ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ

Перейти донизу 
+30
Grisha26
Kitten911
iluras
Antonborref
Янеж
Тарас Миколайович
DimiDrolUa
Vitgor
user999
krikka
Caballero
Олександр Тернавский
alexzu37
Peshek
Изотовец
Volodymyr
vicbro
Александр Домченко
trimmer
fill
Альф84
creativeresponse
Sauvage
Дmитрий
Евгений
Стас
Murkatavr
Ruslan
Alter ego
Сергій
34 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 15, 16, 17
АвторПовідомлення
Гість
Гість
Anonymous



Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПт 3 Вер 2021 - 21:32

Посмотрел.
Вот вообще,  слава богу, ни разу не "звезда YouTube".
Всё чётко и по существу (разумеется, что субъективно).

Подписался на канал.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПт 3 Вер 2021 - 21:42

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], по первому видео: покупайте кассеты Gillette не польского и российского производства, а лучше перейти на кассетники Shick. Это по жизненных циклах.
Что такой упор на Прорасо?
Чаша для взбивания пены мало подходит. Больше для набора мыла.
Второй помазок: можно было посмотреть, почитать, и пройти мимо.

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПт 3 Вер 2021 - 21:51

Олександр Тернавский пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], по первому видео: покупайте кассеты Gillette не польского и российского производства, а лучше перейти на кассетники Shick. Это по жизненных циклах.
Что такой упор на Прорасо?
Чаша для взбивания пены мало подходит. Больше для набора мыла.
Второй помазок: можно было посмотреть, почитать, и пройти мимо.

Александр, ну зачем же про кассетники?

Хотя, не спорю, на последнем историческом отрезке моего бритья кассетниками, Schick были самые лучшие.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПт 3 Вер 2021 - 22:16

Олександр Тернавский пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], по первому видео: покупайте кассеты Gillette не польского и российского производства, а лучше перейти на кассетники Shick. Это по жизненных циклах.
Что такой упор на Прорасо?
Чаша для взбивания пены мало подходит. Больше для набора мыла.
Второй помазок: можно было посмотреть, почитать, и пройти мимо.
Начитавшись Ваших обзоров, последним моим приобретением стала бритва Ленинград, которой очень доволен, как эстетически так и функционально. А Вам огромный респект, за неоценимый опыт, которым делитесь с любителями влажного бритья.

_________________
Через терни до зірок!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПт 3 Вер 2021 - 22:17

bt пише:
Посмотрел.
Вот вообще,  слава богу, ни разу не "звезда YouTube".
Всё чётко и по существу (разумеется, что субъективно).

Подписался на канал.
Спасибо за поддержку, мне это нужно.)

_________________
Через терни до зірок!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Михей_од
Новачок
Новачок
Михей_од


Повідомлень : 33
Репутація : 3
Дата реєстрації : 14.08.2021
Звідки : Одесса

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПн 13 Вер 2021 - 9:13

Всем доброго здоровья! Вот и я решил пробовать себя в ВКБ. Решил начать с шаветки, возможно не самый правильный вариант, но засвербило и приобрел базовый наборчик,  пока все нравится, набивают руку и отрабатывают технику
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Стас, Alter ego, Ruslan, Олександр Тернавский, fill, razorsedge, Oleksandr U$A і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6942
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПн 13 Вер 2021 - 19:25

Михей_од пише:
... Решил начать с шаветки, возможно не самый правильный вариант...
В ВКБ нет правильного и неправильного. Правильное - это то, что тебе подходит, или нравится. Поэтому все правильно и удачи!

egoist, ditrih_ та Михей_од Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Михей_од
Новачок
Новачок
Михей_од


Повідомлень : 33
Репутація : 3
Дата реєстрації : 14.08.2021
Звідки : Одесса

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyПн 13 Вер 2021 - 19:50

Спасибо!
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 17 EmptyВт 2 Серп 2022 - 22:22

Плюс до того, що на фото чаша типу Proraso, тільки чорна. Леза Feather.

 Зараз крем, помазок, чаша - під заміну.

 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, fill, Santa, Віталіk, Kitten911, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 17 з 17Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Схожі теми
-
» Стартовый набор от Rockwell
» Набор путешественника (делимся опытом)
» Делимся радостью
» Как удалить свой профиль?
» Берегите свой труд и время!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: