ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Русский военный корабль, иди на xyй!

Перейти донизу 
+39
Ігор Стетхем
Сергій
Изотовец
Stormfild
stanislav-q
Caonima
Kitten911
Alfed
Windigo
STEEL
Alejandro
Caballero
Oleksii
iezuit197
bulldog38
Alex
Янеж
Акулов
egoist
Виктор75
RotBart
Стас
trimmer
ARTURIUS
vicbro
andreyv1979
Ruslan
royib
Віталіk
Бобёр
Peshek
alexgrin7
2046
Gipson
Дмитрий
razorsedge
Armadilla
Андроний
Roman313
43 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСр 28 Груд 2022 - 16:24

Ruslan пише:
В мене сестра живе у Миколаєві, на Намиві.
На Намиві весною в кафе русня стрельнула КР.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСб 7 Січ 2023 - 10:57

Вітаю, панове. Натрапив на чудову пісню:

Сергій, Peshek, Янеж, Віталіk, bulldog38, Armadilla та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСб 7 Січ 2023 - 11:37

https://youtu.be/sx1cR108xHU

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСб 7 Січ 2023 - 15:51

Alfed пише:
https://youtu.be/sx1cR108xHU
Баба эта конечно молодец, что поднимает подобные вопросы, но она явно не понимает откуда берётся электричество и каким образом выход из строя одной электростанции, может влиять на энергетику всей страны. 
Лучше бы запилила ролик по поводу гуманитарки, которую наши властьимущие пiздят и продают в супермаркетах.

andrew_ADK та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСр 11 Січ 2023 - 15:45

Знав би винахідник-самоучка Хайрем Максим у 1883 році, що у XXI столітті, через 140 років, з його машинки українці збиватимуть перських літаючих роботів, то напевно йому було б дуже приємно. Хоча швидше за все Максимка просто б ох@ів від такої інформації.

— Ігаль

Ruslan, trimmer, staseg, Сергій, Янеж та bulldog38 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСб 14 Січ 2023 - 16:31

Нет слов (((
Днепряне!!! Мои искренние соболезнования.
Будь проклята рашистская нечисть!!!

Ruslan, Andrewt, Lazarik, staseg, Сергій, Акулов, andrew_ADK і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyНд 15 Січ 2023 - 10:21

Дніпро... Місто, в якому я народився та виріс. Щире співчуття родинам загиблих. Ніколи не буде пробачення клятій русні! 

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 5e07ad10

STEEL, Lazarik, staseg, Сергій, Peshek, Акулов, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 17 Січ 2023 - 21:14

trimmer, Янеж, Віталіk та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart


Повідомлень : 98
Репутація : 33
Дата реєстрації : 05.12.2021

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСр 8 Лют 2023 - 22:40

Держали прорыв под Бахмутом со стороны Соледара, позавчера на шестые сутки моего пребывания там затрехсотило - граната пи@орская метрах в 1,5-2 взорвалась, наловил немного осколков ногами, ну и контузия (две гранаты бахнули неподалёку, плюс взрывной волной от РПГ накрыло). Сейчас хирурги пользуют в Харьковской области, куда был отправлен при сортировке и эвакуации.
Повезло, что орки при штурме готовились нас зачищать и у них были РГНы. Я не такой гуманный - валил эфками. Та, если прилетит на такое расстояние - и глаза метров на тридцать улетят. После первой же моей "лимонки" три пи@орские АКМа заткнулись сразу.
Короче, браты пришли освобождать, называется.
После того, как я вышел из боя, наши отошли. Снова все вещи - в том числе и бритвенный набор - нужно собирать заново.
Да и ладно. Слава Богу, снова повезло выжить.
Так и воюем.
Разберусь как, пару фоток докину.

Ruslan, Andrewt, STEEL, trimmer, Oleksii, Сергій, Романюк і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyЧт 9 Лют 2023 - 16:47

Трошки життя з "нуля" від нашого камрада, офіцера ЗСУ RotBart:

Миколаївська обл, ми там стояли перед Бахмутом. На фото школа і дитсадок. Наші тримали оборону за 3 км, село не було окуповане. Жодної цілої хати:
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 171
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 264
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 347
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 428
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 519
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 614

Ці орки так і не втекли. Наші хлопці давили їх танками:
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 172
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 265
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 348
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 429

Красна Гора, під Бахмутом. Наша хата і позиції:
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 520
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 615

Братська любов:
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 711
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 811

trimmer, Сергій, Peshek, Акулов, q7819, Янеж, 2046 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyЧт 9 Лют 2023 - 17:41

😢
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСб 11 Лют 2023 - 22:13

RotBart пише:
Держали прорыв под Бахмутом со стороны Соледара, позавчера на шестые сутки моего пребывания там затрехсотило - граната пи@орская метрах в 1,5-2 взорвалась, наловил немного осколков ногами, ну и контузия (две гранаты бахнули неподалёку, плюс взрывной волной от РПГ накрыло). Сейчас хирурги пользуют в Харьковской области, куда был отправлен при сортировке и эвакуации.
Повезло, что орки при штурме готовились нас зачищать и у них были РГНы. Я не такой гуманный - валил эфками. Та, если прилетит на такое расстояние - и глаза метров на тридцать улетят. После первой же моей "лимонки" три пи@орские АКМа заткнулись сразу.
Короче, браты пришли освобождать, называется.
После того, как я вышел из боя, наши отошли. Снова все вещи - в том числе и бритвенный набор - нужно собирать заново.
Да и ладно. Слава Богу, снова повезло выжить.
Так и воюем.
Разберусь как, пару фоток докину.
Что нужно по вкб-шной теме и куда слать, можно в личку.

Ruslan, trimmer, Акулов, q7819, Олександр Lutsk, 2046, bulldog38 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart


Повідомлень : 98
Репутація : 33
Дата реєстрації : 05.12.2021

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyНд 12 Лют 2023 - 15:31

Спасибо за поддержку, ребята. Получил сегодня шестое отправление по НП - друзья, родственники и побратимы из других частей, где воевал и которые сейчас на ротации, поддерживают. Питание в госпитале также вполне достаточное - слава Богу и волонтёрам! Волонтёры же нашли шмотки на первое время.
Если что-то не смогу найти узкоспецифичного бритвенного, тогда уже обращусь сюда за помощью friends

Ruslan, Сергій, Романюк, Акулов, Santa, q7819, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyПт 24 Лют 2023 - 14:39

Вітаю вранці всю спільноту!
Перед походом на роботу
Чай, каву, ну або коньяк
Повинен випити козак.

А ще заправити кроватку,
Коротше, все по розпорядку.
Ну, а якщо почнете митись,
То не забудьте поголитись :)

А потім разом, як завжди
Підем русні давать пізди.
Хто у окопі з автоматом,
А хтось для ЗСУ донатом.

Щоб орки все життя смоктали,
З пляшок ніколи не злізали.
Щоб на вонючих болотАх
Вони ішли і "в..." і "нах...".

І поки є натхнення й змога
До нас все ближче Перемога.
І де б там що не відбулося
Ми геть ніколи не здамося!

Andrewt, Сергій, Peshek, q7819, Бобёр, Янеж, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alejandro
Новачок
Новачок
Alejandro


Повідомлень : 22
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.01.2022

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 25 Квіт 2023 - 17:53

Якщо це дійсно є Український форум, то я пр опоную на форумі писати і відповідати нашою мовою. Хто не може, то нехай користується перекладачем. Толерантність - фуй вам! Я, кацапоязичний по спілкуванню і освіті, намагаюсь розмовляти, писати і слухати українською. А на нашому, якби українському форумі, мені доводиться читати ворожу( з дитинства знайому, мову).. Якщо , раптом, комусь буде цікаво, то я непогано володію російською. 5/5 повипускному. Мені байдуже на толерантність, на російську культуру, і і я ненавиджу весь кацапський і інши народи, які зруйнували моє життя і мою країну! Ну що, модератори, бабки, чи країна чи ідентичність? Слава Україні !

stanislav-q Поставив вподобайку

Oleksandr U$A, ditrih_ та Lopar поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 25 Квіт 2023 - 18:31

Alejandro пише:
Якщо це дійсно є Український форум, то я пр опоную на форумі писати і відповідати нашою мовою. Хто не може, то нехай користується перекладачем. Толерантність - фуй вам! Я, кацапоязичний по спілкуванню і освіті, намагаюсь розмовляти, писати і слухати українською. А на нашому, якби українському форумі, мені доводиться читати ворожу( з дитинства знайому, мову).. Якщо , раптом, комусь буде цікаво, то я непогано володію російською. 5/5 повипускному. Мені байдуже на толерантність, на російську культуру, і і я ненавиджу весь кацапський і інши народи, які зруйнували моє життя і мою країну!  Ну що, модератори, бабки, чи країна чи ідентичність? Слава Україні !
Живу в Дніпрі, тут української мови майже не чути взагалі. Всі спілкуються російською і що мені робити з усіма цими людьми?
Чи Дніпро не українське місто?

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, trimmer, Oleksandr U$A, egoist, Kitten911, ditrih_, SurferUa та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 25 Квіт 2023 - 18:44

Alejandro пише:
Якщо це дійсно є Український форум, то я пр опоную на форумі писати і відповідати нашою мовою. Хто не може, то нехай користується перекладачем. Толерантність - фуй вам! Я, кацапоязичний по спілкуванню і освіті, намагаюсь розмовляти, писати і слухати українською. А на нашому, якби українському форумі, мені доводиться читати ворожу( з дитинства знайому, мову).. Якщо , раптом, комусь буде цікаво, то я непогано володію російською. 5/5 повипускному. Мені байдуже на толерантність, на російську культуру, і і я ненавиджу весь кацапський і інши народи, які зруйнували моє життя і мою країну!  Ну що, модератори, бабки, чи країна чи ідентичність? Слава Україні !
Це Ви тільки не кажіть воїнам які боронять тил, та які спілкуються російською. Чи їм також ультиматум ставити? )) Ви зараз не праві. Мова - це тільки мова. Не потрібно нічого придумувати

trimmer, Kitten911, ditrih_, Lopar, Caonima, SurferUa та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 25 Квіт 2023 - 20:59

Під Києвом, фото моє, березень 2023. Вирва була метрів 5-7 в діаметрі, на фото вже розрівняли.
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Au_vib17

Ruslan, Янеж та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 25 Квіт 2023 - 21:35

Чернігів. 26 лютого. Встигли сусіда дістати з підвалу. Живий-здоровий.
Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Image_10

Ruslan, Oleksii, Янеж, Lopar, Cawa, Wład та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyСр 26 Квіт 2023 - 13:11

Alejandro пише:
Якщо це дійсно є Український форум, то я пр опоную на форумі писати і відповідати нашою мовою. Хто не може, то нехай користується перекладачем. Толерантність - фуй вам! Я, кацапоязичний по спілкуванню і освіті, намагаюсь розмовляти, писати і слухати українською. А на нашому, якби українському форумі, мені доводиться читати ворожу( з дитинства знайому, мову).. Якщо , раптом, комусь буде цікаво, то я непогано володію російською. 5/5 повипускному. Мені байдуже на толерантність, на російську культуру, і і я ненавиджу весь кацапський і інши народи, які зруйнували моє життя і мою країну!  Ну що, модератори, бабки, чи країна чи ідентичність? Слава Україні !
Героям Слава!
Дуже просто своє бачення чогось перекласти на відповідальність модераторів. Особливо здивувало таке твердження:"Ну що, модератори, бабки, чи країна чи ідентичність?" Які бабки й від кого?
В нас вільна країна й кожен має право розмовляти тією мовою, якою хоче. Шляхом обмежень нічого, окрім озлобленості не доб'єшся. Таким шляхом йдуть у тоталітарних країнах. Українську мова треба пропогувати, заохочувати до неї. А не схиляти розмовляти українською ультіматумами.
От така моя модераторська думка, нікому її не нав'язую.
Проте, хто б якою мовою на форумі не розмовляв, усі ми українці, усі відносимся з ненавистю до росіян і не треба шукати зраду там, де її немає.

Andrewt, fill, Сергій, Романюк, Oleksandr U$A, q7819, vicbro і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyПн 1 Травень 2023 - 9:07

Ruslan, trimmer, Oleksii, Сергій, Янеж, Віталіk, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 174
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyПн 1 Травень 2023 - 21:18

Вічна пам'ять Героям.

trimmer, Сергій, Акулов, Янеж, Александр 7676, ditrih_, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart


Повідомлень : 98
Репутація : 33
Дата реєстрації : 05.12.2021

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 2 Травень 2023 - 7:27

По поводу языкового вопроса.
Не хочу нагнетать и кого-то обидеть, но когда наш русскоязычный батальон в феврале-марте прошлого года сжигал первые танки оккупантов и хоронил первых погибших побратимов - примерно 80% україномовних патріотів в это время поотключали мобильные и позаползали в погреба, выжидая, чем всё закончится. А потом уже, когда орки спетляли, массово пошли в военкомат - получать большие выплаты, бухать на блокпостах и перед девочками с автоматами красоваться.
Напомню также патриотам, что высокое звание города-героя в этой войне получили именно русскоязычные Чернигов и Харьков, которые насмерть стояли против захватчиков.
Мы, русские украинцы, то есть с русскими корнями - родились и выросли на этой земле, она наша. И мы её защищаем, и делаем не меньший вклад в победу, нежели  украиноязычные.
Не каждый, кто говорит на русском, враг Украины. И не каждый, кто говорит на украинском - её друг.
Если, например, какой-то вороватый чинуша обворовывает страну, одев вышиванку, и говорит на щирий мове, не пробыв ни дня в окопах - он что, должен меня учить любви к Отечеству?
Тут вспоминается фраза "Национализм как последнее прибежище негодяя".
Я воюю за свободную страну, в которой у каждого должно быть право выбора. Иначе чем мы от Кацапии отличаемся, если меня будут травить за то, что я лучше владею языком, а не мовою, и более связно выражаю на нём свои мысли?

Ruslan, Andrewt, trimmer, Олександр Тернавский, fill, vicbro, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 161
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 2 Травень 2023 - 8:22

https://youtu.be/tAfS8XCFl7s

Віталіk поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Русский военный корабль, иди на xyй!   Русский военный корабль, иди на xyй! - Сторінка 4 EmptyВт 2 Травень 2023 - 8:53

RotBart пише:
По поводу языкового вопроса.
Не хочу нагнетать и кого-то обидеть, но когда наш русскоязычный батальон в феврале-марте прошлого года сжигал первые танки оккупантов и хоронил первых погибших побратимов - примерно 80% україномовних патріотів в это время поотключали мобильные и позаползали в погреба, выжидая, чем всё закончится. А потом уже, когда орки спетляли, массово пошли в военкомат - получать большие выплаты, бухать на блокпостах и перед девочками с автоматами красоваться.
Напомню также патриотам, что высокое звание города-героя в этой войне получили именно русскоязычные Чернигов и Харьков, которые насмерть стояли против захватчиков.
Мы, русские украинцы, то есть с русскими корнями - родились и выросли на этой земле, она наша. И мы её защищаем, и делаем не меньший вклад в победу, нежели  украиноязычные.
Не каждый, кто говорит на русском, враг Украины. И не каждый, кто говорит на украинском - её друг.
Если, например, какой-то вороватый чинуша обворовывает страну, одев вышиванку, и говорит на щирий мове, не пробыв ни дня в окопах - он что, должен меня учить любви к Отечеству?
Тут вспоминается фраза "Национализм как последнее прибежище негодяя".
Я воюю за свободную страну, в которой у каждого должно быть право выбора. Иначе чем мы от Кацапии отличаемся, если меня будут травить за то, что я лучше владею языком, а не мовою, и более связно выражаю на нём свои мысли?
Соглашусь с каждым словом! 
Живу в Одессе и благодаря нашим ребятам и городу-герою Николаеву, которые также являются русскоговорящими, до Одессы не дошли эти орки, а в окопах сиделии как правило русскоговорящие все, но воевали они за Украину, свои семьи, земли, родных и близких! Я тоже хочу жить в свободной Украине ( хотя и у нас не все так хорошо как хотелось бы ) и говорить на том языке на котором я говорю с рождения и все мои предки говорят, русский язык с московитами ничего общего не имеет и раздувать эти языковые конфликты считаю очень большой ошибкой! Я русскоязычный сижу в своей стране и если меня призовут, я пойду и возьму оружие и буду ее защищать в отличии от тех "патриотов", которые говорят на Украинском, но сидят поджав хвосты где-то в других странах и только нагнетают и ноют!!!!
Жена моя кстати полностью перешла на Украинский язык и это ее принципиальная позиция и я только за, но почему-то ни я ее не осуждаю за это ни она меня не пытается перетащить....

Ruslan, trimmer, Олександр Тернавский, vicbro, egoist, RotBart, Lopar та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Русский военный корабль, иди на xyй!
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Reef Point Soaps

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: