ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 30 Серп 2023 - 10:47

andreyv1979 пише:
Розкажіть більш детально про артизана з області
Я так і не спробував мило від цього артизана. Все збирався замовити, та якось не складалося. 
Ось магазин: 
магазин
А ось мило з детальним описом:
мило

Нажаль, там зараз всі товари з позначкою "немає в наявності"... Не знаю з чим це пов'язане... 
Хоча в цьому році товари ще були доступні для замовлення.

P.S. Вибач Сергію, за цей безлад і холівар в твоєму журналі... Ти такі цікаві оглади SODT пишеш, читаю з задоволенням.  doubleUP

Ruslan, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 30 Серп 2023 - 13:23

all75 пише:

А ось мило з детальним описом:
мило
Читаєш опис мила, йде кров з очей. Стільки помилок...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 30 Серп 2023 - 13:35

Схоже на гугл переклад

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 30 Серп 2023 - 14:02

andreyv1979 пише:
Схоже на гугл переклад
Так наче людина сама мило виробляє.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 30 Серп 2023 - 14:06

Мило виробляє, а оформлення сайту хтось інший робить

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 30 Серп 2023 - 16:26

30-08-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Oxford
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: T.F.S. Mandarino Tachibana
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm


Постараюсь коротко :-)

Давно вже не голився після масованого обстрілу, але утирки не забарилися нагадати, за що ми їх ненавидимо. Та грець із ними!

Бо сьогодні було останнє гоління цього літа :-)
До цього все йшло, і сьогодні сталося - мило T.F.S. Mandarino Tachibana закінчилося. А це означає, що план на літо повністю виконано і навіть перевиконано :-)
І це вселяє неабиякий оптимізм, що за осінь і зиму все, що має бути оптимізоване, буде оптимізоване. І не в розумінні продане, а в розумінні використане :-)

А ще так сталося, що сьогодні закінчив тестити раритетні Gillrtte-и. В роботі була бритва Gillette Oxford з лезом Derby USTA після двох сеансів.
І от сьогодні Oxford сподобався мені неймовірно!

Чи то вже руки під неї випрямилися, чи таки лезо зіграло свою роль, але гоління було прості ідеальне. Бритва і сама по собі не жорстка, голить м’яко. Але на цей раз вона навіть не почала робити свої вибрики на тему щось вкусити, знести чи підрізати. Ну просто хоч до рани прикладай! :-)

Словом, я дуже задоволений. Ну й бритва значною мірою реабілітувалася в моїх очах.

Маю додати, що не тільки артефактів довелося уникнути, але й якихось помітних пошкоджень епідерміса. Одеколон Rebul Mandarine майже не пік.
Сам по собі він ще не закінчився, але близький до того. Під наступне мило парного одеколону в мене немає, тож певний час буде цей, а там побачимо, що добиватиму :-)

А з бальзамом Floïd Vetyver Splash все гаразд. Його ще багато, тож просто користуюсь ним в задоволення :-)

От така історія :-)))


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, creativeresponse, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyСр 30 Серп 2023 - 20:37

all75 пише:
Про супермаркети - теж не розумію, це де такі супермаркети бувають? У нас, в місті Кропивницький, (між іншим - обласний центр) жодного мила для гоління я в супермаркетах не бачив.
Можливо не там шукаєте. Я з Києва. Але поряд тільки базар. А з магазинів "Єва", "Простор", "Ватсонс" де з вибором так собі. Звичайно, в нас купа магазинів із товарами для гоління. Але от так, щоб вішов, покрутив у руках та купив - треба довго їхати.
Але ок як раз у таких не самих великих місцях, як ваше, бувають цікавинки. Присадив на ВКБ товариша. Так він у себе багато чтого купував прямо на базарі з того, за чим мені б довелося або їхати на інший кінець міста або ж замовляти доваставку, яка зазвичай дорожча, ніж то, що купляю.
Доречі про ринок. У рки ковіду продавчиня жалілася, що лез до початку війни (та, перша що Крим-Донецьк-Луганськ) в неї був асортимент лез 28 найменувань. А коли я прийшов, вона із гордістю показувала мені "Вилкинсони". Бо решта - РПЛ, Спутник, Gillette Rubie, BIC. Зрыдка бавив Gillette Platinum та Treet. І все.
Із кремів - все ті ж Арома, Каро, польский Belle Jardine, Nivea, і ще пара чогось. У Ватсонсі купував український Men's Code, Біотон. Зрідка бачив білоруські.
Решта - тільки в інтернет магазинах або великих маркетах типу Ашану.

Причому найвигідніші ціни були у інтернет магазинів, які знакодяться досить далеко від Києва: Львів, Харків, тощо...

PS: Гуглокарти стверджують, що в вас (у місті) є як мінімум магазин Chub Style, за адресою  вулиця Велика Перспективна, 44/66. А ще магазин "Комфорт",  вулиця Віктора Чміленка 60. Хоча не знаю чи вони працюють зараз.
А ще у вас є "Епіцентр", де вже точно можна купити товари для гоління. Та там, зараз, практично все купити можна - від їжі до зброї. ;)

Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 10:09

CNPOMAHELL пише:
Можливо не там шукаєте. 

PS: Гуглокарти стверджують, що в вас (у місті) є як мінімум магазин Chub Style, за адресою  вулиця Велика Перспективна, 44/66. А ще магазин "Комфорт",  вулиця Віктора Чміленка 60. Хоча не знаю чи вони працюють зараз.
А ще у вас є "Епіцентр", де вже точно можна купити товари для гоління. Та там, зараз, практично все купити можна - від їжі до зброї. ;)
Можливо. Але я не сектант, таємних точок не знаю... ))) Тому шукав як пересічний громадянин в супермаркетах та на ринку...
І шукав я мило для гоління. І в "Єва", "Ватсонс" та "Епіцентрі" я був, ще був в "Шик і блиск", АТБ, Велмарті, і всіляких Аврорах, Червоних маркетах, та інших магазинах про які знав... (Ашану в нас немає). І на ринку теж шукав... Так от мила для гоління я ніде не знайшов, будь якого. От і цікаво, які це супермаркети в яких продаються мило та крем Прорасо? 
Так, якісь креми для гоління ще можна відшукати на ринку та в супермаркетах, але Прорасо (а ні крему, а ні мила) я не знайшов. А так щоб не шукати, то це тільки Арко, Арома та Лідер... Навіть Каро довелося шукати і знайшов тільки в одному місці, але не купив, бо хотів знайти і спробувати мило для гоління.

Про Chub Style та Комфорт не знав. Може якось і зайду, з цікавості що там за асортимент та ціни. Але вони не в зоні моїх маршрутів... А Комфор взагалі знаходиться там де ніхто не ходить і транспорт не їздить... Та зараз нема часу на такі витребеньки (ходити щось шукати), та й вже набрався мил та лез на 20 років, а може і більше... Вистачило інтернету і кількох сайтів: Нотіно та Єви (з безкоштовною доставкою) і Барберкомпані (з форумною знижкою та дешевою доставкою)... От такий я не вибагливий ВКГ-шник... )))

А от в Епіцентрі я буваю кілька разів на місяць, і завжди оглядаю товари для гоління. Треба буде сфоткати цю поличку в нашому Епіцентрі. Разом посміємося, чи скоріш поплачемо над асортиментом...

Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 10:29

all75 пише:


 От і цікаво, які це супермаркети в яких продаються мило та крем Прорасо? 


А от в Епіцентрі я буваю кілька разів на місяць, і завжди оглядаю товари для гоління. Треба буде сфоткати цю поличку в нашому Епіцентрі. 

Та звичайно ж не українські супермаркети! :-)
В наших мило дійсно не продається.

Але в Європі, в багатьох країнах, воно там все є. Я і сам бачив, і друзі скидали фото з різних країн.
На поличках маркетів стоять Proraso, Figaro, Tabac, Floid, La Toja, Palmolive, Noxema, Wilkinson, Barbus, Arko і ще всяке - мило, креми, лосьйони, бальзами тощо.
Звичайно ж, не все зразу і не в усіх магазинах - залежить від країни, мережі, міста тощо. Але загалом все це вільно продається в супермаркетах і різних крамничках. Дещо я і в аптеках бачив.

Щодо Епіцентру, то тут така ситуація: в київських магазинах часто є окремі острівці, відділи, де продають косметику і парфумерію. Там як раз і можна купити Proraso з полички. Є (бувають) і інші продукти - Barbers, Hawkins & Brimble, American Crew, Welreda тощо.
А от у загальному відділі з товарами для гоління такого немає, там дійсно стандартний набір пінок, гелів, картриджів і одноразових бритв. 

Але такі острівці є не в усіх Епіцентрах, знаю лише про Київ і Одесу, в інших містах цілком може не бути.

all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 10:51

Я какое-то время назад для єксперимента покупал в Еве Прорасо (не помню что еще там было). Но в магазинах этого нет. Заказывал по интернету и доставку на ближайший магазин. Если заказ 300грн и больше, то доставка бесплатная. Если меньше -то 29грн (если правильно помню). Приходишь и забираешь. По крайней мере доставка или бесплатная или намного меньше, чем почтой.

fill, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 11:02

vicbro пише:
Я какое-то время назад для єксперимента покупал в Еве Прорасо...

До речі, теж пару років тому таке робив. І теж Прорасо :-)
Брав лосьйон на подарунок і помазок собі.

Так, воно дійсно зручно і відносно дешевше по доставці.
Щоправда, не так швидко, як КТГ. Зі Львова можна вже наступного дня покупку отримати на НП. В Єві дні три треба було почекати. Але то таке :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 11:05

Да, там это занимает несколько дней, но это же не перевязочный материал для раненых, можно и подождать...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 11:05

fill пише:
Але такі острівці є не в усіх Епіцентрах, знаю лише про Київ і Одесу, в інших містах цілком може не бути.
Так, я бачив, що і Флойд люди в Епіцентрах купували... Але то мабуть не про наш Епіцентр... Крім стандартних поличок, за всі роки відвідування, не бачив там окремих остірвців із цікавинками для ВКГ (коли є час - обходжу Епіцентр в пошуках цікавого, не тільки по ВКГ).

Ну а про Европу, нема чого й балакати... Там багато чого продається в супермаркетах, чого в нас не знайти навіть в інтернет магазинах... Добре що є інтернет і сайти з міжнародною доставкою...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 11:06

vicbro пише:
Да, там это занимает несколько дней, но это же не перевязочный материал для раненых, можно и подождать...

Так отож! :-)

Он люди місяцями чи й роками чекають на передзамовлені і передоплачені фельдіперсові бритви! А тут всього кілька днів :-)

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 11:15

all75 пише:

Так, я бачив, що і Флойд люди в Епіцентрах купували... Але то мабуть не про наш Епіцентр... Крім стандартних поличок, за всі роки відвідування, не бачив там окремих остірвців із цікавинками для ВКГ (коли є час - обходжу Епіцентр в пошуках цікавого, не тільки по ВКГ).

Ну а про Европу, нема чого й балакати... Там багато чого продається в супермаркетах, чого в нас не знайти навіть в інтернет магазинах... Добре що є інтернет і сайти з міжнародною доставкою...

До речі так, Флойд в Епіку теж бачив :-)

В тому магазині, що найближчий до мого дому, поруч з загальним відділом засобів для догляду, є відгороджена склом, окремо оформлена зона, де продають всякі кремчики, пудрочки, парфумчики і все таке різне класом вище звичайного мас-маркету. І от там є кілька стелажів чоловічих товарів.
Але так, таке не в усіх Епіцентрах є.

Тому дійсно, нам лишається лише інтернет і кілька невеличких магазинчиків у великих містах (та й то не в усіх).

В Європі все це традиційно продається в багатьох магазинах і багато років.
А в нас я не пам’ятаю в пізньому СРСР, щоб було мило для гоління в продажу. Креми траплялися, в основному з країн РЕВ - польські, болгарські, НДР-віські. А от мила взагалі не пригадую.
Тож не дивно, що його і зараз немає - не склався попит.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 11:48

fill пише:
В Європі все це традиційно продається в багатьох магазинах і багато років.
А в нас я не пам’ятаю в пізньому СРСР, щоб було мило для гоління в продажу. Креми траплялися, в основному з країн РЕВ - польські, болгарські, НДР-віські. А от мила взагалі не пригадую.
Тож не дивно, що його і зараз немає - не склався попит.
Отож. От і виходить, що пересічному громадянину, який не лазить в інтернет і не їздить до європи - мило не купити, та навіть і не дізнатися що воно існує... І звідки попиту взятися? Замкнуте коло.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 12:07

all75 пише:

Отож. От і виходить, що пересічному громадянину, який не лазить в інтернет і не їздить до європи - мило не купити, та навіть і не дізнатися що воно існує... І звідки попиту взятися? Замкнуте коло.

Та може воно й не так потрібне тому пересічному? :-)

Будемо щирі: сучасні картриджні бритви і балонні гелі цілком закривають потреби в голінні для більшості чоловіків. Це зручно, швидко і безпечно. І багатьом іншого й не треба.
Ти хоч завали зараз всі полиці Прорасами з Табаками і Труфітами, це все одно мало хто куплятиме. Навіть якщо і знатимуть, що це і для чого. Просто воно їм не потрібне.

В тій же Європі мило/креми - це лише невелика частина голільного асортименту. В основному на полицях ті самі гелі і касетники, як і в нас
Так, там ще збереглася певна частина споживачів-"традиціоналістів". Але їх все одно не так багато. 
Просто в Україні їх ще менше, от і все.

Ентузіасти, як ми, знайдуть собі, що треба. Іншим воно і даром не тре’ :-)

razorblade1989, vicbro та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 12:38

Я из советских времен помню только крема для бритья, ими и пользовался с облезшим кабаньим помазком. Болгарские, польские и Флорена. Правда в начале 80-х в Москве попадался Колинос, если не ошибаюсь, югославский. Там же купил югославский помазок из кабана с квадратной ручкой (кто такое придумал? :)), которым пользовался до джилетовского пластика (8-9 лет!!!). Про мыла я сам уже узнал после возвращения в ВКБ из джилетовской комы. Больше 10 лет брился кремами и ничего...
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 12:47

fill пише:



Ентузіасти, як ми, знайдуть собі, що треба. Іншим воно і даром не тре’ :-)
Какое-то время назад мой товарищ (несколько старше меня) увидел на экране моего компьютера металлическую т-образную бритву и задал вопрос:
- А что, сейчас такие бритвы еще есть?
- Ими кто-то бреется еще?

Так к слову... 
Без комментариев!

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 12:49

vicbro пише:
Я из советских времен помню только крема для бритья, ими и пользовался с облезшим кабаньим помазком. Болгарские, польские и Флорена. Правда в начале 80-х в Москве попадался Колинос, если не ошибаюсь, югославский. Там же купил югославский помазок из кабана с квадратной ручкой (кто такое придумал? :)), которым пользовался до джилетовского пластика (8-9 лет!!!). Про мыла я сам уже узнал после возвращения в ВКБ из джилетовской комы. Больше 10 лет брился кремами и ничего...

От бачиш, і ти не пригадуєш мила. Скоріше за все, його дійсно не було. Принаймні, в наших широтах.

Зараз мені щось згадалося, наче зовсім малим бачив мильний порошок для гоління. Але я не впевнений за цей свій спогад, може це просто чимось навіяло.

А от креми добре відклалися в пам’яті - основний засіб тоді був. Я ним навіть без помазка користувався, просто розтирав на щоках і голився.

А ще, крім соціалістичних кремів, здається, траплялися якісь індійські. Назв вже й не пригадаю, але по якості і аромату вони були дуже непогані.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 12:51

vicbro пише:

Какое-то время назад мой товарищ (несколько старше меня) увидел на экране моего компьютера металлическую т-образную бритву и задал вопрос:
- А что, сейчас такие бритвы еще есть?
- Ими кто-то бреется еще?

Так к слову... 
Без комментариев!

Ооооо, знайома історія! :-)))))

А з деякого часу в мене і про чорнильні ручки таке запитують :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 12:57

Был индийский в коричневой коробке, Emam или Emami назывался, очень неплохой, лесной, хвойный вроде...
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 13:02

vicbro пише:
Был индийский в коричневой коробке, Emam или Emami назывался, очень неплохой, лесной, хвойный вроде...

Точно! Він! :-)

Мені ще кришечка дуже подобалася - на неї зручно було тюбик ставити :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов, _yk_, Shave Master, Kitten911, Yura_, alex-kin та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 13:03

doubleUP
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 28 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 16:15

all75 пише:
Можливо. Але я не сектант, таємних точок не знаю... ))) Тому шукав як пересічний громадянин в супермаркетах та на ринку...
Про це я теж писав. На базарі це рідкість. Тільки якщо попит є на подібне. 
all75 пише:
І шукав я мило для гоління. І в "Єва", "Ватсонс" та "Епіцентрі" я був, ще був в "Шик і блиск", АТБ, Велмарті, і всіляких Аврорах, Червоних маркетах, та інших магазинах про які знав... (Ашану в нас немає). І на ринку теж шукав... Так от мила для гоління я ніде не знайшов, будь якого. От і цікаво, які це супермаркети в яких продаються мило та крем Прорасо? 
Прорасо в супермаркетах, думаю, не буває.
all75 пише:
А от в Епіцентрі я буваю кілька разів на місяць, і завжди оглядаю товари для гоління. Треба буде сфоткати цю поличку в нашому Епіцентрі. Разом посміємося, чи скоріш поплачемо над асортиментом...
Ніні! Безпосередно у наявності (фізично) в Епіцентрі такого теж немає. Але от в Інтернет магазині Епіцентру є продавці (але не Епіцентр) в яких є голярське устатккування та інша тематика. Тобто замовляти онлайн.

І погоджуся із  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - в Єві таке буває. Але теж, тільки при замовленні через інтернет.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 28 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: