ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Areffa Soap (bubblebar)

Перейти донизу 
+44
Wolfskin
Meo
Kozachok
Yura_
creativeresponse
Batman
SurferUa
Михаил Александрович
Bonbon
2hcom
Акулов
STEEL
Lazarik
Alter ego
M.G.
Viktors Voroneckis
РустВр
sobol-21
Qwertyus
wakidzasi
Михей_од
Янеж
vates
Віталіk
Armadilla
andreyv1979
Oleksii
Сэм
fran.ivan.ua
stanislav-q
guardian
supernova
Kitten911
egoist
ARTURIUS
fill
Влад Бежик
ditrih_
Eisener_Gustav
Sauvage
vicbro
Ruslan
cka
Олеся
48 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 11:39

Ruslan пише:
Неужели запах больничных бинтов может нравиться? Хотя, конечно, может, как говориться на вкус и цвет…
Некоторым нравится))) Руслан, самое интересное, что при контакте с водой, аромат какой то парфюмированный становится. Возьми пробник, попробуй. Мыло по ТТХ одно из лучших для меня. Заказал себе банку, и закрыл тему  новых покупок, все хотелки купил/подарили

Акулов, Янеж, wakidzasi, Олеся та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 14:36

Уд бывает в парфюмерии при нанесении выдает медицинскую дымовуху с примесью паленой пластмассы (которая капает при горении), но через время начинает даже нравиться... Кому как...

Акулов, wakidzasi, Олеся та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 16:12

Игорь, мне мыла на несколько лет хватит. Куда еще брать? Это бесконечное желание чего-то нового … И так держу себя в руках из последних сил :)

Акулов, Олеся та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 18:41

Ruslan пише:
Игорь, мне мыла на несколько лет хватит. Куда еще брать? Это бесконечное желание чего-то нового … И так держу себя в руках из последних сил :)
Честно, верю, сам такой) Но вот закрыл свою хотелку по мылу, теперь все.

Акулов та Олеся Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 18:46

Armadilla пише:
Партия от 15.12.2021, от Грея
Обоняние у всех, конечно, работает по-разному. Но, если я держу в руках тот же Stirling Haverford, я слышу что-то ванильно-сухофруктное, здесь - запах  жировой основы. Запаха бергамота, шафрана, сосны, бальзама, белых цветов, сандала и всего прочего не уловил.
Возможно, с этим можно будет смириться. Использовал один раз, и при бритье (в отличие от занюха из банки) отторжения запах не вызвал. Но привлекательным он для меня не станет.
Получил и я мыло от Алеси, которое "Горыныч", да не простой, а с персональным ароматом INTERLUDE FOR MAN AMOUAGE. Нет ни капли какого то постороннего аромата жира. Даю голову на отсечение, что в стандартном "Горынич"- это уд так играет с обонянием человека. У меня такое же было, не спешите, дайте мыльцу постоять, и поверьте, аромат изменится.

Акулов, Янеж, wakidzasi, Олеся та Armadilla Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 20:29

Бритие мое! Побрился сегодня с мылом Горыныч от Алеси.
Щетина два дня. Плотная, густая, жесткая.
Брился в один проход против роста. Станок Рокка, лезвие Физер. 
Мыло дало отличную защиту при бритье без порезов, ссадин, красных точек.
Пена взбивается быстро, пена хорошая, на лице лежит плотно, жирная.
Особый акцент поставлю на аромате. Я понимаю, что аромат соответствует названию.😁😁
Аромат нишевый, палёных шпал, черносливом с примесями эвкалипта (зелень дракона).
Аромат очень на любителя. В коллекции одно мыло с таким ароматом должно быть.
Я если бы покупал данное мыло, то выбрал другой аромат.
(Мне очень понравились пробники Алеси без аромата, где присутствует запах только пережира, как по мне - вещь, но это субъективно)
Мыло отличное, кожа после бритья словно получила некий бонус молодости. Нет снянутости или жжения.
Мыло проверю на р41 ещё.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Oleksii, Акулов, wakidzasi, Віталіk, Олеся, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
guardian
Новачок
Новачок
guardian


Повідомлень : 16
Репутація : 5
Дата реєстрації : 01.05.2021
Звідки : Кропивницький

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПн 27 Груд 2021 - 21:50

Говорив собі, що треба зробити паузу із замовленням усіляких штук щодо засобів для гоління, але прочитав відгук від Armadilla щодо "Горинича" та вирішив: однозначно треба замовити та спробувати.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ну, не те, щоб саме з тих міркувань, як в тому фільмі, але дуже зацікавило, що це за настільки відштовхуюче мило. Мені дуже цікаво стало, чи я так само його оціню, чи ні.

Сьогодні отримав замовлення та мав можливість застосувати як мило, так і лосьйон. 

Ні, не згоден я з описанням колеги по хоббі. Мене аромат мила зовсім не відштовхує. Алеся розбалувала нас чудовими ароматами (особисто я собі взагалі всі нелімітовані лінейки у вигляді пробників взяв, щоб визначитися з тими ароматами, які подобаються саме мені), то я не скажу, що аромат "Горинича" є моїм улюбленим. Мої фаворити - Golden Sunrise, Agave та нещодавно мене наздогнав аромат The Blackest Night. 

Але аромат "Горинича" особисто я би оцінив би, як приємний. Щодо лосьйону, то я взагалі кайфонув. І від аромату - в тому числі. Особисто мені взагалі відчуття свіжих трав. Таких, як тільки-но скошених. Я не дуже вмію описувати аромати. Для мене скоріше є розуміння "подобається"/"не подобається". Тут - подобається. Але й поділюся власними асоціаціями. 

Погоджуюся з тим, що писали і вище: ТТХ у продукції Алесі як завжди на висоті. І догляд за шкірою - просто суперовий. 

Дякую, Armadilla, за дуже влучну провокацію (я би міг прогавити цю лімітку, якби не прочитав той відгук). Дякую, Лесю, що ти в нас є. За твою роботу, за те, що ти вкладаєш душу в неї, це ж видно. За просвітницьку діяльність - також дякую, я багато що нового дізнався. І мої найщиріші побажання успіху.

Ну і всіх-всіх, а не тільки перелічених в моєму коментарі - з прийдешніми святами! Веселих свят! Гарного настрою, чистого та кайфового гоління! І окремо Алесі - кайфу та позитивних емоцій від спілкування з тими, хто голиться))) 

А я зараз і так під кайфом (сам десь з пів-години тому поголився: четверта плита Rockwell 6S, леза Bic Chrome Platinum, помазок Yaqi Brush Resin Handle R151016-S2 (синтетика), ну і мило для гоління "Пламя Горыныча" та лосьйон "Пламя Горыныча" - як тут не бути під кайфом, ну ви мене розумієте :) ). Мило та лосьйон замовляв на сайті http://areffasoap.com/.

Ruslan, Oleksii, fill, razorsedge, Акулов, wakidzasi, vates і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПн 27 Груд 2021 - 22:43

guardian пише:
... то я не скажу, що аромат "Горинича" є моїм улюбленим.
...
Дякую, Armadilla, за дуже влучну провокацію (я би міг прогавити цю лімітку, якби не прочитав той відгук)
...
Согласен, любимым этот аромат не станет.
Терпимым - возможно, если выветрится запах. Но не факт, что захочу терпеть.
Лосьон не пробовал. Но от "Воина" избавился как раз из-за лосьона, запах мыла был терпимым.
Если аромат не зашел, я не буду писать, что он "не самый любимый". Стараюсь называть вещи своими именами.
Можете бросить в меня тапком

А за рекламу - с Алеси процент от прибыли ;)

Акулов, Олеся, m200 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПн 27 Груд 2021 - 23:03

Ну аромат это обсуждаемо. Я договорился, и мне Алеся сделала с другим ароматом )) вопрос же не в аромате, а в ТТХ мыла

Акулов, Янеж, Олеся, Armadilla та guardian Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
guardian
Новачок
Новачок
guardian


Повідомлень : 16
Репутація : 5
Дата реєстрації : 01.05.2021
Звідки : Кропивницький

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyВт 28 Груд 2021 - 12:28

Armadilla пише:

Если аромат не зашел, я не буду писать, что он "не самый любимый". Стараюсь называть вещи своими именами.
Можете бросить в меня тапком

А за рекламу - с Алеси процент от прибыли ;)

От ще, тапки на вас витрачай  :)

Щодо називання речей своїми іменами: для мене життя не є чорно-білим. Є купа різних кольорів та відтінків. Дійсно, є ситуації, коли аромати саме не заходять - тоді так і скажу. Але якщо просто нормальний собі для мене аромат, але не є улюбленим - то чого я маю писати, що не зайшов? 

Ну а ви вже описуєте саме власні враження - і користуєтеся тими словами, які точно описують саме ваші враження)

fill, Акулов та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyВт 28 Груд 2021 - 17:30

guardian пише:
Щодо називання речей своїми іменами: для мене життя не є чорно-білим. Є купа різних кольорів та відтінків. Дійсно, є ситуації, коли аромати саме не заходять - тоді так і скажу. Але якщо просто нормальний собі для мене аромат, але не є улюбленим - то чого я маю писати, що не зайшов? 

Ну а ви вже описуєте саме власні враження - і користуєтеся тими словами, які точно описують саме ваші враження)
Я обозначил свою позицию
Небольшая ремарка:
Если аромат не зашел "нормальный"  я не буду писать, что он "не самый любимый"
Скажу, что в нем все же не устраивает, либо промолчу о запахе вовсе.

Хочу лишь донести, что "артизанские" ароматы (не реплики известных, а собственная разработка) - могут как обрадовать, так и огорчить. А взгляд "с разных колоколен" позволяет человеку более обдуманно подойти к вопросу покупки того, или иного средства.
Я за объективность, а не "нормально, пойдет"...

Ruslan, Акулов, m200, egoist, DBezverk та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
guardian
Новачок
Новачок
guardian


Повідомлень : 16
Репутація : 5
Дата реєстрації : 01.05.2021
Звідки : Кропивницький

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 31 Груд 2021 - 23:25

Святкова ніч перед Новим роком. Що використати для гоління? І я собі подумав, що лімітка "Полум'я горинича" якраз до Нового року.

Таки кайф. Леза ті самі - bic chrome platinum. Прешейв: крем до гоління від Areffa Soap Smokey Midday. Станок Merkur progress long перший прохід 2.5, другий - одиничка.

Можна зустрічати свято, піднесений настрій вже створено)))

Всіх з Новим роком, товариство!!!

Ruslan, Янеж, wakidzasi, vates, Qwertyus, Віталіk, Олеся і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 0:14

Мыло от Areffa Soap "Пламя Горыныча", аромат Амуаж 
Набирал мыло ложкой, взял на глаз, где то 3-4 грамма (знаю по опыту). Вмял на дно чаши, залил 2-мя мл воды теплой  и ушел в душ. Вышел из душа, отжал помазок и ушел в чашу, мыло сразу отозвалось, добавил еще 2 мл воды и продолжил взбивать пену. Пена получилась очень жирная, мыло было видно еще на дне чаши, но помазок был загружен полностью, добавил еще 1 мл воды я довел пену до состояния "жирные сливки". Стал наносить мыло на лицо, пена легла очень плотно, пены очень много, в процессе бритья я заметил, что как-то скольжения нет, и мыло слегка подсыхает, по завершению 1-го прохода, я стал смывать остатки мыла и задумался, все таки у МДС скольжение получше будет, ну да ладно. При подготовке ко 2-му проходу, я добавил 0.5 мл воды в чашу и чуть довзбил, и еще слегка намочил кончики помазка, когда наводил пену для второго прохода уже на лице. Вот тут и пазл сложился, все таки воды было мало, понеслось и скольжение, и пена на месте была, ничего не подсыхало. Я добрился, стал смывать остатки пены и задумался, что скольжения уже все таки побольше, очень достойно получилось. Совершив добривку, я умылся окончательно, вытер мордаху и такой мац-мац,  хм, а АШ то не нужен. Если резюмировать по мыло Горыныч, все очень достойно, мне понравилось. для т-бритвы 2 грамма на 5 мл воды для помазка до 24 мм узел, ну и собственных предпочтений. Для клинковой бритвы я бы 1.5 грамма на 5 или 4 мл воды делал. 
Что не понравилось? А такое есть. периодически мне кажется, что аромат не стабилен. Я открываю банку и мне кается, что он уже другой, тоже самое и с лосьоном, может просто кажется, а может и нет)). Еще заметил особенность, что консистенция мыла отличается от той, что была в пробнике моем, который я брал с первой партии. Еще хотел бы добавить, что вчера я брился мылом от Барристеров, то Горыныч будет лучше, серьезно, намного лучше)) Аромат не беру в учет, только ТТХ мыла. Если сравнивать его с ТН, пена другая, как не крути, не хуже, нет, она другая, именно артизанская. Буду еще пробовать, может устрою какой то сравнительный тест. На данный момент, могу сказать, что мыло от Алеси уделывает сегмент артизанов: Стирлинг, АЕ, БМ, и всю остальную мелочь, - имею ввиду мыло ниже в ценовом сегменте.  Очень надеюсь, и мне хотелось бы в это верить, что стабильность у этой базы будет самая высокая.

Ruslan, Oleksii, fill, razorsedge, Акулов, stinger, Sauvage і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 8:18

Стабильность для артизанов даже самых крутых это не совместимое понятие как мне кажется, а вот постоянные танцы с бубном это да, это про артизанов)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 8:28

А если родной артизан - женщина, то вообще ховайся!  :D 


Игорь, благодарю за отзыв!

egoist, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 9:31

Kitten911 пише:
Стабильность  для артизанов даже самых крутых это не совместимое понятие как мне кажется, а вот постоянные танцы с бубном это да, это про артизанов)))
Иногда, танцы с бубном дают невероятные результаты

fill та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 13:10

egoist пише:
Kitten911 пише:
Стабильность  для артизанов даже самых крутых это не совместимое понятие как мне кажется, а вот постоянные танцы с бубном это да, это про артизанов)))
Иногда, танцы с бубном дают невероятные результаты
Например)) 
Для меня невероятный результат это если мыло само взбиваться будет в шикарную пену и бритва сама будет брить:-)) , а все остальное будет +- один и тот же результат только с танцами или без)))
Я уже столько всего за эти пол года успел  перепробовать и дорогих и дешёвых и артизанских мыл и лосьонов и понял одну простую истину, нужно брать  провернную классику и получать удовольствие. Это конечно же лично моё мнение и ни в коем случае не спорю что возможно иногда бывает и что-то невероятное 🙃

trimmer, vicbro та Viktors Voroneckis Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 13:52

egoist пише:
... я добавил 0.5 мл воды в чашу...
На глазок или дозатором?

vicbro Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 13:55

Ruslan пише:
На глазок или дозатором?
дежурный шприц лежит

Ruslan, vicbro та Qwertyus Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 14:02

egoist пише:
Ruslan пише:
На глазок или дозатором?
дежурный шприц лежит

Збоченець! :-)

Ruslan, stinger, Янеж, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 14:18

egoist пише:
Ruslan пише:
На глазок или дозатором?
дежурный шприц лежит
Есть один блогер по бритью зарубежный, который при взбивании пены в чаше воду добавляет только шприцем...

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 14:42

vicbro пише:
Есть один блогер по бритью зарубежный, который при взбивании пены в чаше воду добавляет только шприцем...
Все верно, шприц служил изначально для работы с мылом Паннакрема, где на 3 грамма мыла нужно 7 грамм воды, - инструкция от производителя. После работы с данным мылом. стал все чаще использовать шприц для дозировки воды.

Qwertyus Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПт 21 Січ 2022 - 14:44

fill пише:

Збоченець! :-)
Сергей, спасибо за комплимент ))))

fill, Янеж та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПн 24 Січ 2022 - 8:34

Я хочу обратиться к Алесе за разъяснениями...
Недавно купил в greys.com.ua два Ваших мыла: на животном жире (More than ritual) и на растительном (Agava sensitive). Так как они были в маленьких неудобных для меня баночках, то я их перетер в более широкие банки. После перетирки Агавы и утрамбовывания его в банку показалось, что в слое присутствуют темные точки. Я не придал этому значения т.к. был без очков и подумал, что может как-то воздух закрался... Но выглядело странно т.к. далеко не первое мыло перетираю и никогда такого не видел (даже без очков :)).
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Жировое смылил уже, дело дошло до Агавы. Взял сегодня утром его, побрился. После бритья включения также остались. При близком рассматривании (и, конечно, попытке выковырять одну из точек) оказалось, что эти включения плотные, серого цвета, похожи на мелкие семена какого-то растения. По крайней мере так выглядят.
Я не все мыла в мире видел, но много, и чтобы были с плотными включениями в массе самого мыла - такого не видел.
Алеся, разъясните, пожалуйста, мне этот момент.
Больше всего меня волнует вопрос возможного нанесения вреда моей коже!
Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 4 EmptyПн 24 Січ 2022 - 9:43

Добрый день, в составе мыла присутствует ксантановая камедь, она же гелеобразователь, она же дополнительный компонент для придания скольжения в мыле. Камедь связывается с водой и образует гель. Если вы добавляли немного воды или/и грели мыло для утрамбовки мыла, могли образоваться эти небольшие комочки. Вы могли не сталкиваться с подобным, потому что не все производители используют этот косметический ингредиент. По поводу безопасности: не волнуйтесь, все в порядке.

fill, wakidzasi, vates та Qwertyus Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
 
Areffa Soap (bubblebar)
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 14Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Наступний
 Схожі теми
-
» The Blackest Night от Areffa Soap
» bubblebar Лосьон после бритья
» Мильні бази Areffa
» Мыло Soap Alli
» Мила Soap Lace

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МИЛОВАРІННЯ ТА КРАФТОВА ПАРФУМЕРІЯ-
Перейти до: