ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 SOTD/SOTN Червень 2023

Перейти донизу 
+14
Віталіk
Ігор Стетхем
andrew_ADK
mad_fish
Stas3415
andreyv1979
Nils
ditrih_
razorblade1989
ARTURIUS
Prometheus
Kitten911
Qwertyus
Акулов
18 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 16 Черв 2023 - 11:58

Ігор Стетхем пише:
Привіт!

Razor: Blackland Blackbird
Blade: Gillette 7 O'Clock Super Platinum
Brush: Sfumato Synthetic 26mm
Lather: Wars Classic 
Parfum: Montale Wild Aoud 

Як показала моя практика, голитися чисто я можу різними бритвами, але більш ніж за два проходи, гоління цією бритвою, для мене виявилася дійсно ефективним. Те що до мене ділилися своїми поглядами камради в плані того що з гострими лезами ця бритва набагато ефективніша це факт. Спочатку ставив Рапіру , потім були Татра, Дорко, Ві-Джон, все таки виділю Насет, Жілет Платінум, 7 O'Clock як леза які в дуеті працюють бездоганно.
Я не можу сказати, що Дрозд-це агресивна бритва, всі відчуття індивідуальні у всіх. А яка ж вона співуча!

Помазок Sfumato Synthetic 26mm  гарний на вид , в роботі просто супер, ручка гарно лежить в руці. Поки улюблений серед сентетики.

Крем має приємний легкий класичний деревно-пряний аромат, утворює густу піну, яка ефективно пом'якшує щетину, забезпечує винятково швидке, ретельне та комфортне гоління, ковзання і після ковзання присутні, що ще треба тим більше за адекватний кеш.

Хотів нанести після гоління Лосьон/одеколон  Wars, а тут на тобі оказія, немає)) навіть не користувався жодним. Як то кажуть ще тільки Варса не було))
Парфюм завершив процес гоління, ніколи не виділяв Монталь як щось особливе але є трійка ароматів що дадуть фору багатьом іншим маркам.

Аромат харизматичний і незабутній. Такий собі афродизіак, що підкреслює високий рівень тестостерону свого носія. Цілком не підійде важким і скромним інтровертам))
Затишний, свіжий, деревний, удово-цитрусовий аромат. На мої відчуття, типово чоловічий хоча унісекс. Ніякий він не wild - швидше mild)
Влітку головне не перегнути з ним палку!)[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Давно ищу такие черные себе в коллекцию 7оклок. Где брали ?

Prometheus та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 297
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Звідки : Біла Церква

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 16 Черв 2023 - 12:20

Stas3415 пише:

Давно ищу такие черные себе в коллекцию 7оклок. Где брали ?

То презент від камрада.


Останній раз редагувалося: Ігор Стетхем (Вт 20 Черв 2023 - 17:55), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyПт 16 Черв 2023 - 12:45

Сьгодні в SOTD: Дрозди позлітались.)))

Razor: Blackland Blackbird
Blade: Feather Platinum
Brush: Zenith 507
Pre-Shave: Saponificio Varesino Shea Butter
Lather: Saponifico Varisino OPUNTIA
Aftershave: Saponifico Varisino OPUNTIA
Additional Care:
 Nikol Cream-fluid SPF30

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Prometheus, Andrewt, razorblade1989, Юрий, Романюк, Акулов і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 297
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Звідки : Біла Церква

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: 18/06/2023 sotd    SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyНд 18 Черв 2023 - 9:18

Ранку доброго!

Razor: Muhle Rocca 
Blade: Gillette Platinum 
Brush: Sfumato Synthetic 26mm
Lather: La Savonniere du Moulin 
Aftershave: Reuzel 

 Помазочок забув сфотографуватиFoto


 Леза  Gillette Platinum виділю для себе як м’які але гострі, гарно показали себе в парі з Muhle Rocca . Трошки комфортніші в плані кусючості за Gillette 7 O'clock.

Мило La Savonniere du Moulin, хочу подякувати Андрію (andreyv1979) за можливість мати в користуванні саме таке чудове мило.

Даний виробник має свій сайт. Вони спеціалізуються на виробництві косметичних засобів, у тому числі милі для гоління…..мило для гоління виготовлено на основі молока віслюка. Процесом виготовлення продукції займається жінка . Так от у неї є ферма на 5 га землі, де вона разом зі своїм сином доглядають за віслюками. Свою продукцію виготовляють вручну. Мило містить численні вітаміни, мікроелементи, фосфоліпіди, незамінні жирні кислоти, що дають омолоджуючі, пом'якшувальні та поживні властивості.

Щодо мила. Воно у своєму складі містить 30% свіжого органічного  молока віслюка(молоко в жодному разі не заморожується). Також до мила доданий свіжий мед, який виробляється на їхній же пасіці. Крім того, мило збагачене квітками Баха.

Перше враження – дуже оригінальна упаковка, зроблена з широкої дерев'яної стружки, краї скріплені звичайними скобами від степлера.

Мило я витяг із банки, тому коли розділяв його навпіл трохи щось пішло не за планом і почало кришиться на соти, тому піну набирав у помазок увім‘явши шматочок в чашу . Піна виходить, як сметана (не плутати зі збитими вершками), чудово наноситься на обличчя. Я на обличчі відчуваю її ніжний дотик (ніколи маски на обличчя не наносив, але я порівняв би, напевно, саме з маскою для обличчя). Аромат тут зовсім не потрібний хоча заявлено аніс та кедр. Далі мега комфортне гоління, ковзання та післ ковзання на максимумі , аромат тихий спокійний ледь відчутний,але найголовніше після першого після гоління можна було не наносити АШ. 

Скажу так, що найкраще мило, те яким ще не користувався)) це мило входе в трійку тепер улюблених,  на даний момент я отримав задоволення від процесу гоління та з вибором мила, чого і Вам усім бажаю!!! pleasantry [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Prometheus, Andrewt, razorblade1989, Юрий, staseg, Романюк і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 299
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Черв 2023 - 11:14

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Попробовал новое веганское мыло на базе Osiris от Hags. По первому разу очень понравилось. Очень классный аромат и очень громкий. Пока взбивал пену, жена аж накухне услышала аромат. Ей он очень понравился. Основа аромата персик , но он сильно забит всякими скандалами, пачулями,ванилью и ТД. Причем что аромат не сладкий, а слегка даже горьковат. Я слышу нотки горького шоколада с персиком и ромом, сандал, ваниль и ещё куча всего.Он не кондитеский, а чисто парфум. Я бы такой носил. Ароматика у HAGS как всегда просто супер, для меня она выше стоит чем ароматика от AE. Ну и ТТХ - тут тоже все хорошо. Скольжение, пост, защита и уход- все на уровне. Очень понравилась сама пена- тут вообще топ- меренга.
Короче говоря мне мыло на новой базе оооочень понравилось. Это уже мое третье мыло от этого греческого бренда Hags и я не перестаю удивляться. Смело могу рекомендовать. Оно точно не ниже уровня AE, fenix, Westman и остальных, а может даже и выше(ароматика так точно топ).

Ruslan, Prometheus, Andrewt, Юрий, Акулов, q7819, Qwertyus і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Черв 2023 - 11:15

А фото з піною є?

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 299
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Черв 2023 - 11:32

andreyv1979 пише:
А фото з піною є?
Нет, но могу позже сделать

Ruslan, stanislav-q, ARTURIUS та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Черв 2023 - 16:27

Тре вже огляди на Hags робити mail1

razorblade1989, egoist, ARTURIUS, Kitten911 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andrew_ADK
Бувалий
Бувалий
andrew_ADK


Повідомлень : 304
Репутація : 230
Дата реєстрації : 07.05.2019
Вік : 46
Звідки : Запоріжжя

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 7:38

Razor:          Gillette Fusion Proglide
Lather:         Palmolive Rinfrescante (foam)
Aftershave:   Alpa 378

Швидко. Чисто. Безпечно.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Prometheus, Andrewt, trimmer, Акулов, q7819, creativeresponse і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 7:42

Не звично.))

_________________
Через терни до зірок!

andrew_ADK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 8:37

Очень завидую людям которые могут побриться касетниками, сколько денег можно было бы сэкономить, плюс куча экономии времени на выбор приборов

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 9:09

creativeresponse пише:
Очень завидую людям которые могут побриться касетниками, сколько денег можно было бы сэкономить...
Ти щось плутаєш. Саме за для економії ми усі перейшли у ВКГ smekh

igor, Акулов, egoist, Kitten911 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 9:28

Ruslan пише:

Ти щось плутаєш. Саме за для економії ми усі перейшли у ВКГ smekh
 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 Относительно недавняя покупка 4 клинковых 
На данный момент это мое самое дорогое хобби, сразу после часов.
 Мне кажется что даже если бы я брился каждый раз покупая новый кассетник до конца своей жизни, cтолько бы не потратил

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 10:57

creativeresponse пише:

 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 Относительно недавняя покупка 4 клинковых 
На данный момент это мое самое дорогое хобби, сразу после часов.
 Мне кажется что даже если бы я брился каждый раз покупая новый кассетник до конца своей жизни, cтолько бы не потратил
Согласен) вот сегодня думал чем побриться и понял что пожалуй будет возвращение к станкам) 
По моему мнению слишком много энергии и денег уже уходит в бритье

Evgeny та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 11:13

Stas3415 пише:

Согласен) вот сегодня думал чем побриться и понял что пожалуй будет возвращение к станкам) 
По моему мнению слишком много энергии и денег уже уходит в бритье
 Прям к станкам возвращаться не тянет, попросту потому что они меня не берут, а вот продать почти всю коллекцию клинковых (оставить 10-15 самых любимых, и пользоваться по праздникам так сказать) и вновь купить Blackland Vector уже все чаще и чаще такая мысль прокрадывается, cлишком много времени на заточку уходит

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 11:45

creativeresponse пише:
 Прям к станкам возвращаться не тянет, попросту потому что они меня не берут, а вот продать почти всю коллекцию клинковых (оставить 10-15 самых любимых, и пользоваться по праздникам так сказать) и вновь купить Blackland Vector уже все чаще и чаще такая мысль прокрадывается, cлишком много времени на заточку уходит
А сколько времени уходит на заточку ? И если у Вас 10 бритв, то бритвы Вы будете перетачивать раз в 10 лет
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 11:51

egoist пише:

А сколько времени уходит на заточку ? И если у Вас 10 бритв, то бритвы Вы будете перетачивать раз в 10 лет
Вы может и да, если у меня останется всего 10 то перетачивать я их буду раз в полтора года примерно может чуть реже(в зависимости от того сколько сеансов бритва выдержит, пока еще ни одна не выдерживала более 20 сеансов), cейчас я затачиваю 3-4 бритвы на неделю
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 11:52

creativeresponse пише:
Вы может и да, если у меня останется всего 10 то перетачивать я их буду раз в полтора года примерно может чуть реже(в зависимости от того сколько сеансов бритва выдержит, пока еще ни одна не выдерживала более 20 сеансов), cейчас я затачиваю 3-4 бритвы на неделю
А зачем ее затачивать ? ее же просто довести можно на финише
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 12:01

egoist пише:

А зачем ее затачивать ? ее же просто довести можно на финише
 Доводка на финишнике занимает не намного меньше времени, вернее выход на рк не занимает много времени(этим я не занимаюсь), те бритвы что я покупаю в состоянии NOS имеют заводскую РК которую просто достаточно доработать на Jnat, тот Jnat c которого мне больше всего нравится кромка и на котором я достигал максимальных уровней остроты работает достаточно медленно
Повернутися до початку Перейти донизу
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 12:03

creativeresponse пише:

 Прям к станкам возвращаться не тянет, попросту потому что они меня не берут, а вот продать почти всю коллекцию клинковых (оставить 10-15 самых любимых, и пользоваться по праздникам так сказать) и вновь купить Blackland Vector уже все чаще и чаще такая мысль прокрадывается, cлишком много времени на заточку уходит
Ну вот побрился станком пластиковым. Сначала вообще класс. Супер. Никаких проблем. Лучше тшки. Гель лучше мыла. Агрессия на уровне 4, эффективность на уровне 5 по 10 бальной. Вся фигня начинается когда хочется прям выбраться выбраться в ноль, и начинаешь возюкать. В общем ещё буду пробовать и ощущения пока положительные. Кожа без порезов, все супер, надо вспоминать чего вообще пошел в вкг. Ещё надо откопать где то касету фюжн а не обычную 3х лезвийку
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 12:04

creativeresponse пише:
 Доводка на финишнике занимает не намного меньше времени, вернее выход на рк не занимает много времени(этим я не занимаюсь), те бритвы что я покупаю в состоянии NOS имеют заводскую РК которую просто достаточно доработать на Jnat, тот Jnat c которого мне больше всего нравится кромка и на котором я достигал максимальных уровней остроты работает достаточно медленно
Значит фиговый камень. Работайте с суспензией 
Доводка занимает ровно 5-7 минут
пару капель воды на Япнат, вытертой алмазкой выбели суспензию, пару минут поработали, стропа из льна и кожа по 100-150 кругов
И опять бритва готова к боевому дежурству.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 12:09

Stas3415 пише:

Ну вот побрился станком пластиковым. Сначала вообще класс. Супер. Никаких проблем. Лучше тшки. Гель лучше мыла. Агрессия на уровне 4, эффективность на уровне 5 по 10 бальной. Вся фигня начинается когда хочется прям выбраться выбраться в ноль, и начинаешь возюкать. В общем ещё буду пробовать и ощущения пока положительные. Кожа без порезов, все супер, надо вспоминать чего вообще пошел в вкг. Ещё надо откопать где то касету фюжн а не обычную 3х лезвийку
 Видите как у всех все по разному, Fusion как и любой 5 лезвинник просто катается у меня по щетине, побрится то я ним смогу если не брить против роста(там лезвия щетину как рельсы ипользуют и в кожу врезаются) но это займет я даже боюсь представить сколько времени, последний раз брился Mach 3 месяца 4-5 назад, заняло более 40 минут с кучей раздражения(против роста даже и не пробовал идти зняю что там бы было еще и с порезами)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 12:10

egoist пише:

Значит фиговый камень. Работайте с суспензией 
Доводка занимает ровно 5-7 минут
пару капель воды на Япнат, вытертой алмазкой выбели суспензию, пару минут поработали, стропа из льна и кожа по 100-150 кругов
И опять бритва готова к боевому дежурству.
 Cпасибо! Учту! как я до этого за 10 лет не додумался?
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 12:31

creativeresponse пише:
 Cпасибо! Учту! как я до этого за 10 лет не додумался?
сам в шоке! ведь природники между собой ценяться  и за скорость работы тоже
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 3 EmptyСб 24 Черв 2023 - 12:39

creativeresponse пише:

 Видите как у всех все по разному, Fusion как и любой 5 лезвинник просто катается у меня по щетине, побрится то я ним смогу если не брить против роста(там лезвия щетину как рельсы ипользуют и в кожу врезаются) но это займет я даже боюсь представить сколько времени, последний раз брился Mach 3 месяца 4-5 назад, заняло более 40 минут с кучей раздражения(против роста даже и не пробовал идти зняю что там бы было еще и с порезами)
Нужно попробовать бриться с мылом,  безпомазковым гелем, кремом. В общем новизна. Клинковой не пробовал ещё научится, может когда то. Уверен что будет хуже всего что я пробовал, но как навык для интереса.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
SOTD/SOTN Червень 2023
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD/SOTN червень 2022
»  SOTD/SOTN Лютий 2023
» Конкурс "Кращий SOTD/SOTN" Травень 2023, спонсор BritvaMag.
» SOTD/SOTN Листопад 2023
» SOTD/SOTN Січень 2023

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: SOTD/SOTN-
Перейти до: