ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Areffa Soap (bubblebar)

Перейти донизу 
+44
R0CKman
Wolfskin
Meo
2046
Yura_
Batman
SurferUa
Михаил Александрович
Bonbon
2hcom
Акулов
STEEL
Lazarik
Alter ego
M.G.
Viktors Voroneckis
РустВр
sobol-21
Qwertyus
wakidzasi
Михей_од
Янеж
vates
Віталіk
Armadilla
andreyv1979
Oleksii
Сэм
fran.ivan.ua
stanislav-q
guardian
supernova
Kitten911
egoist
ARTURIUS
fill
Влад Бежик
ditrih_
Eisener_Gustav
Sauvage
vicbro
Ruslan
cka
Олеся
48 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyСр 1 Травень 2024 - 19:26

Приїхала і до мене посилочка від пані Олесі. Дяже дякую.)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

STEEL, WetShaver, fill, stanislav-q, Олеся, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyСб 18 Травень 2024 - 17:29

Вітаю! Сьогодні хочу розповісти трохи про новий продукт від Олесі, це гель для гоління:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Тут має бути видно склад, а сам гель ось такий цікавий, блакитний:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Голився ним десь разів 5, тому вже готовий поділитись враженнями. Найперший плюс в тому, що гоління надшвидке: трохи дістав з баночки, намазав вологе обличчя, зняв все станком, повторив ще один раз, потім вмивання та трохи пройтись по важким місцям і все, готово. Супер! Якщо потрібно швидко - то це прямо воно. Техніка трохи інша, ніж із милом: гель дуже слизький, ковзання дуже гарне, але одна рука також слизька. Тому спершу потрібно трохи поміркувати та продумати це, адже іноді хочеться натягнути шкіру обличчя, а для цього потрібно вже чиста рука, але це проблеми тільки першого разу, потім якось це вже само по собі іде.
Тобто, із плюсів: забезпечує чудове ковзання та суттєво економить ваш час. А іще зовсім не забруднює станок. Зовсім! 

Трохи мінусів для себе теж відмітив. Це все таки не мило, тому гоління має трохи нижчу якість. Поясню свою думку: мило помʼякшує щетину та лезо краще і глибше її зрізає. Це зовсім не критично, але в моєму випадку спроби зібрати максимально все закінчувались невеличкими подряпинами. Я просто змирився з тим, що мило в моєму випадку просто сильніше в цьому допомагає, та й гаразд, не проблема. Також цей гель трохи сильніше за мило підсушує шкіру, але я з ним і засоби до гоління не використовував. Зазвичай я користуюсь олійкою, але з гелем використовував тільки гель.

Мінуси, на мій погляд, субʼєктивні: комусь може і не підсушувати, а в кожного щетина різна, тому все це індивідуально дуже.

Висновок: гель мені дуже сподобався. В моєму випадку аромат тихий, нейтральний, мені його важко описати. Але я знаю, що аромат вибрати можна, тому ми можемо отримати чудовий засіб для дуже швидкого гоління, з якимось ароматом, що нам до душі. Дякую!

Ruslan, fill, stanislav-q, Олеся, ARTURIUS, Alfed, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyСб 18 Травень 2024 - 17:57

Дуже дякую за відгук. Сюди не писала і об'яв не робила, бо дуже переймалася результатом. Але зараз, коли я бачу картину взагалі, готова запропонувати всім бажаючим міні-сет на пробу. 

З мене: 
міні сет: пробники мило на веганський базі + лосьйон (аромат рандомний: Summertime, Yuzu melody, Crazy Pumpkin)
гель для гоління - 20 мл 
лосьйон\тонік після гоління - 0% спирту, з колоїдним сріблом та гіалуроновою кислотою


З вас: 
оплата доставки (укр.пошта або нова пошта)
відгук (сюди, або мені в особисті)

Якщо вам цікаво спробувати ці продукти, пишіть мені в особисті :)

Дякую

Ruslan, STEEL, WetShaver, fill, stanislav-q, vsx, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyСб 18 Травень 2024 - 18:50

Мені ще одна приїхала посилочка з Олесіними засобами від пана з Одеси, за що дуже дякую!
Тут ціла купа всього!!!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, STEEL, WetShaver, fill, Олеся, vsx, CNPOMAHELL і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 135
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 37
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyПт 31 Травень 2024 - 12:50

Отзыв на продукцию Crazy Pumpkin присланную Олесей на пробу.

Мыло
Очень мягкое. Имеет резкий сладкий запах, совсем не похожий на тыкву). К слову запахи Areffa сильно отличаются от всего что я пробовал, у них нет этой стандартной отдушки присущей многим мылам. В этом отношении продукт абсолютно уникален.
Я выше оставлял отзыв на два медвежьих мыла и мне было интересно чем будет отличаться веганская база. И различия действительно есть. Мыло набирается все так же жадно и неохотно как жировое, тут все по старому. Но вот пена получилась немного более пышной при взбитии. Не исключаю что из-за того что набрал несколько больше, но вряд ли. На лицо пена легла очень плотно и укрывисто. По защитным свойствам и скольжению тут никаких вопросов нет, все очень достойно. Если при нанесении жировой пены на уже побритую кожу она хоть немного но все же пощипывала, то тут не наблюдалось ничего подобного ни на 2-3 проходах ни на добривках. В этом плане веганская база мне понравилась больше. Это может быть важным фактором для некоторых.

Лосьон
Он спиртовой. Мутный. Мой первый артизанский лосьон, ни на что не похож). По запаху схож на мыло, но более мягкий. Не скажу про спиртовой удар и процент алкоголя т.к. выбрился я идеально и меня ничего не жгло. Первые пару секунд запах спирта ощущается. После растирания на лице такое ощущение что нанес какой-то крем или бальзам. Кожа липкая, надо ждать несколько минут пока впитается. Любителям полирнуть свое лицо иными средствами после спиртового аш, на заметку - они будут лишними.
В общем и целом - я остался доволен. К использованию рекомендую.

Ruslan, STEEL, fill, stanislav-q, Олеся, Александр 7676, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyПт 31 Травень 2024 - 14:11

В мене сьогодні теж завершилось тестування нової продукції :)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Гель для гоління 
В цілому, поділяю думку Артура, тільки в мене не підсушувало.
Гарний засіб для швидково гоління, прекрасне ковзання, приємний аромат (моя дружина сказала, що їй дуже сподобався, видно я вже трохи набрид своїми парфюмерними композиціями  unknown).

Баночки вистачило на 4,5 гоління. Виголитися ідеально дійсно важче ніж з милом, доводилось суттєво збільшувати агресію бритви. Але для швидкого ДФС це дуже класний засіб.

Із того щоб я хотів трохи покращити: 
 - зробити більш густим, в мене він періодично капав з бритви під час гоління.
 - зробити щоб трохи більше пінився. Як не мене буде легше наносити та голитись.
Це все суб'єктивно бо я ну дуже давно не користувався безпомазковими засобами)

Лосьйон 0% спирту
Прекрасна альтернатива на літо аптечним бальзамам. Спочатку здається, що просто налив водички на обличчя, але шкіра себе почуває прекрасно потім. Навіть після більшої агресії коли намагався зробили ББС з гелєм для гоління :)

В комбінації гель + лосьйон дали швидке гоління ідеальне перед роботою коли від тебе нема враження Брокарду з комбінацією ароматів.

Crazy Pumpkin мило та лосьйон
Обидва засоби по уходовим як завжди чудові. Мило, так, ненажерлеве, але за моїм досвідом повноцінне мило набагато краще піниться ніж пробник.
Теж було цікаво спробувати веганську базу і залишився задоволеним. Особливої різниці в піні не помітив враховуючи що це був пробничок.
По аромату мені віддає спеціями та сходом, але я з моїм носом я точно не той на думку кого можна покластись.
Мило з точки зору аромату зайшло гарно, а лосьйон на обличчі для мене виявився занадто солодкий і я його постійно відчував. 
Десь ближче до Smokey Midday як на мене. 
Це в мене вже не в перший раз, мені подобаються солодкі аромати коли нюхаєш мило чи лосьойн, а на собі потім не заходять...

Враховуючи, що є Discovery від Олесі, яке прямо ідеально зайшло і Golden Sunrise колись сподобався пробничок мила, але лосьйон ще не тестував, певно варто перестати експерементувати)
Але було дуже цікаво спробувати. За що величезне дякую

Ruslan, STEEL, fill, stanislav-q, Олеся, Александр 7676, vsx і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyСб 1 Черв 2024 - 15:40

Сьогодні вперше в житті спробував артизанське мило, а саме: Горинича, що мені подарували на форумі. Як я зрозумів, це мило ще першої версії. Набирав його помазком синтетичним від Які 24мм. Заливши мило пару каплями води, замочив помазок, встряхнув лишню воду і почав махати в банці) Махав секунд 10-15 після чого ті залишки піни, що лишились в банці, пальцем вимазав і наніс на лице і помазком почав збивати піну на обличчі. Якість піни відмінна!! Навіть круче за Табак) Ось тут я і зрозумів що таке справжнє постковзання, бо коли змиваєш мило з обличчя і сухим пальцем проводиш по шкірі, то враження наче тільки що кремом намазався) Єдине - це те, що запах трохи жіночий якийсь і якоюсь помадою віддає)) А так мило дійсно драконівське (в хорошому розумінні цього слова)!

stanislav-q, Олеся, andreyv1979, Yura_, CNPOMAHELL, SurferUa та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyСб 1 Черв 2024 - 21:49

Дякую :) ну якщо Горинич, то це ще до 2022 року. Аромат Уд вуд монталь smile. Ніша вона така, і для драконів, і для принцес smile

WetShaver, Volodymyr, ARTURIUS, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 15 EmptyСб 1 Черв 2024 - 21:58

Олеся пише:
Дякую :) ну якщо Горинич, то це ще до 2022 року. Аромат Уд вуд монталь smile. Ніша вона така, і для драконів, і для принцес smile
Унісекс)))

rhbwz, Олеся, ARTURIUS, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Areffa Soap (bubblebar)
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Схожі теми
-
» The Blackest Night от Areffa Soap
» bubblebar Лосьон после бритья
» Мильні бази Areffa
» Мыло Soap Alli
» Мила Soap Lace

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МИЛОВАРІННЯ ТА КРАФТОВА ПАРФУМЕРІЯ-
Перейти до: