ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+32
_yk_
Palych
Kozachok
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
creativeresponse
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 13:16

11-06-2023
13-06-2023
15-06-2023

Rating: 5 / 5 - 4.5 / 5 - 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Treet NEW Steel
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Dapper Dan Barbershop
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Може вийде коротко :-)

Знову стріляю триплетом - пишу про три гоління зразу. Як і минулого разу, вся косметика і інструменти однакові. Хоча враження від голінь трохи різні. На другому щось пішло не так. Причому, сказати, що конкретно, не можу. Просто не сподобалось, може настрою не було чи не виспався. Тому скинув пів бала.
Перше і третє гоління без нарікань, по п’ятірочці :-)

Цього разу вирішив перевірити лезо Treet NEW Steel в Edwin Jagger 3ONE6. У 89-ій мені це лезо сподобалось. І, маю сказати, у 316-ій воно теж відпрацювало дуже добре - в міру гостре і комфортне лезо.

Хоча про реальний комфорт 3ONE6 мені говорити ще рано, ще треба до неї прилаштовуватись.
Помітив пару нюансів:
- перше - бритва має властивість не доголювати під носом. А саме: безпосередньо над губою може лишити погано пробриту смужку.
- а друге - бритва не добре голить, коли нею вести повільно і з певним буксом. Зате, коли голиш швидко, різко - все ок.

Гадаю, це все є наслідком великого гапу - 0,95 мм. І відтак бритві потрібен певний розгін. Коли вести повільно, бритва наче грузне в щетині. А над губою фактично нема де розігнатися - бритва ловить шкіру десь на міліметр-другий вище.

Так, якщо не забути про цю особливість, над губою можна додатковими штрихами все поправити. Але ж то треба не забути - воно може відразу і не проступити :-)

Словом, є ще над чим попрацювати. Поки що бритва на другу сходинку рейтингу не дотягує, але час і натхнення в мене є :-)

Поки грався з бритвою і лезом, прикінчив тюбик крема Dapper Dan Barbershop.
От наскільки незрозумілим він був мені на початку, настільки ж класно він розкрився в кінці! Реально хороший крем, який дає густу низьку піну, має спокійний приємний аромат і добре працює на шкірі.
Не те, щоб я побіг завтра за новим тюбиком, але загалом може бути :-)

І, до речі, маленьким помазком, як Vulfix 404, він дуже класно збивається. Навіть задумуюсь, а нафіга я тих монстрів на 30 мм накупляв? :-)

Засоби після - традиційно Aqua Velva і бальзам БІОКОН.
Боротьба між ними триває :-)
Гадаю, за пару тижнів вже буде зрозуміло, хто переміг і закінчився швидше :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Andrewt, Oleksii, Акулов, vicbro, Олександр Lutsk, creativeresponse і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСб 17 Черв 2023 - 16:10

17-06-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Lezo Stainless
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: La Toja Soap Stick
Aftershave: Ogallala Bay Rum

Спробую коротко :-)

Сьогоднішнє гоління - позапланове по інструментах і косметиці, бо виїзне.
А в дорогу я беру зазвичай щось невелике і щось таке, від чого не матиму сюрпризів.

Прешейви рідкий гість в моїх подорожах, але цього разу у мене був пробник олійки Stirling Bay Rum. Чого б і не взяти?

Олійку цю я вже пробував, про неї вже писав: вона абсолютно робоча. Навіть більше - це дуже класна олійка. І сьогодні мав зайве тому підтвердження.

Моє звичайне мило в подорожах - стік La Toja. А пару йому складає зазвичай синтетичний помазок Yaqi Heavy Metal з вузлом 24 мм. В нього важкенька металева ручка і досить високий лофт. Та я вже стільки разів збивав ним піну на обличчі, що це вже давно не є проблемою.

Власне, і цього разу стік збився легко і красиво. Піни, як завжди вистачило на три проходи. А ТТХ у піни такі, що мало яке з мил може з нею порівнятися - ковзання і післяковзання просто захмарні.

Бритва сьогодні теж була з тих, з якими я не маю проблем - Yaqi Mellon (Крокодил).
Колись, насправді, проблеми з нею були. Але це було колись. Зараз це друга моя улюблена бритва після 89-ої. Головне пам'ятати, що з Крокодилом не буває нетравматичного BBS. Тому не треба його ґвалтувати і витискати з нього те, на що він не здатен - якісний DFS це його межа, і він досягається легко і приємно.

Навіть з таким відверто не найгострішим лезом, як Lezo Stainless.
Так, це просто робоче лезо без чогось надто видатного. Як раз зручно брати його з собою в коротку подорож на одне-два гоління.

Бей румом все почалося, бей румом і закінчилося. В маленьку пляшечку перелив був собі трохи одеколону Ogallala Bay Rum, як раз нагодилося в поїздці. Щоправда, я не сильно вкурив, чому це одеколон, бо не пік він зовсім. Щось воно безспиртове якест. Та й бейрумного припікання не було. Втім, і нехай - зате пахне прикольно :-)

Бальзамів в дорогу не брав, на коротку поїздку не має особливого сенсу з ними заморочуватись :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Акулов, andrew_ADK, vicbro, Qwertyus, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6966
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyНд 18 Черв 2023 - 11:10

О, фоточки з'явились. Маю надію, що й надалі пан Сергій буде нас балувати голярськими світлинами.

fill, Акулов, Віталіk та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyНд 18 Черв 2023 - 12:11

Ruslan пише:
О, фоточки з'явились. Маю надію, що й надалі пан Сергій буде нас балувати голярськими світлинами.

З такими красотами на фоні не обіцяю. Але час від часу щось, звичайно ж, робитиму :-)

Ruslan, Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 20 Черв 2023 - 12:51

20-06-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Feather
Brush: Proraso
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Denim Original
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Постараюсь коротко :-)

Вже знову вдома, тож поверта.ось до рутинних засобів :-)

Після того, як закінчив Dapper Dan, планував взяти одне мильце з лосьйоном йому в тон. Але вже так небагато лишилося Aqua Velva і БІОКОН-а, що хочеться вже якось з ними розібратися.
Тому взяв крем, який планував почати добивати ближче до осені - Denim Original.

Привіз його з Дубаю років п’ять тому, щоб хоч щось привезти :-)
Час від часу діставав його з шухляди, користувався ним, але до закінчення йому ще далекувато. Нічо, зараз почну це виправляти :-)

Крем - типовий представник мас-маркету. З ним можна спокійно голитися, але якогось вау не буде - просто робочий крем.
Піну з нього добути не складно. Сама по собі піна виходить густа з прийнятними ТТХ - ковзання і післяковзання є, але не щось видатне.

Помазок Proraso попередньо добре струсив і віджав руками. Тому проблем з піджиранням піни не було, все ок.

По аромату крем мені подобається. Аромат не надто вишуканий, але приємний. Пахне трохи дерев’яшково, не нав’язливо. Власне, через аромат і залишив його собі, хоча свого часу, коли проріджував колекцію, було бажання його продати.

Бритву знову взяв Edwin Jagger 3ONE6, тестую далі.
Та сьогодні вирішив, що досить вже ігор в бірюльки - час голитися по-справжньому. Тому - Feather :-)

Колись неодноразово читав, що 316-та з Feather-ом, це щось неймовірне. І, скажу вам, що правду пишуть. Таки Перо дуже класно працює в 3ONE6!

Спершу по триденній щетині бритва йшла важкувато. Але після першого проходу щоки вже можна було б і не голити далі.
Після другого вже можна було не голити шию.
Третім проходом дошліфував все, що ще не зголилося.
Як результат - класне, легке і нетравматичне гоління. Все чисто, все ціле, що навіть Aqua Velva не припікала взагалі.

Я більш ніж задоволений :-)

Але бальзамчиком БІОКОН насамкінець все одно шліфонувся. Так треба :-)

От така історія :-)))

Ruslan, trimmer, Акулов, andrew_ADK, vicbro, Олександр Lutsk, Qwertyus і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 27 Черв 2023 - 14:33

22-06-2023
24-06-2023
26-06-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger 3ONE6
Blade: Feather
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Denim Original
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Думаю, що вийде коротко :-)

Знову три поспіль однакових гоління - ті самі учасники, ті самі відчуття.
Але, що цікаво, всі ці три гоління з Feather-ом схожі між собою, але сильно різняться від попереднього, з першим сеансом для Feather-а.

На різних сайтах можна занайти інформацію про замірювання гостроти лез на першому-другом-третьому сеансах. І щодо цих японських лез вердикт такий: вони дуже гострі на перший раз, але сильно втрачають гостроту в подальшому. Щоправда, далі вона більш-менш стабільна.

От зараз мав нагоду переконатися в цьому на власному досвіді. Якщо в перший раз 3ONE6+Feather було щось неймовірне, то ці три рази - просто добре. Ну, нехай дуже добре, але без вау.

Тобто, лезо не зіпсувало жодного сеансу, воно лишалося достатньо гострим і комфортним. Але вже не мало тієї легкості в роботі, як при першому голінні.
Та як би там не було, Feather все одно лишається хорошим вибором для 3ONE6.

Крем Denim Original і сільвертіп Zenith 506A Extra - теж хороше поєднання.
Як для масмаркету, крем є дуже непоганим. Я подивився склад і побачив в ньому багато гліцерину і трохи ментолу.
Гліцерин пояснює блиск і масність піни, її здатність приємно огортати шкіру. А ментол не пояснює нічого :-) Його там такий мізер (менше, ніж парфуму), що я в принципі не розумію, нащо він там - я його взагалі не відчуваю. Навіть спеціально робив маску з піни, щоб відчути холодок - фіг вам! :-)

А от де ментолу дофіга, так це в лосьйоні Aqua Velva. Якщо щедро нальопатись, то очі лізуть з орбіт :-)
Добре, що лосьйончик вже закінчується - він хороший, але ж ментол! :-)

Але він не один закінчується, а в парі з бальзамом БІОКОН. Цей вже навіть почав плюватися, коли з тюбика його вичавлюю. Тож скоро йому вже буде гаплик :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Oleksii, vicbro, Олександр Lutsk, creativeresponse, Qwertyus, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 27 Черв 2023 - 14:54

Увидел у тебя прошлый раз этот крем и вспомнил, что у меня тоже давно лежит и я его даже не попробовал. Решил подобрать кремики у себя тоже. Два дня бреюсь им, и таки да, крем вполне себе... Особенно за его цену.
Ментола тоже не почувствовал, а запах мне нравится, легковесный вариант лосьона ориджинал (мне он нравится).

fill та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 27 Черв 2023 - 15:05

vicbro пише:
Увидел у тебя прошлый раз этот крем и вспомнил, что у меня тоже давно лежит и я его даже не попробовал. Решил подобрать кремики у себя тоже. Два дня бреюсь им, и таки да, крем вполне себе... Особенно за его цену.
Ментола тоже не почувствовал, а запах мне нравится, легковесный вариант лосьона ориджинал (мне он нравится).

У мене такий, як на фото. Реально годна штука :-)

Мені от давно цікаво: Деніми однієї моделі, випущені в різних місцях чи для різних ринків, вони однакові між собою? :-)
Бо чогось є відчуття, що різняться. Чи то може я собі щось вигадую :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Акулов, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 27 Черв 2023 - 15:17

У меня такие (на их сайте именно такие приведены)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 27 Черв 2023 - 15:20

Ага, бачиш: трохи інакші по оформленню.
Я свій брав 2018 року в Дубаї. Тож, або для різних ринків різний продукт, або просто змінили етикетку.

razorblade1989, Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 28 Черв 2023 - 11:08

Сегодня третий день брился этим кремом и "прислушался" к нему. Ментол таки есть, еле уловимо, но почувствовал его...

fill, Акулов, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 28 Черв 2023 - 11:20

vicbro пише:
Сегодня третий день брился этим кремом и "прислушался" к нему. Ментол таки есть, еле уловимо, но почувствовал его...

Ну, якщо, щоб відчути ментол, за ним треба "полювати", то це правильна доза ментолу :-)

Я його, до речі, теж сьогодні відчув, збирався про це написати в оповідці. 
Сьогодні не вмився, як звичайно, холодною водою після сеансу. І коли порався з інструментом, зауважив легкий холодок на обличчі. Раніше, очевидно, холодна вода просто його перебивала.

Що ж, такий ментол мені подобається :-)))

vicbro, Qwertyus, ARTURIUS, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 12:20

fill пише:
Ага, бачиш: трохи інакші по оформленню.
Я свій брав 2018 року в Дубаї. Тож, або для різних ринків різний продукт, або просто змінили етикетку.
А я думаю і те, й інше. Один знайомий брав собі лосьйон Денім Блек в Італії і у нас відрізняються насиченістю та стійкістю аромату. За його словами.) Але я думаю так це і є. Доглядають шкіру абсолютно однаково!)
Ну а етикетку виробники можуть часто міняти, це ясна річ. Десь продають старі запаси. Десь уже нові завезли. Зараз на форумі багато хто пише, що всі лосьйони Варс змінилися. Не знаю на рахунок Варс Класік, але в мене був Фреш, там склад аромату вже відрізняється. А Денім стара контора, тому могли вже всі сто разів поміняти.)


Останній раз редагувалося: razorblade1989 (Пт 30 Черв 2023 - 12:21), всього регувалося 1 раз(-и)

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 12:20

28-06-2023
30-06-2023


Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Euromax Cryo Platinum
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Denim Original
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Поки є трохи часу, швиденько коротко напишу про два гоління :-)

Косметика і помазок постійні вже протягом багатьох голінь.

Крем Denim Original показує себе досить непогано, реально приємний мас-маркет.
Ментол в ньому таки знайшовся :-)
Одного разу провтикав вмитися холодною водою після гоління, і поки порав інструмент, відчув на обличчі легенький холодок. Вочевидь, раніше холодна вода просто прибивала цей ментоловий холодок, а тут він все ж пробився назовні.
Ок, ментол є, але його ще треба постаратися відчути. Це - саме моя доза ментолу :-)

Зміни сталися лише з бритвою і лезом. 316-та поки відпочиває, готується до нового тесту.
А в роботу знову повернув 89-ту.
А до неї лезо з чарівної коробочки, де в мене навалом лежать тестові леза і залишки з використаних пачок. Цю коробочку теж треба потроху проріджувати, тож як раз і нагода випала.

Сьогодні вибрав лезо Euromax Cryo Sputtered Platinum.
Це індійське лезо. Не так давно виробник зробив йому ребрендинг, і тепер воно продається під маркою Silvermax Cryo Sputtered Platinum.
Якщо вірити виробнику, то лезо виготовляється з японської сталі і має супер-пупер 5-шарове покриття.

В загальному випадку слово "кріо" відносить нас до чогось, пов’язаного з низькими температурами. Тож фраза з назви cryo sputtered, очевидно, означає те, що покриття нанесене за низької температури. Принаймні, я так зрозумів.

Що це дає на практиці, я навіть не уявляю. Певно якісь особливості технологічного процесу з красивою назвою, яку не соромно написати на етикетці :-)
Зрештою, в інших виробників жодних кріо я не знаю, тому, мабуть, це не щось таке видатне. Інакше б усі цим користувалися і на цьому акцентували.

В роботі лезо цілком нормальне. Нічого фантастичного, але й нічого поганого - міцний середняк: середня гострота, середній комфорт і, скоріше за все, середня живучість.

Якось я вже пробував це лезо, але чомусь у Fine Marvel. Судячи з записів, було два гоління з середньою оцінкою 4.5. Припускаю, що перше було на 5.0, а друге - на 4.0. Після чого лезо пішло в смітник.

З 89-ою все пройшло дещо приємніше - два досить пристойних гоління, обидва на 5.0, і буде ще третій сеанс.
На другому сеансі здалося, що лезо стало трохи менш різким. Власне, це і все з цікавого, що можна сказати про лезо. Та й що ще взяти з середняка? Воно просто робе, крапка.

Хіба що можна відзначити, що Aqua Velva припікала помітно менше, ніж після пари 3ONE6+Feather.

Але в будь-якому випадку БІОКОН все це нівелює :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

razorblade1989, Акулов, vicbro, _yk_, egoist, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 12:25

razorblade1989 пише:

А я думаю і те, й інше. 

Гадаю, саме так.
Реальний стан речей ми не дізнаємось. Але, зрештою, це лише мас-маркет. Такі речі з’являються і зникають, і рідко повторюються. Тож то таке :-)

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 17:33

А мені Denim Original зразу жАхає ментолом по шкірі, відчуття притуплюються і, після цього, "машУ" бритвою більш розвя'зно. Як результат - порізи, там де, при використанні іншого крему такого немає.
І при використанні лез\бритв що травмують шкіру після 2х проходів, навіть при вмиванні водою після процедури - дуже пече.

Акулов та creativeresponse Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 17:43

CNPOMAHELL пише:
А мені Denim Original зразу жАхає ментолом по шкірі

Гадаю, це те, про що ми вище говорили - різні версії продукту.
Бо принаймні вже дві думки є, що ментолу в Денімі просто мізер, десь на рівні гомеопатії.

Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 18:00

fill пише:
Гадаю, це те, про що ми вище говорили - різні версії продукту.
В мене також не такий як у вас. А чорний тюбік із джинсою з одного боку та красними написами. Такий як у  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 18:18

CNPOMAHELL пише:

В мене також не такий як у вас. А чорний тюбік із джинсою з одного боку та красними написами. Такий як у  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

За цю версію нічого не скажу.
Колега vicbro каже, що там ментолу не багато.
Але якщо так трапилося, що крем викликає проблеми, то, певно, не варто ним далі користуватися.

Акулов, vicbro, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 18:30

fill пише:
За цю версію нічого не скажу.
Колега vicbro каже, що там ментолу не багато.
Тут, скоріш, мої особисті проблеми із посиленими відчуттями (смаки, запахи тощо).
Цитата :
Але якщо так трапилося, що крем викликає проблеми, то, певно, не варто ним далі користуватися.
В мене є ще гель після гоління болгарський APOMA. Там теж ментол, але болючого ефекту чи знеболення (аж до нечутливості шкіри) немає.

Голюся із Денімом вчетверте. Тож зарано робити якісь висновки. Наприклад крем від польської Belle Jardin я розпробував лише наприкінці тюбіку. Не вгадував пропорцій додавання води.
Як і наш крем для гоління від "Біокон". На пиці зовсім не розмазувався та не збивався. А от у піалці з помазком ок. Тільки дуже неекономний він.

razorblade1989 та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 30 Черв 2023 - 18:32

CNPOMAHELL пише:



Голюся із Денімом вчетверте. Тож зарано робити якісь висновки. 

Ну, тоді шлях один - доголити тюбик і вирішити, як воно є насправді

Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСб 1 Лип 2023 - 0:03

Тут есть еще такой момент с ментолом, чем больше страдает кожа при бритье тем больше чувствуется ментол, у меня так было с Альпой 378, пока кум не сказал, что ментол в альпе есть я и не догадывался об этом, а однажды на тесте очередного станка прилично так снес себе эпидермис и как обычно умылся Альпой и вот только тогда я понял, что там таки есть ментол! Возможно лицо уставшее и из-за этого чувствительность повышенная!


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Сб 1 Лип 2023 - 0:39), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСб 1 Лип 2023 - 0:31

Kitten911 пише:
Возможно лицо уставшее и из-за этого чувствительность повышенная!
Не. Яківський слант тут виною. Просто травматично усе було. :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСб 1 Лип 2023 - 0:41

CNPOMAHELL пише:

Не. Яківський слант тут виною. Просто травматично усе було. :)
Вот и причина того, что одни чувствуют ментол, а другие нет или если и чувствуют то очень незначительно, вопрос о состоянии кожи актуален в этом моменте с ментолом очень сильно!

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 938
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСб 1 Лип 2023 - 0:48

Kitten911 пише:
Вот и причина того, что одни чувствуют ментол, а другие нет или если и чувствуют то очень незначительно, вопрос о состоянии кожи актуален в этом моменте с ментолом очень сильно!
Ступінь реагування так. А от реакція на хімію штука індивідуальна. В мене після купи шампунів навколо очей запалення/почервоніння (повік).
Тобто якщо в вас не буде ніякої реакції на щось, в мене, скоріш за все,  вона буде.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: