ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Станок агрессивностью 4-5 балов

Перейти донизу 
+5
Alfed
Андроний
Kitten911
ARTURIUS
Stas3415
9 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Станок агрессивностью 4-5 балов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок агрессивностью 4-5 балов   Станок агрессивностью 4-5 балов - Сторінка 2 EmptyНд 4 Черв 2023 - 17:09

Meo пише:
Да, я на сайт заходил, хотел тогда поставить ссылку на помазок, но форум ее не пропустил (ограничение для нового пользователя). Посмотрел внимательно эту лимитированную серию, очень понравился один помазок (просто таки произведение искусства), но необходимая сумма (с учетом растаможки) будет скорее всего не раньше июля-августа. Буду надеяться что его не заберут к этому времени. Что-то такое и хотелось подарить, чтобы вещь была с душой, как от японского мастера.
 Напишите Carry сообщение, он человек понимающий и делает резервации.

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 295
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Станок агрессивностью 4-5 балов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок агрессивностью 4-5 балов   Станок агрессивностью 4-5 балов - Сторінка 2 EmptyНд 4 Черв 2023 - 17:57

creativeresponse пише:

 Напишите Carry сообщение, он человек понимающий и делает резервации.

Наверное попробую связаться, тем более без проблем могу выслать предоплату 100 у.е. Только вот теперь не могу определиться с выбором между двумя расцветками.
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 295
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Станок агрессивностью 4-5 балов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Станок агрессивностью 4-5 балов   Станок агрессивностью 4-5 балов - Сторінка 2 EmptyПн 5 Черв 2023 - 12:12

creativeresponse пише:

плюс там сейчас лимитка из 16(в открытую продажу поступило 14, я имел честь выбрать те которые мне понравились до официального релиза) ручек сделанных их Chinese Laquer, осталось только 8 все имеют уникальный цвет

Зарезервировал черную ручку с золотом :)

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Станок агрессивностью 4-5 балов
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Станок BIG ROC
» Станок "Консул"
» ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ СТАНОК!
»  Станок Rex Envoy
» Станок Турист-1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: