Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Edwin Jagger 3ONE6

Перейти вниз 
АвторСообщение
razorsedge
Постоялец
Постоялец
razorsedge

Дата регистрации : 2018-03-12

Edwin Jagger 3ONE6 Empty
СообщениеТема: Edwin Jagger 3ONE6   Edwin Jagger 3ONE6 EmptyПн 1 Июн 2020 - 15:48

Не бачив ще оглядів на нашому форумі хоча як мінімум кілька людей мали нагоду спробувати цей станок, тому поділюсь своїми враженнями Smile EJ - справжні "народні" станки середньої категорії - випробуваний часом дизайн 89 голови, хороша якість виконання та повна доступність у всіляких варіантах ручок в кожному поважаючому себе тематичному магазині. Станок від Edwin Jagger у нержавійці довго чекав свого виходу та встиг звільнити ніші для багатьох інших виробників. Отже,

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

Оформлення/пакування - одне з кращих що бачив. Якісна книжка-конверт з тонкого картону, висувається вбік та презентує станочок під пластиковою перегородкою-листком, всі детали глибоко в поролоні середньої твердості. Гарно, безпечно та компактно. Багато артизанів і станків подорожче мали простішу презентацію, або взагалі відправляли станки замотані в шмат паперу Smile

Якість виконання та матеріалів. Голова - лиття із нержавійки 316L як підказує назва 3ONE6. Не зважаючи на це деталі підігнані ідеально, як мінімум краще ніж в мому улюбленому Rockwell 6S. Верхня кришка виблискує сріблястим кольором трохи світлішим за нижню, і здалека виглядає ніби пластиковою, хоча є металевою.

Нижня плита виглядає більш "металево" та є досить компактною по висоті - це як на мене краще за 89 голову. На ній добре видно сліди лиття, а також невеликі повздовжні насічки на гарді та логотип виробника. Піновідвід - не забивається але падає на пальці, для прикладу Rocca мала кращий дизайн в цьому сенсі і відводила піну вбік.

Дві плити зібрані мають мінімальніший люфт, менший за той самий Rockwell, і на встановку леза це не впливає. Приємно здивований такою підгонкю в литті де начебто очікувалась більша похибка.

При встановці лезо "падає" на верхню плиту та намертво фіксується стовбчиками та полосками - ця комбінована система взагалі не дає ніякого ходу леза, і в зібраному із лезом вигляді  попередній люфт взагалі пропадає - дуже хороша якість на мою думку, найкраще від обох. Краї леза видно поза боками кришки.

Ручка доступна у кількох кольорах, мені дісталась срібляста. Ще є варіант з "накаткою" який трошки важчкий за цю, яка є алюмінієвою та пустотілою, і складається з трьох частин. Бачив відгуки користувачів що верх ручки відклеюється, але особисто з таким не стикався, та й не бачу сенсу прикладати зусилля які могли б до цього призвести. Відносьтесь до речей лагідно та з любов'ю і вони прослужать вам довго та надійно Smile  Ручка трьохскладова, тобто середина із алюмінію та пустотіла. Доволі розповсюджене рішення як в Karve, Rocca та інших. Зроблена в стилі грецької колони, на краях є гарні написи виробника Edwin Jagger. Накручується також легко і без супротиву.
Нажаль ручка досить слизька в мильних руках, тому з нею треба бути уважним. Звісно можна замінити її на інакшу, але я вважаю що станок треба оглядати в стані "as is" тобто як є, і поточна ручка для мене є далеко не найкращою.

Загалом станок неважкий і така вага мені до вподоби, але баланс за рахунок легкої ручки є більшим в бік голови - це мені не дуже подобається, але питання смаку та знову ж таки вирішується інакшою ручкою.

В профіль голова вийшла доволі компактною, але через довгу гарду було трішки важко дістатись під носом.

Виліт леза "середній", краї добре видно з торців:

Гоління. Як на мене дуже схоже на 4 плиту по Rockwell за комфортом та ефективністю - м'яко, на вигляд чисто, трошки добривок але місцями прощупуються пеньки. Гарда легко дає взяти потрібний кут. Під час гоління добре чути високе "фших". Лезо має невеликий як то кажуть blade chattering але ніяких натяків на дискомфорт чи непердбачуваність - дуже комфортно - та й це далеко не єдиний показник в станків. Мої поточні станки - Rockwell 6S (6 плита) та iKon Tech - мають такий самий дизайн де лезо не закріплене намертво. Ніякої надлишкової агресії чи відчуття леза на шкірі не відчув - комфортний та передбачуваний станок, але мені більше підходить 6 плита. Хто любить категоризувати станки в той бездонний діапазон "агрессивнее 89 но мягче 41", скажу що все ж таки ближче до 89 але ефективніший за неї.

Також додам що на мій погляд Edwin Jagger вдосконалили дизайн та усунули мінуси 89 голови, і на виході получився хороший та стильний станок який зберіг ту "classy" англійську вишуканість. Також Edwin Jagger вдалось побороти моє випереджене ставлення до станків із лиття в плані якості виконання, але вважаю що в тій ціновій категорії вже є більший ассортимент станків на всі смаки. Зверніть увагу - буде файним подарунком та варіантом на кожен день.

Доречі, екземпляр з огляду є [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку].

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Последний раз редактировалось: razorsedge (Пн 1 Июн 2020 - 16:26), всего редактировалось 2 раз(а)

Александр Lutsk поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
user999
Завсегдатай
Завсегдатай
user999

Дата регистрации : 2018-12-15

Edwin Jagger 3ONE6 Empty
СообщениеТема: Re: Edwin Jagger 3ONE6   Edwin Jagger 3ONE6 EmptyПн 1 Июн 2020 - 16:12

Отличный обзор!
Ручка у станка, как по мне, так одна из самых красивых, что видел.
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

Edwin Jagger 3ONE6 Empty
СообщениеТема: Re: Edwin Jagger 3ONE6   Edwin Jagger 3ONE6 EmptyПн 1 Июн 2020 - 17:20

Красивая и добротная бритва. Приятно смотреть и как я понял, приятно пользоваться. Ручка, правда, на любителя.
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

Дата регистрации : 2018-04-30

Edwin Jagger 3ONE6 Empty
СообщениеТема: Re: Edwin Jagger 3ONE6   Edwin Jagger 3ONE6 EmptyПн 1 Июн 2020 - 21:19

За гарний огляд+  Мені подобається дизайн ручки, незвично, свіжо, а не чергова насічка в стилі " кистьовий еспандер Captains of Crash"
Спонсируемый контент

Edwin Jagger 3ONE6 Empty
СообщениеТема: Re: Edwin Jagger 3ONE6   Edwin Jagger 3ONE6 Empty

Edwin Jagger 3ONE6
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БЕЗОПАСНЫЕ БРИТВЫ :: Бритвы с двусторонним лезвием DE Razor-
Перейти: