ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет

Перейти донизу 
+20
razorblade1989
ARTURIUS
Bonbon
Kitten911
CNPOMAHELL
vicbro
vsx
Yevhen_85
Goshik
DeGusto
andreyjar777
brawl
Oleksii
Ruslan
Mikola
Prometheus
Roman313
xxtoyxx
Олександр Тернавский
Саша Кавун
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 EmptyСр 17 Січ 2024 - 21:05

Перейдіть на сторінку 2 у цій темі. Там фотки пачок. И виробники різні. Саме тому і зробив висновок, що це різні виробники. Але ж я не настільки в темі, щоб знати подробиці. Може то теж завод Lord, або Lord їх викупив і тепер це частина їх компанії.
Тут он про "свою" радянських часів спадщину майже нічого не знаєш. Я про те, хто ті бритви виробляв, чому, їх відмінності тощо. Бо зазвичай фабрика виробляла які-небудь танки. А решта господарських товарів йшла по залишковому принципу. А тут інша країна, де місцевим не дуже цікава власна історія.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 EmptyСр 17 Січ 2024 - 21:16

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 EmptyЧт 18 Січ 2024 - 1:21

CNPOMAHELL пише:
Перейдіть на сторінку 2 у цій темі. Там фотки пачок. И виробники різні. Саме тому і зробив висновок, що це різні виробники. Але ж я не настільки в темі, щоб знати подробиці. Може то теж завод Lord, або Lord їх викупив і тепер це частина їх компанії.
Тут он про "свою" радянських часів спадщину майже нічого не знаєш. Я про те, хто ті бритви виробляв, чому, їх відмінності тощо. Бо зазвичай фабрика виробляла які-небудь танки. А решта господарських товарів йшла по залишковому принципу. А тут інша країна, де місцевим не дуже цікава власна історія.
Тут не нужно быть сильно в теме, чтобы по запросу "Sotraco Egypt" и "Lord Egypt" на первых же страницах увидеть ссылки на сайты содержащие информацию по юрлицам, и что эти все юрлица относятся к Soliman Holding Group у которой чего только нет в активах.  Более того на некоторых из этих сайтов Sotraco имеет второе название как LORD FOR IMPORT AND EXPORT S.A.E SOTRACO, а адресом указан склад в порту Порт-Саида как на фото на второй странице.
Но разумеется строить теории веселее и интереснее.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

WetShaver, vicbro, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 EmptyЧт 18 Січ 2024 - 11:14

Изотовец пише:
Но разумеется строить теории веселее и интереснее.
Не всі вміють шукати інформацію в інтернеті. Також не всі вміють робити правильні висновки. З пошуком нема проблем. Частіше я щось знаходжу чим ні. А от з вірними висновками в мене гірше. Тому зостануся на "теоріях".
Але було цікаво взнати, що то, мабуть, компанія, зав`язана на експорті лез від Lord за межі Єгипту.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 EmptyЧт 18 Січ 2024 - 13:53

CNPOMAHELL пише:
Але було цікаво взнати, що то, мабуть, компанія, зав`язана на експорті лез від Lord за межі Єгипту.
Ну от і добре що коллективним розумом і розібрались в цьому питанні. То якщо леза від Sotraco, це той же Лорд/Шарк, тільки на екпорт то можна сміливо їх тестити разом з Лордами. Може навіть порівнювати, нічого поганого в цьому не буде.) Якось буде у вас наснага, напишіть і про них теж!)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 4 EmptyЧт 18 Січ 2024 - 14:21

WetShaver пише:
Може навіть порівнювати, нічого поганого в цьому не буде.) Якось буде у вас наснага, напишіть і про них теж!)
Та я й так почуваюся дівчинкою, з анекдоту.

Дівчинка 5-6 рочків забігає до шоппінг молу. Радісно озирається навкруги і вимовляє:
-Ще не знаю, чого я хочу, але мені два.

Стільки всього, чого немає. Досить багацько того, що вже є. І все хочеться спробувати одразу. Але пику голити частіше ніж раз на 3-4 дні, фізично не можу. :)

Хоча й хотів найближчим часом порівняти 2 хромованих Шарка. Але вже відчуваю, що відповідно настрою буде щось геть інше. І навіть не вирішив: буде це сьогодні ввечері, чи днями. Тому й не люблю планувати плани заздалегідь.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
» Asco Super Stainless Blades
» Лезвия Lord Super
» Gillette Super Blue Shaving Razor Blades For Men Stainless Steel (aliexpress)
» Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades
» Лезвия Rapira Super Stainless

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: