ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Areffa Soap (bubblebar)

Перейти донизу 
+44
R0CKman
Wolfskin
Meo
2046
Yura_
Batman
SurferUa
Михаил Александрович
Bonbon
2hcom
Акулов
STEEL
Lazarik
Alter ego
M.G.
Viktors Voroneckis
РустВр
sobol-21
Qwertyus
wakidzasi
Михей_од
Янеж
vates
Віталіk
Armadilla
andreyv1979
Oleksii
Сэм
fran.ivan.ua
stanislav-q
guardian
supernova
Kitten911
egoist
ARTURIUS
fill
Влад Бежик
ditrih_
Eisener_Gustav
Sauvage
vicbro
Ruslan
cka
Олеся
48 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Наступний
АвторПовідомлення
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 57
Репутація : 1
Дата реєстрації : 26.01.2022

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 31 Травень 2023 - 13:08

Олеся пише:
А з вересня я повертаюсь до роботи з дуже цікавою новинкою в ароматі, та з люксовою версію мила в дерев'яній чаші ;)

Деревянная чаша - конечно такое себе. Когда добью Харрис и ТОБС, вздохну с облегчением. и точно в деревянных чашах ничего не буду брать)

Олеся та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 31 Травень 2023 - 13:24

Чому? В мене був Харіс без дерев'яної чаші, зараз з дерев'яною. Мені подобається.
Хоча стандатна тара Ареффа мені теж сподобалась за рахунок високих бортиків і коли набираєш мило не лізе через край.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 57
Репутація : 1
Дата реєстрації : 26.01.2022

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 31 Травень 2023 - 13:37

Харрис, тобс для того чтобы моментально и комфортно взбить пену, я всегда перед душем заливаю тёплой водой. в промежутке полгода - год, на внутренней поверхности чаши коррозионные процессы доходят до стадии, когда вместе к мыльной воде прибавляется подгнившая древесина. При этом после забора мыла в помазок я всегда промываю чашу холодной водой и оставляю открытой просушиваться.

vicbro та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 31 Травень 2023 - 13:42

ну так, тут вже специфіка використання. Якщо замочувати, то така проблема може бути. 
Я цією дерев'яною чашою тільки почав користуватись, проте сподіваюсь, що її вистачить на багато змінних шайб без замочування. В мене Харіс так швидко взбивається, що я не встигаю насолодитись моментом набору помазку)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyНд 18 Черв 2023 - 12:43

fill, Акулов, Qwertyus, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСб 1 Лип 2023 - 23:35

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 2 Серп 2023 - 15:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Заказал два полноразмерных мыла на медвежьем жире (до этого тестировал только пробники): Summertime и Yuzu Melody. У меня почему-то сложилось впечатление, что оно получше, чем в пробниках. Вряд ли варятся "разные партии", скорее всего база другая + пробники лежали дольше. В пробниках мыло было больше ломкое и средне-твердое. В полноразмере же оно ближе к мягкому - при желании можно пальцем набрать, но придется надавить посильнее.

ТТХ: 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Тут все супер, пена получается такой, как я люблю: похожа на американский стирлинг: низкая, плотная, с отличным скольжением. При добавлении воды пена не уходит в объем (когда пены много и она сухая, быстроопадающая), а скорее в жидкую эмульсию, что мне очень нравится. Далеко не со всеми мылами удавалось получать такую пену, у арефы она получается влажной, глянцевой, однородной, без пузырьков, с хорошей укрывистостью. Например табак, captain fawcett такой пены мне не дает, Fine очень близок к этому, но тоже похуже (у меня старая шайба, на жировой базе вроде как тогда делали). 

И главный плюс для меня - это мыло очень щадяще относится к коже- не увлажняет прям (такого от мыла для своей кожи я не ожидаю), но совершенно не сушит. И оно практически не щиплет, а это для меня удивительно, т.к. абсолютно все щелочные средства для бритья на 2-3 проходе я чувствую на лице (пощипывание присутствует, от какого-то мыла сильнее, от другого слабее, но оно есть). Еще одно свойство приятное - появилось несколько микропорезов в процессе, замазал их мылом и через пару минут они о себе не давали знать. Может так совпало конечно, но порадовал этот момент, причем без особой реакции кожи - так, легкое пощипывание было в этом месте. 

Аромат: Тут уже писали, что с ароматом что-то не так, но в данном случае я был приятно удивлен. База практически не чувствуется, у Summertime аромат очень классный - он свежий и натуральный. Напоминает мне освежающую воду, которую в ресторанах подают - со льдом, мятой, долькой лайма и слайсом огурца. Вот тут такой же букет примерно + чуток сладости. В целом сильнее всего слышатся нотки огурца (и мякоти и кожуры), или зеленой корки от арбуза (для меня этот аромат перекликается с огуречным). Но стоит сказать, что аромат не парфюмерный, а "моно-натуральный" скорее.

У Yuzu Melody та же история, он не парфюмированный. Не чувствуются базовые ноты деревяшек-мха и т.д, как это обычно бывает, для меня он больше гурманский (ассоциации с едой). Сам юдзу не особо ощущаю, больше напоминает микс грейпфрута, апельсина и примесь каких-то других цитрусовых. В целом очень приятный, своеобразный, но без посторонних нот. Сама ароматика по духу напоминает что-то из лимонадов (грейпфрут-апельсин), леденцов, или табака/жидкости для вейпа.

Сравнение с конкурентами и выводы: По соотношению ТТХ/ароматика/цена для меня это один из топов на данный момент. Лучше для меня только бесщелочные средства, которые нейтральны к коже, а плюс к этому увлажняют её. Ругали тут за ароматику, но она вполне хорошая, к примеру тот же стирлинг кокос-лайм имеется, так он максимально простой и химозный, напоминает дешевые гели для душа. Fine italian citrus стоит 900-1000 грн, но у него вообще аромат обычного мыла + чуток цитрусовой отдушки. Ничего плохого, но вообще не "вау", к примеру мыло Nesti Dante (не для бритья) обладает в разы более проработанной парфюмерной композицией и пахнет сложно, необычно, с налетом "лакшери". Прям сразу становится понятно, что это не Dove, Duru и т.д. А вот если файн в слепую понюхать - 99% скажет, что "ну мыло и мыло". 

У Areffa просто другое ароматическое направление, тут уж каждый для себя должен решить - нравится такое или нет. Да, это не TOBS, L'Occitane или другой бренд, где прям очень хорошо поработали над ароматизацией продукта. Но этим мне оно и нравится. Иногда хочется чего-то парфюмерного-сложного, а временами простого, приятного, и натурального. 
Единственное, в чем точно проигрывает некоторым американским артизанам и производителям массовым - банкой. Там конечно чувствуется, что наняли дизайнера, который в одном стиле все оформил. Но это касается не всех артизанов. У стирлигна банка плотная, качественная и дизайн проработанный. А фениксы (не пробовал, но по фоткам понятно) уже делают что-то похожее на Areffa Soap. Для меня лично это отличный, украинский продукт, который я с радостью буду использовать. Надеюсь Алеся продолжит совершенствоваться и радовать нас новыми базами/ароматами/баночками :)

Ruslan, Andrewt, fill, Акулов, Олеся, andreyv1979, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 2 Серп 2023 - 15:57

stanislav-q пише:
 У меня почему-то сложилось впечатление, что оно получше, чем в пробниках. Вряд ли варятся "разные партии", скорее всего база другая + пробники лежали дольше. В пробниках мыло было больше ломкое и средне-твердое. В полноразмере же оно ближе к мягкому - при желании можно пальцем набрать, но придется надавить посильнее.

Класний огляд. В мене теж набагато кращі враження від "повноцінного мила" ніж від пробників. Піна прямо на рівень краща виходить, проте я собі це поясним більш зручним набором, більшою площею мила та головне, що вода з помазка залишається в банці та працює, а не витікає як при наборі з пробників. 
По твердості в моєму випадку я великої різниці не помітив. 
Мені до речі банка дуже вдалою здалась, чудовий розмір, високі бортики, не важка, та не слизька.
Єдине, що вологими руками після душу буває складно доставати другу кришку яка всередині. Але це вже якщо бути дуже прискіпливим :)

Акулов, stanislav-q, Олеся, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 2 Серп 2023 - 16:04

Спасибо :) Возможно, мои пробники "высохли" пока хранились у продавца в магазине, но я все же думаю база там другая, т.к. в них аромат основы явно ощущается (по сравнению с полноценным вариантом), хоть меня это и не напрягает вовсе.
Претензий к банке в плане удобства никаких нет, то я больше про "дизайн-ощущения" говорил. Тут стандартная банка, которая используется много где - мне чаще всего такие попадаются в табаках для кальяна от наших производителей (их сейчас кстати тоже очень много появилось).

Акулов, Олеся, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 467
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 2 Серп 2023 - 16:36

З приводу мікропорізів повністю згоден, і, взагалі, по доглядовим якостям для шкіри мила від Олесі одні з найкращіх

fill, Акулов, stanislav-q, Олеся, egoist, CNPOMAHELL та Владислав Саклаков Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyВт 29 Серп 2023 - 17:27

всім добрий день. Я повернулась з відпустки, вже працюю. Чекаю на ваші замовлення :)

Ruslan, fill, РустВр, stanislav-q, Shave Master, andreyv1979, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyВт 29 Серп 2023 - 18:08

Олеся пише:
всім добрий день. Я повернулась з відпустки, вже працюю. Чекаю на ваші замовлення :)

Наливай! :-)))

Олеся, andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 298
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyНд 3 Вер 2023 - 13:04

Черговий набір від Алесі!!!
Мило - ведмежа база (моя улюблена), лосьйон і парфуми в ароматі amouage interlude.
Дякую!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, fill, Акулов, DismontDeSire, stanislav-q, Олеся, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyНд 3 Вер 2023 - 18:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
І як вам Олесині парфуми?

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 298
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyНд 3 Вер 2023 - 21:37

ARTURIUS пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
І як вам Олесині парфуми?
Після того як Ігор дав на пробу амуаж, поки кращого не знайшов. Мило ведмежа база це по перше корисніше ніж будь яка інша. Лосьйон на літо лишає плівку а на осінньо-зимово-весняний період те що треба. Щодо парфумів- в обід раз пшикнув для проби весь день відчуваю, та тут треба зрозуміти що цей аромат досить стійкий навіть у лосьйоні. А в парфумах так цей аромат то взагалі зе Бест!!!

fill, DismontDeSire, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyПн 4 Вер 2023 - 15:54

Зауважу той момент, що продукція свіжа. Практика показує, що максимальної арома-концентрації косметика набуває через 4-5 тижнів. Це норма для того, щоб усі компоненти "одружилися" між собою.

Акулов, DismontDeSire та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 298
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyПн 4 Вер 2023 - 21:34

Олеся пише:
Зауважу той момент, що продукція свіжа. Практика показує, що максимальної арома-концентрації косметика набуває через 4-5 тижнів. Це норма для того, щоб усі компоненти "одружилися" між собою.
Я вже сьогодні запустив у хід, і цілий день насолоджуюся ароматом. 
Що цікаво то те що цей аромат навіть після прийняття душу ще відчувається на лиці, це при тому що голився 12 годин тому.
Ще додам щодо мила, десь з 3-4 години відчував цікавий присмак на губах, з нотками солодкуватості. Смачненька ведмежатинка.

DismontDeSire, stanislav-q, Олеся, andreyv1979, Nils та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 6 Вер 2023 - 20:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Акулов, DismontDeSire, РустВр, stanislav-q, vsx, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 6 Вер 2023 - 20:09

Просто хочу, щоб ви це бачили. Список країн, куди полетіла косметика Areffa Soap. Відлік від 01 січня 2022 р. За цей рік + 10 країн. Не бачу приводу для скромності  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, fill, Акулов, DismontDeSire, РустВр, stanislav-q, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСр 6 Вер 2023 - 21:52

Круто) Мне лично хочется, чтобы вы развивались и продукт совершенствовался. Я точно постоянный клиент, но учитывая специфику продукта и мою частоту бритья - мне двух банок на пару лет хватает  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]. Так что действительно приятно, если покупатели будут не только из Украины, а и из кучи других стран, что поспособствует развитию. 

Сейчас, к сожалению, в Украине небольшое комьюнити интересующихся ВКБ. А тех, кому подошел ваш продукт/цена соответственно еще меньше. Не говоря уже о том, какой отпечаток на эту индустрию наложила война. Так что внутри Украины в данный момент масштабироваться затруднительно (как мне кажется).

Ruslan, fill, Wolfskin, Акулов, DismontDeSire, РустВр, Олеся і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyПн 25 Вер 2023 - 17:50

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyПн 25 Вер 2023 - 17:57

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]



Кому цікаво, вже можна замовляти мило в стіку 50 г.
Мило викручується за принципом твердих дезодорантів.

fill, Акулов, stanislav-q, Віталіk, ARTURIUS, ditrih_ та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Михаил Александрович
Частий гість
Частий гість
Михаил Александрович


Повідомлень : 92
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.01.2022
Вік : 45
Звідки : север Молдовы

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСб 30 Вер 2023 - 6:43

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


congrats

Ruslan, fill, stinger, Олеся та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyСб 30 Вер 2023 - 9:05

Олеся пише:
Просто хочу, щоб ви це бачили. Список країн, куди полетіла косметика Areffa Soap. Відлік від 01 січня 2022 р. За цей рік + 10 країн. Не бачу приводу для скромності  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Олеся, ти молодець! Ми тобою пишаємось.)
Так тримати!!!

Ruslan, stanislav-q, Олеся та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 123
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 10 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 19:32

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, fill, DismontDeSire, stanislav-q, andreyv1979 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
 
Areffa Soap (bubblebar)
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Наступний
 Схожі теми
-
» The Blackest Night от Areffa Soap
» bubblebar Лосьон после бритья
» Мильні бази Areffa
» Мыло Soap Alli
» Мила Soap Lace

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МИЛОВАРІННЯ ТА КРАФТОВА ПАРФУМЕРІЯ-
Перейти до: