ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Голова Timor Solingen Open Comb

Перейти донизу 
+5
Panda
Жора
Vladislav
Тарас Швець
Саша Кавун
9 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 18:32

Я теж люблю гострі леза, але не травматичні. Часто проходжу декілька раз по одному і тому ж місці для гладкості. Але голюсь не часто. На кожен третій або четвертий день.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 0:29

На третє гоління спутніком, шкіра напевно втомилась. Отримав багато мікропорізів при третьому проході. Продовжу голитись на більш гострих лезах.


Останній раз редагувалося: Тарас Швець (Вт 15 Січ 2019 - 0:46), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 0:36

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Завдяки хорошій людині вдалось придбати станок Timor в оригіналі за добру ціну. Зайву голову відразу продав. Ручка 80см важка і зручна. На диво не вислизає з рук. На останньому фото порівняння з ручкою 89мм, яку використовував на голові тімора до цього.
Повернутися до початку Перейти донизу
Жора
Бувалий
Бувалий
Жора


Повідомлень : 151
Репутація : 31
Дата реєстрації : 05.12.2018
Вік : 43
Звідки : Святопетрівське

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 0:39

А бошки одинаковые?
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 0:43

Ні. Там йшла ось така закрита. Дуже схожа на 89. Тімор випускає станки на цій ручці з двома варіантами голів - з закритою і відкритою. 1351 VE йде на закритій, а 1351 йде на відкритій.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 0:57

Яка краса! Ручка нерж?
Повернутися до початку Перейти донизу
Жора
Бувалий
Бувалий
Жора


Повідомлень : 151
Репутація : 31
Дата реєстрації : 05.12.2018
Вік : 43
Звідки : Святопетрівське

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 0:59

Симпотяга!
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 1:01

Так, ручка нержавійка. Дуже якісно зроблена.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 1:07

Вітаю з оновленням! Які плани щодо попередньої ручки?)
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 1:10

Дякую. Я її подарував другу свому хорошому. Він дуже хотів спробувати Тімор відкритий. Заморився голитись на 89. І я йому її подарував. Тепер собі докупить за 600 голову на КТГ і буде мати щастя.


Останній раз редагувалося: Тарас Швець (Вт 15 Січ 2019 - 15:23), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 1:16

Круто. Цікаво, як закрита голова працює в порівнянні з відкритою. А також з 89. Я думаю, вона виявиться ефективнішою за 89, ближче до Timor OC.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 1:20

Продавець казав саме так як Ви, що вона(закрита) еффективніша за 89. Там виліт леза чуть менший по його словам за 89, але голить чомусь чистіше(можливо зазор між лезом і ґардою чуть більший), залишає менше пеньків. Але я особисто не пробував :).
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyВт 15 Січ 2019 - 1:25

Плюс, цікаво буде спробувати в ньому рідні леза Тімор. Ще такі не пробував.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyСр 16 Січ 2019 - 21:39

Доброго дня всім. При першому голінні здалось, що ручка не слизька(протирав рушником). Вчора вже таким не займався, ручка виявилась слизькою. Не зовсім практичний варіант на мій погляд. Треба бути уважним, щоб не впустити. Як вже зрозумів, мені більше довподоби ручки з насічками(якщо ручка важка). З лекшими ручками типу Fatip piccolo, Grande хват хороший і без насічок. Найкраща ручка поки на мій погляд RazoRock Radio Knob(там навіть в мильних руках, наче напильник у руці), але по різьбі не зовсім підходить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Жора
Бувалий
Бувалий
Жора


Повідомлень : 151
Репутація : 31
Дата реєстрації : 05.12.2018
Вік : 43
Звідки : Святопетрівське

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПт 25 Січ 2019 - 15:04

Сегодня с лезвиями физер было очень хорошее бритьё. Как и в 41-ой голове , лезвия понравились больше всего.
Повернутися до початку Перейти донизу
Panda
Бувалий
Бувалий
Panda


Повідомлень : 121
Репутація : 35
Дата реєстрації : 24.12.2018
Вік : 48
Звідки : Харьков

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПт 25 Січ 2019 - 21:26

Полтора года уже бреюсь клинковой бритвой, но сейчас не об этом.

Последней Т-образной бритвой, которой пользовался была как раз Тимор с открытым типом головы.
Вот такая. Ручка из нержавейки.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Активно пользовался два-три месяца. Бритва просто фантастическая. Голова спроектирована так, что действительно получается мягкое и комфортное бритье. Да и на упаковке написано "Нежное бритье". Важно подобрать подходящее лезвие. Лично мне израильская Персонна не подошла, в комплекте шло одноименное лезвие Тимор - это просто кошмар для кожи лица. Прекрасно подошли лезвия Полсильвер - бритье чистое, но немного агрессивное. Ну а самый комфорт получил от связки с лезвиями Трит дура шарп.

В итоге все Т-шки распродал, оставил только этот Тимор. Продать его - это себя не уважать. В настоящее время использую для бритья шеи, подмых. Для бритья тех же подмых стала использовать и жена. Все женские "модные" бритвы типа Венусов выброшены в урну. Не имея никаких навыков бритья Т-шками с самого первого раза ни одного пореза, ни малейшего намека на раздражение.

В ванной бритва Тимор занимает почетное место. :97:
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyНд 3 Лют 2019 - 0:19

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], Ви на 100% праві. Бритва не перестає радувати. Сьогодні з Астрою зеленою отримав справді таки фантастичне гоління, хоч астра не була в мене у фаворитах. Три проходи + добривки, досягнув ББС. А шкіра себе почуває дуже приємно і зовсім не травмовано, незважаючи на здавалось би велику кількість проходів. Можливо такий хороший результат забезпечила не одна бритва, а також крем і афтешейв.
P.S. Також обмінявся назад з другом ручками до бритв :D. Йому віддав титанову, він мені мою "колишню" нержавійку(Титанова була мені занадто легка, а він навпаки звик до легких ручок типу EJ, Muhle). По розмірам однакові, а по вазі різниця дуже відчутна. Нержавійка приблизно вдвічі важча. Всі задоволені.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Vladislav
Частий гість
Частий гість
Vladislav


Повідомлень : 78
Репутація : 21
Дата реєстрації : 08.11.2017
Звідки : Таврійськ

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лют 2019 - 11:41

Я також купив станок як у Panda на G&C і замінив ручку на razorock. Тепер маю повноцінний станок. Мені завжди подобались станки opencomb,але для мене голови без gap не комфортні,а варіант з Timor вбив двух зайців-комфорт та opencomb.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лют 2019 - 12:05

100 % правда. Станки без гап набагато зліші, хоч еффективність часто та сама, або й гірша.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лют 2019 - 12:06

Vladislav пише:
Я також купив станок як у Panda на G&C і замінив ручку на razorock. Тепер маю повноцінний станок. Мені завжди подобались станки opencomb,але для мене голови без gap не комфортні,а варіант з Timor вбив двух зайців-комфорт та opencomb.
А оригінальну ручку вже продали?) Як вона Вам?

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Vladislav
Частий гість
Частий гість
Vladislav


Повідомлень : 78
Репутація : 21
Дата реєстрації : 08.11.2017
Звідки : Таврійськ

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПн 11 Лют 2019 - 7:55

Оригінальна ручка для мене мала. Діаметр 1см.,довжина 7,9см. Використовую як дорожній варіант.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПн 11 Лют 2019 - 11:04

Vladislav пише:
Оригінальна ручка для мене мала. Діаметр 1см.,довжина 7,9см. Використовую як дорожній варіант.
У Fatip Piccolo довжина 71mm і діаметр мізерний, але мені ця ручка дуже подобається. Тільки ось по різьбі вона не підходить на інші голови. Я користуюсь і більшими ручками, але маленька на мою думку додає маневреності. Хоча для голови тімора ваги може не вистачати.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПн 11 Лют 2019 - 11:15

Vladislav пише:
Оригінальна ручка для мене мала. Діаметр 1см.,довжина 7,9см. Використовую як дорожній варіант.
Как в твоём экземпляре вылет лезвия - равномерный? С обоих сторон?
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПн 11 Лют 2019 - 11:21

На рахунок виліта скажу те, що бачив. В руках "вертів" 4 голови тімора. І у всіх по верхній плиті лезо з одної сторони трішки більше виступає чим з іншої. По нижній плиті все рівно. Дві голови придбали друзі. І одну закриту тіморовську перевіряв, там різниця тільки в відсутності гребінки, а конструкція така ж сама і лезо також з однієї сторони трішки більше виступає.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 2 EmptyПн 11 Лют 2019 - 11:27

Ещё позанудствую. Вылет относительно надписей под плитой закономерно или рандомно? Может, так задумал производитель?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Голова Timor Solingen Open Comb
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Tatara Razor CLOSED COMB/OPEN COMB
» Rocnel SE-P (open comb)
» Razorock open comb
» Франкенштейн Timeless 0,68 open comb.
» Merkur OC 15c (25c, 41c)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: