшла дуже хороша, масляниста, вкривиста. Ще й трохи лишилося мила в чаші :-)
Вже увім'яв в неї рештки пробника, рази на 2-3 має вистачити.

Оце думаю, що далі у період тестів користуватимуся тільки синтетикою. Все ж таки з нею більш прогнозований результат виходить при роботі з пробниками.

Відклав поки що Олесин лосьйон, бу дуже вже хотілося спробувати подарований Saponificio Varesino Stella Alpina.
Не прогадав - лосьйон дуже класний. Він трохи маслянистий. Нальопав його щедро, але варто брати менше, бо довго вбирається шкірою.
Аромат розкішний. Як вчора писав, це схоже на аромат гірської луки після дощу. Є в ньому щось квіткове і трав'яне, трохи важкувате. Десь в такому ж ключі пахне ветівер, але зовсім не один в один, просто напрямок приблизно той.

За пів години здалося, що аромат лосьйону вже злетів, наніс Nivea Срібний захист. Але нічого подібного! Через три години, попри бальзам, аромат Альпійської Зірки час від часу пробивається.

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, Qwertyus, Yura_, alex-kin та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПт 25 Лист 2022 - 22:30

25-11-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna USA 10
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Wholly Kaw Fougere Bouquet
Aftershave: Areffa Soap Carolina Herrera 212 VIP
Additional Care: Nivea Срібний захист

Майже коротко, поки є зв'язок:-)

Скасувати планове гоління можуть обставини, але не москалі. Зранку різко змінилися плани, і довелося хутенько їхати у справах. Але в обід, коли повернувся, а дитинка ще була в школі, мав час і натхнення на гоління.

Світла не було, але голитися Т-шкою з ліхтариком вже пробував, взагалі не проблема.

Вода була трохи тепла і текла не надто сильно. Але це набагато краще, ніж ніякої.

Тож не було причин не поголитися. А москалі хай продовжують смоктати в мене і в ЗСУ (у ЗСУ пріоритет, ви в курсі).

Звичної підготовки не було. Але ж є прешейв! І тут я не втримаюся і похвалю свою олійку: чудово відпрацювала! Щетину вона не розм'якшила - це не її робота. А от шкіру захистила добре. Я - молодець! :-)))

Але подумав, що варто було взяти червоний Proraso - він як раз більше на щетину діє.
Та то таке, ще встигну - на жаль, поки не схоже, що це було останнє гоління з елементами дискомфорту.

Лезо Personna USA 10 відпрацювало, як і раніше, бездоганно. Попри те, що щетина не була такою м'якою, як зазвичай після душу, зрізало воно її чисто і впевнено. Хоч, звичайно ж, з трохи більшим зусиллям, ніж зазвичай.

За результатами трьох сеансів у 89-ій ставлю цьому лезу оцінку відмінно з плюсом. Воно достатньо гостре, абсолютно не травматичне і дуже-дуже комфортне. Ним хочеться голитися, і голишся в кайф.
Лезо перекочувало у 41-шу, де вже після всіх тестів буде добите до кінця. Побачимо, що воно там покаже і на скільки його ще там вистачить :-)

Мило добиваю те, що було минулого разу - Wholly Kaw Fougere Bouquet. З помазком RazoRock Big Bruce збити можна і шматок цегли, тож з милом проблем не було ніяких. Вийшла хороша піна з хорошими ТТХ. В цьому плані мило заслуговує лише на похвалу і помітку Highly Recommend.
На дні чаші мила ще лишилося на один чи два рази. Тож, є ще з чим працювати.

Також з метою добивання взяв пробник Олесиного лосьйону з ароматом Carolina Herrera 212 VIP. Як завжди, дуже добре. Його теж на раз чи два ще є.
І він не останній :-)

А от рівень залишку бальзаму Nivea Срібний захист досяг приблизно чверті пляшки. Вістік по вістіку і з ним розправляюся :-)

От така історія :-)))

Ruslan, vicbro та Qwertyus Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Qwertyus
Частий гість
Частий гість
Qwertyus


Повідомлень : 59
Репутація : 3
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 51
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: У Вас на сейчас на тесте лезвия из правой пачке?   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПт 25 Лист 2022 - 22:43

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Qwertyus
Частий гість
Частий гість
Qwertyus


Повідомлень : 59
Репутація : 3
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 51
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПт 25 Лист 2022 - 22:47

Сейчас у вас на тесте лезвия из правой пачки?
И будет ещё тест с левой пачки?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyСб 26 Лист 2022 - 11:34

Qwertyus пише:
Сейчас у вас на тесте лезвия из правой пачки?
И будет ещё тест с левой пачки?

Ні, те, що я тестую, було в пачці по 10 штук.
Самої пачки в мене немає, мені прислали тільки одне лезо.
Воно в білому провощеному конверті без написів. Але конверт трохи не такий, як на фото.
На самому лезі напис Personna Platinum Chrome.

Те, що на фото праворуч, це "стандартна" американська Personna, яку в народі називають Lab Blue. Такого в мене наразі немає, колись давно було.

Лезо, як ліворуч, в мене теж є. Принаймні конверт такий (чи схожий). Якщо я вірно пам’ятаю, то це ізраїльського виробництва (я зараз в офісі, а леза вдома, не можу точно подивитися).
Воно теж буде на тесті трохи згодом - може з наступного понеділка, може через один.

Qwertyus Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyСб 26 Лист 2022 - 12:39

Qwertyus пише:
Сейчас у вас на тесте лезвия из правой пачки?
И будет ещё тест с левой пачки?
Леза, як з пачки зліва в мене були в використанні. Із всіх лез Персона саме вони мені сподобались більш за все своїм комфортом та ефективністю.
Хоча купував їх, як виготовленні в Німеччині.
Американські леза Персона мені здалися агресивними.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyСб 26 Лист 2022 - 12:42

ARTURIUS пише:
Qwertyus пише:
Сейчас у вас на тесте лезвия из правой пачки?
И будет ещё тест с левой пачки?
Леза, як з пачки зліва в мене були в використанні. Із всіх лез Персона саме вони мені сподобались більш за все своїм комфортом та ефективністю.
Хоча купував їх, як виготовленні в Німеччині.
Американські леза Персона мені здалися агресивними.

Можливо, вони й німецькі - я точно не пам’ятаю, треба вдома подивитися, як Андрій їх підписав.

А от та американська Personna з пачки по 10 штук, як зараз було в мене на тесті, вона просто неймовірна.
По пам’яті, вона комфортніша за медичну чи лабораторну, хоча й вони дуже-дуже хороші.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyНд 27 Лист 2022 - 12:34

Поки знайшов інтернет :-)

27-11-2022

Rating: 5 / 5

Razor: The Bluebeards Revenge Cut-Throat
Blade: Derby Extra (green)
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Wholly Kaw Fougere Bouquet
Aftershave: Areffa Soap Carolina Herrera 212 VIP
Additional Care: Nivea Срібний захист


Неділя, шаветка - тож коротко.

Сьогодні зранку було все!
І світло, і вода, і тепло.
Щоправда і москалі ще не всі повиздихали, але Сили Оборони України активно над цим працюють :-)
Тож для гоління були всі умови.

Вже як вирішив працювати поки що лише з синтетикою, витяг на світ Божий свій старенький Yaqi Heavy Metal 24 мм з фіброю Timberwolf.
Колись довгий час це був мій основний помазок. А потім мене понесло :-)))
Але навіть і досі він за статистикою є найбільш вживаним моїм помазком - такий запас встиг зробити.

В цього помазка досить приємна фібра з ніжними оксамитивими кінчиками і неймовірно зручна ручка. Інколи навіть дивуюсь собі: нащо я погнався за величезною Omega Roma Colosseo і RazoRock Big Bruce? :-)

З залишку мила Wholly Kaw Fougere Bouquet легко і просто накалапуцяв піни на один з гаком прохід, і мила в чаші ще навіть на одне гоління лишилося.
З піною все ок, взагалі без питань.

Шаветкою в один прохід пройшовся легко і без напрягу. Результат так собі, бувало й краще. Але результат все ще не головне, аби не покоцатися.
Не покоцався :-)

Ну а далі насолодився ароматом і роботою Олесиного лосьйону Carolina Herrera 212 VIP і шліфонувся звичною вже Nivea Срібний захист.

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Изотовец, Qwertyus та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyНд 27 Лист 2022 - 13:11

Треба вже готуватись на наступне гоління до другого проходу. Застій - це недобре.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyНд 27 Лист 2022 - 18:35

Ruslan пише:
Треба вже готуватись на наступне гоління до другого проходу. Застій - це недобре.

Я про це думав вже. Але тут питання розпорядку. 
Зараз так виходить, що мені зручно і легко голитись Пн-Ср-Пт. А потім є неділя. 
Її ж або пропустити, або поголитися шаветкою в один прохід, щоб було що голити в Пн.

Поки зараз на тесті Персонни, то розпорядок не буду порушувати. 
А там вже Новий рік, буду дивитися, як воно вийде

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПн 28 Лист 2022 - 15:35

Фух, з'явилися світло і інтернет :-)

28-11-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna IL 10
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: Wholly Kaw Fougere Bouquet
Aftershave: Areffa Soap Carolina Herrera 212 VIP
Additional Care: Nivea Срібний захист

Лезо нове, косметика стара - постараюся коротко :-)

Сьогодні світло вимкнули рівно в той момент, коли взявся наносити прешейв.
Нехай. Душ прийняти я встиг, і для гоління все вже було готове і розкладене по своїх місцях. Голитися з ліхтариком не так радісно, але цілком можливо.

Мило сьогодні все те ж - Wholly Kaw Fougere Bouquet. Його небагато лишилося в чаші, тож попередньо вирішив його трохи замочити, щоб легше йшов забір.
Але на цю кількість мила перед збиванням залишив забагато води в чаші. Як наслідок, піна вийшла зарідка. Втім, це не сильно вплинуло на її робочі якості, хіба що трохи впало післяковзання.  Це стопудово мій косяк, я знаю, що мило може краще.

Продовжую великий тест лез Personna.
Сьогодні в улюблену 89-ту вставив Personna ізраїльського виробництва з пачки по 10 штук.
Лезо йде в білому конвертику без написів, клею не містить.
На самому лезі напис Personna Platinum Chrome. Напис такий самий, як і на попередній американській Personna, але виконаний іншим шрифтом і нанесений більш чітко.

В роботі лезо показало себе дуже добре. Порівняно з американським воно дещо більш грубе і, певно, не таке гостре.
Але все це не настільки сильно, щоб говорити про лезо щось погане. В чомусь воно нагадало мені американську версію на третьому сеансі.

Ізраїльська Personna 10 голить добре і чисто, доволі комфортно, не травматично і дозволяє трохи притиснути. Враховуючи проблемне післяковзання, це було доречно.

Отже, три проходи - і на виході маємо хороший якісний результат. Мені сподобалося.

Олесиним лосьйоном Carolina Herrera 212 VIP нальопався від душі :-)
З таким підходом його липкість стає відчутною. Але це всього кілька хвилин, мене не парить.

Бальзам Nivea Срібний захист - то вже як годиться :-)

Так сталося, що пробники мила і лосьйона закінчилися одночасно. А це означає, що наступного разу буде щось нове і цікаве :-)

От така історія :-)))

Oleksii, Qwertyus, Yura_, alex-kin та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПн 28 Лист 2022 - 15:53

fill пише:
Голитися з ліхтариком не так радісно, але цілком можливо.

Підтверджую - можливо! Проте мені голитися завжди радісно!

fill та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyВт 29 Лист 2022 - 9:28

alex-kin пише:
fill пише:
Голитися з ліхтариком не так радісно, але цілком можливо.

Підтверджую - можливо! Проте мені голитися завжди радісно!

Це інше радісно. 
І цього ніхто не відміняв :-)

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyСр 30 Лист 2022 - 17:56

30-11-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna IL 10
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: fill"s Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]+
Lather: WTF The Quiet Man
Aftershave: WTF The Quiet Man
Additional Care: Nivea Срібний захист

Сьогодні старе лезо, але нова косметика. Тому навіть не намагатимуся коротко :-)

Отже, другий сеанс для ізраїльського леза Personna з пачки на 10 штук. Цього разу тої грубоватості, що я їх зауважив минулого разу, вже не було. Лезо досить комфортно працювало на шкірі і впевнено зрізало щетину. В якийсь момент здалося, що воно трохи підсіло. Але не поручуся за це, перевірю наступного разу.
Поки що до леза особливих питань нема.

Оскільки минулого разу одночасно закінчилися пробники і лосьйона, то саме час взяти щось парне.
І цим чимось сьогодні були мило і лосьйон цікавого, але не сильно популярного у нас, артизана Wet The Face (WTF). Ну як артизана? Скоріше, вендора. Підозрюю, це все замовлене для однойменного сайта десь на стороні. Принаймні, мені так здається. Але ж можу і помилятися.

Зрештою, це не так важливо :-)

І мило, і лосьйон з одної лінійки - The Quiet Man. Етикетка відносить нас кудись в Ірландію. Я таке люблю :-)
Ще пише, що воно Based on Creed's Green Irish Tweed.
Я не парфманьяк, не знаю як це має пахнути :-)

Мило, насправді, пахне більше лоєм. Очевидно, надто довго лежало (насправді - десь рік), хоч і було щільно закрите в баночці. Не варто так робити!
Якщо внюхатися, десь далеко можна відчути щось, що нагадує біле Proraso.

Мило саме по собі м'яке, навіть дуже. Скоріше, це кроп. Має легкий зеленкуватий колір, що логічно :-)

Для роботи взяв десь третину чайної ложки. Просто поклав на дно чаші і почав повільно маслати його Big Bruce-ом. Воду додавав потроху і поступово.
В результаті отримав чудову жирнючу піну. Ну от реально жирнючу! Коли мив чашу, то наче від сметани її відмивав :-)

Робочі характеристики у піни дуже добрі. Є і ковзання, і післяковзання. Хороша вкривистисть. Піна не осідає, не опадпає, не сохне протягом усього гоління і ще якийсь час по ньому.

Є ще один нюанс, але поки не писатиму - маю переконатися.

В лосьйоні аромат зберігся значно краще. Спершу він пахне чимось, наче скошена трава. Десь знову лунають нотки білого Proraso. І здається ше чую конвалію.
Потім він розкривається інакше, десь в бік Brut Original, але не так грубо і не так сильно.

Brut я взагалі не люблю, причому дуже. Але тут він лише відлунює, до того ж досить делікатно. Тож наразі сприймаю загальний аромат лосьйона нормально.

Лосьйон працює непогано. Він добре припікає і швидко вбирається шкірою. Важко з упевненістю щось сказати про догляд, здається, його не багато.
Шкіра після лосьйону виходить заматована. Я таке не сильно люблю, але й не сахаюся від цього. Влітку воно досить швидко саме проходить, а взимку є жирненький Nivea Срібний захист - він все легко виправляє.

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, Изотовец, Акулов, vicbro, Qwertyus та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 3 EmptyПт 2 Груд 2022 - 11:42

02-12-2022

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Personna IL 10
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Proraso Sandalwood
Lather: WTF The Quiet Man
Aftershave: WTF The Quiet Man
Additional Care: Nivea Срібний захист

Коротко навіть не намагатимусь :-)

Наше цьогочасне життя додає до гоління елемент фарту.

Минулого разу зранку не було світла, відтак напір води був слабенький, а сама вода - ледь тепла. Дуже не хотілося приймати душ в таких умовах, і я відтягувпв це, скільки міг. Та щойно я все ж таки зібрався йти у ванну, як світло увімкнили! Бінго! :-)

Сьогодні зранку світла теж не було, але на диво вода була досить тепла і лилася під нормальним напором. Тож я пішов у душ, потім з ліхтариком поголився. А світло з'явилося, як тільки я вийшов з ванної :-)
От і куди я так поспішав? :-)))

Оскільки я розумів, що розпарити обличчя під душем може не вийти, взяв за прешейв крем Proraso Sandalwood. По ідеї, він краще розм'якшує щетину, ніж олійка.

І це таки має місце. Бо ізраїльська Personna з пачки на 10 штук досить впевнено і комфортно відпрацювала третій сеанс, хоч і була вже трохи підсівшою.

За результатами трьох тестів у 89-ій це лезо отримує оцінку "дуже добре". Воно не таке феєричне, як американське, що було перед тим, але каші не псує - голить цілком комфортно і якісноно. Очевидно, воно не таке гостре і, скоріш за все, не таке живуче, як попереднє, але це ми з'ясуємо трохи згодом - лезо переїхало у Fine Marvel, де й доживе, скільки зможе.

Мило і лосьйон сьогодні ті самі, що й минулого разу - WTF The Quiet Man.
Це давній - ще довоєнний - підгон від нашого камрада Олексія (bt). Льоша, дякую! :-)
В комплекті, до речі, ще було мило для тіла, але я його вже давно змилив. І маю сказати, те мило було дуже непоганим.

Власне, як і мило для гоління.
Сьогодні збивав його маленькою синтетикою Yaqi Heavy Metal і знову отримав повну чашу жирнючої піни. Такою піною одна насолода користуватися. Та навіть просто дивитися, як вона вкриває обличчя, це окремий кайф :-)

Щоправда є один нюанс особисто для мене. Я згадував про це минулого разу і, на жаль, воно сьогодні підтвердилося: моя шкіра не дуже добре реагує на якийсь компонент в милі - трохи припікає.
Це не так сильно, як було з WSP Pumpkin Spice чи червоним Figaro, коли милом просто не можна було голитися, але трохи відчувається.

Поки що мило ще поганяю. Бо насолода від піни все ж таки перевищує невеличкий дискомфорт на шкірі :-)

По лосьйону все те саме - добре припікає і відчутно матує шкіру.
Аромат тихий і спокійний. Щоправда в ньому все ж відчувається та нотка, через яку я відмовився від Brut та Wars, але на щастя не так сильно як в них. Та й вивітрюється досить швидко.

А якщо за якийсь час нанести Nivea Срібний захист, то й взагалі про це забуваєш.

От така історія :-)))

Qwertyus та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: