ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ

Перейти донизу 
+30
Grisha26
Kitten911
iluras
Antonborref
Янеж
Тарас Миколайович
DimiDrolUa
Vitgor
user999
krikka
Caballero
Олександр Тернавский
alexzu37
Peshek
Изотовец
Volodymyr
vicbro
Александр Домченко
trimmer
fill
Альф84
creativeresponse
Sauvage
Дmитрий
Евгений
Стас
Murkatavr
Ruslan
Alter ego
Сергій
34 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Наступний
АвторПовідомлення
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyНд 23 Лют 2020 - 15:42

Предлагаю Администрации добавить возможность минусовать через раздел "все сообщения пользователя", потому что мне кажется что Автор данной темы попал под раздачу "минусов" вместо меня
 Edit, вернее получил минусы которые хотели поставить мне
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6957
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyНд 23 Лют 2020 - 15:45

Тема начинает краснеть, давайте снизим накал страстей.
Основная наша задача - помочь начинающему разобраться.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyНд 23 Лют 2020 - 15:57

trimmer пише:
creativeresponse пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Предоставьте пожалуйста Data Ваших исследований
Ты вообще нормальный?
Ты что не понял что это образное выражение?
Каждый опытный бритвоман нарисует тебе кучу таких исследований от которых ты просто замёрзнешь .
Всё!
Отвали от меня, теоретик диванный, нет желания отвечать на твои шедевры.
 И меня интересует реакция Администрации на данное сообщение, или такая форма общения ничем не наказуема на данном форуме? @Ruslan
Edit, а вот и "минус" подьехал, надеюсь не от админов.

Stormfild Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6957
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyНд 23 Лют 2020 - 16:30

trimmer, такое общение недопустимо, делаю предупреждение.
creativeresponse, админы минусы не ставят.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyНд 23 Лют 2020 - 16:32

Cпасибо за разьяснение, если есть возможность прошу удалить все сообщения которые не имеют отношение к помощи автору, извините за излишний флуд.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Еще раз. Подбирать нужно лезвие под бритву, а не наоборот. Покупать много бритв не нужно. Для комфортного бритья подобрать лезвие можно под любую бритву, даже под условно не очень хорошую.    Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyНд 23 Лют 2020 - 17:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - спасибо , понятно , что чужой опыт не заменит своего, но для меня важно мнение всех участников данной темы ( за что всем большое спасибо !) , что бы понять в каком правильном направлении  надо двигаться , у меня к сожалению нет таких материальных возможностей , что бы купить с десяток бритв и понять какая пойдет мне лучше всего , хочется принять наиболее правильное решение при минимальных  , в мерах разумного , затратах 
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 11:21

Ого тут двіжуха на вихідних закрутилася! :-)))

Дмитре, не скажу нічого нового, повторю поради, які вже тут звучали.

Абсолютно і беззаперечно погоджуся з шановним камрадом Русланом:
1. Підбирайте леза під наявні бритви. Це наразі простіше і дешевше. У вас нормальні бритви, абсолютно робочі. Зупиніться поки що на них, покрутіть їх, познайомтиеся з ними поближче, полюбіть їх.
З часом ви відпрацюєте на них техніку, навчитеся досягати з ними прийнятного результату, краще зрозумієте реакцї вашої шкіри на порцес.
Вже тоді вам буде більш зрозуміло, чого ви хочете від гоління і чим саме ви зможете цього досягти.
Не факт, що потім з першого разу попадете в ціль, але принаймні не будете в ролі сліпого кошеняти :-)

2. Якщо характер роботи не дозволяє вам голитися через день-два, то принаймні не мучте себе зараз BBS-ом. Серед усіх цих абревіатур є й така: SAS - Socailly Acceptable Shave (соціально прийнятне гоління). Тобто, візуально виголений, хоча на дотик відчуття не дуже. На перший час це ваш шлях. Далі, з досвідим, будете рухатися вгору по всих цих абревіатурах аж до того самого BBS-у. Якщо захочете, звичайно :-)

Камрад creativeresponse наголошує на необхідності догляду за шкірою - крема, лосьони тощо.
І з цим я також абсолютно і беззаперечно погоджуся.
Це важливо для вас зараз, як для початківця - шкіра просто в шоці від того, що з нею зараз відбувається, їй треба дати щось смачненьке, щоб заспокоїти. :-)
Ну й зима ж наче надворі. В цей період шкіра особливо стомлена і чутлива - підживлюйте її.

Щодо різного роду таблиць, то це може бути цікаво, як довідковий матеріал. Камрад creativeresponse слушно зауважує, що ними можно користуватися, як шпаргалкою, щоб приблизно уявити, як використане сьогодні лезо буде стояти по відношенню до того, що ви збираєтеся скористатися ним завтра.

Але при цьому наполегливо раджу дослухатися до камрада trimmer-а: довіряйте лише власним відчуттям. Таблиці - це добре в лабораторних умовах. А на практиці єдиним критерієм істини (вашої істини, наголошую!) є лише ваші відчуття. 

Від себе лиш додам, кожному лезу варто дати другий шанс. Сьогодні не зайшло - не викидайте, відкладіть. Поверніться до нього через пів року-рік-два. На новому рівні техніки воно може по-новому розкритися для вас навіть в тій самій бритві. Вкикинути завжди встигнете :-)

Ну й лупайте сю скалу - іншого шляху немає. 
Вістік по вістіку набереться досвід, напрацюється техніка, налагодиться процес :-)
І все буде чотко! :-)))

Успіхів! :-)

Medoid Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 13:13

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] -  дуже вдячний за  таку розгорнуту пораду , у Ваших словах безумовно є здоровий глузд , напевно треба почекати з придбанням нової бритви , тим більше , що я не всі леза випробував у бритві BAILI BD176 !
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 13:18

В мене ще BAILI BD191 не була у роботі !  :)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 13:38

Ну то вам ще є чим себе розважити! :-)

Їй-бо, встигнете ще розоритися на покупці нових супер-пупер бритв! Поки помучайте те, що у вас під рукою.

У мене була одна з цих Байлі, та що з коротшою ручкою.
Абсолютно робочий інструмент. М’яка, але все ж вимагає певної уважності. Голився нею і щодня - без проблем. Якщо не ганятися щодня за BBS-ом, то шкіру не втомлює.
Леза, як на мене, варто підбирати більш злі. Але це не догма - пробуйте різні, потім самі зрозумієте, що краще.

Другий ваш Байлі, як я бачу, нічим від цього не відрізняється, крім ручки - голови однакові. Навряд чи ви відчуєте якусь суттєву різницю між ними.
Але, знову ж таки, пробуйте.
В будь-якому випадку матимете запасну ручку, на яку згодом можна окремо прикупити іншу голову - різьба там стандартна.

Ваш набір косметики теж не викликає жодних питань - все ок, все робоче і цілком нормальне.
Тож якщо зразу до мила й лосьона не виникло питань, користуйтеся ними у своє задоволення, і на певний час можете закрити для себе це питання. На інші засоби ще буде час, встигнете.

Єдине що додав би до нього, це якийсь бальзам після гоління та/або крем для обличчя. Хоча б той ж Nivea For Men. Це для додаткового догляду і підживлення шкіри після використання спиртового засобі після гоління.
Але тут дивіться самі по стану шкіри, чи воно вам треба. Втім, зайвим не буде, як на мене. А ціна питання - до 100 грн. у практично будь-якій Єві чи Космо.
Потім ще й баночка нормальна залишиться, куди згодом можна буде мило-стік перетерти :-)))

Medoid Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6957
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 13:45

fill пише:
Єдине що додав би до нього, це якийсь бальзам після гоління та/або крем для обличчя. Хоча б той ж Nivea For Men. Це для додаткового догляду і підживлення шкіри після використання спиртового засобі після гоління.
Абсолютно правильное замечание. Я всегда использую бальзам после лосьона, минут через 20-30. Спиртовый лосьон с ментолом - для дезинфекции и кайфа, бальзам - для восстановления кожи.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 13:52

Ruslan пише:


Я всегда использую бальзам после лосьона, минут через 20-30. Спиртовый лосьон с ментолом - для дезинфекции и кайфа, бальзам - для восстановления кожи.

Абсолютно та сама історія!
Хіба що влітку після саме лосьону цим нехтую - шкіра влітку має менше проблем, а лосьон зазвичай містить достатньо доглядаючих компонентів.
Але після одеколону підживлюю шкіру будь-якої пори року - в одеколоні доглядаючих немає, а спирту більше. Тож їй після одеколону спокійніше з підживленням.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - дяку.ю , але тоді виникає така проблема , після лосьону , хвилин через 30 , я використовую одеколон , якщо після лосьону  буде бальзам , а після бальзаму одеколон , то запахи позмішуються  , буде амбре ще то !!!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2483
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:11

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - дяку.ю , але тоді виникає така проблема , після лосьону , хвилин через 30 , я використовую одеколон , якщо після лосьону  буде бальзам , а після бальзаму одеколон , то запахи позмішуються  , буде амбре ще то !!!

Є бальзами і креми без запаху.

А ще можна підібрати лосьон-бальзам-одеколон в тон по запаху.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] К выше данным советам от комрада Fill и комрада Ruslan, добавлю не большой life hack, после aftersahve минут через 10-15 нанесите крем дайте ему поработать минут 5-15 и потом смойте его теплой водой, минут через 5 можете наносить одеколон.
 Если будете использовать  Nivea for Men, eго смывать крайне желательно в любом случае например если нанесли вечером перед сном. Если же пойдете по пути кремов на натуральной основе можете просто нанести и отправиться в кровать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:20

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - ну я дуже вибагливий до запахів , якщо мені не сподобається запах бальзаму , я не зможу ним користуватися 


Останній раз редагувалося: dmitrypekun@gmail.com (Пн 24 Лют 2020 - 20:48), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:24

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - спасибо, а это идея ! косметику Nivea не переношу , буду по Вашему совету брать крем Бульдог !
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:26

Если манипуляции с теплой водой не убирают запах крема/бальзама/aftershave полностью, Вы всегда можете "подпитывать" кожу перед сном, таким образом ничто не перебьет запах Вашего любимого парфюма.
 PS: Я и сам такой, терпеть ненавижу когда запахи смешиваются.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:30

Bulldog тоже имеет достаточно своеобразный аромат особенно серия (original), это единственный огромный недостаток этих кремов, подмеченный большим количеством отзывов. Смыть теплой водой до конца его не получается лично у меня.
 Наношу его перед сном, на утро кожа как у младенца!
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 14:40

добавлю о запахе, он не является насыщенным, у меня просто очень чувствительный нос, например моя девушка после того как я умоюсь теплой водой, запаха крема не ощущает вообще.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6957
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 15:09

Имеет также значение и время бритья. Если бриться утром, перед работой, тогда подбор и комбинирование ароматов становится критически важным. Ну а если бриться вечером, то поле для маневра становится шире. Да и за ночь кожа успеет отдохнуть перед "контактом с улицей".
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 15:12

Ruslan пише:
Ну а если бриться вечером, то поле для маневра становится шире.
 Полностью согласен. 
 Тут главное не перемудрить с миксованием, а то можно задохнуться не дожив до утра.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 20:00

Если я побреюсь вечером , чего никогда не делал раньше , то утром придется бриться снова !  :)


Останній раз редагувалося: dmitrypekun@gmail.com (Пн 24 Лют 2020 - 20:39), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 20:38

Сегодня брился лезвием  bic chrome platinum  , ощущения практически такие же , что и от Персоны ,сразу почувствовал , что скребет ,bic chrome platinum  в отличии  от Астры и  Feather .хоть и скребет ( звук характерный ) , но бреет лучше чем Астра и немого хуже чем  Feather , поскольку спешил на работу , то не осторожничал , выбрился почти идеально , до состояния бархатной кожи , что бы  порезаться bic chrome platinum , это нужно сильно постараться,  однако тут надо учитывать , что сегодня понедельник и у меня была однодневная щетина ! Раздражения минимум , через 30 минут после применения лосьона  все прошло ! Завтра буду бриться bic chrome platinum  по второму разу и тогда можно будет сделать более объективный вывод !
Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ   Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ - Сторінка 6 EmptyПн 24 Лют 2020 - 20:43

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - жаль , что Bulldog  имеет достаточно своеобразный аромат, но если его можно   применять перед сном, то это может быть решением проблемы 
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 17Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовый набор от Rockwell
» Набор путешественника (делимся опытом)
» Делимся радостью
» Как удалить свой профиль?
» Берегите свой труд и время!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: