ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Areffa Soap (bubblebar)

Перейти донизу 
+43
Meo
Kozachok
Yura_
creativeresponse
Batman
SurferUa
Михаил Александрович
Bonbon
2hcom
Акулов
STEEL
Lazarik
Alter ego
M.G.
Viktors Voroneckis
РустВр
sobol-21
Qwertyus
wakidzasi
Михей_од
Янеж
vates
Віталіk
Armadilla
andreyv1979
Oleksii
Сэм
fran.ivan.ua
stanislav-q
guardian
supernova
Kitten911
egoist
ARTURIUS
fill
Влад Бежик
ditrih_
Eisener_Gustav
Sauvage
vicbro
Ruslan
cka
Олеся
47 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Наступний
АвторПовідомлення
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 26 Вер 2021 - 20:28

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, razorsedge, Gipson, Акулов, РустВр, vates, bulldog38 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 26 Вер 2021 - 20:43

Привет, друзья, я подготовила для вас лимитку ко дню Защитника. Набор "Воин". все подробности можно посмотреть на моем сайте по ссылке: http://areffasoap.com/tproduct/1-514853952321-nabr-von

буду рада вашим заказам и отзывам

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 26 Вер 2021 - 20:48

supernova пише:
В мене одного посилання биті? І інстаграм і ще баблбар? 
Де можна замовити?
доброго дня, сайт переїхав у більш зручний формат, тепер бренд та назва сайту співпадають: areffasoap.com

Вибачте за можливі незручності :)

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПт 15 Жовт 2021 - 18:32

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ну настав час залишити і мій відгук про артизанське крем-мило Discoverer, яке мені люб'язно презентував Артур з каналу ARTShaving [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] За що хочу йому подякувати. Підписуйтесь хто ще цього не зробив.
Хоча це крем-мило можна сміло назвати просто кремом) Він кремовіший за будь-який крем)
Перше що хочу відмітити це запах. Він вас зустрічає ще не відкривши баночку. Навіть не так, ще на підході до УкрПошти я почав вловлювати якийсь аромат)smile
Запах сильний, оригінальний, цікавий. Який запам'ятовується. Він заполоняє весь простір навколо себе. Він не питає чи можна ввійти, він заходить і каже я тут))) Під час і після гоління ним буквально пропитане все: станок, помазок, чаша, кімнати, ти, люди просто які проходили мимо)😂 Аромат дійсно сильний і прямий.
Приємна звичайна баночка з пластику з законом під скло і дуже гарна етикетка зверху.
Друге це дія на шкіру після нанесення. Відчувається натуральний склад цього крем-мила. Не знаю чи то ведмедячий жир чи щось іще) Але ця штука працює і ти це відчуваєш) Але в натуральному складі є як свій плюс так і мінус. Плюс - позитивна дія на шкіру, а мінус - що не так гарно і швидко збивається піна. Разів 5 пробував, голився ним і ніяк не міг знайти до нього підхід. Пробував і менше крему, і більше крему, і менше-більше води, і в чаші, і на лиці. І ніяк не вдавалося мені досягти тієї консистенції піни як я люблю, тобто бороди Діда Мороза) Хоча треба відзначити що навіть в тих випадках гоління проходило комфортно.
Потім психонув взяв велику чашу, добру "жменю" крем-мила, вдосталь води і оп, все вийшло майже ідеально. Тож треба велика чаша і трохи більше крему ніж стандартно.
Ковзання хороше, постковзання теж присутнє. Не прямо каток, але воно відчутне) Середнє або навіть вище.
Тож з мінусів це те що піну треба довше збивати ніж зазвичай і вона не надто пишна (це я списую на занадто натуральний склад)) і більший розхід ніж середній.
З плюсів це оригінальний аромат, непогане ковзання і приємна дія на шкіру. До нього треба знайти підхід.
В цілому хороший крем. Але є ще над чим працювати)
Тож підписуйтесь на ютуб-канал Артура [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] бо саме там я його і "виграв") А крем коштує не багато-не мало 300 гривень за 100 грамову баночку. І в нього якраз завтра буде ще один розіграш.
І на канал Алесі, там теж є цікава інфа [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Всім дякую.
P.S. Ведмедя... жалко)

Ruslan, Oleksii, fill, razorsedge, Акулов, Sauvage, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1049
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 24 Жовт 2021 - 13:44

Добрый день, Алеся.
У меня к Вам такое замечание (или пожелание или...) как от пользователя. Когда-то покупал у Вас мыло, оно было в алюминиевой банке. Было удобно набирать его из банки.
Сейчас купил два мыла снова (More than ritual и Agave) и разочаровался из-за банок. Размеры банок не были указаны. Мыла твердые (не крем-мыло), хотелось бы набирать их из банки помазком, но размер банки этого практически не позволяет. Внутренний диаметр баночки 57мм, диаметр моего самого маленького синтетического помазка около 50мм (узел 22мм), чуть-чуть прижать его к мылу и он уже за банкой, я не говорю даже за узел 24мм, там в размер банки. Вынимать его чем-то и размазывать по чаше не люблю (а те, которые сразу на лицо идут...?). Придется мне его перетирать в другую банку... Не проблема, конечно, но заставит задуматься перед следующей покупкой.
С чем связано такое решение по размеру банки? Пусть лучше она будет ниже, но шире по диаметру, ну хотя бы 75-80мм минимум, а лучше чуть больше.
Это просто информация к размышлению.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 922
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 24 Жовт 2021 - 14:53

Ей уже говорили за банки, что они узкие и не удобно набирать помазком, но она говорит, что не может купить шире банки, хорошие банки у Фениксов по ширине, удобно набирать помазком
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 24 Жовт 2021 - 14:58

Банка в наборі "Воїн" (і, я так розумію, у всіх нових) - якраз така як треба. Можливо, у вас попередні версії.

Armadilla та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 447
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 9:00

Сейчас она мыло в 9 см банки пакует, если 100 гр. полноценная, если 50 то конечно меньше

Oleksii та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 9:31

Если есть дома полноразмерная банка, лучше брать запаску и перетирать мыло на терке в свою баночку. Я большие банки от различных мыл, или косметических средств, оставляю именно для таких случаев.

Oleksii та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1049
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 10:32

Если бы знал, что банка такая маленькая, то запаску и брал бы... Но размер не указан нигде, а прачечной заниматься за 40грн разницы не хотел... :) Не хотел, а придется ! Все трут и ты три... smoky
Так бывает, когда производитель сам не является пользователем. Но мыло хорошее :)

Ruslan та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 15:39

Сьогодні вдалося побувати у Олесі в майстерні. Всі тверді/напівтверді мила ідуть у банці правильних розмірів - можна туди помазком. А креми все одно ми відбираємо у чашу/помазок/на_лице і не ліземо помазком у банку, тому можна довільний діаметр. Не помиляється той, хто нічого не робить.

evasive, vates, egoist, andreyv1979 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 447
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 15:59

А що придбали? Нові лімітки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 16:09

andreyv1979 пише:
А що придбали? Нові лімітки?
АШ і мила із запахами Горинича, Садівника і Непрощенного. Також веганський крем, крем-мила на пивній і ведмежій основі з тими ж аромками. Запахи, можу сказати, можна сплутати з американськими артизанами. Сьогодні почну пробувати, після кількох затестів поділюся враженнями.

Ruslan, Proklus, Олеся, Armadilla та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 447
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 16:11

Дякую, перші 3 якраз і цікавлять

Олеся Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 16:22

Запах лосьона из набора "Воїн" только мне не зашел?
Не видел, чтобы кто-то жаловался...
P.S. Если им долго не пользоваться, запах становится приятнее (на мой нос). Сам лосьон становится прозрачным, все в осадке. Но перед использованием нужно встряхнуть, а с мутностью возвращается и запах.
Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 447
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 16:24

Мне нормально, а запах мыла вообще бомба

Oleksii та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyПн 25 Жовт 2021 - 16:54

Armadilla пише:
Запах лосьона из набора "Воїн" только мне не зашел?
Не видел, чтобы кто-то жаловался...
P.S. Если им долго не пользоваться, запах становится приятнее (на мой нос). Сам лосьон становится прозрачным, все в осадке. Но перед использованием нужно встряхнуть, а с мутностью возвращается и запах.
Запах - штука індивідуальна. Мені норм, хоча в Олесі є купа інших ,які мені подобаються значно більше. У складі її АШ є натуральні компоненти, не завжди ідеально розчинні, тому трясти перед використанням - правильний хід.

Акулов, Armadilla та Михей_од Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 19:56

Отримав посилку від Олесі, вона ще з верху поклала пару класних штучок. Сервіс, дякую!

Акулов, vates, bulldog38 та Eisener_Gustav Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 23:50

А які відгуки на тверде мило? Бо переважно зустрічаю лише згадки про крем.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyСб 6 Лист 2021 - 7:54

Тверді мила були в мене лише пробниками. Мені сподобалися. З них легко збити піну, сама піна "дрібнодисперсна", не пишна.
Ковзання і післяковзання хороші.
Є невеличкі нюанси в залежності від використаного жиру. Але зараз в роботі у Олесі в основноому ведмежий, мило з ним класне.
По ароматам є вибір. Аромати приємні.

Повноцінний розмір твердого у мене з'явився лише вчора. І це веганське мило з індивідуально вибраним ароматом (така опція теж є}. Але як воно в роботі, поки не скажу - трохи згодом.

Ruslan, Акулов, Proklus та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyСб 6 Лист 2021 - 22:15

Любі друзі, думаю, з неділі поновлю інформацію по асортименту. Вибачте, роботи дуже багато, не маю часу бути усюди :) Але всі ваші побажання чую і втілюю у життя, хоча, можливо, і не так швидко, як деяким (і мені в першу чергу) хочеться.

fill, razorsedge, Акулов, РустВр, Янеж, romaan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 7 Лист 2021 - 16:01

Итак, обновляю информацию. 


Сайт: http://areffasoap.com/
инстаграм: https://www.instagram.com/areffasoap/
ютьюб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCPSOX2b9Dl8f4yX8MH_zpCQ
телеграм-чат: https://t.me/areffasoap

Подписывайтесь куда удобно :)

Если форум - самый удобный формат для отслеживания новинок, тогда краткий гайд по продукции даю ниже


Останній раз редагувалося: Алеся (Нд 7 Лист 2021 - 17:45), всього регувалося 1 раз(-и)

Акулов, РустВр та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 7 Лист 2021 - 16:27

Основные линейки: 


1. Agave Sensitive . Аромат: агава
2. Smokey Midday. Аромат: Tobacco Vanille, Tom Ford
3. The Blackest Night. Аромат: Black Afgano, Nasomatto
4. More than Ritual . Аромат: белый сандал, парфюмер - я ;)
5. Golden Sunrise. Аромат: One Million, Paco Rabanne
6. Discоverer.  Аромат: Terre d'Hermes
7. Steel Credo. Аромат: Aventus Creed
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Акулов, РустВр та Armadilla Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 7 Лист 2021 - 16:32

В состав основных линеек по прежнему входят 6 средств для бритья: 

- крем до бритья
- масло до бритья
- мыло для бритья
- крем-мыло для бритья
- лосьон после бритья 60% 
- молочко после бритья



+ к продукции: лосьон-бальзам после бритья 42% спирта, твердые и жидкие шампуни для волос, мыло для тела, кремы для лица и тела, все загружено на сайте. Чего нет, скоро появится. 

Цены, объемы - все на сайте

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 119
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 2 EmptyНд 7 Лист 2021 - 16:35

И по новинкам: 

Осенняя серия крем-мыла, сварено на барсучьем жире с добавлением пива. 

3 аромата, которые не имеют парфюмерных аналогов: 
1. Kentucky Bourbon - аромат бурбона, хит продаж
2. OktoberFest - аромат пива
3. Autumn Rhapsody - аромат прелых листьев, осеннего парка 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Olddad, Акулов, vates та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
 
Areffa Soap (bubblebar)
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 14Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Наступний
 Схожі теми
-
» The Blackest Night от Areffa Soap
» Продам комплект мило Stirling Pumpkin Spice та молочко Areffa Soap Crazy Pumpkin
» bubblebar Лосьон после бритья
» Мильні бази Areffa
» Мыло Soap Alli

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МИЛОВАРІННЯ ТА КРАФТОВА ПАРФУМЕРІЯ-
Перейти до: