ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Edwin Jagger DE89

Перейти донизу 
+31
Изотовец
Windigo
Mel
Бобёр
arsonist
trimmer
Sm1tty
stinger
Андроний
alexzu37
fill
Aklex
akozubay
Troto
Viktor
Vladimir
BigRedCat
vk04
zabor
Евгений
Олександр Тернавский
Саша Кавун
Roman313
noc
R0CKman
Vladislav
Chorniy72
Стас
TeeJay
Ruslan
Alter ego
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49
Звідки : Луганск - Северодонецк

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyПт 23 Серп 2019 - 19:41

если нужен такой как был, тогда вопроса совсем нет. берешь и покупаешь такой же самый.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 11:37

хочеться новых ощющений. Сегодня заказал Razorock German slant 37 в КТГ. Ожидаем...
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 12:37

akozubay пише:
хочеться новых ощющений. Сегодня заказал Razorock German slant 37 в КТГ. Ожидаем...
Сразу предупрежу, это обманчивый станок, поначалу он кажется мягким, но если хоть чуть забыться, он легко может разнести хохотальник.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 12:39

Ага, підступна падлюка :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 13:00

Ребята еще раз спасибо всем за помощь в выборе станка. 
Выбор сделан - 
[size=30]Razorock German 37 DE Slant Razor[/size]
Ожидаю поступление станка и потом отпишусь с впечатлениями. 
Еще прошу совета у тех кто использовал указанный косорез. Для эффективного бритья и в целях избежания кровопотерь техника бритья отличается как-то?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 13:18

akozubay пише:
... техника бритья отличается как-то?
Не-а :evil:
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 19:24

Был у меня Германт Слант, агрессии не заметил, наоборот показался мягким приятным станком, никаких танцев бубнами не требует.
Проблема этих станков в резьбе на верхней плите, голова болтается в ручке очень сильно, часто идёт не по резьбе и прикусывает, обратите внимание на этот факт, видел даже новый станок со слизанной наполовину резьбой, но вроде бы как в последнее время ситуация улучшилась.
Повернутися до початку Перейти донизу
stinger
Бувалий
Бувалий
stinger


Повідомлень : 124
Репутація : 95
Дата реєстрації : 15.10.2018
Звідки : Дніпро

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСб 24 Серп 2019 - 19:36

Да, мягкий приятный станок. Но... Где то с 5-6 бритья как подобрал лезвия. :) После первых трех раз вообще не понял с какого его хвалят. Уже думал избавляться. Это пока единственный станок которым могу хорошо выбриться в два прохода (не всегда правда).
Проблем с резьбой не заметил. Не поравилось что лезвие как то неплотно сидит, но маленькая силиконовая шайбочка спасает положение.
Зы Админы, перенесите плиз обсуждение ГС37 в нужную ветку.
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyНд 1 Вер 2019 - 14:09

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
Купил, зарядил лезвие "BIC' т.к. другого небыло. 
Ничего не люфтит! Все накрепко завинчивается. К качеству сборки вопросов не было. Время покажет. Выглядит стильно, брутально, весомый. Приятно держать в руке.
Выступ лезвия по сравнению с 89 головой отличается заметно и станок однозначно бреет лучше и агрессивнее. На 3-й раз пользования были порезы, я думаю здесь нужно подобрать подходящие лезвия и приучится к нему. Покупкой доволен и могу рекоммендовать более опытным пользователям. Для новичков не годиться - слишком агрессивный и непродуктивный!
Повернутися до початку Перейти донизу
arsonist
Бувалий
Бувалий
arsonist


Повідомлень : 208
Репутація : 44
Дата реєстрації : 21.11.2018

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyНд 1 Вер 2019 - 16:06

Это наверное был знак свыше- меняй станок.И поздравляю с удачным выбором.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyНд 1 Вер 2019 - 16:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], поздравляю с приобретением. Осторожнее с резьбой на голове, голова сделана из замака, а ручка из нержавейки, при невнимательности можно легко слизать резьбу.
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyНд 1 Вер 2019 - 16:46

arsonist пише:
Это наверное был знак свыше- меняй станок.И поздравляю с удачным выбором.
100 % 
Все что происходит в этой жизни, не просто так... :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyНд 1 Вер 2019 - 16:48

Sm1tty пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], поздравляю с приобретением. Осторожнее с резьбой на голове, голова сделана из замака, а ручка из нержавейки, при невнимательности можно легко слизать резьбу.
Благодарю! Буду предельно аккуратен :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Бобёр
Новачок
Новачок
Бобёр


Повідомлень : 18
Репутація : 1
Дата реєстрації : 19.07.2019
Звідки : Кременчуг

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСр 4 Вер 2019 - 7:51

А вот про резьбу на голове все  также, Разорок ничего не поменяла?
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСр 4 Вер 2019 - 9:26

Бобёр пише:
А вот про резьбу на голове все  также, Разорок ничего не поменяла?
Не знаю как у других с резьбой на станках Razorock, лишь могу сказать за себя что никаких проблем у меня при эксплуатации станка Razorock уже за 2-3 недели пользования замечено не было.
Вероятно на каком-то этапе была выпущена партия станков с браком, которая исчерпала себя...
Повернутися до початку Перейти донизу
Mel
Бувалий
Бувалий
Mel


Повідомлень : 299
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.08.2019
Звідки : Дніпро

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyНд 10 Жовт 2021 - 11:36

Был обладателем этого станка - модели Edwin Jagger DE89KN14BL.
Выглядит очень красиво.
Оказался очень неудобным - вследствие неудачной эргономики и недостаточной длины ручки.
Единственный удобный охват был такой, при котором указательный палец попадал на край верхней плиты, но в этом положении подушечка пальца касалась лезвия, в результате чего на ней были регулярные порезы.
Выступ в нижней части ручки скорее мешает, чем ещё больше уменьшает функциональную длину ручки.
Не считаю, что у меня длинные пальцы, но всё же - для того, у кого длина ладони меньше длины пальцев - модель очень неудачная.
Продал, и рад, что избавился от такого неудобства.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 746
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyПн 14 Лист 2022 - 18:19

Як щодо варіанту цієї моделі голови Pearl Shaving Blaze Double Edge?
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 746
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyНд 4 Груд 2022 - 15:21

Знайшов в архіві таку статью. Автопереклад гугл.

По словам Нила Джаггера, головки DE89 и Muhle R89 были разработаны совместно, поэтому в этом отношении они «являются одной и той же головкой», но Джаггер производит свои головки на собственном оборудовании на своем собственном заводе. Ниже приведена часть интервью от апреля 2012 года, в котором его конкретно спрашивают об этом.

Оби: Ходит слух, что немецкий Muhle заставляет Эдвина Джаггера брить голову бритвой. Это правильно или это просто заблуждение?

Нил: На самом деле мы часто это слышим. это не правильновообще. Это был Андреас Мюллер — новичок в компании Muhle в то время — и я, которые объединились для поиска потенциальных контрактных производителей, прежде чем мы начали разрабатывать головку, состоящую из двух частей, которая удовлетворяла бы потребности обеих компаний. Это было очень интересное время, когда мы обменивались многочисленными эскизами и чертежами САПР с изменением за изменением. В конечном итоге моя решимость продолжать улучшать нижнюю часть базовой пластины DE — чистый и незагроможденный — позволили нам согласовать новый дизайн, который действительно сильно отличался от всего, что мы уже видели на рынке. Как только мы утвердили чертежи, мы взяли на себя расходы на прототипирование и разделили затраты на сложные инструменты, которые в то время были значительными.

Оби:Это раз и навсегда стирает существующее мнение о том, что Muhle разрабатывает и производит бритвенные головки Эдвина Джаггера.

Нил: Принимая активное участие в разработке, испытаниях и окончательном прототипировании, я, как и Андреас, рассматриваю голову DE как часть дизайна Эдвина Джаггера. Мы не полагаемся на поставки Muhle для удовлетворения наших растущих продаж. Наши компоненты поступают непосредственно из наших инструментов, и мы определяем доступность, наши собственные производственные циклы и контроль качества Эдвина Джаггера.

Оби: А бритые головы Merkur в ранние дни Эдвина Джаггера?

Нил: Компания Merkur никогда не участвовала ни в какой части процесса проектирования бритвенной головки Edwin Jagger DE или требований. Первоначально мы просто покупали то, что предлагал Merkur, своего рода готовую продукцию.соглашение. Сейчас Эдвин Джаггер разработал собственные системы головок DE, состоящих из двух частей, и владеет собственными инструментами, производя исключительно промышленные компоненты в соответствии с нашими строгими спецификациями. Эдвин Джаггер больше не использует какую-либо другую голову DE.
Последнее редактирование:25 мая 2013 г.

trimmer, Александр 7676 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1215
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyВт 28 Лют 2023 - 21:52

Где-то полгода назад я отдал свой EJ86 отцу, Поигрался он им месяца 3 и снова вернулся к своим одноразовым тяпкам, ну как говорится "хозяин - барин", если ему проще и удобнее так, то дело его.
Начитался я значит форума, все эти обсуждения Кинга, а так же журнал fill'а, захотелось мне что-то снова погонять 89ую. Последний раз я EJ брился наверное года 3 назад, когда купил свой Lupo и после этого станок просто лежал в шкафу. Забросил я его тогда по причине, что Lupo и маневрнее оказался, и им нужно было делать меньше телодвижений чтобы выбриться.
Все таки я не согласен с мнением что 89 это "идеальная бритва для новичка" и остаюсь при своем мнении, что это бритва для опытного пользователя. И дело вовсе не в какой-то "скрытой агрессии", на данный момент я ее вообще не нахожу у этого станка, ни обычной, ни скрытой. Это станок со своей нишей и философией к бритью. Станок ежедневник, бреющий в DFS (DFS+, BBS-, тут кому как удобнее и привычнее), станок требующий навыка подобрать нужный угол, знания карты роста своей щетины. И если эти его черты принять и понять, то он раскрывается совсем с другой стороны для пользователя. В противном же случае будут и агрессии, и "он не выбривает" и т.д. Для новичка в среднем по больнице все это недоступно, в итоге его и забрасывают на долгое время или вообще продают. Но вот с утверждением, что этот станок может закрыть практически все потребности для среднестатистического человека в бритье, я согласен абсолютно полностью. Только к этому все-таки нужно прийти.
Станок уже ставший легендой в кругах ВКБ. И вернувшись у меня в ротацию спустя 3 года, на 6ой год увлечения бритьем я к нему проникся еще большим уважением.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, fill, Wolfskin, Santa, andrew_ADK, Александр 7676, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
serhii
Новачок
Новачок
serhii


Повідомлень : 28
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.01.2021
Вік : 33
Звідки : Львів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyПн 11 Бер 2024 - 12:55

EJ89 відслужив мені всього два бриття після покупки. Через те, що він був малоефективний проти моєї щетини, плюс начисто я ним не вибривався, та ще й як не дивно залишав коцки на шкірі(це при тому що я на той час вже три роки брився Feather Popular і трохи розумів як бритись), я вирішив купити голову R41 і так як ручка у EJ чудова, то продовжив користуватись нею в парі з новою головою, а 89 голова пішла на відпочинок. Пізніше я звичайно пробував в EJ 89 різні леза і гострі і середньо гострі, але бажаного ефекту я ніколи не отримував. 
І ось через три роки після покупки EJ 89, я вперше купив леза BIC Chrome Platinum, і після чудового випробування їх у R41 голові. Вирішив таки дістати 89 голову і спробувати їх ще там. Наразі саме з 89-ю для мене це сама чудова звʼязка, бриє дуже мʼяко і приємно 3-х або 4-х денну щетину в два проходи, але з добривами в частині бороди.
Як висновок саме щодо цієї бритви у відношенні до моєї жорсткої щетини та чутливої шкіри. Можу сказати, що бритва годиться для щоденного гоління, вона не дуже ефективна, в два проходи можна вибритись звичайно, але не обійтись без добривань. Для новачків точно підійде, головне підібрати до неї ключик по лезу.

Wolfskin, Yura_, all75 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 84
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСьогодні в 12:21

Сьогодні став власником цього станка. Відразу ж поголив свою дводенну щетину, як тільки забрав станка з пошти. Голився я з лезом від Gillette King C. Перше на що хотів би звернути увагу - це те, що нічого спільного між EJ DE89 і бритвою King C нема. Багато хто пише, що ці станки однакові і тд, але це взагалі не так))) Джагер - просто ідеально поголив, да ще й з таким комфортом, що емоцій просто не вистачає. Це просто золота середина між ефективністю і комфортом! Кінг точно так не голить. Вкотре переконуюсь у тому, що не можна такі речі (відкуги) довіряти людям, котрі не відчувають цієї різниці і прирівнюють усе під загальний знаменник) Тут все настільки тонко, що на кінечний результат може впливати кожен нюанс. Наприклад, я відразу відчув товщину руки у Джаггера! В порівнянні з Кінгом тут вона товстіша і легша, тримати її - одне задоволення. Якщо коротко, то цей станок ідеально збалансований по усим параметрам, бо це дійсно БРЕНД, а не якась там китайщина))))

Ruslan, Andrewt, trimmer, fill, Wolfskin, egoist, Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 84
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСьогодні в 12:37

До речі, на ОЛХ зараз продається цей станок за 1000грн і якби в мене стояло питання якого станка взяти - купив би його, навіть не задумуючись)

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСьогодні в 12:54

blind_d пише:
Якщо коротко, то цей станок ідеально збалансований по усим параметрам, бо це дійсно БРЕНД, а не якась там китайщина))))
А "якась там китайщина" це хто? Всі китайські виробники (в тому числі Які)? Чи Які теж бренд, а китайщина то тільки різний ноунейм?


Останній раз редагувалося: all75 (Пн 29 Квіт 2024 - 14:27), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 84
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСьогодні в 13:01

all75 пише:
А "якась там китайщина" це хто? Всі китайські виробники (в тому числі Які)? Чи Які теж бренд, а китайщина то тільки різний ноумейм?
Той самий Кінг С - не китайщина? Баілі різні...думаю, якби замовив ту китайську копію р89, то також відчув би різницю між EJ 89. Копія - це копія і завжди буде відрізнятись від оригінала, ні? Дискувати на ці теми не бачу сенсу, бо у кожного своє бачення на ці речі) Джаггер з такою легкістю поголив да ще так чисто, що я дійсно під враженням від нього...
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 4 EmptyСьогодні в 14:20

blind_d пише:
Той самий Кінг С - не китайщина? Баілі різні...думаю, якби замовив ту китайську копію р89, то також відчув би різницю між EJ 89. Копія - це копія і завжди буде відрізнятись від оригінала, ні? Дискувати на ці теми не бачу сенсу, бо у кожного своє бачення на ці речі) Джаггер з такою легкістю поголив да ще так чисто, що я дійсно під враженням від нього...
Кінг С??? Звсно ні, це ж Джилет... А Джилет це дуже відомий БРЕНД, більш відомий і популярніший за Єдвіна Джагера )))

Wolfskin, Yura_, Polosatiy та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Edwin Jagger DE89
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» Edwin Jagger 3ONE6
» Лінійка кремів Edwin Jagger
» Лосьйон перед голінням Edwin Jagger
» Допомога у виборі станка
» Крем после бритья Edwin Jagger (пробник).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: