ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Голова Timor Solingen Open Comb

Перейти донизу 
+5
Panda
Жора
Vladislav
Тарас Швець
Саша Кавун
9 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 4 EmptyВт 12 Лют 2019 - 15:07

Якщо по правді - то так. Рівень якості має бути кращий відповідно до ціни виробу. Але маємо те, що маємо. Якщо хтось випустить таку голову, тоді я неодмінно її замовлю. Я б з радістю взяв 89тку мюллє або EJ.. але не дотягує вона в роботі до Тімора. Edwin Jagger був у мене, то я не мав до чого придертися по якості хромування та геометрії голови. До речі оригінальна ручка, що постачалась до Тімора - бездоганна, там взагалі обробка ідеальна, разороковські ручки і поруч не стояли. І по зовнішнім якостям і по різьбі - ідеал(Але я бачив тільки один екземпляр). А от з головою гірше..

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyjar777
Новачок
Новачок
andreyjar777


Повідомлень : 31
Репутація : 22
Дата реєстрації : 12.01.2019
Вік : 48
Звідки : Ивано-Франковск

Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голова Timor Solingen Open Comb   Голова Timor Solingen Open Comb - Сторінка 4 EmptyЧт 15 Жовт 2020 - 20:48

Мне Тимор опенкомб вообще не зашол, царапучий и полноценно побриться можно только одной стороной вторая пропускает щетину из-за разницы вылета лезвия плюс для более менее сносного бритья нужна тяжёлая ручка а она в сочетании с колючими зубьями нижней плиты вообще не фонтан. Правда вид у нее действительно богатый и строгий в моем вкусе, а всё остальное так себе, так что не все золото что блестит)))
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Голова Timor Solingen Open Comb
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
» Tatara Razor CLOSED COMB/OPEN COMB
» Timeless BRONZE OPEN COMB Safety Razor: 0.78 mm blade gap
» Razorock open comb
» Франкенштейн Timeless 0,68 open comb.
» Merkur OC 15c (25c, 41c)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: