ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyПн 23 Січ 2023 - 15:26

trimmer пише:
Имел возможность протестировать Роквелл в шаветке.
Абсолютно нормальное лезвие.

Згоден! 
А от Руслан у відповідній темі написав, що йому це лезо в шаветці не зайшло зовсім, навіть не зміг доголитися. Я вже думав, це особливість інструменту, а виходить, щось індивідуальне

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 24 Січ 2023 - 13:00

24-01-2023


Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Rockwell Swedish Steel
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: SV Manna di Sicilia
Aftershave: Aqua di Parma Colonia
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Сьогодні все те саме, тому коротко :-)

Другий сеанс для леза Rockwell зі шведської сталі - дуже непогано. Лезо так само трохи грубувате, але працює добре. Так само можна і треба тиснути, але все це без наслідків для епідерміса. Люблю таке.
Важко оцінити падіння гостроти, але здається що не сильно впала, відчуття в гоління подібні до першого сеансу.

До мила SV Manna di Sicilia прислухався вже уважніше. Мило без надмірних зусиль збилося в густу щільну піну. В роботі показало хороші ковзання і післяковзання. Єдине що - варто було додати ще трохи води. Бо на добривках, коли тупо втикав у дзеркало і ганявся за окремими пеньочками, відчув, що піна трохи підсохла. Виправлю наступного разу.

Лосьйон Aqua di Parma Colonia знову порадував - приємний аромат, хороші ТТХ. Секунд 5-10 лип, але попустився. Увібрався шкірою дуже швидко. Стан шкіри - супер! Шкода, що закінчився. Але в пам’яті осів - може бути згодом кандидатом на придбання.

Ну а ARKO Sensitive Cream - то вже, як годиться. Похолодало, тож був не зайвим. Цікаво, доб’ю його до весни? :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, Qwertyus, Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 17:14

26-01-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Rockwell Swedish Steel
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: SV Manna di Sicilia
Aftershave: Areffa Soap Black XS L'Exces
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Спробую коротко :-)

Сьогодні встиг поголитися перед самим оголошенням тривоги. І це добре, бо нервував би і міг би погано поголитися. А так все встиг вчасно, і все вийшло гут.

Лезо Rockwell відпрацювало третій сеанс, і мені здалося, це його межа. Вже довелося сильніше підтискати і частіше шовгати де-не-де по одному місцю. Це все так само без наслідків для шкіри, та тим не менш. Я все ж таки залишив лезо на ще один сеанс, просто перевірити цю гіпотезу. Може не все так погано, і то просто сьогодні якось зорі не так стали. Ну а якщо я правий, то все одно нічого не станеться, трохи більше зусиль докладу і поголюся.

Мило SV Manna di Sicilia - класна штука, дуже приємна. Сьогодні додав трохи більше води, і вже нічого не підсихало, все ок. Щоправда, в кінці трохи не вистачило післяковзання, але то інша проблема - передав трохи прешейву, а він має властивість "під’їдати" післяковзання. Я вже звик до цього і зазвичай не звертаю на таке уваги. Сьогодні чогось звернув, буває :-)

А ще сьогодні запустив в роботу пробник нового-старого лосьйону. Старий, бо це від Areffa Soap - перевірений вже роками класний засіб після гоління. А новий, бо новий аромат - Black XS L'Exces від Paco Rabanne. І це дуже класне поєднання!

Лосьйон в міру припік, в міру полип, добре доглянув шкіру - все те, що робить зазвичай Олесин лосьйон, без питань! А аромат мені дуже сподобався. Він солодкуватий, можливо трохи квітковий, лагідний. Мені він видався схожим на аромат лосьйона STR8 Red Code, але в ніжнішій версії. Враховуючи, що банку STR8 Red Code я вжив майже всю в одне лице, то це дуже хороше попадання в приємні для мене аромати :-)
Можна брати товарну партію :-)

Після гоління часу було повно, тож кремчик ARKO Sensitive Cream наніс згодом, щоб вже все було красіво :-)

От така історія :-)))


Останній раз редагувалося: fill (Сб 28 Січ 2023 - 13:05), всього регувалося 1 раз(-и)

Qwertyus, 2046, Yura_, ПВА та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСб 28 Січ 2023 - 13:04

28-01-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Rockwell Swedish Steel
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Saponificio Varesino Mirto di Sardegna
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: Bubble Bar Butter Balm

Про коротко нічого не обіцяю :-)

Запустив на четвертий сеанс лезо Rockwell Swedish Steel і пречудово ним поголився. Після минулого разу думав вже, що лезо сконає, але ні - живе живісіньке.
Лезо від початку не було взірцем комфорту, таким і лишилося. Певно, трохи підсіло, але лиш трохи - шведська сталь все ж таки тверда. А от чого точно не віднімеш від цього леза, так це дбайливого ставлення до шкіри. От і тиснеш на нього, і по стрьомним місцям з тиском проходиш - ніякої шкоди: ні коцок, ні подразнень, ні навть просто неприємних відчуттів.
Я певний час вагався, але таки вирішив запустити лезо на п’ятий раз. Зазвичай я такого не роблю, чотири рази - і досить. А тут аж захотілося ще одного приємного для шкіри гоління :-)

Мило сьогодні - ще один подарунок від Віктора з Києва: Varesino Mirto di Sardegna.
Вікторе, дякую! :-)
Мило виявилося ще твердіше, ніж попереднє - ледь увім’яв у чашу :-) Коли вминав, оцінив аромат. Він дуже класний. Як на мене, трав’яний, досить свіжий - шикардос! В описі пишуть, що аромат деревний. Але я той ще нюхач, тож мені трав’яний, і не гребе :-)
Я, коли його унюхав, зразу збагнув, що Олесин лосьйон трохи почекає, бо в мене в пару цьому милу є класний лосьйон - Varesino Stella Alpina.
Аромати там хоч і не ідентичні, але дуже в тон.

По характеристикам це мило таке саме, як і попередній пробник. Зрештою, обидва ж Varesino :-)
Мило без проблем збилося в густу щільну піну, яка чудово вкрила обличчя і так само чудово на ньому відпрацювала. Трохи, як і минулого разу, не вистачило післяковзання, але я про причину вже говорив - олійка.

Лосьйоном освіжився по-багатому, ледь втер залишки в шкіру. Потім ще руки ледь відмив. Зате тепер сиджу і благоухаю едельвейсом :-)

На закуску вирішив узяти замість ARKO Олесин масляний бальзам. Його лишилося ще на 3-4 рази, треба вже покінчити з ним. До того ж трохи похолодало сьогодні, він як раз в тему прийшовся :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, vicbro та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 16:10

30-01-2023


Rating: 5 / 5


Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Rockwell Swedish Steel
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: SV Mirto di Sardegna
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care:  Bubble Bar Butter Balm


Спробую коротко, але як вийде :-)


Дивнії дива творяться в нашому королівстві! :-)
Лезо Rockwell відпрацювало свій п'ятий сеанс, і відпрацювало - як для себе - просто бездоганно. Вже вп'яте не перестаю дивуватися, як же воно добре ставиться до шкіри. 


Звичайно, свою роль грають і підготовка, і прешейв, і хороша піна з хорошого мила. Та все ж заслуга леза тут однозначна. 


А ще дивує, що воно не сильно втрачає гостроту. Так, стартова позиція там не найвища, але за п'ять сеансів воно не стало сильно гіршим - гостроти все ще цілком достатньо для чистого гоління. 


Скажу неймовірну річ: лезо Rockwell йде на шостий сеанс :-) 


Про мило  Varesino Mirto di Sardegna вже побіжно згадав. Як і минулі рази отримав чудову піну з чудовими ТТХ. На післяковзання я сьогодні навіть не звернув уваги, певно все було ок. 
Мило радує своєю стабільністю. Без особливих заморочок щоразу отримуєш класну і плюс/мінус однакову піну. Це дуже добре. 


З лосьйоном Varesino Stella Alpina сьогодні не видєлувався. Взяв стільки, скільки беру зазвичай, і отримав чудовий результат. Все швидко увібралося, не довелося робити зайвих рухів. 


На завершення добув з банки передостанню дозу Олесиного бальзама Bubble Bar Butter Balm. Хороша штука, треба подумати на майбутнє :-) 


От така історія :-)))

Акулов та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 1 Лют 2023 - 13:33

01-02-2023




Rating: 5 / 5


Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Rockwell Swedish Steel
Brush: Yaqi Heavy Metal
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: SV Mirto di Sardegna
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: Bubble Bar Butter Balm


Спробую коротко :-)




Думав, що сьогодні не голитимусь - прихворів. Але все ж підняв себе з ліжка і поплентався у ванну. Боявся тільки одного: коли піднімається температура, шкіра стає чутливішою, можна травмуватися. Але нічого, обійшлося.


Ніс не закладений, тож міг в повній мірі насолодитися ароматом мила Varesino Mirto di Sardegna. А згодом - ароматом лосьйона Varesino Stella Alpina. Таки є в них схожість, хто б що не казав. І вони класні :-)


Залишку пробника мила цілком вистачило, щоб маленькою синтетикою зробити класну піну. Вже писав, що мило Varesino є досить стабільним, сьогодні отримав ще одне тому підтвердження.


Лосьйон також не підвів - трохи припік і добре доглянув шкіру.


Лезо Rockwell без особливого напрягу відпрацювало свій шостий сеанс. Попри дещо більш чутливу шкіри сьогодні, воно не нанесло їй жодних пошкоджень і якісно поголило. Одне що - все ж відчувався менший комфорт. Але, зважаючи на обставини, це було передбачувано.


На сьомий сеанс лезо вже не йде, гадаю, з нього і так досить :-)
Лезо йде на утилізацію.


Як і баночка з-під Олесиного масляного бальзама - сьогодні скористався останньою дозою :-)


От така історія :-)))

Ruslan, Романюк, Акулов, Qwertyus, Alfed, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Лют 2023 - 12:05

Сергію, щось цього разу в тебе все позакінчувалось :roll:
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Лют 2023 - 17:29

Ruslan пише:
Сергію, щось цього разу в тебе все позакінчувалось :roll:

Так в тому ж вся ідея і мета: добити пробники і залишки :-)

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСб 4 Лют 2023 - 12:57

03-02-2023


Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: PAA Platinum Strangelet
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Floris No. 89
Aftershave: Varon Dandy
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Почав вчора, закінчую сьогодні. Воно й не дивно - купа новинок, купа вражень.
Тому не коротко :-)

Після обіцянки прогнати лезо Rockwell, виконую іншу обіцянку - прогнати лезо PAA Strangelet. Колись я його вже пробував і не оцінив. Нічого наче поганого, але й нічого особливого.
Але Руслан так його розхвалив, що я вирішив перевірити свої враження.
Вирішив - роби, все просто! :-)

Отже, зарядив свою улюблену 89-ту цим Феніксом і пішов працювати.
Хм... Є над чи задуматися. Схоже, я був поквапився з висновками.
Лезо виявилося доволі гострим, це правда. Воно не позбавлене комфорту і досить чисто і впевнено зрізає щетину. Десь в чомусь я його можу навіть поставити на один щабель з улюбленим Derby USTA. Там не один в один схожість, але щось близько. Певно навіть PAA гостріші.
Але! Ну як же ж без але? :-)
Ось це ось трохи гостріше добре відчувається на третьому проході, який у мене по факту є добривкою. Тут щомиті ловиш себе на думці, що лезо хоче тебе вкусити. Ба більше - разок йому це навіть вдалося.

Та загалом враження зараз сильно кращі, ніж були при першій спробі. Цікаво, чому?
Статистика говорить, що за останні три місяці десь 2/3 разів я голився 89-ою (30 з 47). Може я просто настільки "приріс" до неї, що просто зараз можу вільно голитися тими лезами, які мені не заходили при більш рідкому використанні бритви?
А може я дійсно не одразу зрозумів леза з першого разу - таке теж може бути.

Сьогоднішнє мило на тесті - Floris No. 89. Це мило відомого лондонського виробника з магазином на Jermyn Street, за два квартали від магазина Taylor of Old Bond Street.
Втім, пробник приїхав до мене не з Лондона, а аж із самої Полтави від Андрія. Дякую, друже!

Мило капець яке тверде. Увім'яти його в чашу - то була не тривіальна задача. Скибочки кришилися, в руках танули дуже не охоче. Довелося трохи змочити водою, дати підсохнути і вже більш податливу масу вминати на дно чаші.

Поки робив всі ці маніпуляції, зміг оцінити аромат. Він легкий, не нав'язливий, класичний для такого роду косметики. В ньому є трохи цитринки, трохи квіточок, трохи ще чогось. В купі все це звучить ніжно і строго водночас.

З піною в цього мила немає жодних проблем. Піна виходить низька, густа і жирна. Вона приємно лягає на обличчя і добре поводить себе під час гоління - ковзання і післяковзання ок, захист від пошкоджень лезом наявний і більш ніж достатній.
Загалом в милі і в піні відчувається порода.

На після гоління, як обіцяв, взяв нещодавнє придбання нашої спільноти - лосьйон Varon Dandy.
ТТХ мені загалом сподобались. Лосьйон дає непоганий догляд, швидко вбирається шкірою, припікає помірно. Метол відчувається. Для мене він десь на межі допустимого, але ще в "зеленій зоні".

А от з ароматом складніше. З пляшки він мені сподобався, чимось нагадав Флойд, але з купою своїх відтінків. Та зараз, після хвороби, нюх дещо пригнічений, тож до кінця розібрати аромат було важко. Відчув прянощі, але все воно якось наче в тумані.

Щоправда, тривожний дзвіночок для мене пролунав: коли намагався унюхати аромат з долонь, відчув одну таку нотку, яка раніше нанівець звела усі мої спроби покористуватися Brut-ами і Wars-ом. Не знаю, що це за нотка, але вона промайнула. Щоправда, я не чув її ні з пляшки, ні навколо себе після використання.
Поспостерігаю ще. Якщо вона пробиватиметься й далі, то, на жаль Varon Dandy буде кандидатом на вибуття з колекції. Що ж, халепи трапляються. Втім, не будемо квапити події - побачимо.

А завершення вже традиційне - ARKO Sensitive Cream. Класна річ на зиму :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Andrewt, Олександр Lutsk, ditrih_, Alfed та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 607
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСб 4 Лют 2023 - 18:08

Цікаво, на скільки голінь може вистачити голови Edwin Jagger до моменту, коли покриття хрому почне стиратись?
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСб 4 Лют 2023 - 18:22

Олександр Lutsk пише:
Цікаво, на скільки голінь може вистачити голови Edwin Jagger до моменту, коли покриття хрому почне стиратись?
Купил голову EJ года четыре назад, уже бэушную. 
На данный момент с пары витков резьбы слез хром, медная подложка ещё держится. 
Эксплуатирую, правда, не постоянно.
К резьбе отношусь бережно в любых станках, до всëру не тяну никогда, предпочитаю пальцами задавить плиты а потом немного подтянуть.

Олександр Lutsk, ditrih_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСб 4 Лют 2023 - 18:45

Стоимость головы примерно равна средней стоимости банки зарубежного артизанского мыла. Даже если ее лет за 5 ушатать (хотя уверен что проживет гораздо больше), то цена вопроса поделенная на срок службы не стоит особых заморочек :)

fill, vicbro, Олександр Lutsk, ditrih_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyПн 6 Лют 2023 - 11:40

Олександр Lutsk пише:
Цікаво, на скільки голінь може вистачити голови Edwin Jagger до моменту, коли покриття хрому почне стиратись?

Дуже на багато.
За моєю статистикою за останні чотири роки з Jagger-ом було більше двохсот голінь.
А перед тим, протягом двох чи трьох років це була в мене єдина бритва. 
Тож, гадаю, голінь 500 вона вже має.
З покриттям все гаразд.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 7 Лют 2023 - 13:43

05-02-2023
07-02-2023



Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: PAA Platinum Strangelet
Brush: Omega Roma Colosseo / RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Floris No. 89
Aftershave: Areffa Soap Black XS L'Exces
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Два гоління з усім однаковим (крім помазка) - тож про обидва зразу коротко і розкажу :-)

Почну з мила, бо воно класне :-)
Floris No. 89 мені дуже сподобалося. В нього і аромат приємний, ненав’язливий, і збивається воно легко, і з водою дружить - можна відрегулювати густину піни. А піна з цього мила - просто канхветка. Вона щільна, жирна, з чудовими ТТХ. Піна так приємно лягає на обличчя, що просто милуєшся цією картиною в дзеркалі. Та й шкіра відчуває її лагідність і ніжність.
Три гоління з цим милом - три сеанси насолоди. Словом, буду в Лондоні - не пошкодую 35 фунтів. Мабуть :-)

Лосьйон Varon Dandy поки відклав убік. Хочу вже остаточно відновити нюх, щоб розібратися, чи таки є в ньому та дошкульна нотка. Та й ментол зараз, коли похолодало, не зовсім доречний.
Замість цього взяв знову пробник Олесиного лосьйону з ароматом Black XS L'Exces. Хороший аромат, приємний - солодкувато-квітковий. До мила Floris непогано пасує. І по властивостям питань немає - доглядає добре.

А от лезо від Феніксів відверто збентежило. Поголився ним вже тричі, і таке враження, що голився трьома різними лезами.

При першому голінні, як вже писав, лезо здалося досить гострим, з поривом вкусити, але цілком комфортним.

На другому лезо просто відмовилось голити. Воно дерло щетину, застрягало в ній. Коли голив на вусах, то було враження, що якщо я зараз відпущу бритву, вона просто повисне у мене над верхньою губою.
Ледь домучив. Аби ще порізало, то точно скинув би бал, а лезо пішло б у смітник. Але ні, не порізало. Більше того - чисто поголило. Ввечері провів рукою по щоці - жодний пеньок ще не проклюнувся, дупця немовляти.

Сьогодні, це вже на третьому сеансі, лезо показало себе просто чудово! Воно було в міру гостре, але без зайвої гостроти. Голило впевнено і комфортно.

І от що то було позавчора?!
Лезо йде на четвертий сеанс, буду дивитись, що воно далі учудить.

А завершення всього цього діла, як завжди останнім часом - ARKO Sensitive Cream. Сьогодні, оскільки похолодало, наніс ударну дозу. Шкіра задоволена :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, 2046 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 7 Лют 2023 - 14:03

fill пише:

Почну з мила, бо воно класне :-)
Floris No. 89 мені дуже сподобалося. В нього і аромат приємний, ненав’язливий, і збивається воно легко, і з водою дружить - можна відрегулювати густину піни. 
Я радий, що мило від "Флорисів" тобі зайшло, але дуже дивуюся з приводу "аромат приємний, ненав'язливий", оскільки парфюм No. 89 - це якась ароматична диверсія: і гвоздика, і лаванда, і якесь дерево. Дууууже гучний! Кажуть, що це улюблений парфюм старого м-ра Бонда. Не знаю... Якщи б ним напахтитися, то агента 007 можна було б вирахувати за запахом:)))

Ruslan та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyВт 7 Лют 2023 - 14:08

alex-kin пише:
Цитата :


 парфюм No. 89 - це якась ароматична диверсія: і гвоздика, і лаванда, і якесь дерево. Дууууже гучний!

Мило набагато тихіше і спокійніше. Я не великий фахівець по розкладанню ароматів на ноти, але в милі чую трохи цитрусів і трохи квітів, може ще щось.
І все це ніжно, тихо і спокійно.

Акулов, Віталіk та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyЧт 9 Лют 2023 - 15:55

09-02-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: PAA Platinum Strangelet
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Areffa Soap Time Dragon
Aftershave: Areffa Soap Time Dragon
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Коротко, як зможу. Але життя покаже :-)

Сьогодні - і протягом ще пари голінь - є можливість брати мило з банки. Тож просто не міг не вигуляти одного зі своїх борсуків - Zenith 506A Extra.

Останні кілька тижнів користувався синтетикою. Цікаво було згадати, що таке натуральний ворс.
Згадав. Він інший. Але сказати, що на порядок кращий - не скажу. От просто інший, по-своєму хороший, зі своїми pro і contra.

Сьогоднішнє мило - Олесине Time Dragon - борсучок збив легко і вправно. Я вже відвик від набору мила з банки, тож з переляку завантажив його по самі помідори. Піну на виході мав густючу і жирнючу! Не наважився сильно розбавляти її водою, бо й так вже з чаші лізла по всій ванній.

З такою піною не поголитися нормально було б порсто вершиною косорукості. На щастя, руки стоять більш-менш правильно, тож поголився просто чудово.

А потім освіжився ще й однойменним Олесиним лосьйоном. Красота!

Аромати обох засобів дуже класні, мені заходять. Спершу вони ніжні, свіжо-квіткові. Але потім розкриваються димністю, паленими дерев’яхами. В милі ще не так відчутно, але в лосьйоні ця зміна настрою дуже помітна.

Лезо PAA Platinum Strangelet на четвертому проході було більш-менш притомне. Відчувалося, що воно підсіло. Але загалом поводилося нормально, без вибриків. Хоч інколи стрьому давало, але впорався.

Якщо резюмувати, то лезо мені видалося дещо не стабільним. Воно має потенціал, щоб бути хорошим лезом, але весь час тримає в напрузі, не дає розслабитися - ніколи не знаєш, чого від нього чекати.

Зате знаєш, чого чекати від ARKO Sensitive Cream - простого додаткового захисту на морозну погоду. Шкіра за таке вдячна :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, Qwertyus, Віталіk, Alfed, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyНд 12 Лют 2023 - 10:50

11-02-2023


Rating: 5 / 5


Razor: Fine Marvel
Blade: ZAZA Gold
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Areffa Soap Time Dragon
Aftershave: Areffa Soap Time Dragon
Additional Care:
  Proraso Gel Riparatore
  ARKO Sensitive Cream
 
Про вчорашнє коротко :-)


Вирішив дати 89-ій трохи відпочити від себе :-)
Взяв Fine Marvel. А до нього - турецьке лезо Zaza Gold. Пару цих бритвочок мені ще минулого року підкинув на пробу Руслан. Дякую, друже! :-)
Я вже пробував це лезо у 89-ій і не сильно його оцінив. На відміну від Zaza Platinum, які мені дуже зайшли.
Gold у 89-ій здалися досить простенькими, без вау.


А от у Fine Marvel вони заграли цікавіше. Протягом усього гоління лезо взагалі не відчувалося в бритві, але давало хороший результат на кожному проході.
Взагалі, сама бритва сконструйована так, щоб гоління було комфортним. Та якщо лезо в ньому таке собі, то воно відчуватиметься.


З Zaza Gold жодних таких проблем не було - все було дуже приємно.
Щоправда, один поріз трапився, але то моя власна необачність - не помітив один прищик перед голінням і зніс його. Але то питання не до леза і не до бритви.


Помазок знову був натуральний - Vulfix 404. Це мікс кабана і борсука. Він вже давно в мене, і за цей час достатньо розбився, щоб бути приємним на обличчі.
А ще це маленький помазок, 23 мм. Він ідеально підійшов для набору мила з Олесиної банки.


Під Fine Marvel потрібна негуста піна, інакше бритва дуже важко йтиме по обличчю. Тож, коли її збивав, воду додавав часто і багато. І мило Areffa Soap Time Dragon цілком впоралося з цим викликом.


Я не прагнув до того, щоб зробити зовсім розмазню, зупинився на 10%-ій сметані. І цього виявилося достатньо для хорошого ковзання і загалом для хорошої робочої піни.


Аромат що в мила, що в лосьйона такий собі двофазовий. Спершу добре чується солодке й свіже (уд?), а потім все це недвозначно переходить в шкіру і запах згарища. Цікавий контраст.


А от крем ARKO Sensitive - без контрастів.  Просто робе собі і все :-)


От така історія :-)))

Ruslan та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyНд 12 Лют 2023 - 11:09

А я Zaza ще не пробував. Воно у черзі.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyПн 13 Лют 2023 - 8:44

Ruslan пише:
А я Zaza ще не пробував. Воно у черзі.

Прийде час - спробуєш. Цікаво, як зайде :-)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyПн 13 Лют 2023 - 12:27

13-02-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Fine Marvel
Blade: ZAZA Gold
Brush: DS Cosmetics Two Band
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Areffa Soap Time Dragon
Aftershave: Areffa Soap Time Dragon
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Змінив лише помазок, тому постараюся коротко :-)

Раз пішла така п’янка, вирішив вигуляти ще одного натурала - двосмугового борсучка від DS Cosmetics. А щоб було веселіше, піну став наводити на обличчі. Зрештою, цей помазок в мене саме під це і заточений - в нього компактна ручка, він досить щільний і має невеликий лофт при значному діаметрі. Як на мене - він просто створений, щоб працювати на обличчі.

Олесине мило Time Dragon набирав довго і ретельно. Воно добре відгукується і дає завантажити помазок по самі помідори.
Піну наводив дуже не швидко, час від часу занурюючи кінчики помазка у воду. Метою було зробити не надто густу і не суху піну, щоб на ній не залипав Fine Marvel. Вдалося.
По ходу збивання насолоджувався переходами аромату від солодкуватого до димного, прикольно :-)

Лезо ZAZA Gold трохи підсіло і вже відчувалося в бритві. Але голило добре. Цього разу був дуже обачним, щоб знову щось не зрізати. Як наслідок - чисте і комфортне гоління без артефактів, просто ляля :-)

Лосьйончик ліг на душу приємно і лагідно. Знову цей перехід ароматів - реально цікаво :-)

А на закуску - простий, як цвях, ARKO Sensitive Cream. Щось він ніяк не закінчиться :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, Qwertyus та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyЧт 16 Лют 2023 - 17:01

15-02-2023

Rating: 4.5 / 5

Razor: Fine Marvel
Blade: ZAZA Gold
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Soap Alli Lemon Burst
Aftershave: Areffa Soap Black XS L'Exces
Additional Care: ARKO Sensitive Cream

Коротко про вчорашнє :-)

Лезо ZAZA Gold здохло. На третьому сеансі голило не комфортно, тупо і, як потім з’ясувалося, не дуже якісно. Більш-менш прийнятний DFS я отримав, але бувало і краще. Тож, з лезом розпрощався - третій раз для нього точно останній. Єдине що можу поставити в плюс, так те, що не мав ні коцок, ні цяток - лезо відпрацювало в цьому плані акуратно.

Мило Soap Alli Lemon Burst приїхало до мене з Дніпра від Ігоря. Ігоре, щиро дякую! :-)
Колись давно в мене вже був пробник цього артизана. Але то було давно, і враження варто було оновити.
Скажу по правді, щось я поки не надихнувся цим милом. Я не можу назвати його поганим. Воно робоче, швидко дає хорошу піну, ТТХ в нормі. Але все це без якогось вау.

Певно, ще рік тому я написав би інакше. Але наша Галя вже балувана - за останні пів року я спробував стільки неймовірно класних продуктів, що на їхньому фоні мило від Листопада вже якось тьмяніє.
Безпосередньо перед тим я мав в роботі Олесине мило - так воно мені стоїть на три голови вище.
Я ще погонаю Soap Alli - пробник великий. Але поки що от такі враження. Втім, все може змінитися - так буває, може не розібрався.

Власне, за мило і лезо я і скинув пів бали. Ні за що конкретно, просто по сукупності факторів.

Ледь не забув! Аромат у Soap Alli Lemon Burst, як і випливає з назви, лимонний. Тобто, це класичний мильний лимон. Перша асоціація, коли нюхнув - біле турецьке господарське мило, на кшталт Duru.
Мені, як для пробника, норм. Але в повному розмірі я б собі таке не брав, якось воно сумно і не цікаво на довгій дистанції. Втім, зараз на оцінку мила це не впливало, мене більше цікавили ТТХ. Зрештою, і аромат в ньому не надто сильний, не штиняє.

А от у Олесиного лосьйона аромат значно цікавіший - Black XS L'Exces. Не питайте, як він співвідноситься з оригіналом - не знаю. Але те, що я чую в лосьйоні, мені подобається - солоденьке, квіткове, ніжне. Діє заспокійливо :-)

Ну а про заспокійливу дію ARKO Sensitive Cream годі вже й говорити :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Andrewt, Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСб 18 Лют 2023 - 13:02

17-02-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Satinex 2000 Platinum Plus
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Bond Sensitive Oil
Lather: Soap Alli Lemon Burst
Aftershave: Areffa Soap Black XS L'Exces
Additional Care: ARKO Sensitive Cream


Коротко про вчорашнє :-)

Погрався з Марвелом, знову повертаюсь до 89-ої :-)
Але не просто так, а з італійським лезом Satinex 2000 Platinum Plus.
Вірніше, то я так думав, що воно італійське, коли розглядав упаковку. Але Руслан все з’ясував: лезо роблять в Ізраїлі (а тепер вже, певно, в Німеччині) на заводі Personna. Втім так, для італійського ринку, і крім Італії його майже нема де купити. Хіба що в Україні :-)

Лезо виявилося напрочуд приємним. Воно не надто гостре, як наслідок - не надміру гостре. Але воно дуже комфортне, голишся ним з задоволенням. Результат теж тішить - чисто і без артефактів. Таке лезо, як на мене, не зіпсує жодну колекцію.

З милом Soap Alli Lemon Burst наче розібрався. По-перше, трохи зменшився пробник, а з такою кількістю увім’ятого мила мені комфортніше працювати. А по-друге, взяв інший помазок - Omega Roma Colosseo.

Маю сказати, що і Colosseo, і Big Bruce - обидва класні великі помазки, обидва класно збивають піну. Але по-різному. Big Bruce дає багато піни, і вона дещо пишна. А Colosseo дає піну більш низьку і густу.
Здавалося б: обидва - синтетика. Але які ж вони різні! :-)

Отже, піна збита Omega Roma Colosseo з мила Soap Alli вийшла значно цікавішою, ніж минулого разу. Відтак, і працювати з нею було значно приємніше. Тобто, зараз можу погодитися з тим, що мило від Листопада - це таки високий рівень.
В конкретному пробнику трохи не мій аромат, але це все фломастери.

Зате аромат Black XS L'Exces в Олесиному лосьйоні мені подобається. Здалося, що навіть відчув трохи дерев’яшки на фоні. А так - солоденько, квіточково :-)

ARKO Sensitive Cream все ще є і все ще в роботі. Та нехай, йому вже не довго лишилось :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, Qwertyus, Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 22 Лют 2023 - 12:09

21-02-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Satinex 2000 Platinum Plus
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Areffa Soap Glyce Soap White
Lather: Soap Alli Lemon Burst
Aftershave: Areffa Soap Black XS L'Exces
Additional Care: ARKO Sensitive Cream


Зовсім коротко не вийде, бо є дещо цікаве :-)

Про попереднє гоління не писав, бо воно нічим особливо не відрізнялося від того, що було перед ним - ті самі інструменти (навіть помазок), та сама косметика, ті самі відчуття.

Але сьогодн є дещо цікаве :-)
На вихідних завітав в гості до Олесі і взяв на пробу пару шматочків її нового прешейв-мила передсерійного випуску :-)
Одне з них без аромату, біле, з додаванням олій. Інше - прозоре, бурштинового кольору з ароматом Unforgiven. Сьогодні взяв в роботу біле, щоб не відволікатися на аромат.

Технологія така:
- вмиваю обличчя і по мокрому натираю його милом, як стіком;
- трохи розмилюю руками (отримав на обличчі піну, по якій, певно, міг би і поголитися :-) );
- лишаю все це на обличчі і збиваю помазком піну для гоління;
- перед нанесенням піни змиваю мило-прешейв;
- голюся.

Піну з прешейва таки варто було змити, бо почав відчувати, як підпікає. Що це було, не знаю. Може мило почало сохнути і стягувати шкіру. А може якийсь компонент дав таку реакцію.
Але пекти перестало швидко, на другому проході вже нічого не було.

Мило-прешейв змивається не зразу, під руками відчувається гліцерин. Але вже перед другим проходом воно змивається повністю. І змивається до того, що обличчя аж скрипить.

І от в цьому є одна неприємність - це призводить до зниження післяковзання.
Олійний прешейв теж знижує післяковзання, але по-іншому. З ним бритва наче трохи буксує по шкірі.
А в даному випадку бритва починає по шкірі стрибати - не ковзає ні під тиском, ні без нього.
Насправді так не має бути, це баг. Не смертельний, але є.
В мене вже був досвід роботи з іншими прешейв-милами, такого ефекту не пам’ятаю.

Але, власне, це єдиний недолік. В іншому мило працює добре. Що помітно, воно добре розм’якшує щетину. Лезо на третьому сеансі голило відчутно легше, ніж на другому і навіть на першому.

Догляд для шкіри в прешейв-милі теж є. Він не такий явний, як у випадку з олійкою, але достатній і відчувається.

Це поки що перше враження. На наступний раз візьму бурштиновий шматочок, і буде інше мило для гоління в роботі - побачимо, що і як.

В усьому іншому гоління пройшло на загал добре. Мило легко збилося. Піна з-під Big Bruce вийшла трохи вищою порівняно з Колізеєм, але це не проблема.

Лезо здивувало своєю м’якістю, але, як і казав, очевидно це заслуга прешейва.

Лосьйон знову порадував ароматом і ТТХ. А ARKO Sensitive Cream без проблем завершив процедуру.

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, vicbro, Qwertyus, Віталіk та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 157
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 6 EmptyСр 22 Лют 2023 - 16:03

Чи обов'язково змивати мило-прешейв?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: