Перший Український форум класичного гоління
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Перший Український форум класичного гоління

Орки, йдіть слідом за своїм російським кораблем, це форум для шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+9
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
fill
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 518
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 54

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyПн 23 Січ 2023 - 15:26

trimmer пише:
Имел возможность протестировать Роквелл в шаветке.
Абсолютно нормальное лезвие.

Згоден! 
А от Руслан у відповідній темі написав, що йому це лезо в шаветці не зайшло зовсім, навіть не зміг доголитися. Я вже думав, це особливість інструменту, а виходить, щось індивідуальне

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 24 Січ 2023 - 13:00

24-01-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Rockwell Swedish Steel
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: SV Manna di Sicilia
Aftershave: Aqua di Parma Colonia
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Сьогодні все те саме, тому коротко :-)

Другий сеанс для леза Rockwell зі шведської сталі - дуже непогано. Лезо так само трохи грубувате, але працює добре. Так само можна і треба тиснути, але все це без наслідків для епідерміса. Люблю таке.
Важко оцінити падіння гостроти, але здається що не сильно впала, відчуття в гоління подібні до першого сеансу.

До мила SV Manna di Sicilia прислухався вже уважніше. Мило без надмірних зусиль збилося в густу щільну піну. В роботі показало хороші ковзання і післяковзання. Єдине що - варто було додати ще трохи води. Бо на добривках, коли тупо втикав у дзеркало і ганявся за окремими пеньочками, відчув, що піна трохи підсохла. Виправлю наступного разу.

Лосьйон Aqua di Parma Colonia знову порадував - приємний аромат, хороші ТТХ. Секунд 5-10 лип, але попустився. Увібрався шкірою дуже швидко. Стан шкіри - супер! Шкода, що закінчився. Але в пам’яті осів - може бути згодом кандидатом на придбання.

Ну а ARKO Sensitive Cream - то вже, як годиться. Похолодало, тож був не зайвим. Цікаво, доб’ю його до весни? :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Сергій Акулов, Qwertyus, Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 17:14

26-01-2023

Brush: Omega Roma Colosseo
Lather: SV Manna di Sicilia
Aftershave: Areffa Soap Black XS L'Exces
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Спробую коротко :-)

Сьогодні встиг поголитися перед самим оголошенням тривоги. І це добре, бо нервував би і міг би погано поголитися. А так все встиг вчасно, і все вийшло гут.

Лезо Rockwell відпрацювало третій сеанс, і мені здалося, це його межа. Вже довелося сильніше підтискати і частіше шовгати де-не-де по одному місцю. Це все так само без наслідків для шкіри, та тим не менш. Я все ж таки залишив лезо на ще один сеанс, просто перевірити цю гіпотезу. Може не все так погано, і то просто сьогодні якось зорі не так стали. Ну а якщо я правий, то все одно нічого не станеться, трохи більше зусиль докладу і поголюся.

Мило SV Manna di Sicilia - класна штука, дуже приємна. Сьогодні додав трохи більше води, і вже нічого не підсихало, все ок. Щоправда, в кінці трохи не вистачило післяковзання, але то інша проблема - передав трохи прешейву, а він має властивість "під’їдати" післяковзання. Я вже звик до цього і зазвичай не звертаю на таке уваги. Сьогодні чогось звернув, буває :-)

А ще сьогодні запустив в роботу пробник нового-старого лосьйону. Старий, бо це від Areffa Soap - перевірений вже роками класний засіб після гоління. А новий, бо новий аромат - Black XS L'Exces від Paco Rabanne. І це дуже класне поєднання!

Лосьйон в міру припік, в міру полип, добре доглянув шкіру - все те, що робить зазвичай Олесин лосьйон, без питань! А аромат мені дуже сподобався. Він солодкуватий, можливо трохи квітковий, лагідний. Мені він видався схожим на аромат лосьйона STR8 Red Code, але в ніжнішій версії. Враховуючи, що банку STR8 Red Code я вжив майже всю в одне лице, то це дуже хороше попадання в приємні для мене аромати :-)
Можна брати товарну партію :-)

Після гоління часу було повно, тож кремчик ARKO Sensitive Cream наніс згодом, щоб вже все було красіво :-)

Останній раз редагувалося: fill (Сб 28 Січ 2023 - 13:05), всього регувалося 1 раз(-и)

Qwertyus, Kozachok, Yura_, ПВА та Cawa Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСб 28 Січ 2023 - 13:04

28-01-2023

Brush: RazoRock Big Bruce
Lather: Saponificio Varesino Mirto di Sardegna
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: Bubble Bar Butter Balm

Про коротко нічого не обіцяю :-)

Запустив на четвертий сеанс лезо Rockwell Swedish Steel і пречудово ним поголився. Після минулого разу думав вже, що лезо сконає, але ні - живе живісіньке.
Лезо від початку не було взірцем комфорту, таким і лишилося. Певно, трохи підсіло, але лиш трохи - шведська сталь все ж таки тверда. А от чого точно не віднімеш від цього леза, так це дбайливого ставлення до шкіри. От і тиснеш на нього, і по стрьомним місцям з тиском проходиш - ніякої шкоди: ні коцок, ні подразнень, ні навть просто неприємних відчуттів.
Я певний час вагався, але таки вирішив запустити лезо на п’ятий раз. Зазвичай я такого не роблю, чотири рази - і досить. А тут аж захотілося ще одного приємного для шкіри гоління :-)

Мило сьогодні - ще один подарунок від Віктора з Києва: Varesino Mirto di Sardegna.
Вікторе, дякую! :-)
Мило виявилося ще твердіше, ніж попереднє - ледь увім’яв у чашу :-) Коли вминав, оцінив аромат. Він дуже класний. Як на мене, трав’яний, досить свіжий - шикардос! В описі пишуть, що аромат деревний. Але я той ще нюхач, тож мені трав’яний, і не гребе :-)
Я, коли його унюхав, зразу збагнув, що Олесин лосьйон трохи почекає, бо в мене в пару цьому милу є класний лосьйон - Varesino Stella Alpina.
Аромати там хоч і не ідентичні, але дуже в тон.

По характеристикам це мило таке саме, як і попередній пробник. Зрештою, обидва ж Varesino :-)
Мило без проблем збилося в густу щільну піну, яка чудово вкрила обличчя і так само чудово на ньому відпрацювала. Трохи, як і минулого разу, не вистачило післяковзання, але я про причину вже говорив - олійка.

Лосьйоном освіжився по-багатому, ледь втер залишки в шкіру. Потім ще руки ледь відмив. Зате тепер сиджу і благоухаю едельвейсом :-)

На закуску вирішив узяти замість ARKO Олесин масляний бальзам. Його лишилося ще на 3-4 рази, треба вже покінчити з ним. До того ж трохи похолодало сьогодні, він як раз в тему прийшовся :-)

Ruslan, Сергій Акулов, vicbro та alex-kin Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 16:10

30-01-2023

Brush: Omega Roma Colosseo
Lather: SV Mirto di Sardegna
Additional Care:  Bubble Bar Butter Balm

Спробую коротко, але як вийде :-)

Дивнії дива творяться в нашому королівстві! :-)
Лезо Rockwell відпрацювало свій п'ятий сеанс, і відпрацювало - як для себе - просто бездоганно. Вже вп'яте не перестаю дивуватися, як же воно добре ставиться до шкіри. 

Звичайно, свою роль грають і підготовка, і прешейв, і хороша піна з хорошого мила. Та все ж заслуга леза тут однозначна. 

А ще дивує, що воно не сильно втрачає гостроту. Так, стартова позиція там не найвища, але за п'ять сеансів воно не стало сильно гіршим - гостроти все ще цілком достатньо для чистого гоління. 

Скажу неймовірну річ: лезо Rockwell йде на шостий сеанс :-) 

Про мило  Varesino Mirto di Sardegna вже побіжно згадав. Як і минулі рази отримав чудову піну з чудовими ТТХ. На післяковзання я сьогодні навіть не звернув уваги, певно все було ок. 
Мило радує своєю стабільністю. Без особливих заморочок щоразу отримуєш класну і плюс/мінус однакову піну. Це дуже добре. 

З лосьйоном Varesino Stella Alpina сьогодні не видєлувався. Взяв стільки, скільки беру зазвичай, і отримав чудовий результат. Все швидко увібралося, не довелося робити зайвих рухів. 

На завершення добув з банки передостанню дозу Олесиного бальзама Bubble Bar Butter Balm. Хороша штука, треба подумати на майбутнє :-) 

Сергій Акулов та Yura_ Поставили вподобайку

fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВчора в 13:33

01-02-2023

Brush: Yaqi Heavy Metal
Lather: SV Mirto di Sardegna
Additional Care: Bubble Bar Butter Balm

Спробую коротко :-)

Думав, що сьогодні не голитимусь - прихворів. Але все ж підняв себе з ліжка і поплентався у ванну. Боявся тільки одного: коли піднімається температура, шкіра стає чутливішою, можна травмуватися. Але нічого, обійшлося.

Ніс не закладений, тож міг в повній мірі насолодитися ароматом мила Varesino Mirto di Sardegna. А згодом - ароматом лосьйона Varesino Stella Alpina. Таки є в них схожість, хто б що не казав. І вони класні :-)

Залишку пробника мила цілком вистачило, щоб маленькою синтетикою зробити класну піну. Вже писав, що мило Varesino є досить стабільним, сьогодні отримав ще одне тому підтвердження.

Лосьйон також не підвів - трохи припік і добре доглянув шкіру.

Лезо Rockwell без особливого напрягу відпрацювало свій шостий сеанс. Попри дещо більш чутливу шкіри сьогодні, воно не нанесло їй жодних пошкоджень і якісно поголило. Одне що - все ж відчувався менший комфорт. Але, зважаючи на обставини, це було передбачувано.

На сьомий сеанс лезо вже не йде, гадаю, з нього і так досить :-)
Лезо йде на утилізацію.

Як і баночка з-під Олесиного масляного бальзама - сьогодні скористався останньою дозою :-)

Ruslan, Романюк, Сергій Акулов, Qwertyus, Alfed, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

Репутація : 2731
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 50

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСьогодні в 12:05

Сергію, щось цього разу в тебе все позакінчувалось Rolling Eyes
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСьогодні в 17:29

Ruslan пише:
Сергію, щось цього разу в тебе все позакінчувалось Rolling Eyes

Так в тому ж вся ідея і мета: добити пробники і залишки :-)

Сергій Акулов Поставив вподобайку

Спонсорований контент

ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty

Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Схожі теми
-
» С днем рождения fill
» С Днем рождения, fill!
» С Днем рождения, fill!
» З Днем народження, fill!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український форум класичного гоління :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-