ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Как я бросил курить.

Перейти донизу 
+23
Alfed
Kitten911
ditrih_
Windigo
egoist
Aklex
madgray60
slonopotam
Олександр Lutsk
bulldog38
Vladislav
Oleksii
Феникс
Изотовец
tagir.dn
Moshul
Roman313
trimmer
ASV
Olddad
Farikhan
brawl
Ruslan
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Как я бросил курить. - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как я бросил курить.   Как я бросил курить. - Сторінка 5 EmptyПт 12 Травень 2023 - 18:38

ditrih_ пише:


По поводу бонга не согласен. Как подготовка табака, так и его потребление, не является "самым безопасным". Как из-за подачи "мокрого" и тяжёлого дыма, так и курение в лёгкие.
И опять же повторю мной вышесказанное - то-ли это табак для бонг, или для сигарет, для самокрутки, либо для трубок, и для сигар - даже если это Вирджиния, это совершенно разные Вирджинии по произростанию (почва/удобрения), сушке (свет-тень, кислотная-щелочная среда), подготовке, ферментации и в конце концов дальнейшему эйджингу. О крахмале и сахаре тоже не стоит забывать, где в каком виде, и во что превращается, а так же во что превращает табак.

Вирджинию я лишь приводил в пример как то, что сам по себе лист с одного куста может иметь разные свойства при курении, не говоря уже о разности сортов в целом :)

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Как я бросил курить.
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: