ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Edwin Jagger DE89

Перейти донизу 
+38
Meo
Wolfskin
ARTURIUS
Polosatiy
all75
blind_d
serhii
Изотовец
Windigo
Mel
Бобёр
arsonist
trimmer
Sm1tty
stinger
Андроний
alexzu37
fill
Aklex
akozubay
Troto
Viktor
Vladimir
BigRedCat
vk04
zabor
Евгений
Олександр Тернавский
Саша Кавун
Roman313
noc
R0CKman
Vladislav
Chorniy72
Стас
TeeJay
Ruslan
Alter ego
42 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
АвторПовідомлення
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 238
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 18:37

Все це добре, але ej 89,це копия мюле r89..А ще мені цікаво, чим він так відрізняється від китайської копії, крім ціни?
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 18:48

Polosatiy пише:
Все це добре, але ej 89,це копия мюле r89..А ще мені цікаво, чим він так відрізняється від китайської копії, крім ціни?
Та навіть коробкою відрізняється! Я готовий заради цього переплатити, щоб радувало око))) Набагато приємніше дивитись на це дизайнерське мистецтво і розуміти ЩО саме стоїть перед тобою і з якою історією! А враховуючи, що станок - це така річ, якою будеш користуватись усе своє життя, то економити на цьому якісь пару десятків баксів не бачу сенсу)))

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 18:55

blind_d пише:
Polosatiy пише:
Все це добре, але ej 89,це копия мюле r89..А ще мені цікаво, чим він так відрізняється від китайської копії, крім ціни?
Та навіть коробкою відрізняється! Я готовий заради цього переплатити, щоб радувало око))) Набагато приємніше дивитись на це дизайнерське мистецтво і розуміти ЩО саме стоїть перед тобою і з якою історією! А враховуючи, що станок - це така річ, якою будеш користуватись усе своє життя, то економити на цьому якісь пару десятків баксів не бачу сенсу)))
EJ не є копією r89. Це, по суті та ж r89 з логотипом та більш якісним хромуванням. Ну і ручки у EJ теж інші.
Розробка у обидвох бритв одна, виробники різні.

_________________
Через терни до зірок!

trimmer, SurferUa та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 18:59

Проектували цю голову два чувака, які потім відокремились один від одного) Так що казати, що EJ - копія - якось не правильно буде)
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 238
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 19:03

blind_d пише:

Та навіть коробкою відрізняється! Я готовий заради цього переплатити, щоб радувало око))) Набагато приємніше дивитись на це дизайнерське мистецтво і розуміти ЩО саме стоїть перед тобою і з якою історією! А враховуючи, що станок - це така річ, якою будеш користуватись усе своє життя, то економити на цьому якісь пару десятків баксів не бачу сенсу)))
Не ну якщо вся різниця в коробці... Я навіть не буду сперечатись на цю тему. Просто вчора я чув, що голова меркури чуть не ідеальна, а сьогодні "якась китайська копия".А історія дійсно багата, вже 25 років, Джилет позаздрив би.

Kitten911, all75 та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 19:37

Polosatiy пише:
Не ну якщо вся різниця в коробці... Я навіть не буду сперечатись на цю тему. Просто вчора я чув, що голова меркури чуть не ідеальна, а сьогодні "якась китайська копия".А історія дійсно багата, вже 25 років, Джилет позаздрив би.
Я і сьогодні скажу шо Які Меркурі - дуже крута бритва! Під словом "китайщина" я взагалі не мав на увазі саме цю голову)) Ладно, я вже втомився писати щось на тему гоління. Я спробував те, чим я користувався і для себе висновкі я зробив!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 20:18

Polosatiy пише:

Не ну якщо вся різниця в коробці... Я навіть не буду сперечатись на цю тему. Просто вчора я чув, що голова меркури чуть не ідеальна, а сьогодні "якась китайська копия".А історія дійсно багата, вже 25 років, Джилет позаздрив би.
 
Коробочка - то, певно, єдине, що відрізняє DE89 від R89.
Це одна й та сама голова, в розробуі якої брали участь Андреа Міллер і Ніл Джаґґер - керівники, ввдповідно, Mühle і Edwin Jagger. 
При чому ідейним натхненником і рушійнлю силою цієї колаборації був саме Ніл. І саме він наполіг на тому, щоб не робити передчасний випуск продукту і ще певний час "допилював" його. 

Виробництво 89-ої кожна компанія почала на своїх потужностях. Ніхто ні в кого нічого не копіював і ніхто ні в кого нічого не замовляв - кожен робив своє відповідно до своїх виробничих стандартів. 
Як вже зазначали вище, стандарти хромування у EJ, зокрема, вищі.

Згодом компанії вносили певні незначні зміни. EJ почали таврувати свої плити - це їх спосіб боротьби з підробками. І це мало сенс, адже 89-та вважається найбільш копійованою головою в світі. 

У мене був на пробі клон 89-ої від TBBR. Зовні абсолютно ідентичний, але голить по-іншому.
Лише при дуже детальному розгляді я знайшов невеличку різницю. 
Те саме, скоріше за все, буде і з китайськими клонами. Хоча може бути і непогане копіювання, та ймовірніше, що все ж будуть відмінності.

Компанія Edwin Jagger заснована 1988 року, і всі свої 35 років вона виготовляє Т-подібні бритви.
В той час, як Gillette свою останню Т-шку спустив з конвеєра в кінці 1970-их.
Тож, попри те, що Gillette має історію понад 100 років, в світі класичних безпечних бритв вони зараз не є ні авторитетами, ні законодавцями моди.

В недавній історії Gillette випустили всього дві Т-шки - моделі Heritage і King C Gillette.
Перша була оснащена клоном 89-ої, і вона не мала значного успіху.
Успіх другої помітно більший, але в її розробці, за чутками, Gillette-у допомагала саме Mühle.

stanislav-q, ARTURIUS, Shave Master, Kitten911, all75, Lopar, SurferUa і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 23:01

Бытует мнение в интернетах, что современные 89ые от Muhle и EJ таки отличаются незначительно по бритью. Сам не сравнивал, но если оно так и есть, то рискну предположить, что разница в хромировании влияет на геометрию на "микроуровнях".

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, Wolfskin та Santa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 23:53

Изотовец пише:
Бытует мнение в интернетах, что современные 89ые от Muhle и EJ таки отличаются незначительно по бритью. Сам не сравнивал, но если оно так и есть, то рискну предположить, что разница в хромировании влияет на геометрию на "микроуровнях".

Теж чув таку думку. Сам, на жаль, теж не міг порівняти. 

Але якщо ідентичні по кресленням голови виробляються на неідентичному обладнанні за неідентичними стандартами, відхилення в кінцевому продукті цілком імовірні.

Плюс з часом виробники вносили певні незначні корективи у початковий продукт. 

Минуло вже кількадесят років від дати запуску 89-ої в серію, тож розбіжності між виробниками накопичились, і нинішні продукти можуть до певної міри відрізнятися.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 5:05

fill пише:

Теж чув таку думку. Сам, на жаль, теж не міг порівняти. 

Але якщо ідентичні по кресленням голови виробляються на неідентичному обладнанні за неідентичними стандартами, відхилення в кінцевому продукті цілком імовірні.

Плюс з часом виробники вносили певні незначні корективи у початковий продукт. 

Минуло вже кількадесят років від дати запуску 89-ої в серію, тож розбіжності між виробниками накопичились, і нинішні продукти можуть до певної міри відрізнятися.
R41 - теж спільна розробка?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 7:09

Wolfskin пише:

R41 - теж спільна розробка?

Ні

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 8:36

fill пише:
Тож, попри те, що Gillette має історію понад 100 років, в світі класичних безпечних бритв вони зараз не є ні авторитетами, ні законодавцями моди.
Отут згоден. Зараз авторитетами і законодавцями моди у виробництві бритв є молоді виробники... Разорок, Блекленд та інші...
Але, якщо мова про популярність бренду в цілому, а не про дві бритви... То у брендів є ще леза і косметика для гоління. Хто серед брендів лідирує по популярності і виробництву лез і косметики? Мюле і Єдвін Джагер чи Джилет?

fill та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 62
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 29
Звідки : Одеса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 9:43

Polosatiy пише:
Все це добре, але ej 89,це копия мюле r89..А ще мені цікаво, чим він так відрізняється від китайської копії, крім ціни?

Китайський станок важко назвати копією 89, то зовсім інша голова яка просто візуально зроблена під 89. Вона ширша, агресивніша.  Виставити рівно лезо та ще задача. Ну про якість я взагалі мовчу, як раз на ті 300грн які той станок коштує.

Изотовец пише:
Бытует мнение в интернетах, что современные 89ые от Muhle и EJ таки отличаются незначительно по бритью. Сам не сравнивал, но если оно так и есть, то рискну предположить, что разница в хромировании влияет на геометрию на "микроуровнях".

Був у мене едвін, після трьох років упав і відломалась різьба, потім зразу замовив голову muhle і здалось що є якась різниця, але вона незначна(або просто я це десь читав що і сам в те повірив), що після одно гоління вже й забулось що це інша голова.

Про товщину хрому думаю то правда - едвін прослужив 3 роки постійного(3 рази на тиждень) гоління і нічого, а у muhle після 2.5 роки трохи поліз хром на верхній кришці з внутрішньої сторони, біля різьби.

fill, Wolfskin, stanislav-q та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 10:00

Изотовец пише:
Бытует мнение в интернетах, что современные 89ые от Muhle и EJ таки отличаются незначительно по бритью. Сам не сравнивал, но если оно так и есть, то рискну предположить, что разница в хромировании влияет на геометрию на "микроуровнях".
Ще є різність ручок у бритв, а це також має вплив на характер гоління навіть при використанні однієї голови.
Я порівнював ці дві бритви «лоб в лоб». Різницю відчув, вона не значна і її, мабуть, можна віднести до особистих симпатій до певного бренду. EJ здався трошки комфортнішим при тій же якості в голінні.

fill, Santa, stanislav-q та Lopar Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 302
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 11:42

С китайской продукцией есть много предрассудков (во многом не на пустом месте), но если на выбор будет с одной стороны именитый брендовый станок с хромированием, а с другой от китайского производителя из нержавейки или титана, то выберу второй, при условии что сама модель и дизайн понравятся (такие встречались). В хроме хронически чего-то не хватает, так чтобы с уверенностью можно было сказать, что вопрос закрыт и больше ничего не нужно. Ну и когда-то посоветовали взять китайский помазок Oumo ручной работы, удачная была покупка конечно, насколько хватает чутья, то взял уникальную вещь с большим запасом, ничуть не удивлюсь если через 100 лет будет стоить совсем других денег..

fill, Wolfskin, all75 та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 13:29

all75 пише:

Отут згоден. Зараз авторитетами і законодавцями моди у виробництві бритв є молоді виробники... Разорок, Блекленд та інші...
Але, якщо мова про популярність бренду в цілому, а не про дві бритви... То у брендів є ще леза і косметика для гоління. Хто серед брендів лідирує по популярності і виробництву лез і косметики? Мюле і Єдвін Джагер чи Джилет?

Якщо говорити в цілому, то так, Gillette більш відомий, більш потужний і більш впізнаваний бренд - тут нема про що сперечатись.
Але я зрозумів розмову так, що говоримо саме про Т-подібні бренди. На цьому ринку Gillette фактично не представлений. Так само, як і на більш широкому ринку товарів для класичного гоління. Хіба що леза.

А от авторитетами на ринку Т-подібних бритв зараз як раз і є Edwin Jagger, Muhle, Merkur, Parker.
І це вже абсолютна і беззаперечна класика.
Молоді компанії, на кшталт Razorock, Rockwell, Blackland - це пор іновації, про новий погляд, про переосмислення галузі і, почасти, навіть про моду. Принаймні, про цьогомоментну моду.

Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 15:43

fill пише:
Але я зрозумів розмову так, що говоримо саме про Т-подібні бренди. На цьому ринку Gillette фактично не представлений. Так само, як і на більш широкому ринку товарів для класичного гоління. Хіба що леза.
Так, Джилет фактично не представлений на ринку. Але у поціновувачів ВКГ цей бренд непогано представлений))). Та от взяти хоча б твою коллекцію. Скільки в тебе станків Джилет? А скільки Мюле, Джагерів і Паркерів? Якщо я не помиляюся, то джилет (за кількістью) перемагає інших авторитетів. Чи я помиляюся?

fill пише:
А от авторитетами на ринку Т-подібних бритв зараз як раз і є Edwin Jagger, Muhle, Merkur, Parker.
І це вже абсолютна і беззаперечна класика.
Я вважаю що абсолютна і беззаперечна класика Т-подібної бритви - Gillette 102.

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 16:10

all75 пише:

Так, Джилет фактично не представлений. Але станки є у поціновувачів цього бренду ))). Та от взяти хоча б твою коллекцію. Скільки в тебе станків Джилет? А скільки Мюле, Джагерів і Паркерів? Якщо я не помиляюся, то джилет (за кількістью) перемагає інших авторитетів. Чи ні?


Я вважаю що абсолютна і беззаперечна класика Т-подібної бритви - Gillette Old Type 102.


Щодо першого, то ось моя нинішня колекція бритв:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ще недавно був King C Gilette, зараз вже нема.

Як бачиш, є і EJ, є і Muhle, є і Gilette, є навіть Yaqi 2 штуки.
Важко визначити, що реально переважає - усього по 1-2 одиниці.
Parker-а і Merkur-а немає, але віддаю їм належне суто теоретично, з огляду на їхні досягнення, про які читав і чув.

У Gilette було дуже багато культових бритв в минулому, це беззаперечно. І ці старі бритви дійсно цінуються у ветшейверській спільноті, хто б сперечався.
Але нині Gilette представлений по факту лише однією Т-шкою. Вона хороша, без питань. Але це ні про що для такої компанії. По суті, її немає на ринку Т-шок.



Щодо другого, то так, старезна Gillette Old Type 102 - це класика.
Але хіба хтось десь казав, що класика - це лише щось одне? Зовсім ні!
І Gillette Old Type 102, і EJ 89 - це все класика, речі, що вже закріпилися, чудові і гідні наслідування.
Проблема Old Type 102 лише в тому, що вони вже давно не випускаються, а EJ 89 - в кожному магазині по доступній ціні.

all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 16:24

all75 пише:
Отут згоден. Зараз авторитетами і законодавцями моди у виробництві бритв є молоді виробники... Разорок, Блекленд та інші...
Але, якщо мова про популярність бренду в цілому, а не про дві бритви... То у брендів є ще леза і косметика для гоління. Хто серед брендів лідирує по популярності і виробництву лез і косметики? Мюле і Єдвін Джагер чи Джилет?
Разорок в большей степени копирует, чем сам что-то разрабатывает.
Станок первичен, лезвия вторичны, косметика еще дальше.
Станок это инструмент, лезвия и косметика - расходники и сопутствующие товары. Расходники и сопутствующие товары часто могут не производиться и не разрабатываться брендом, а быть обычными брендированными ОЕМ-товарами и их основная цель это увеличение среднего чека, а не получение основной прибыли. Именно так и есть в случае с Мюле и Джаггером. Джиллетт случай немного другой, этот бренд сам по себе вообще не существует, он является частью корпорации. И если лезвия еще можно считать в некотором виде как наследие бренда, то косметика по сути с брендом общего ничего не имеет, так как это приданное от ПиГ. И ПиГ может завтра решить, что всем бальзамам и пенам Джиллетт нужно сделать ребрендинг в Олд Спайс, а порошок Тайд Альпская свежесть переименовать в порошок Джиллетт ультра формула для стирки мужских трусов.
Мюле и Джагер это про инструмент, ПиГ это про расходники. А современный Джиллетт это про направление Мак 3 и Фьюженов, а не Т-бритвы.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva


Останній раз редагувалося: Изотовец (Вт 30 Квіт 2024 - 16:27), всього регувалося 1 раз(-и)

Wolfskin, Yura_, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 16:26

all75 пише:

Я вважаю що абсолютна і беззаперечна класика Т-подібної бритви - Gillette 102.

Это не классика, а винтаж и раритет. Чтобы Gillette 102 был классикой ему нужно было бы и сейчас производиться.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Wolfskin, ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 17:36

Изотовец пише:



Это не классика, а винтаж и раритет. Чтобы Gillette 102 был классикой ему нужно было бы и сейчас производиться.
Кстати, помню Жилетт достаточно долго выпускал Тэшку - Rubie. Добротный был станок.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 17:42

Wolfskin пише:

Кстати, помню Жилетт достаточно долго выпускал Тэшку - Rubie. Добротный был станок.
Так это вариация Техов, у индусов вроде до сих пор выпускается под названием Gillette Stirling аналогичный или схожий станок.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 17:53

Изотовец пише:
Так это вариация Техов, у индусов вроде до сих пор выпускается под названием Gillette Stirling аналогичный или схожий станок.
Да, Gillette 7o'clock Sterling. 
У нас и купить даже можно.
Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 157
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 17:54

Gillette Blue до сих пор выпускают Техов

Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 302
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 5 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 18:02

mad_fish пише:
Gillette Blue до сих пор выпускают Техов

У меня есть почти такой же, только конструкция бабочка и сверху нет логотипа Gillette, эпидермис знатно сносил..

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Edwin Jagger DE89
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 7Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
 Схожі теми
-
» Parker vs Edwin jagger
» Edwin Jagger 81P13
» Edwin Jagger 3ONE6
» Лінійка кремів Edwin Jagger
» Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: