Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Голова Timor Solingen Open Comb

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4
АвторСообщение
Тарас Швець
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-08-23

Голова Timor Solingen Open Comb - Страница 4 Empty
СообщениеТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Страница 4 EmptyВт 12 Фев 2019 - 15:07

Якщо по правді - то так. Рівень якості має бути кращий відповідно до ціни виробу. Але маємо те, що маємо. Якщо хтось випустить таку голову, тоді я неодмінно її замовлю. Я б з радістю взяв 89тку мюллє або EJ.. але не дотягує вона в роботі до Тімора. Edwin Jagger був у мене, то я не мав до чого придертися по якості хромування та геометрії голови. До речі оригінальна ручка, що постачалась до Тімора - бездоганна, там взагалі обробка ідеальна, разороковські ручки і поруч не стояли. І по зовнішнім якостям і по різьбі - ідеал(Але я бачив тільки один екземпляр). А от з головою гірше..
Вернуться к началу Перейти вниз
andreyjar777
Новичок
Новичок
andreyjar777

Дата регистрации : 2019-01-12

Голова Timor Solingen Open Comb - Страница 4 Empty
СообщениеТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Страница 4 EmptyЧт 15 Окт 2020 - 20:48

Мне Тимор опенкомб вообще не зашол, царапучий и полноценно побриться можно только одной стороной вторая пропускает щетину из-за разницы вылета лезвия плюс для более менее сносного бритья нужна тяжёлая ручка а она в сочетании с колючими зубьями нижней плиты вообще не фонтан. Правда вид у нее действительно богатый и строгий в моем вкусе, а всё остальное так себе, так что не все золото что блестит)))
Вернуться к началу Перейти вниз

Голова Timor Solingen Open Comb
Страница 4 из 4На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БЕЗОПАСНЫЕ БРИТВЫ :: Бритвы с двусторонним лезвием DE Razor-
Перейти: