ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Наступний
АвторПовідомлення
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyПт 24 Травень 2024 - 21:56

fill пише:
Домовились! Все з задоволенням протестую.
І дуже радий, що мої оповідки сприймаються з цікавістю :-)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyПн 27 Травень 2024 - 10:55

26-05-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Tech 1970s England
Blade: Astra SS (blue) rus
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: Noxzema Sensitive

Постараюсь коротко, як зможу :-)

Дуже приємне вийшло гоління, особливо на фоні попереднього :-)

Оскільки масло моной в мене закінчилося, пре-шейв довелося вибирати з-поміж двох олійок. Взяв Pan Drwal Steam Punk, бо в нього красіва пляшечка - краще фото вийде :-)

Забір піни робив так само, як і минулого разу: мило - статор, помазок - ротор. Нормальний спосіб. Ще поки набираєш мило, воно починає збиватися на руці. Далі вже збити піну в чаші - фігня вапроз :-)

Чехословацьку Астру протестив одним сеансом, тож можна приступити до знищення залишків російської Астри :-)
Якось вже писав, що, можливо, найближчим аналогом до Weishi може бути Gillette Tech, тож його і взяв.
Забігаючи наперед скажу: ні, нічого спільного. Gillette Tech все ж суттєво м’якший. Якщо не зважати на вагу, от він більше схожий на King C Gillette. Чи, скоріше, King схожий на Tech :-)
Навіть з гостренькою Астрою гоління було дуже м’яким, з незначним зворотним зв’язком від леза. Зрозуміло, що воно було не травматичним, а щоб досягти прийнятного результату довелося трохи тиснути на бритву.

Weishi в плані агресивності і ефективності стоїть все ж ближче до 89-ої. Тож поки що пошук аналога до неї не увінчався успіхом. Трохи згодом перевірю ще Yaqi Mellon, як раз одна Астра лишилася. Але вже наперед розумію, що навряд чи це буде повне влучання у ціль.

Після гоління освіжився одеколоном Przemyslawka. І, гадаю, піде він поки що на поличку. Бо дружина цього разу унюхала його на мені і у ванній, і сказала "Фу!". Треба робити висновки :-)

Завершення гоління досить традиційне - бальзам Noxzema Sensitive.
Все ніяк він не закінчується, хоча залишок його вже на дні :-)
Цей бальзам доволі ріденький і жирненький, тож багато його не візьмеш, будеш потім пів години його втирати. Тому темпи його використання доволі помірні. Але все одно я його подужаю, я вмію :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyВт 28 Травень 2024 - 10:50

28-05-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Tech 1970s England
Blade: Astra SS (blue) rus
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina

Думаю, буде коротко :-)

Ще одне чудове гоління з майже незмінними учасниками :-)

Продовжую свої ігрища зі статорами-роторами :-)
Сьогодні статором був помазок, ротором - стік. Помазок для цих цілей вибрав з великим чубчиком - RazoRock Big Bruce.
Взагалі, це якесь зовсім пльове діло, намилити ворс помазка стіком, так, щоб волосинки злипалися, як після ПВА. Ну просто якась хвилина часу і мінімум зусиль. А далі в чаші все це збити, то вже якась банальщина.

І от осяйнула мене така думка:
Я знаю, що багато хто перетирає стіки в банки. Для себе я цього не розумію, але можу погодитись, що не всім подобається натирати обличчя стіком та/або збивати піну на обличч . Ок, не розумію, але готовий сприйняти.
Але ж тут: простий спосіб перенести мило на помазок і далі працювати в чаші! То нафіга ж перетирати стіки?! :-)
Може просто хто не знав, що можна працювати стіком по-іншому, без натирання обличчя? Ну, я й сам донедавна не знав. Але тепер знаю й усім можу рекомендувати. І залиште тертушку в спокої! :-)

Пара лезо-бритва та сама: синя Астра + Gillette Tech. Чудова пара!
Бритва м’якенька, спокійна. Таке враження, що готова перетравити будь-яке лезо. А це - трохи підсіло і стало взагалі чудовим.
Словом, голився і насолоджувався :-)

Так, для результату довелося трохи потиснути і пошовгати. Але все це обходиться без жодних наслідків і не напрягає взагалі.

На після гоління змінив польський одеколон на італійський лосьон - Saponificio Varesino Stella Alpina. Як і багато італійських лосьонів, цей трохи жирнуватий. Давно ним не користувався, тож здуру льопнув його дуже багато. Звичайний лосьон просто увібрався б, а цей довелося кілька хвилин втирати в шкіру.
Як би то наступного разу не забути про правильну дозу? :-)

Ну а в кінці...
А нічого в кінці :-)
Забув про бальзам, хоч і планував його нанести. Втім, після ударної дози такого лосьону то вже, певно, було б масло масляне. Тож нема про що шкодувати :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Ігор Стетхем, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyВт 28 Травень 2024 - 13:25

fill пише:
28-05-2024

І от осяйнула мене така думка:
Я знаю, що багато хто перетирає стіки в банки. Для себе я цього не розумію, але можу погодитись, що не всім подобається натирати обличчя стіком та/або збивати піну на обличч . Ок, не розумію, але готовий сприйняти.
Але ж тут: простий спосіб перенести мило на помазок і далі працювати в чаші! То нафіга ж перетирати стіки?! :-)

Я в основном пользуюсь твердыми мылами.
Я перетирал и перетираю всегда в банки не только стики, но и шайбы на 50-100-125г тоже.
Причины следующие.
1. При наборе мне нравится когда помазок работает внутри банки, при этом у меня есть комфортный размер банок, который позволяет удобно держать банку и не создавать тесные условия набора помазку. Начальный объем мыла составляет не более 80% объема банки. Шайбы малого диаметра (как я выше и писал) поэтому тоже попадают у меня под трансформацию. Я перетираю по 2 стика в банку. Шайбы до 100г тоже по 2, а для 125 у меня есть отдельная банка.
2. Условия хранения мыла между использованием. У меня может быть в работе параллельно,  например, 3 вида мыла (табак, разорок и арко). Если они все будут хранится в пользованных стиках - то как их хранить, в чем? В банке оно сухое, чистое. А для стика нужно придумывать отдельную технологию хранения, чтобы и глазу приятно и рукам чисто :).
Лично для меня в этом причины перетирания мыла в банки.

Ruslan, WetShaver, fill, stanislav-q, Александр 7676, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСр 29 Травень 2024 - 12:17

vicbro пише:


Я в основном пользуюсь твердыми мылами.
Я перетирал и перетираю всегда в банки не только стики, но и шайбы на 50-100-125г тоже.
Причины следующие.
1. При наборе мне нравится когда помазок работает внутри банки, при этом у меня есть комфортный размер банок, который позволяет удобно держать банку и не создавать тесные условия набора помазку. Начальный объем мыла составляет не более 80% объема банки. Шайбы малого диаметра (как я выше и писал) поэтому тоже попадают у меня под трансформацию. Я перетираю по 2 стика в банку. Шайбы до 100г тоже по 2, а для 125 у меня есть отдельная банка.
2. Условия хранения мыла между использованием. У меня может быть в работе параллельно,  например, 3 вида мыла (табак, разорок и арко). Если они все будут хранится в пользованных стиках - то как их хранить, в чем? В банке оно сухое, чистое. А для стика нужно придумывать отдельную технологию хранения, чтобы и глазу приятно и рукам чисто :).
Лично для меня в этом причины перетирания мыла в банки.

Багато в чому з тобою погоджусь. Особливо стосовно мила в маленькій тарі - це, здається, найгірший варіант пакування мила для гоління.

Але стік - він досконалий сам по собі :-)
Є класичний спосіб його використання - натерти і розмилити на обличчі. А є ж, як я вже з’ясував, і безконтактний спосіб забору мила з нього. І тут особисто я вже точно не бачу потреби його перетирати.
Втім, дійсно, це особисто я не бачу - у мене до стіків особливий пієтет :-)))

А зберігати стіки простіше простого. Деякі йдуть у тубах, деякі мають картонну упаковку. А Стіки, на кшталт RazoRock, які просто обгорнуті плівкою, легко перекладаються в косметичні баночки.

Ось, власне, так:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, _yk_, Александр 7676, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСр 29 Травень 2024 - 12:58

Ось до речі цікаве питання, а який із стиків тобі найбільше подобається, може Табак?)

Ruslan та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСр 29 Травень 2024 - 13:12

WetShaver пише:
Ось до речі цікаве питання, а який із стиків тобі найбільше подобається, може Табак?)

Дійсно, цікаве питання :-)))

Табаком я всього раз користувався, Нівеєю - рази три. Разорокам присвятив усю весну. Ла Тоха - це вже другий стік, один вже змилив. Шпайком не користувався давно. А Палмолів мені недавно подарували, та колись був вже такий, і його вже я був подарував.

А щодо улюбленого, то тут не знаю, що й сказати: вони всі різні, всі цікаві, всі класні :-)
Реально не берусь якийсь з них виділити :-)

Ruslan, WetShaver, Романюк, andreyv1979 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 30 Травень 2024 - 10:20

30-05-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Astra SS (blue) rus
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: Noxzema Sensitive

Не знаю, чи вийде коротко, але постараюся :-)

Не всі раптові зміни планів - це щось погане. Трапляється і навпаки, як-от у мене нині.
Весна закінчується, на літо хочеться відкинути домашки, влаштувати собі справжні канікули і трохи вийти за межі планомірного знищення запасів. В принципі, по софту так і буде.
А по харду думав просто запустити по кругу всі наявні в мене бритви, не часто відволікаючись на тести лез.
Аж раптом наш колега Юрій з Чорноморська зробив цікавий підгончик на тест, саме хард - бритви. А це означає, що літо і в цьому плані почнеться зовсім не нудно :-)
Втім, подробиці трохи згодом :-)

Ну а щоб вже повноцінно підійти до тестів нових бритв, треба швиденько закрити всі питання, що досі не закриті. А таких в мене аж одне - добити пачку російських синіх Астр, щоб уже їх в мене не було.
Спершу думав робити це поступово, поганявши залишки лез стандартні чотири рази в різних бритвах. Але у світлі нових обставин вирішив прискорити події. Зрештою, це лезо не є для мене чимось цінним, все, що я хотів про нього дізнатися, я дізнався ще на першому тесті. Тож одна Астра після двох сеансів в Gillette Tech полетіла у смітник, а нова і остання встала у Yaqi Mellon (Крокодил). Теж на пару сеансів, не більше.

Вибір бритви продиктований бажанням порівняти свою новеньку Weishi з наявними у мене м’якими бритвами. Що Tech, що Крокодил - м’якші за 89-ту, так само, як і Weishi.

З Tech нічого не вийшло, він виявився надто м’яким. А от агресивність Yaqi Mellon, як з’ясувалося, цілком порівняна з агресивністю Weishi. Принаймні, з цим лезом.
Хоча, певно, цей параметр - це єдине, що робить ці бритви трохи схожими. Все інше - абсолютно різне: і вага, і баланс, і характер гоління, і ковзючість, і ефективність.

Власне, сама Yaqi Mellon не є чимось новим для мене. Я люблю цю бритву і час від часу дістаю її з шухляди, коли хочеться м’якого і приємного гоління.
У Крокодила є лише один недолік - він не голить в BBS. Треба це спершу зрозуміти, а потім пам’ятати і насолоджуватись процесом.
Сьогоднішнє гоління не виняток: бритва легко і невимушено ковзала по піні, голила, та все ж трохи залишала по собі. Хоча може трохи менше, ніж зазвичай, дякуючи гострому лезу.

І тут, звичайно ж, криється підвох: варто було виявити трохи більше наполегливості в досягненні результату, як ледь не опинився на грані провалу. Візуально все ок, цілий, але лосьйончик Stella Alpina припік досить відчутно. Сигнал цілком зрозумілий.

Ну а раз так, то про бальзам точно не мав би забути. І добре, що не забув - був дуже доречним.
І в результаті - все чудово, все гаразд :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, Александр 7676, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 2 Черв 2024 - 15:06

01-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Yaqi Mellon
Blade: Astra SS (blue) rus
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Saponificio Varesino Stella Alpina
Additional Care: Noxzema Sensitive


Постараюсь коротко, наскільки зможу :-)

Хоч літо вже почалося, та це гоління все ще весняне. Проте, останнє весняне :-)
Вже щоб поставити остаточну крапку на всьому цьому, не міняв учасників і дав лезу Астра шанс на друге гоління, для порядку.

Що зараз, що минулого разу, для збивання піни взяв борсучка DS Cosmetic Two Band. Гадаю, найближчим часом він буде довго відпочивати, тож наостанок трохи ще його вигуляв.
Проте, використав я його не так, як використовував усю весну. Вирішив і з ним спробувати безконтактний спосіб забору мила зі стіка. З тою лише різницею, що далі збивав не в чаші, а на обличчі. Ну, просто тому, що він має розміри, що більше підходять саме для роботи на обличчі, а не для маслання в чаші.

В одному випадку статором був стік, ротором - помазок. В іншому вони помінялися ролями. Але що так, що так забір проходив легко, мила на помазку було достатньо, а піна виходила приємна і повністю робоча.

Ну й варто зазначити, що на цьому етапі це - останнє гоління зі стіками. Загалом я користувався ними всю весну і один день літа. Разом це 46 голінь поспіль. Один стік я домилив до кінця, у іншого змилив 12 мм, тобто десь 20% від початкового розміру.
А найсмішніше, що я вже починаю за ними сумувати :-)
Нє, ну чесно: звик, воно працює, не підводить. Ну що ще треба?! :-)

Синя Астра в Крокодилі - спокійне ненапряжне гоління з прийнятним результатом. Якщо не намагатися витиснути з бритви неможливе, все проходить чудово і без зауважень. При чому, махати бритвою можна, як хочеш, а от тиснути надміру - зась, бо буде бо-бо :-)
Сьогодні обійшлося без бо-бо, і це добре. Хоча й не так ідеально, як би я хотів. Було пару помарочок, але тут питання не до леза і не до бритви.

Загалом, підсумовуючи враження про синю Астру, скажу, що це цілком робоче лезо - достатньо гостре, не позбавлене комфорту і може бути живучим в залежності від умов. А може і не бути. У 89-ій воно в мене посипалося на другому сеансі. І з Крокодилом було враження, що другий сеанс воно відбігає без проблем, а на третьому може вже почати сипатися. Чи леза такі, чи зорі не так зійшлися, але байдуже насправді :-)

На майбутнє я не розглядаю Астру до придбання, навіть індійський варіант. Просто не цікаво і не хочу, без якогось іншого, більш раціонального, пояснення.
Втім нє, є одне поясненя: лезо постійно тримає мене в напрузі. А мені це не подобається :-)

Завершив гоління приємним італійським лосьоном Saponificio Varesino Stella Alpina, а вже насам-самкінець шліфонувся бальзамом Noxzema Sensitive. Не встиг його добити за весну, втім, і задачі такої не ставив, лише сподівання. Тож, все це дрібниці.

Бо головне що? Головне - канікули!!! :-)
Ну й попереду нові свіжі враження від нових цікавих речей :-)

От така історія :-)))

trimmer, WetShaver, razorblade1989, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 2 Черв 2024 - 16:08

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Скільки ти вже лез перепробував? Які тобі більше всього подобаються, є якийсь рейтинг?

_________________
Через терни до зірок!

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 2 Черв 2024 - 17:38

Приблизно 90.

Якогось особливого рейтингу не маю.
Подобаються Derby USTA, Feather, більшість Personna, деякі Lord/Shark/ASCO, РПЛ, деякі Treet, ще, певно, якісь, які я сходу й не назву

WetShaver, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 2 Черв 2024 - 20:59

Derby USTA та Feather досить різні леза. Перші, як я розумію середні по гостроті, а другі досить гострі. Чи я помиляюсь?
Derby пробував близько двох років тому, тож можу помилятися.
Feather користуюсь регулярно. Це одні з улюблених лез, які добре працюють в багатьох бритвах у мене.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyНд 2 Черв 2024 - 23:15

Feather дійсно гостріші.
Але симпатія чи антипатія до леза визначаються не гостротою, а сукупністю параметрів, які в сумі роблять лезо таким, що мені підходить найкраще.

ARTURIUS, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyВт 4 Черв 2024 - 12:44

03-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Esbjerg Grapefruit
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Noxzema Sensitive

Навряд чи зможу коротко :-)

Пустився я у всі тяжкі - змінив майже все :-)

Почав з пре-шейву. Вибір таких засобів у мене зараз невеликий, всього дві олійки. З цих двох вибрав ту, що пахне солодше - The Bluebeards Revenge. Не просто так: вибрав те, що ближче по аромату до основної косметики.
Сама олійка мені дуже подобається, неодноразово про це писав і, впевнений, писатиму ще :-)

Піну вирішив робити з крему Esbjerg Grapefruit. Хто б знав, як я за ним скучив! :-)
Це - дуже класний крем. Його роблять австрійські артизани, і роблять направду дуже добре. Крем продається в банках, має консистенцію близьку до начинки цукерок Пташине молоко. А по аромату він неймовірно приємний, справжній - таке враження, що ти зайшов у кімнату, в якій щойно розрізали грейпфрут, і його флюїди тільки-тільки почали поширюватись простором :-)

По ТТХ до крему теж жодних питань немає.
Робив піну за допомогою синтетики Sfumato. З пів чайної ложки вийшла повна чаша піни, аж за край. Та вийшла вона трохи сухуватою, додав мало води. Треба додавати більше, але тоді піни буде взагалі на всю ванну. Тож, варто позгадувати, що там у цього крема з дозуванням.

Попри деяку сухуватість піни, голитися по ній все одно було приємно і легко.

А голився я дуже цікавою бритвою - RazoRock GameChanger .68 :-)
ЇЇ, разом з іншими плитами, прислав мені на тест наш колега Юрій з Чорноморська, і я дуже йому вдячний за це! :-)

GameChanger не є повною новинкою для мене, колись була на тесті версія .84, і вона мені сподобалась. А от "молодших" плит ще не було, тож почав з них у порядку зростання.
Для тесту обрав добре знайоме і перевірене лезо Derby USTA.

Перший прохід був трошки незрозумілим, наче лезо зрізало не мою щетину, а чиюсь більш цупку. Втім, згадав, що попереднє гоління було з NonBBS-ною Yaqi Mellon, зрозумів причину - щетина трохи більше відросла, тому важче зрізається на початку.
Далі все пішло значно краще :-)

По відчуттям на шкірі 68-ий GC здався схожим на 89-ту, лише трохи спокійнішим. Це для мене стало певною несподіванкою, адже я чомусь вважав, що буде схоже на King C Gillette. Та по факту ні, помітно агресивніший.

Але от в плані ефективності .68 виявився майже тим самим KCG, на дрібку, може, більш ефективним. Тому для результату довелося трохи підтиснути. Але GameChanger .68 - не дорівнює King C Gillette, таких вольностей він не сильно дозволяє. Тож, отримав пару цяток і, схоже, трохи підшліфував епідерміс.

Якщо оцінити бритву по числовій шкалі, то це буде десь 4,5/5. Та це поки що перший підхід на цю бритву і перше враження. До якихось більш-менш остаточних висновків ще далеко :-)

В якості афтершеву взяв лосьйон Areffa Soap Воїн. Вибрав його з тих же міркувань, що й пре-шейв - щоб не сильно дисонував ароматом з кремом.
Лосьйончик припік, що для нього не дуже характерно. Та зрозуміло чому. Втім, лосьйон знає свою справу, і привів шкіру в цілковитий порядок.

В принципі можна було б обійтися і без додаткового догляду, та я маю вже види на пляшечку з-під Noxzema Sensitive, тож без варіантів - добивати щонайшвидше :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, STEEL, WetShaver, razorblade1989, DismontDeSire, vicbro, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyПт 7 Черв 2024 - 12:08

05-06-2024
07-06-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: Derby USTA
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Esbjerg Grapefruit
Aftershave: Areffa Soap Воїн
Additional Care: Noxzema Sensitive

Спробую якось коротко, якщо вийде :-)

Воно наче і був час написати окремо про попереднє і нинішнє гоління, та щось мене сильно збентежило перше з них, тож я сьогодні повторив його з тим самими учасниками, намагаючись розібратись, що ж то було напередодні. Результат, на жаль, теж майже повністю повторився.

Всі підготовчі процедури, як і завжди: душ + олійка.
Навіть і не знаю, що в цьому плані можна ще придумати. Схема відпрацьована роками, вона робоча, і єдине, що можна змінити - це прибрати олійку. Але нафіга? :-)

Далі - піна. Знову чудовий грейпфрутовий крем Esbjerg. Вже додавав трохи більше води, відтак піна виходила цікавішою і приємнішою в роботі. Ну й аромат - насолода! :-)

Вся халепа сконцентрувалася далі.
Голився тією ж зв’язкою: RazoRock GameChanger .68 з лезом Derby USTA. Цими разами бритва не тільки голила, а вже й відчувалася більш схожою на KCG. Тобто, відчуття на шкірі стали м’якшими, відтак гоління стало начебто комфортнішим.

Але несподівано воно стало травматичнішим.
І тут бачу дві причини: бритва і шкіра.
Зараз спека, часто пітнієш, а вмиватися не завжди можеш часто. Тож шкіра потерпає від поту і необережних дотиків до неї. Як наслідок - більша чутливість і більша вразливість.
А тут ще й м’яка бритва, на яку, щоб виголитися чисто, треба все ж таки підтискати. І у випадку з GC .68 це погана ідея, все ж таки він не King.

Або ж треба забивати на чистоту і змиритися з тим, що BBS з GC .68 недосяжний, і навіть DFS може бути не на п’ятірочку. Це мені нагадує Yaqi Mellon.
Ну й прийнято рішення припинити гоління з Derby USTA і спробувати з чимось більш м’яким. Можливо, все пройде спокійніше.

Власне, травматизм стосується лише коцок. Шкіра в цілому страждає не сильно. Принаймні, не так сильно, як то було першого разу. Перевірено це тим самим лосьйоном Areffa Soap Воїн. Він припікав, звичайно ж, але зовсім не так, як воно вже було.

Хоч лосьйон і сам добре впорується зі своєю роботою, та все одно вважав не зайвим додати зверху бальзам Noxzema Sensitive.
Ну й з задоволенням повідомляю, що нарешті він закінчився :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyПт 7 Черв 2024 - 18:33

Вместо душа ну или после душа можно умыться максимально холодной водой, но это уже костыли, и зачем изобретать велосипед если другие связки работают без всех этих танцев с бубном
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСб 8 Черв 2024 - 13:20

Так, є інші варіанти, які працюють без зайвих танців з бубоном.
Але GC у мене зараз на тесті, тож хочеться знайти до нього підхід за короткий час
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyВт 11 Черв 2024 - 13:43

09-06-2024
11-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .68
Blade: LORD Classic
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Helan Elemi
Aftershave: Helan Vetiver & Rum
Additional Care: Pacific Shaving Coffienated

Коротко не буде точно :-)

Дещо змінилося в учасниках, дещо в підходах - тож є про що розповісти :-)
Ну й два гоління в одній оповідці - це вже не новина :-)

Не змінився пре-шейв - все та ж олійка The Bluebeards Revenge. Це тому, що і вибір зараз не великий, і з огляду на попередні стрьомні гоління краще було залишити більш моцний пре-шейв.

Новинки почалися далі :-)
Ще наприкінці минулого року на форумі з’явилося посилання на розпродаж косметики мирки Helan.
Helan - це італійська компанія із серії новомодних супер-еко-біо-натюрель. Я про неї раніше ніколи не чув, але за ціною розпродажу вирішив спробувати. Взяв тоді парфум, крем для гоління і лосьйон після.

Парфумом вже користувався - нічого надто видатного: спокійний літній, трохи трав’яний аромат, не напряжний і не стійкий. На літо, то що треба - пару раз пшикнувся перед виходом, а в ліфті його вже й не відчуваєш. Чисто ритуальне використання - типу наче не голий виходиш з дому :-)

Тепер настала черга інших засобів.
Для початку - крем Helan Elemi. Вірніше сказати, це мило для гоління у формі крему. Ну, італійці люблять так писати, можна глянути, що пише на кремі Proraso.

Продається Helan в коробочці з цупкого картону, поліграфія з обох боків. Сам крем запаковано в пластикову тубу з кришкою-клапаном. Загалом, більш-менш стандартне пакування.
По аромату теж нічого особливого - тихий трав’яний аромат, без родзинки, але й без відрази.

На перший раз вичавив досить багато. Вже був готовий збирати піну по всій ванній, але фіґ вам!
Крем лише розмазався по стінках і геть зовсім не збивався. І це з синтетикою Sfumato! Почав додавати воду, але нічого особливо не змінилося - крем просто перетворювався на емульсію.

Гаразд, вирішив почати, як є, потім розбиратися. Наніс цю емульсію, яка ледь вкривала шкіру і став голитися. І, на диво, процес пішов досить добре. "Піні" (умисно беру в лапки) вистачало і ковзання, і післяковзання. Не щось надто видатне, але було достатньо.

Перед другим проходом вирішив почитати інструкцію до використання. Може це безпомазковий крем, а я тут страждаю? Інструкція виявилась надрукованою дрібним шрифтом, ще й італійською мовою :-)

Проте, якось розгледів слово penello, тож помазок все ж потрібен. Тому вичавив трохи крему на помазок і просто почав розтирати по обличчю. Не сильно допомогло, але щось на обличчя таки нанеслося.

Втім, гоління і на другому проході пройшло ок.
На третій вже нічого не вигадував, просто переніс на шкіру все, що ще було на помазку. Цього вистачило на ще один прохід.

Між голіннями знайшов в інтернеті інструкцію англійською. Все гаразд - це звичайний крем, який рекомендовано збивати помазком в чаші. Дивно.

Перед другим голінням вирішив ще поекспериментувати - трохи залив крем водою перед використанням. Погана ідея. Крем розповзся, і я ледь злив воду, щоб крем все ж таки лишився в чаші.

Почав маслати помазком - і крем зник :-)
Чаша - наче кицька язиком вилизала :-)
Ок, додав ще крему і знову почав маслати. Крім кругових і помпуючих рухів використовував ще паралельні і перпендикулярні, з боку в бік.
Якось, тяжко-важко, та намутив собі трохи емульсії, цим і став голитися.
І знову, на диво, гоління пройшло цілком пристойно, не гірше, ніж зі звичайною піною.

Скажу чесно, мене це зачепило. Тож експерименти з кремом Helan Elemi продовжаться. Мені вже цікаво знайти з ним нормальний спосіб використання :-)

Обидва рази голився однією зв’язкою: бритва GC .68 і лезо LORD Classic. І, наразі, це виглядає правильним рішенням.
Раніше писав, що з Derby USTA гоління було травматичним. І от, після Derby мав пару днів подумати над своєю поведінкою і все ж усвідомити, що 68-ий не створений для BBS. Тож, змінивши лезо на більш спокійне і зменшивши очікування, двічі чудово поголився. Так, не BBS. Але прийнятний DFS з абсолютно цілою шкірою. І це чудово!

На цьому тест 68-ого завершую і далі підніматиму градус - візьму 72-ого.
А про 68-ий скажу, що це, загалом, не погана бритва. Лише треба розуміти, на що вона реально здатна, і не намагатися вичавити з неї більше. Якщо голитися в моєму ритмі, через день, то це ситуація, коли щетина відростатиме на пів дня раніше. Можливо, для щоденного гоління це буде хороший варіант. Але в будь-якому разі це лише DFS - не чистіше, якщо себе не травмувати.

За афтершейв мені обидва рази слугував ще один продукт від Helan - лосьйон Vetiver & Rum.
Виглядає він відверто гарно! Синя пляшечка, золотий ковпачок. Все це в картонній коробчці. Словом, дорого-багато :-)

Аромат в нього приємний, але де там ветівер, а де ром, я так і не вкурив. Втім, я й не експерт в галузі ароматів: пахне нормально, ну й зашибісь! :-)

Як часто це трапляється у італійців, лосьйон трохи жирнуватий. Тож його треба порозтирати по шкірі, а потім ще й почекти трохи, поки плівочка вбереться.

Лосьйон містить ментол. Хоча, скоріше, ментил лактат - він відчувається, але не виїдає очі. Зникає десь хвилин за 10-15. Для мене це прийнятно, бо ментол загалом не люблю, але в невеликих дозах можу сприймати.

Обидва рази лосьйон не припікав, досить приємно лягав на шкіру.
Спершу подумав, що який я молодець, і як класно я поголився.
Потім десь прочитав, що він безалкогольний, і розстроївся - безалкогольний лосьйон не показує недоліки гоління, тож все могло бути не так і райдужно. Втім, шкіра не поводила себе так, наче була пошкодженою.

Щоб переконатися в прочитаному, проглянув склад лосьйону, і побачив, що алкоголь в ньому таки є, до того ж він стоїть на другому місці! Тут я знову зрадів - таки я молодець :-)
А ще знайшов, що в лосьйон входять олія кореня рускуса колючого (мишачого терену колючого) і олія квіток звіробою. Ну й таки минтил лактат :-)
До того ж, в описах до продукту часто згадується женьшень.

Словом, лосьйончик не такий вже й простий. І шкіра це відчуває з вдячністю, реально.

Направду, після лосьйону наносити ще щось зверху - це марна трата того іншого продукту. Та я все ж наносив. При чому другий раз лише для того, щоб не міняти учасників. В подальшому цього, скоріше за все, не робитиму.
А наносив я американський бальзам Pacific Shaving Coffienated.

Теж колись давно його купив по акції, навіть пробував, але вже підзабув.
Маю сказати, що це хороший бальзам. Він густий більше середнього і дуууууже приємно наноситься на шкіру, якось так м’яко і лагідно, отримуєш окреме задоволення в процесі нанесення :-)
По аромату він мені пахне м’ятою, трохи, як зубна паста :-)
Але аромат не сильний і очі не виїдає. Втім, ця м’ятка дає легенький приємний холодок. Не впевнений щодо використання цього бальзаму взимку, але влітку і навіть восени це буде добре :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 388
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyВт 11 Черв 2024 - 14:01

Насчет крема - он по факту для использования без помазка. Скорее всего на большинстве сайтов в описании указывают стандартные "рекомендации к использованию крема для бритья", не вникая в особенности каждого продукта. Поэтому и пишут зачастую "нанесите средство на кожу рукой/помазком и вспеньте". Что касается описания на самом тюбике, если и производитель советует использовать помазок, то это очень странно :)

Как и с другими подобными средствами - оно отлично работает, если нанести на смоченное лицо и распределить его тщательно мокрой рукой. Как по мне - просто рабочая, нормальная штука, скольжение/защита нормальные, аромат приятный, реакций на коже не вызывает, но и вау эффекта нет.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyВт 11 Черв 2024 - 14:12

stanislav-q пише:
Насчет крема - он по факту для использования без помазка. Скорее всего на большинстве сайтов в описании указывают стандартные "рекомендации к использованию крема для бритья", не вникая в особенности каждого продукта. Поэтому и пишут зачастую "нанесите средство на кожу рукой/помазком и вспеньте". Что касается описания на самом тюбике, если и производитель советует использовать помазок, то это очень странно :)

Как и с другими подобными средствами - оно отлично работает, если нанести на смоченное лицо и распределить его тщательно мокрой рукой. Как по мне - просто рабочая, нормальная штука, скольжение/защита нормальные, аромат приятный, реакций на коже не вызывает, но и вау эффекта нет.

Так прикол в тому, що рекомендацію по використанню я знайшов на офісайті виробника :-)
Там так і пише:

Dampen the Helan shaving Brush with warm water and put a small amount of the soap on the tip. Apply to the beard and face in delicate, circular motions to create a rich, soft lather. Proceed with shaving. A shaving bowl is suggested to get the ideal lather. Rinse the face with cold water and apply the Moisturizing After Shave Balm or Refreshing After Shave Lotion according to taste. Shaving is suggested in the morning after having washed the face with warm or hot water to favour pore dilatation and reduce irritation.

І це дійсно дивно. Хіба що там помазок Helan якийсь дуже особливий і спеціально заточений під збивання саме цього крему :-)

Наступний підхід буде саме, як до безпомазкового крему - просто нанесу крем рукою на обличчя, розітру і поголюся. Побачимо, як воно буде.
Далі ще пару варіантів спробую.

А загалом з твоїм висновком по крему абсолютно згоден: нормальний робочий і безпечний крем, але без вау. За повну ціну в 10,50 баксів я б його вже не брав би. Але за 1/3 чи й 1/2 ціни - може бути.

WetShaver та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 534
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСр 12 Черв 2024 - 14:31

Лосьон спиртовой и вряд ли возникнут проблемы при его использовании. С кремом для бритья и бальзамом, предлагаемыми BLAURY я бы не решился на подобные эксперименты. Сколько им лет можно только догадываться. Его даже просроченным продают несколько лет подряд. И не мылится потому, что его давно пора было выбросить. ,, Як часто це трапляється у італійців, лосьйон трохи жирнуватий" - после воды и алкоголя в составе идет polyglyceryl -10 laurate вполне безобидное вещество и глицерин. Последний увлажняет кожу при высокой влажности воздуха и сушит при жаркой погоде отбирая воду у кожи. При нанесении на лице остается пленка. Даже если умываешься через несколько часов, липкость ощущается. Есть много средств с глицерином, которые оставляют липкость после нанесения, но она исчезает без следа. Здесь его такое количество, что пленка остается до вечера.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 13 Черв 2024 - 12:17

Alex пише:
Лосьон спиртовой и вряд ли возникнут проблемы при его использовании. С кремом для бритья и бальзамом, предлагаемыми BLAURY я бы не решился на подобные эксперименты. Сколько им лет можно только догадываться. Его даже просроченным продают несколько лет подряд. И не мылится потому, что его давно пора было выбросить. ,, Як часто це трапляється у італійців, лосьйон трохи жирнуватий" - после воды и алкоголя в составе идет polyglyceryl -10 laurate вполне безобидное вещество и глицерин. Последний увлажняет кожу при высокой влажности воздуха и сушит при жаркой погоде отбирая воду у кожи. При нанесении на лице остается пленка. Даже если умываешься через несколько часов, липкость ощущается. Есть много средств с глицерином, которые оставляют липкость после нанесения, но она исчезает без следа. Здесь его такое количество, что пленка остается до вечера.

Так, дякую!
Зі спиртом наче розібрався - він є, і він може відчуватися.
З гліцерином теж зрозуміло. І ти правий - його тут помітно більше, ніж в інших італійських лосьйонах, що я їх пробував.
Що цікаво, не можу сходу пригадати лосьйон з іншої країни, де б був гліцерин :-)

А от щодо крему я сильно не переймаюсь датою випуску. В ньому по суті нема чому псуватися, він і з десяток років може пролежати собі спокійно. Єдине обмеження, вказане виробником, це використати протягом 12 місяців після відкривання. Вперше я його відкрив взимку, тож час ще маю.
Зрештою, якщо не здружуся з кремом, то викину його - не велика цінність.

Втім, ти, звичайно ж, можеш бути й правим, і така поведінка крему може бути зумовленою його віком.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 13 Черв 2024 - 12:42

13-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Derby USTA
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Helan Elemi
Aftershave: Helan Vetiver & Rum

Постараюсь коротко :-)

Учасники не те, щоб змінились, а просто їхня кількість зменшилася :-)

Вирішив спробувати крем Helan Elemi, як безпомазковий. Тож на обличчя, намащене прешейв-олікою, нальопав води а потім руками розмилив по ньому якусь дрібку крему. Ну й повторив цю процедуру ще двічі після вмивання між проходами.

Скажу відверто: не сподобалось. Наносити крем в такий спосіб легко, голитися по утвореній плівці-пінці можна, але не так комфортно і приємно, як навіть по погано збитій піні з цього крему.
До того ж, в цій ситуації крем не створює достатньо слизького покриття, тож олійка сильно під’їдає ковзання і повністю хаває післяковзання. Відтак гоління проходить хоч і цілком безпечно, але з певним натягом.

Словом, таке собі виходить. І це зайвий раз опосередковано доводить, що крем таки вимагає помазка. А як з помазком зробити з нього хорошу піну, то вже інше питання, яке вимагає свого окремого дослідження :-)

Дякуючи Юрію з Чорноморська маю можливість спробувати ще одну модель RazoRock GameChanger - цього разу з гапом 0,76 мм.
Минулого разу я назвав цю плиту 72-ою. Помилився. Правильно - 76-та :-)

Лезо для старту знову Derby USTA.

Перше враження від 76-ого цілком позитивне. Він відчувався на шкірі може лиш трохи агресивніше, ніж 68-ий, але ефективність була вищою.
Ще варто подивитись в перспективі, як швидко відростатиме щетина, але результат гоління - нормальний DFS без тиску і помітно меншим шовганням в складних місцях.

А менше тиску і шовгання - ціліша шкіра. Без одної падлюцької коцки не обійшлося, але це все.
По верхньому шару епідермісу лезо все ж пройшлося відчутніше, ніж на попередніх голіннях, але ж там і бритва, і лезо були м’якшими, тож все закономірно.

Втім, нічого страшного з тим епідермісом не сталося. Так, лосьйон припік трохи більше, він все ж таки спиртовий. Але це лише трохи більше, і не більше (даруйте за тавтологію :-) ).

Як вже писав раніше, після такого жирненького і добре нагліцеріненого лосьйона користуватись додатково бальзамом сенсу особливого й немає. Тож і не користувався :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyЧт 13 Черв 2024 - 17:43

До речі, панове, лосьйон Helan Vetiver & Rum виставлено на продаж.
Причини продажу і умови прошу дивитися в [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 22 EmptyСб 15 Черв 2024 - 13:42

15-06-2024

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock GameChanger .76
Blade: Derby USTA
Brush: Vulfix 404
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Helan Elemi
Aftershave: Alex EXPLORER
Additional Care: Helan Elemi Basamo Dopobarba Idratante

Постараюсь якось коротко :-)

Змінилися деякі учасники, буде про що сказати пару слів :-)

Шукаю й далі підходи до крема Helan Elemi. Цього разу вирішив узяти маленького і цупкого помазка Vulfix 404. Це мікс борсука і кабана, 23 мм в діаметрі, досить приємний і надійний помазок.

Розрахунок був на те, що вузол не великий і піну він не так піджиратиме.

Крема вичавив чимало і почав потроху збивати піну. Часу мав багато, тож збивав ретельно і не швидко. Воду став потроху додавати дуже згодом.

Та всі мої танці з бубоном успіхом не увінчалися - піни, як не було від початку, так і не з'явилося згодом. Лише емульсія, яку я по ходу трохи розбавив водою.

Втім голитися по цій емульсії було нормально, ковзання і післяковзання вистачало. А нанесена перед тим олійка давала надійний захист.

Голився я тим же GC .76 з тим же Derby USTA.
Поголився чисто, без травмування. Сильного тиску на бритву не чинив, зайвий раз намагався не шовгати, лише конче за потреби.

В якийсь момент спіймав себе на думці, що голюся майже 89-ою. Або й без майже :-)
Єдина суттєва відмінність - вага. Мені трохи незвично голитись з важкою ручкою. Подумую на наступне гоління прикрутити замість нержі ручку від свого EJ DE89 :-)

Оскільки Хеланівський лосьйон виставлено на продаж, взяв в роботу інший - Alex EXPLORER.
Це французський мас-маркет від компанії BradoLine. По факту, це щось рівня польських Wars, Bond тощо. Тобто, недорога робоча конячка, з прийнятними ТТХ і без особливих  вау.

У лосьйона свіжий ненав'язливий аромат. Він дає помірний холодок, для мене прийнятний. В складі є доглядальні компоненти, той же пантенол. Після користування на кілька секунд лишає по собі плівочку.

Після сьогоднішнього гоління лосьйон припік не більше того, шо я міг очікувати. Значить, все ок :-)

Завершував гоління з такою штукою, як Helan Elemi Basamo Dopobarba Idratante - зволожуючим бальзамом після гоління Helan Elemi.
З ним взагалі вийшов прикол :-)
Вирішив викинути нарешті коробочку від крема   і почув, що в ній щось бовтається. Спершу подумав, що то просто рекламний вкладиш, але виявилось, що то пробник бальзама :-)

Ну, раз таке діло, треба пробувати :-)
Бальзаму в сашешці було рівно на один раз, але й цього виявилось достатньо, щоб зрозуміти, що це дуже хороший продукт.
Бальзам не густий, трохи жирненький. Але він швидко вбирається шкірою і лишає її в чудовому стані - заспокоєною, пружною, приємною на дотик.

Що там в складі, я не вивчав, але при нагоді не проти й прикупити баночку :-)

От така історія :-)))

Ruslan, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 22 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: