ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 SOTD/SOTN Червень 2023

Перейти донизу 
+14
Віталіk
Ігор Стетхем
andrew_ADK
mad_fish
Stas3415
andreyv1979
Nils
ditrih_
razorblade1989
ARTURIUS
Prometheus
Kitten911
Qwertyus
Акулов
18 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyСб 10 Черв 2023 - 20:42

Kitten911 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Скаттл это таки вещь, мои мучения с двумя чашами остались в прошлом, теперь всегда тёплая пена!

Ухтымля...скаттл пластик? И как не плавится?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 287
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Вік : 46
Звідки : Біла Церква

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyСб 10 Черв 2023 - 20:57

creativeresponse пише:

Ваш Sotd, можно прям разбить на несколько обзоров, очень круто пишите, не зря у вас награды за это
Дякую Велике!!!

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyСб 10 Черв 2023 - 22:03

Prometheus пише:


Ухтымля...скаттл пластик? И как не плавится?
Да, пластик, напечатал на 3д принтере, температура до 70с° но я таким кипятком не пользуюсь, максимум 40-45° качество отличное, размер очень удобный, пена генерируется непривычно быстро, одним словом очень классная вещь!

Акулов, creativeresponse, ditrih_ та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyНд 11 Черв 2023 - 10:25

У меня крутой скаттл, авторская керамика, но вес под кило, страх уронить, надо чего полегче)

razorblade1989, Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyНд 11 Черв 2023 - 11:26

Prometheus пише:
У меня крутой скаттл, авторская керамика, но вес под кило, страх уронить, надо чего полегче)
Не, керамика это точно не для ванной! 
Крутой это конечно хорошо, но умывальник менять или плитку на полу не хочется)))

Prometheus, razorblade1989 та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyНд 11 Черв 2023 - 15:59

Razor: Blackland Blackbird
Blade: BIC
Lather: piel gel patchuli
Additional Care: Nikol Cream-fluid SPF30

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Якісне та комфортне гоління! Шкіра каже - дякую.))
І навіщо я набрався тих помазків?!)))

Акулов, Oleksandr U$A, Kozachok, _yk_, egoist, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyНд 11 Черв 2023 - 20:35

ARTURIUS пише:
Razor: Blackland Blackbird
Blade: BIC
Lather: piel gel patchuli
Additional Care: Nikol Cream-fluid SPF30

Якісне та комфортне гоління! Шкіра каже - дякую.))
І навіщо я набрався тих помазків?!)))

В мене такі ж думки через Cremo

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyНд 11 Черв 2023 - 21:18

Віталіk пише:

В мене такі ж думки через Cremo
Що постійно в використанні?)

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyНд 11 Черв 2023 - 21:26

Ігор Стетхем пише:

Станок Muehle Rocca  R96 - це, можливо, найрозкішніша безпечна бритва від Muehle
От я не буду казати, що.. а я ж тобі казав..))) 
Мені просто приємно, що тобі подобається ця бритва. Вона справді класна!

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 287
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Вік : 46
Звідки : Біла Церква

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyНд 11 Черв 2023 - 21:49

ARTURIUS пише:

От я не буду казати, що.. а я ж тобі казав..))) 
Мені просто приємно, що тобі подобається ця бритва. Вона справді класна!
Так, памятаю ти казав залиш собі, ця бритва може бути на постоянці,так і є залишив в колекції!

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 287
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Вік : 46
Звідки : Біла Церква

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Мій SOTD 12.06.23   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 10:13

Вітаю колеги!

Razor: Mühle R96 Rocca
Blade: Personna Platinum
Brush: Sfumato Synthetic 26mm
Lather: Phoenix Artisan Lime Ginger Tea
Aftershave: Floid Mentolado Vigoroso

Muehle Rocca  R96 - зовні станок  сподобався, запав до душі, нічого зайвого. Зроблений гідно, з німецькою скрупульозністю. Приємна ухватиста ручка, добре сидить у руці, супер.

Лезо Personna Platinum в моєму випадку при першому голінні  вело себе дещо агресивно, а ось друге і третє гоління найкращий результат, м'якість і чистота. Вистачає на 3-4 рази.
Голюся ними періодично. Гарні леза, хоч і не стали фаворитами у мене. Зараз у мене в улюбленцях Nacet.

 Помазком Sfumato Synthetic 26mm дуже гарний на вид , в роботі просто чудовий, ворс повністю повторює ворс Ево, але ручка мені зручніша.  Це робота виготовлення різних ручок( дуб, горіх) та вклейки вузлів ( борсук, синта) одного Київського майстра Павла. В мене саме дуб.
Сфумато - цей бренд дійсно натхненний епохою відродження, як епоха живопису!)

 Мило Phoenix Artisan( PAA )мені вже знайоме: були в ротації  "Cavendish", "Gondolier", "CaD", і ще деякі, за ароматами вони для мене мена прекрасні мила, але за ТТХ і характеристик просто чіткий середняк.
Ці мила були формулою CK-1, але з новою формулою CK-6, параметри мила доведені і максимуму, ковзання краще, склад кращий.
Що до саме Phoenix Artisan Lime Ginger Tea - лайм відчувається ледве, більшість в ароматиці зелений чай, бергамот, щось трав’яне, фужерне дуже свіже та не напряжне!

Лосьон Floid Mentolado Vigoroso Іспанська версія, пару слів: я знаю що Vigoroso багатьом подобається, знаю як болісно деякі ставляться до негативних відгуків про те, що їм подобається. Доглядові на максимальному рівні! 
Однак я відповім щодо своїх відчуттів - дуже не однозначний аромат, прополіс відчуваю, ладан, є ментол добряче , асоціація навіть не знаю з чим з чимось старим, але охрененно брутальним, фільмом "Хрещений батько" Ф.Ф.Копполи))

Якщо подобаються олдскульні аромати "старого дідуся" то Vigoroso варто спробувати, як на мене то в категорії "дідусиних запахів" просто відмінний варіант, але ж гарний чортяка…
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Prometheus, Andrewt, razorblade1989, fill, Юрий, kruv, Акулов і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 10:23

Вітаю, красивий помазок.

Ігор Стетхем Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 10:45

Ігор Стетхем пише:
Вітаю колеги!

Razor: Mühle R96 Rocca
Blade: Personna Platinum
Brush: Sfumato Synthetic 26mm
Lather: Phoenix Artisan Lime Ginger Tea
Aftershave: Floid Mentolado Vigoroso

Muehle Rocca  R96 - зовні станок  сподобався, запав до душі, нічого зайвого. Зроблений гідно, з німецькою скрупульозністю. Приємна ухватиста ручка, добре сидить у руці, супер.

Лезо Personna Platinum в моєму випадку при першому голінні  вело себе дещо агресивно, а ось друге і третє гоління найкращий результат, м'якість і чистота. Вистачає на 3-4 рази.
Голюся ними періодично. Гарні леза, хоч і не стали фаворитами у мене. Зараз у мене в улюбленцях Nacet.

 Помазком Sfumato Synthetic 26mm дуже гарний на вид , в роботі просто чудовий, ворс повністю повторює ворс Ево, але ручка мені зручніша.  Це робота виготовлення різних ручок( дуб, горіх) та вклейки вузлів ( борсук, синта) одного Київського майстра Павла. В мене саме дуб.
Сфумато - цей бренд дійсно натхненний епохою відродження, як епоха живопису!)

 Мило Phoenix Artisan( PAA )мені вже знайоме: були в ротації  "Cavendish", "Gondolier", "CaD", і ще деякі, за ароматами вони для мене мена прекрасні мила, але за ТТХ і характеристик просто чіткий середняк.
Ці мила були формулою CK-1, але з новою формулою CK-6, параметри мила доведені і максимуму, ковзання краще, склад кращий.
Що до саме Phoenix Artisan Lime Ginger Tea - лайм відчувається ледве, більшість в ароматиці зелений чай, бергамот, щось трав’яне, фужерне дуже свіже та не напряжне!

Лосьон Floid Mentolado Vigoroso Іспанська версія, пару слів: я знаю що Vigoroso багатьом подобається, знаю як болісно деякі ставляться до негативних відгуків про те, що їм подобається. Доглядові на максимальному рівні! 
Однак я відповім щодо своїх відчуттів - дуже не однозначний аромат, прополіс відчуваю, ладан, є ментол добряче , асоціація навіть не знаю з чим з чимось старим, але охрененно брутальним, фільмом "Хрещений батько" Ф.Ф.Копполи))

Якщо подобаються олдскульні аромати "старого дідуся" то Vigoroso варто спробувати, як на мене то в категорії "дідусиних запахів" просто відмінний варіант, але ж гарний чортяка…
фужерный запах это какой в вашем понимании? все мыла что у меня есть с добавкой фужер в названии пахнут церковью, а то описание запаха заинтриговало кроме одного момента связанного с фужерным
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 10:55

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
вроде собирался в командировку заранее, а станок положить забыл, пришлось покупать то что было в наличии в ближайшем магазине, увидел какойто непонятный но заинтриговавший меня станок, продавался без коробки, цена в переводе на usd примерно $8, маркировок ни бренда ни страны производства ни даже каких либо номерных обозначений на нем нет, не зная смогу ли им побрится прикупил еще и king c, и не ошибся, ибо после пары движений ноунейма, сразу же переставил лезвия в Gillete.
 Лезвия исспользовал king c которые шли в комплекте, Feather докупать не стал, ибо знал что и king c меня побреют не хуже

Акулов, _yk_, ARTURIUS, Kitten911, ПВА та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 10:57

Пахнет церковью скорее всего ладан, в фужерах ладан очень редко встречается, фужеры это больше про зелень, дубовый мох, папоротник, лаванду, а ладан довольно таки тяжелая составляющая и в фужерах весьма редко встречается

Prometheus, razorblade1989, kruv, Акулов, creativeresponse, ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 287
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Вік : 46
Звідки : Біла Церква

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 11:01

creativeresponse пише:

фужерный запах это какой в вашем понимании? все мыла что у меня есть с добавкой фужер в названии пахнут церковью, а то описание запаха заинтриговало кроме одного момента связанного с фужерным
 Вітаю. Ніякого натяку на церкву, мені жоден аромат мил, парфюмів, в ролі фужеру не пахнуть церквою. В цьому милі саме чистий, спокійний цитрусово-імбирний тон, свіжа ранкова трава, от реально зелений чай, не солодкий аромат. На літо саме те!

kruv, Акулов, creativeresponse та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 11:12

Kitten911 пише:
Пахнет церковью скорее всего ладан, в фужерах ладан очень редко встречается, фужеры это больше про зелень, дубовый мох, папоротник, лаванду, а ладан довольно таки тяжелая составляющая и в фужерах весьма редко встречается

B&M и Wholly Kaw так же как и MDC мне все церковью пахнут, поетому очень с настороженностью теперь к ароматам мыл где есть упоминание фужер отношусь
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 11:17

creativeresponse пише:
B&M и Wholly Kaw так же как и MDC мне все церковью пахнут, поетому очень с настороженностью теперь к ароматам мыл где есть упоминание фужер отношусь
 Присмотритесь к описаниям ароматических составляющих, скорее всего дело не в том что они фужерные, а в том что в аромате присутствует ладан.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 11:19

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Загрузил и я свой паровозик)))

Prometheus, Юрий, Акулов, creativeresponse, Qwertyus, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 11:19

Kitten911 пише:

 Присмотритесь к описаниям ароматических составляющих, скорее всего дело не в том что они фужерные, а в том что в аромате присутствует ладан.
ну в первых двух он вроде есть, а вот в MDC нигде не нашел что в составляющие аромата входит

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПн 12 Черв 2023 - 12:04

creativeresponse пише:

ну в первых двух он вроде есть, а вот в MDC нигде не нашел что в составляющие аромата входит
Вот и выяснили причину)))

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 296
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyСр 14 Черв 2023 - 11:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Сегодня наборчик от Hags. Мыло на базе пива Гиннес и лосьон. Великолепно.

Юрий, Акулов, q7819, Qwertyus, _yk_, egoist, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyСр 14 Черв 2023 - 16:14

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Бритва: Wade&Butcher Barbers Rattler 7/8 (выборка четверть клин)
Мыло: 345 Soap co
Помазок: Oumo (узел Emperor 27mm)
Всем доброго времени суток!
 Сегодняшнее бритье хоть и было безтравматичным и привело к результату BBS, но удовольствия не принесло, виной всему бритва от wade and butcher, немного про нее, покупалась в состоянии NOS, четверть клин 7/8, отработывала очень жестко, гараздо жесче немцев, на уровне японцев или шведов/швейцарцев?(вечно путаю эти страны) которые на полной выборке, что меня очень удивило, я в какойто момент даже перепроверил степень выборки, а то мало ли чтото напутал и у меня в руках full hollow, а не quarter hollow, это я все к чему? то что вы купили англичанина или француза на малых выборках, не гарантирует мягкости бритья, и хоть и очень редко но попадаются и такие экземпляры, у меня таких я бы назвал "браков" ну или более мягко "нестандартов" в коллекции не более 20, что очень мало если брать процентное соотношение имеющихся клинковых лично у меня.
  Мыло 345 soap co отработало просто на все 100, притензий к нему никаких нет, скольжение, пост скольжение, уходовые, придраться просто не к чему.
  Помазок c узлом Oumo Emperor в использовании 5-10 раз, всю колкость потерял от слова совсем, дарит невероятно приятные ощущения и массаж я даже не знаю какой узел мне сейчас нравится больше Tyrant или Emperor, победитель может зависить от настроения.


Останній раз редагувалося: creativeresponse (Ср 5 Лип 2023 - 0:06), всього регувалося 1 раз(-и)

Юрий, Романюк, Акулов, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Ігор Стетхем і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 287
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Вік : 46
Звідки : Біла Церква

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: SOTD 16.06.23   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПт 16 Черв 2023 - 9:10

Привіт!

Razor: Blackland Blackbird
Blade: Gillette 7 O'Clock Super Platinum
Brush: Sfumato Synthetic 26mm
Lather: Wars Classic 
Parfum: Montale Wild Aoud 

Як показала моя практика, голитися чисто я можу різними бритвами, але більш ніж за два проходи, гоління цією бритвою, для мене виявилася дійсно ефективним. Те що до мене ділилися своїми поглядами камради в плані того що з гострими лезами ця бритва набагато ефективніша це факт. Спочатку ставив Рапіру , потім були Татра, Дорко, Ві-Джон, все таки виділю Насет, Жілет Платінум, 7 O'Clock як леза які в дуеті працюють бездоганно.
Я не можу сказати, що Дрозд-це агресивна бритва, всі відчуття індивідуальні у всіх. А яка ж вона співуча!

Помазок Sfumato Synthetic 26mm  гарний на вид , в роботі просто супер, ручка гарно лежить в руці. Поки улюблений серед сентетики.

Крем має приємний легкий класичний деревно-пряний аромат, утворює густу піну, яка ефективно пом'якшує щетину, забезпечує винятково швидке, ретельне та комфортне гоління, ковзання і після ковзання присутні, що ще треба тим більше за адекватний кеш.

Хотів нанести після гоління Лосьон/одеколон  Wars, а тут на тобі оказія, немає)) навіть не користувався жодним. Як то кажуть ще тільки Варса не було))
Парфюм завершив процес гоління, ніколи не виділяв Монталь як щось особливе але є трійка ароматів що дадуть фору багатьом іншим маркам.

Аромат харизматичний і незабутній. Такий собі афродизіак, що підкреслює високий рівень тестостерону свого носія. Цілком не підійде важким і скромним інтровертам))
Затишний, свіжий, деревний, удово-цитрусовий аромат. На мої відчуття, типово чоловічий хоча унісекс. Ніякий він не wild - швидше mild)
Влітку головне не перегнути з ним палку!)[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Andrewt, razorblade1989, Юрий, Романюк, Акулов, Oleksandr U$A, creativeresponse і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 2 EmptyПт 16 Черв 2023 - 11:19

Ігор Стетхем пише:

Я не можу сказати, що Дрозд-це агресивна бритва, всі відчуття індивідуальні у всіх. А яка ж вона співуча!

Ага.. Я би сказав, що це Rocca, тільки на стероїдах.. smile

_________________
Через терни до зірок!

Акулов, creativeresponse та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
SOTD/SOTN Червень 2023
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD/SOTN червень 2022
»  SOTD/SOTN Лютий 2023
» Конкурс "Кращий SOTD/SOTN" Травень 2023, спонсор BritvaMag.
» SOTD/SOTN Листопад 2023
» SOTD/SOTN Січень 2023

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: SOTD/SOTN-
Перейти до: