ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+23
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Наступний
АвторПовідомлення
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyЧт 16 Травень 2024 - 18:23

fill пише:
16-05-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Weishi 9306-C
Blade: Astra SS (blue) rus

Покурив трохи тему, придивився собі один з Parker-ів іпоставив його у план покупок на потім. Та раптом сплила інфа про метелики Weishi.
Маю зазначити, що якщо рівняти лезо, то робиться це легко. По-перше, на чорному фоні добре видно краї леза, тож можна побачити, чи дійсно воно стало нерівномірно і чи вирівнялося воно вже. По-друге, весь процес вирівнювання звівся до того, що я просто посунув лезо до одного краю до упору. Тобто, не треба вгадувати, скільки посунути, скільки залишити - просто до упору в один бік, все.
Зробив бритвою свої стандартні три проходи. Бритва відносно легка, невеличка, маневрена - клас!
В парі з гостренькою Астрою голила чітко, якісно і дуже комфортно.
Мені теж подобалися бритви метелики виробника Паркер. Ще дуже ефективні метелики роблять ідуси Перл. Але у них начебто якість гірша. Нещодавно встановлював чорне лезо Тріт Карбон у Фатіп, це особлива форма збочення та муки. Якщо з Фатіпом я розібрався, то ставити чорне лезо у світлу бритву, це не світле лезо в чорну бритву встановити. Зовсім інша справа. Коли чорне лезо доводиться вирівнювати із зазором бритви який теж затемнений тінню, це дуже незручно. Добре, що я всіма правдами та неправдами скоро закінчу пачку цих лез. Вже й брата голив ними.) І більше ніколи не повторю їх. Незручні у всіх відносинах. До речі, як я вже казав, мені у вінтажній бритві метелику добре підійшли леза, які в інших бритвах здавалися занадто жорсткими, некомфортними і навіть травматичними. Той же Бік Хром Платінум, голив дуже чисто та комфортно. Може й справді той же Тріт Карбон у метелика поставити.) Ну коли залишиться одне лезо в пачці, може так і зроблю. А те, що тобі підійшов метелик від Вейші, приємно здивований і радий.) було б цікаво дізнатися твою думку і про Паркерів, може і я б дозрів до його покупки.)
До речі думаю метелики від китайських виробників крім Які Монарх зроблені із Замаку. А ось у Паркера думаю цілком можуть бути з латуні. Вони важчі набагато. Китайські десь 50-70 грамів, а Паркери по 80-100 грамів.

fill, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 17 Травень 2024 - 8:40

fill пише:


Що ж, життя покаже.
Поки що я в реальному захваті - м’яко, комфортно, приємно.
Але дійсно треба поганяти бритву. Бо з одного гоління з одним трохи стрьомним лезом важко щось стверджувати однозначно.

Втім, попередній мій метелик зразу показав, що щось не так. З цим метеликом все якось по-іншому.
Тому буду дивитись, як воно піде далі. Та поки що все дуже добре :-)

І головне: я не голю голову, я не можу оцінити, як ця бритва для голови :-)
В отношении Baili 179 (он же шлюз бабочка) у меня абсолютно такие же впечатления были как у тебя. Совершенно негодная бритва на мой взгляд.
После возвращения в классическое бритье я первым делом попробовал бабочку т.к. последней классической бритвой перед началом использования кассетников у меня была регулируемая бабочка, советская копия Gillette Black Beauty. И этой бабочкой, конечно, был Feather Popular. Он оказался на порядок мягче и комфортней той советской Black Beauty. Потом за все годы попробовал еще Baili 179, QShave, Weishi и Parker. Причиной был тот же мотив, что и у тебя - "а чого це в мене немає бритви-метелика?" По мягкости и комфорту я бы их расположил в следующем порядке (первые более мягкие):
Feather и QShave
Parker и Weishi
Baili
Но в конце концов сделал вывод, что бабочки - не мое. Мне больше нравятся станки с загнутым лезвием, они более комфортные в ощущениях. А бабочек таких нет. По крайней мере мне не попадались.

WetShaver, fill, Yura_, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 335
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 17 Травень 2024 - 9:37

vicbro пише:

Но в конце концов сделал вывод, что бабочки - не мое. Мне больше нравятся станки с загнутым лезвием, они более комфортные в ощущениях. А бабочек таких нет. По крайней мере мне не попадались.

Сделал такой же вывод, пользовался недорогой бабочкой некоторое время, а как только в руки попал нормальный станок, к этой теме уже не возвращался, больше всего не нравилось отсутствие надёжной фиксации лезвия, ну и недостаточный загиб лезвия тоже, из-за этого иногда случались такие проскоки, когда станок начинал шагами прыгать по коже как трактор и травмировать, возможно с другими более качественными бабочками такого не происходит, но проверять нет желания)

WetShaver, fill, vicbro та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyСб 18 Травень 2024 - 15:04

Yura_ пише:
Може вартує зробити тему по Вейші?

Пізніше зроблю обов’язково, зараз ще поганяю його трохи з різними лезами, щоб не писати лише перше враження

trimmer та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyСб 18 Травень 2024 - 15:17

WetShaver пише:

 А те, що тобі підійшов метелик від Вейші, приємно здивований і радий.) було б цікаво дізнатися твою думку і про Паркерів, може і я б дозрів до його покупки.)

Наскільки я читав, вони більш агресивні.
Сподіваюся, не так жорстко, як Байлі, та все одно трохи страшнувато :-)

Загалом, паркерівські метелики мені подобаються. Схоже, що зроблені вони якісно, добротно.
Я собі придивлявся Parker 96R, по ньому хороші відгуки, і він відносно м’якенький. Більш жорстким є Parker 96R, і любителі такого теж добре про нього відгукуються.

Поки що я Паркер купляти не планую, для колекції мені достатньо одного метелика. Але може згодом і прикуплю, якщо з Вейші все дуже-дуже сподобається на постійні й основі :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyСб 18 Травень 2024 - 15:22

vicbro пише:


Но в конце концов сделал вывод, что бабочки - не мое. Мне больше нравятся станки с загнутым лезвием, они более комфортные в ощущениях. А бабочек таких нет. По крайней мере мне не попадались.

У мене таке враження, що у Weishi лезо трохи згинається.
Якщо сьогодні матиму час, то напишу оповідку про сьогоднішнє гоління і прикріплю фото - там буде видно. Зрештою, якщо не сьогодні, то в понеділок відпишусь про два, а фото вже готове й так.
А згодом просто окремо сфоткаю, як виглядає лезо в бритві збоку.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyСб 18 Травень 2024 - 15:24

Meo пише:


...больше всего не нравилось отсутствие надёжной фиксации лезвия...

У Weishi в цьому плані все гаразд - фіксується надійно.
Я й сам завжди стрімаюся, коли лезо гуляє і деренчить. Тут же мені нема чим дорікнути

WetShaver та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyВт 21 Травень 2024 - 10:59

18-05-2024
20-05-2024


Rating: 5 / 5

Razor: Weishi 9306-C
Blade: Astra SS (blue) rus
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: Soap City Monoï
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: Noxzema Sensitive

Думаю, що буде коротко :-)

Щось знову не вистачає часу на творчість, тож знову об’єдную два гоління в одну оповідку. Звичайно ж, з тими самими учасниками і, що особливо приємно, з тим самим хорошим результатом :-)

Початок - нічого особливо цікавого. Спершу масло моной рясним шаром. Далі трохи води на обличчя і натирання його стіком RazoRock Gold Label. Стік вже достатньо "ожив" після багаторічного зберігання, тож натирався легко.

Піну наводив помазком Zenith 506A Extra, це борсук сільвертіп, хороший борсук. В обох випадках піна вийшла хороша, робоча. Один раз трохи густіша, інший - трохи рідкіша. Але мило таке, що різні варіації піни з нього працюють однаково добре.

Але цікавіше - це бритва і леза. Знову метелик Weishi 9306 і російська синя Астра.
По бритві можу з задоволенням підтвердити своє перше враження - м’яка, лагідна і комфортна. Голитися нею реально приємно.
По ефективності до бритви теж питань немає. Принаймні з цим лезом.
В процесі помітив, що якщо голитися від самої-самої кришки, то лезо не відчувається взагалі, а ефективність і безпека помітно підвищуються.

Лезо Астра на диво приємно відпрацювало другий і третій сеанси. У 89-ій воно на другому вже було жахливим, а тут все гаразд, навіть піде на четвертий сеанс.
Лезо в процесі трохи підсіло і стало комфортнішим. Хоч все ще тримає трохи в напрузі. Було бажання вже викинути його, щоб трохи розслабитися, але ще разок ним поголюся, щоб вже все було по-чесному :-)

Отже, результатом обох голінь я повністю задоволений - чисто, комфортно, майже без артефактів :-)

Освіжатись після гоління я вирішив польським одеколоном Przemyslawka. Він випускається в Познані з 1919-ого року, що робить його найстарішим одеколоном Польщі. По аромату це класичний чоловічий одеколон, рідний брат відомого нам Тройного чи німецького 4711. Тобто, аромат цитрусовий, але тут - з додаванням чогось трав’яного, що надає йому трохи гіркоти і "густини".

Як для одеколону, Przemyslawka припекала досить помірно. Догляду він фактично не має - лише дезінфекція і аромат, і добре матує шкіру.

Тому в обох випадках обов’язковим було через деякий час нанести бальзам Noxzema Sensitive. Нарешті обов’язково, а не формально :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Andrewt, STEEL, trimmer, WetShaver, vicbro, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyВт 21 Травень 2024 - 11:06

І навздогін до розмови про вигин леза у Weishi.
Ось фото:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Як видно, лезо все ж таки трохи згинається.
Але дійсно не надто сильно. Якщо "округлити", то можна вважати його прямим :-)

Ruslan, trimmer, WetShaver, vicbro, _yk_, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyВт 21 Травень 2024 - 14:00

Изгиб стандартный для обычной бабочки.
Твоя модель скорее всего имеет номер 9306-H (Matte Black).
Маркировка 9306-C  соответствует цвету Gun Metal как я увидел.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyВт 21 Травень 2024 - 14:08

vicbro пише:
Изгиб стандартный для обычной бабочки.
Твоя модель скорее всего имеет номер 9306-H (Matte Black).
Маркировка 9306-C  соответствует цвету Gun Metal как я увидел.

Ну, не з моїм досвідом судити, наскільки це стандартний згин. Але в тебе було більше метеликів, тож довіряю тобі повністю :-)

І так, ти правий - індекс H.
Глянув був лише на шапку замовлення на Алі, не розкривав його повністю і не перевірив.
Надалі виправлю. Але в попередні дописи, здається, зараз вже не можна внести зміни, тож так вже й лишиться
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyСр 22 Травень 2024 - 12:35

22-05-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Weishi 9306-H
Blade: Astra SS (blue) rus
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Soap City Monoï
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: Noxzema Sensitive

Постараюсь коротко :-)

Гоління в дечому інноваційне, в дечому підсумкове :-)

До кінця весни стік не мінятиму, але сьогодні вирішив спробувати метод добування з нього піни, про який мені давно вже казали, а я так і не дійшов до нього.
Суть в тому щоб намилювати не обличчя, а помазок.
Для цього взяв синтетичний помазок RazoRock Big Bruce, затис його в кулак, так, щоб зверху стирчав чубчик сантиметра півтора-два, і став ретельно намилювати цей чубчик стіком.

Намилив добре, з гіркою. І пішов з оцим щастям в чашу. Потроху додаючи воду, зробив цеберко доволі густої піни з хорошими ТТХ, по якій було приємно голитися.

Що ж, метод виявився абсолютно робочим. Тож, кому не подобається терти стіком фейс, може спробувати зробити піну в такий спосіб :-)

Далі було власне гоління з бритвою Weishi 9306-H і російською синьою Астрою.
До речі, хочу виправитися: мій чорний метелик таки має індекс H, а індекс C належить кольору gun metal.
І дякую колезі vicbro, що вказав мені на неточність! :-)

Для Астри це вже був четвертий сеанс, і це був сеанс десь на грані. Тобто, лезо ще голило, але вже не так приємно, як раніше. Особливо на третьому проході було відчутно, що кромка підсіла, ледь не розсипалася.
Щоб отримати прийнятний результат довелося трохи підтиснути. На щастя, без наслідків для шкіри.

Зрозуміло, що лезо після гоління пішло у смітник. Наступного разу буде інша Астра - це просто щоб вже закрити питання по різним наявнм у мене Астрам.

А щодо цієї Астри можна сказати, що вона таки гостренька і до певної міри навіть комфортна. Але для мене її гостроти трохи забагато. Вона особливо не травмує, але постійно тримає в напрузі.

Під нове лезо буде інша бритва. А Weishi поки що відкладу. Після чотирьох сеансів маю знову сказати, що це дуже приємна бритва - м’яка і комфортна, як я люблю.
Конструктив у неї здається надійним. Звичайно ж, життя покаже, чи правильно мені здається :-)
Проблема вирівнювання леза має місце бути. Але робиться це дуже просто: сунеш лезо до упору в бік орла, і все стає рівно.
Ось як корисно, що на бритву нанесено логотип :-)

Весь час намагався знайти до Weishi відповідник з відомих мені бритв.
Вона, як вже казав, по агресивності десь між King C Gilette і EJ DE89. Можливо, найближчим до неї буде Gilette Tech. Він у мене є, і я незабаром прожену його з синьою Астрою, щоб підтвердити чи спростувати своє припущення.

Завершення гоління було, як і в минулі рази - одеколон Przemyslawka і бальзам Noxzema Sensitive.
Тут все без сюрпризів: одеколон трохи припік, а бальзам все заспокоїв :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 12:07

24-05-2024

Rating: 4 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Astra Superior ČSSR
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Soap City Monoï
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: Noxzema Sensitive

Постараюсь більш-менш коротко :-)

Гоління пройшло під девізом "І сміх, і гріх!" :-)

Почалось все просто пречудово.
Ну, там, як завжди - душ, масло моной. Вигріб рештки з баночки. Тепер лишився всього з двома пре-шейвами, аж незвично для мене.
Втім, це не на довго - скоро щось додам в колекцію :-)

Сьогодні вирішив ще трохи по-іншому зробити забір мила зі стіка. Якщо минулого разу статором був помазок, а ротором мило, то цього разу все навпаки: мило затиснуте в кулак, а помазком крутив по ньому туди-сюди і по колу, роблячи забір.
Помазок взяв трохи з меншим вузлом, щоб було зручніше - Omega Roma Colosseo. Порівняно з Big Bruce-ом в нього не така розкішна шевелюра, для такої задачі він підходить краще.

Набрав купу мила і пішов з ним в чашу. Далі довести піну до потрібної кондиції - це задачка для другого класу, не викликає жодних труднощів чи непорозумінь. Тож піни зробив багато, і вийшла вона не надто густою, приємною.

І з задоволенням констатую, що такий метод забору піни зі стіка теж є абсолютно робочим, можу рекомендувати :-)

Це все було про сміх :-)
Тепер переходимо до гріха.

Коли ще збирав леза для великого тесту Derby, колеги пригостили мене Астрою чехословацького виробництва. Звичайно ж, взявшись зараз за невеличкий тест цієї марки, треба було спробувати і його.

Навіть не знаю, як би пом’якше сказати про те, що було далі...
Словом, леза такого плану, зазвичай, летять у смітник після першого ж руху, без варіантів. І просто з суто наукового інтересу я вирішив ним доголитися до кінця.

Лезо абсолютно і беззаперечно тупе. Воно не голить - воно просто висмикує щетину.
Трохи легше стало після двох проходів, коли щетину вдалося трохи підкоротити і лишалося пройтися лише по пеньочках. Власне, на це й був розрахунок.
Але навіть так відчуття від гоління були неймовірними, з великим знаком мінус.

Результат гоління - далеко навіть не DFS. Скоріше посередній CCS, при чому слово Comfortable в цій абревіатурі явно зайве :-)

Втім, два плюси від такого леза все ж таки є.
По-перше, жодних травм і ніякого пошкодження епідермісу - одеколон ледь-ледь припік.
По-друге, я знайшов спосіб більш-менш чисто голити вуса, не проходячи по ним проти росту :-)

Добре, що в мене сьогодні з ранку був навдивовижу чудовий настрій, що навіть таке гоління не змогло його зіпсувати. Інакше б я тут просто через слово матюкався :-)

А оскільки матюкатися не хочеться, то скажу тихо і спокійно: тримайтеся подалі від чехословацької Астри. Це лезо - лише для колекціонерів, не повторюйте мій досвід :-)

От така історія :-)))


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Andrewt, WetShaver, _yk_, Александр 7676, andreyv1979, Batman і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 290
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 12:37

Ось, що мені підказувало, що більшість чеських лез як той же Тайгр це та ще лотерея.) Багато хто Татру хвалить, як хороший середняк серед м'яких лез у мене вона є але поки ще не тестував. Зараз у мене на черзі Які Слант і навіть рослинність відростив серйозну під нього. Але цього звіра потрібно тестувати із знайомими лезами. Агресивність у нього з надлишком, більше ніж у Р41!
До речі подивився заради інтересу як згинається лезо в Які сланті і в моєму вінтажному метелику. Якби не скручування в сланті, то лезо майже прямо в шкіру стирчало б. А у вінтажному радянському метелику Мередiан, навпаки вигин леза не маленький, більше ніж у твоєму Вейші.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 12:58

WetShaver пише:
Ось, що мені підказувало, що більшість чеських лез як той же Тайгр це та ще лотерея.) Багато хто Татру хвалить, як хороший середняк серед м'яких лез у мене вона є але поки ще не тестував. Зараз у мене на черзі Які Слант і навіть рослинність відростив серйозну під нього. Але цього звіра потрібно тестувати із знайомими лезами. Агресивність у нього з надлишком, більше ніж у Р41!
До речі подивився заради інтересу як згинається лезо в Які сланті і в моєму вінтажному метелику. Якби не скручування в сланті, то лезо майже прямо в шкіру стирчало б. А у вінтажному радянському метелику Мередiан, навпаки вигин леза не маленький, більше ніж у твоєму Вейші.)

Сучасні чеські леза, ті ж сірі Тайгери чи Татра, цілком притомні і можуть бути досить приємними. Їх сміливо можна брати в роботу. Хоча, звичайно ж, для початку краще у знайомій перевіреній бритві. 

А от ця Астра - вона реально жахлива. Це щось на кшталт Azzuro, Wetell чи карбонових Tiger, зроблених в ретро стилі. Ці леза не голять в принципі.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stormfild
Новачок
Новачок
Stormfild


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 14:17

fill пише:
 

А от ця Астра - вона реально жахлива. Це щось на кшталт Azzuro, Wetell чи карбонових Tiger, зроблених в ретро стилі. Ці леза не голять в принципі.
А у Вас яка: синя чи зелена?
Маю синю. Так вона дуже добре себе зарекомендувала!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, _yk_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 15:07

Stormfild пише:

А у Вас яка: синя чи зелена?
Маю синю. Так вона дуже добре себе зарекомендувала!

Ваэжко сказати. У мене всього одне лезо, без пачки.
Напис на конверті чорного кольору. Сам конверт жовтуватий.
Напис - Superior Stainless.

Якось так. 
І лезо реально страшне
Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 15:23

Stormfild пише:
А у Вас яка: синя чи зелена?
Маю синю. Так вона дуже добре себе зарекомендувала!
Думаю тоді не було синіх чи зелених.
Упаковки були однакові, але в них зустрічались леза в папірцях з синіми і чорними написами. 
Маю раритет. ))
Одне лезо з чорним написом, інші - синім.
Мій дід на той час (років 30 тому), казав моєму дядьку, щоб був обережним, бо дуже гострі леза.
Сам ці леза не пробував.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 15:32

fill пише:
24-05-2024

Rating: 4 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Astra Superior ČSSR
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: Soap City Monoï
Lather: RazoRock Gold Label
Aftershave: Przemyslawka
Additional Care: Noxzema Sensitive
Побачив цікаву річ на Вашому фото, а клею на конверті немає...
То може у Вас підробка...
І може Ваші твердження про якість не про оригінальний товар?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 15:32

_yk_ пише:

Думаю тоді не було синіх чи зелених.
Упаковки були однакові, але в них зустрічались леза в папірцях з синіми і чорними написами. 
Маю раритет. ))
Одне лезо з чорним написом, інші - синім.
Мій дід на той час (років 30 тому), казав моєму дядьку, щоб був обережним, бо дуже гострі леза.
Сам ці леза не пробував.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

От у мене в такому конверті, як зверху
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 15:37

_yk_ пише:

Побачив цікаву річ на Вашому фото, а клею на конверті немає...
То може у Вас підробка...
І може Ваші твердження про якість не про оригінальний товар?
 
Дійсно, клею немає. 
Клей сильно притаманний лезам Gillette.
Тож, можливо, моє лезо ще з доЖилеттівського періоду чеської фабрики? 
Бо в підробку я не сильно вірю. А от, що Gillette модернізував фабрику, це скоріше всього. Відтак і якість лез виросла.
Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 15:44

fill пише:


От у мене в такому конверті, як зверху
Я і звернув увагу.
У мене з клеєм, у Stormfild - теж. А у Вас ні...
Пропоную вислати на тест пару трійку цих лез.
І може ще дещо, хотілось би знати Вашу думку. Завжди з цікавістю читаю ваші оповідки )))

WetShaver, fill та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 16:42

_yk_ пише:

Я і звернув увагу.
У мене з клеєм, у Stormfild - теж. А у Вас ні...
Пропоную вислати на тест пару трійку цих лез.
І може ще дещо, хотілось би знати Вашу думку. Завжди з цікавістю читаю ваші оповідки )))

Домовились! Все з задоволенням протестую.
І дуже радий, що мої оповідки сприймаються з цікавістю :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stormfild
Новачок
Новачок
Stormfild


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 18:11

_yk_ пише:

Д0умаю тоді не було синіх чи зелених.
Маю ще такі:[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Верхня пачка схожа на сучасну, а от нижня, схоже, ще з тих часів!

WetShaver, fill та _yk_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2563
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 21 EmptyПт 24 Травень 2024 - 19:11

Stormfild пише:

Маю ще такі:[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Верхня пачка схожа на сучасну, а от нижня, схоже, ще з тих часів!

Раритети :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 21 з 24Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: