ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет

Перейти донизу 
+20
razorblade1989
ARTURIUS
Bonbon
Kitten911
CNPOMAHELL
vicbro
vsx
Yevhen_85
Goshik
DeGusto
andreyjar777
brawl
Oleksii
Ruslan
Mikola
Prometheus
Roman313
xxtoyxx
Олександр Тернавский
Саша Кавун
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3526
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 21:04

razorblade1989 пише:

Категорически не согласен на счет Спутника.) Спутником я больше 3 раз могу побриться, Шарком, один раз и то не особо комфортно, да и ржавеют они прилично.) Даже если рядом Спутник и Шарк положить не вообруженным глазом видно, что у них металл разный. У Спутника светлый, гладкий, блестящий. А Шарк - темный и тусклый, еще и полоски возле р.к., то ли ржавчина, то ли перекалили. Да и бреет Спутник более легко, уверенно, пробривает лучше. Мне Шарк больше напомнил зеленые Дерби, да и те наверное чуть острее.)
Не знаю что и сказать, спутник меня три раза нормально бреет, шарк 5, но бреюсь три/4 раза, спутником 2 раза брился, хотя до того как попробовал шарк, спутник у меня были в топе, после шарка весь почти спутник продал.... 
У шарка никакой ржавчины я не видел ни разу, да и шарк заметно толще чем спутник, по остроте спорить не буду, шарк кажется чуть тупее изначально, но в прямом сравнении спутник очень уступает по комфорту шарку. По крайней мере так у меня!

razorblade1989, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 23:00

Kitten911 пише:

Не знаю что и сказать, спутник меня три раза нормально бреет, шарк 5, но бреюсь три/4 раза, спутником 2 раза брился, хотя до того как попробовал шарк, спутник у меня были в топе, после шарка весь почти спутник продал.... 
У шарка никакой ржавчины я не видел ни разу, да и шарк заметно толще чем спутник, по остроте спорить не буду, шарк кажется чуть тупее изначально, но в прямом сравнении спутник очень уступает по комфорту шарку. По крайней мере так у меня!
В общем все разделили справедливо, мне - Спутник, вам - Шарк!) В этом и есть прелесть в.к.б., каждому найти свое. Мне еще из недорогих лезвий Дерби Премиум понравились. Жиллетты неплохие есть, Платинум и Сильвер Блю! Сейчас тестирую Триты и Лорды, благо лезвий у них полно. Кстати тот же Лорд Кул мне больше Шарк понравился, ну то таке!)

Kitten911, ditrih_, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3526
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyВт 17 Жовт 2023 - 7:17

Да. ВКБ оно такое)))

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyНд 26 Лист 2023 - 6:49

Саша Кавун пише:
Ага, интересно, как они в 41й!
Для мене Shark Super Stainless + R41 = перший клас, перша чверть! Я з букетом айстр стою на "лінійці" в синій шкільній формі  shout Голить настільки гладко, що навіть не міг собі уявити, що так буває.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyНд 26 Лист 2023 - 7:11

alex-kin пише:
 Голить настільки гладко, що навіть не міг собі уявити, що так буває.
Цікаво. Все ж, наскільки ж відрізняється індивідуальне сприйняття того чи іншого леза. Один геть не спиймає. Для іншого ж леза виявляються ідеальними. Звичайно ж, що гоління відносять більше до хоббі. Бо, при такому широкому розбігу диаметрально протилежних вражень на одну й ту саму річ, то не може бути якоюсь науково обгрунтованою штукою.

all75, alex-kin, SurferUa та Шейвер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyНд 26 Лист 2023 - 7:28

Тут наука може бути лише емпіричною: взяв, спробував, зрозумів що до чого (для себе). Як у часи Галілео Галілея.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyНд 26 Лист 2023 - 7:49

alex-kin пише:

Тут наука може бути лише емпіричною: взяв, спробував, зрозумів що до чого (для себе). Як у часи Галілео Галілея.
Там маємо ж великий розбіг результатів. Тобто чужий досвід досить важко враховувати, і, тим більше, використовувати. Хоча повно у того, що незнінне, або практично не змінне для всіх.

SurferUa Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyНд 26 Лист 2023 - 10:22

CNPOMAHELL пише:


Там маємо ж великий розбіг результатів. Тобто чужий досвід досить важко враховувати, і, тим більше, використовувати. Хоча повно у того, що незнінне, або практично не змінне для всіх.
Великий розбіг результатів обгрунтовується великим простором змінних (я не впевнений, чи є якісь сталі): станок, лезо, зв'язка, мило, прешейв, техніка (це взагалі простір з багатьма пів просторами), шкіра, стан шкіри (в конкретний термін), щетина тощо.
В такому випадку могла б працювати математична статистика, але все ж прийшлося б виборку перетворити на декілька: за шкірою, за щетиною, за станком, за лезом, за зв'язкою. Тобто прийняти якусь сталу величину: тобто слід отримати масив даних лише для сухої шкіри, м'якої щетини і зв'язки "Шарк" + R41. Я зовсім трохи займався отриманням кореляційних даних, але мені достатньо зрозуміти, що це буде гігантська робота.
І, в принципі, непотрібна.
Оскільки кожен може вибудувати свою залежність (я маю на увазі математичну, а не залежність до ВКГ). Це простіше і цікавіше.

Kitten911, all75, SurferUa та Шейвер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyНд 26 Лист 2023 - 17:48

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Так розбіжності навіть коли голться одною бритвою+лезом. Я розумію, що то кільки 2 сталих параметри із безлічі але ж вони мають великий вплив (бритва з лезом). Але враження вирізняються. Іноді дуже.

SurferUa Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyСр 13 Груд 2023 - 23:40

Да кстати всем кто говорит, что лезвия Shark Stainless - гомно, и вообще какие либо лезвия.) Что они не бреют и побриться ими не возможно. Хочу показать один ролик, немного оффтоп но интересно.)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

 Да, конечно есть лезвия лучше и хуже. Но также важны и жесткость щетины, и подготовка к бритью этой щетины. И бритва, и опыт бритья.
 Да и кстати лезвия Шарк тоже отличаются, например для меня Шарк Платинум острее и бреют бодрее чем Шарк Хром. Хотя знаю, что для других форумчан наоборот. Еще попробую Shark Stainless поделюсь впечатлениями. Но думаю они тоже будут как другие лезвия Лорд из нержавейки.)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 6:57

Усі, хто говорить, що певне лезо погано зрізає щетину, говорять саме за свій індівідуальний досвід саме із цим лезом. Не взагалі.

WetShaver, vicbro, CNPOMAHELL та Шейвер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyЧт 14 Груд 2023 - 7:35

Ruslan пише:

Усі, хто говорить, що певне лезо погано зрізає щетину, говорять саме за свій індівідуальний досвід саме із цим лезом. Не взагалі.
А в інтернетах все так і працює, Руслане. Одні мають власну думку за істину, та вважають що в інших все повинно бути так само як в них і інші варіанти хибні.
Протилежність тому - ті, хто чиюсь власну думку вважають думкою більшості та безперечною істиною.
На ділі все індивідуально. Бо, наприклад, хтось же купує всі ті китайські леза, які здаються нам затупими та геть не голять. Бо бізнес -то про заробіток. А леза випускаються мабуть сотні тисяч, а може й більше (цифри зі стелі). Тож можна припустити, що якщо леза не голять, то є й такі, кому ті леза ок.
Що ж до думки щодо чогось, теж приклад. Я шульга. Я не можу користуватися звичайними ножицями з магазину. Виняток - або спеціальні ножиці під шульгу, або маленькі манікюрні. Решта просто не ріже. Тому що? Правильно. Я, маючи певний досвід можу стверджувати, що більшість ножиць погана. І, мабуть ще десь 8-10 відсотків населення Землі (по саме стільки ліворуких на планеті). Чи маю я рацію? Так, звичайно. Чи розповсюджується мій негативний досвід на решту? Ні, ні в якому разі.
А якщо повернутися до лез... Існують азіати. І в них волосся практично не росте. А те, що росте - не велика проблема зголити. Причому в них є навіть певний комплекс з цього приводу. Вони вважають чоловіків з борідкою - більш мужніми. Тому всілякі імператори, вояки та вельможі з давніх гравюр намальовані з борідкою. Бо в житті борода там - то не всім доступні штука. Фізіологія така.
В негроїдів теж не дуже росте щось на лиці. Але ж там купа нарідностей. Є певні, в кого й росте борода та вуса.
А ще є індуси, в яких зазвичай досить товста та жорстка щетина. Туди ж можна додати й частину арабів та мешканців Прикавказзя.

Тобто, якщо пригадати географію зі школи (або ж погуглити) стосовно кількості та розподілу населення стосовно певних рас, то десь у 2/3 населення планети буде протилежний погляд (підкріплений досвідом) на гоління ніж наш.

Тобто, всі думки доведеться все одно перевіряти власноруч. ;)

От таки справи.

Ruslan, WetShaver та ig1968 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyПн 1 Січ 2024 - 16:02

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Все так і є. Єдине з чим я не погоджуся це те, що у індусів жорстка щетина. По-перше світла і сива щетина вона щільніша, тому, що в ній більше кисню і вона більш суха. Особливо у народів, які живуть у холодному кліматі. Щетина для захисту шкіри.) А у індусів та східних народів вона росте густiша, але вони без проблем її голять. Іноді так подивишся як чоловіки з Туреччини чи Італії бороду зносять лезом, яке у тебе на обличчі не йде і думаєш кому пощастило більше?) І якщо чоловіки з темною бородою кажуть що одним лезом Шарк голяться раз 5-6 то я їм два рази голюсь і викидаю тому що дере.) Навіть у мого брата щетина на шиї густіша і він брюнет. Але якщо я після двох разів збираюся лезо Шарк викинути, то можу його ще 1-2 раза цим лезом поголити.)
До того ж більшість індійських лез не особливо гострі та й довготривалістю не відрізняються. Ну, хіба що Euromax, RK, Supermax Titanium, Diamond Edge!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyПн 1 Січ 2024 - 17:08

WetShaver пише:

Навіть у мого брата щетина на шиї густіша і він брюнет. Але якщо я після двох разів збираюся лезо Шарк викинути, то можу його ще 1-2 раза цим лезом поголити.)
Зазвичай навпаки.
Цитата :
До того ж більшість індійських лез не особливо гострі та й довготривалістю не відрізняються. Ну, хіба що Euromax, RK, Supermax Titanium, Diamond Edge!
Так це тому, що гострі леза важкувато зробити. А зовсім не тому, що їм таких лез достатньо.
Але погоджуся, що в масі (так-так середнє по "палаті"), мабуть, людям достатньо і наявної гостроти лез. Бо, таки більшість лез у світі таки не гострі. Посередненькі такі.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyПт 5 Січ 2024 - 13:54

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Чесно кажучи не думаю що гострі леза так вже складно зробити. Просто для цього треба вкластись, перебудувати виробництво. А це відобразиться на ціні.) Для чього це робити якщо людей і так все влаштовує, і вони купують. Не всім же потрібен фезеровський скальпель.) Ось наприклад на тому ж заводі в мордорі роблять досить гострі леза, ті ж Пермашарп, Нацет, СуперІрідіум. Не думаю що в мордорі хтось там дуже вкладається в виробництво, навіть жиллетт.) Також грецькій Бік, гострі леза, що жовтрі, що оранжеві, навіть червоні. При чому Греція далеко не сама заможна і розвинена країна. Проте Бік давно на ринку, вже налагодили стабільну якість. І серед індійских лез є досить гострі Евромакс, СМ.БлюДаймонд. Якщо одні виробники змогли, то чому інші не можуть? Навіть у одного виробника і то є леза біль гострі, і менше. Наприклад мені підходять більшість лез від Тріт, але якщо порівняти наприклад Класік та Фалкон, то вони різні. Перші мен гострі, другі досить гострі для всіх. Матеріали одні, виробництво також, але леза відрізняються.)

ditrih_, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyПт 5 Січ 2024 - 17:01

razorblade1989 пише:
Чесно кажучи не думаю що гострі леза так вже складно зробити. Просто для цього треба вкластись, перебудувати виробництво. А це відобразиться на ціні.)
Не погоджуся з вами. Лезо -то не тільки гарне обладнання. Марка сталі, та навіть культура виробництва мають значення. Може бачили, на лезах 20-30ти річної давнини полоси на лезах брудні? То від роликів прокатного стану полоси. І якщо леза робляться десь, як на відосах із Індії, коли просто неба або в хатинці із глини та гилок, сидячі на землі роблять кастрюлі чи деталі кондиціонеру  - самі розумієте, що повторюваність при ручній праці дуже не ідеальна.
А сталь? Якщо леза роблять з чого, що купили на даний момент то й результати вирізняються.
Цитата :
Ось наприклад на тому ж заводі в мордорі роблять досить гострі леза, ті ж Пермашарп, Нацет, СуперІрідіум. Не думаю що в мордорі хтось там дуже вкладається в виробництво, навіть жиллетт.) 
Жілети може і не вкладаються у модернізацію обладнання, але одразу ставили нормальне обладнання.
Он ті ж Мосточлегмаш (леза Восход, ЛАДДАС, РПЛ). Їм нарікають, що їх леза партія від партії вирізняються. Тобто на культуру виробництва кладуть. Прямо як у часи совку, коли електроніку чи механізми можна було купувати з датою виробництва не початку і не кінця місяця. Бо робітники бухають. А штрафи за брак сильно нижчі за відсутність мотивації. Бо чому? Робиш 10 лісапедів - отримуєш 200 карбованців. Робиш 15 - отримуєш 200 карбованців. Робиш лише брак - отримуєш 200 карбованців. Ну, може була різниця у 10-20 карбованців у ту чи іншу сторону. Але не настільки, щоб прямо дупу рвати на виробництві.

Цитата :
 Також грецькій Бік, гострі леза, що жовтрі, що оранжеві, навіть червоні. При чому Греція далеко не сама заможна і розвинена країна. 
Невдалий приклад. Греція вже виробляла леза на момент, спочатку створення СВ, а, потім, повного викупу французською BIC. Вони робили непогані леза ASTOR. 
Напевно, що й якась модернізація проводилася заради уніфікації виробництва та технології нового власника.

Ще приклад. Багато українських заводів з виробництва пива викуплені світовими гігантами. Такими як, наприклад, Carlsberg. І у продажу одразу з'явилися світові марки Carlsberg, Holsten тощо. Звичайно ж "місцеве", пиво вирізняється від, скажімо польського чи ще чийогось виробництва. Але саме пиво стало набагато кращім, ніж коли керувалось попередніми власниками. От візьмемо, наприклад, пиво Holsten. Його завозили до України ще в часи утроворення України. Коли усе продавалося у ларьках-кіосках. І було це пиво таке собі. Краще ніж тодішня Оболонь, але видянисте та невиразне. А зараз Карлсберг намагається зробити марку Holsten більш преміальною. І смак пива вирізняється у кращу сторону.
Це я до того, що власники бізнесу можут у будь-який момент передивитись позиціювання того чи іншого виробу. Ті ж Gillette Rubie часів СРСР були прямо супер. Зараз же це - бюджетка по нездровому ціннику. Складається враження, що компанія сама не хоче, щоб бувщі члени СРСР переходили на більш вигідні (у плані розходників) тешки. Бо якість сучасних Gillette Rubie не відповідає їх ціннику порівняно зі значно кращими Platsnum, Astra SP, Polsilver тощо які продаються на інших ринках за значно цікавішими цінами. 

 
Чому електроніка (пралки, телеки, тощо) чи автомобілі української та росіянської збірки, зазвичай гирші ніж забрані ще будь-де? Невже поляки чи турки мають кваліфікацію кращу за нас? Ні. Просто дотримуються технології виробництва і все. Особливо, якщо пригадати, що локальна збірка, це ще й трохи локального виробництва деталей для здешевлення результату.
Цитата :
 І серед індійских лез є досить гострі Евромакс, СМ.БлюДаймонд. Якщо одні виробники змогли, то чому інші не можуть?
В мене є теорія, що роблять середньої гостроти леза заради масовості. Тобто у "цілому по палаті" леза-середнячки голять масового користувача.
Цитата :
Навіть у одного виробника і то є леза біль гострі, і менше. Наприклад мені підходять більшість лез від Тріт, але якщо порівняти наприклад Класік та Фалкон, то вони різні. Перші мен гострі, другі досить гострі для всіх
Ну то, щоб задовільнити усіх, роблять. Думаю середньої гостроти леза виготовляють більше. 
Цитата :
Матеріали одні, виробництво також, але леза відрізняються.)
Гарно, що порівняли леза "без покриття" - тобто сталеві. Бо леза з написом stainless зазвичай гостріші ніж Platinum, Chrome тощо. Але вони геть різні. У всякому разі сталь зовсім різна. В Классіках якась неіржавійка, у Фальконах - вуглецева сталь (та що carbon). Вони по різному себе ведуть як у заточці так і в користуванні.

А ще леза з однаковою назвою але різними роками виробництва можуть сильно вирізнятися між собою. Наприклад Gillette Blue Blades. Зараз їх виготовляє китайська філія Gillette. І це звичайні леза. А раніше Gillette Blue Blades були реально темно-синього (майже чорного) кольору із синіми написами. І виготовлялися із вуглецевої сталі.

А от нашо китайці виготовляють леза із тупизною на кшталт радянської "Нєви" для господарських цілей (олівці точити тощо) у таких маштабах я не розумію.

razorblade1989, Yura_ та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyЧт 11 Січ 2024 - 12:09

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Так я багато в чому з вами згоден, культура виробництва впливає на це виробництво. Про вплив сталі на леза, я також сто разів писав, може просто не в цьому пості. Взагалі я думаю що леза з раші за рахунок саме сталі і вігрібали.) Вони завжди на природних копалинах паразитують.) Чесно кажучи, здається не завжди проста нержавійка гостріша за платину. Принаймі для мене леза Шарк платинум гостріші, ніж інші Шарки.) Це навіть тести гостроти показують, але відчуття у всіх різні. щодо лез Тріт Класік, то я завжди думав, що вони теж зроблені з вуглецевої сталі, так як і Фалкон. Для мене, вони як Фалкон, після третього гоління.) І ржавують у мене, ще сильніше Фалкона, якщо не промокнути.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyЧт 11 Січ 2024 - 13:01

razorblade1989 пише:
Про вплив сталі на леза, я також сто разів писав, може просто не в цьому пості. Взагалі я думаю що леза з раші за рахунок саме сталі і вігрібали.) Вони завжди на природних копалинах паразитують.
Ні-ні. Ви трошки кращого враження про російські\українські сталі. Леза потребують не просто гарної сталі, а зазвичай, конкретних марок і із стабільною якістю. Не знаю як зараз, але росія з Україною раніше експортували багато сталі але низької якості, у вигляді великих слябів, які потім в себе покупці перетворювали на гарну якісну сталь щляхом переплавки. Не те, щоб ми чи вони не могли собі таке зробити. Але оте, що зараз продається, то, вважайте, сировина. Як и багато всього іншого, що ми і вони продаємо замість продавати готові вироби (які й коштують значно інших грошей).
Тобто при виготовленні лез потрібна конкретна, якісна марка сталі із відомими певними параметрами та властивостями. Інакше леза не вийдуть тими, що заплановано. А от різна якість лез може бути пов'язана якраз або з експериментами із якістю сталі або з недотриманням технології виробництва. 
І, думаю P&G (Gillette) примушує дотримуватися технології виробництва. Ці ж леза ще й експортують. Про мосточлегмаш - тут можна лише здогадуватися. Але їх леза дешеві та головним чином розповсюджуються у себе (та на країни що поряд). Там можуть і експериментувати з сировиною.

Але навіть московитський завод спеціально пише на своїх виробах Суперсталь чи Shwedish Steel. Тобто навіть вони використовують не місцеву сталь. У всякому разі заявляють про таке.

Десь бачив табличку, з даними хто яку сталь використовує для виготовленні лез. І також простий опис відмінностей сталей різних країн.
Цитата :
Вони завжди на природних копалинах паразитують.) Чесно кажучи, здається не завжди проста нержавійка гостріша за платину.
Зазвичай, але не завжди. Так.
Цитата :
Принаймі для мене леза Шарк платинум гостріші, ніж інші Шарки
А мені хромовані здалися гострішими за платинові. Чисто сталеві я не пробував. Але пробував Chrome Super від брендів Lord та Shark. Shark здалися ледь гострішими за Lord. Це якщо в лоб порівняти, поголившись одразу двома. Платинові пробував тільки Lord. Мені вони здалися трохи гіршими.
Чисто сталевих не пробував. Є сталеві Shark, але старого виробництва, ще не від  заводу Lord. Їх не пробував. Але й порівнювати немає сенсу. Бо це не ті ж леза, що сучасні Lord / Shark.
Цитата :
щодо лез Тріт Класік, то я завжди думав, що вони теж зроблені з вуглецевої сталі, так як і Фалкон. Для мене, вони як Фалкон, після третього гоління.) І ржавують у мене, ще сильніше Фалкона, якщо не промокнути.)
Treet Classic з якоїсь сталі виготовлені. Зазвичай то якась неіржавійка повинна бути. Про саме вуглецеву зазвичай окремо пишуть, бо це може бути "фішкою" леза. У світі, де досить важко зробити великий асортимент різних лез, такого б не впустили. 
Ті ж Тріти он спеціально пишуть на лезах Treet New Steel, щоб якось вказати на відмінність від звичайних лез. А ще вони пішли по тому же шляху, що й єгиптяни (Lord) - зробили декілька марок лез. У Тритів окрім Treet є ще Trig. Може й ще щось. Спеціально не шукав.

По схожесті Treet Classic на Falcon Carbon, поки нічого сказати не можу. Я Фалкона ще не настільки гарно розпробував. Як раз Фалкона використав 3 рази. Можна влаштувати "баттл-порівняння" з новим Классіком.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyЧт 11 Січ 2024 - 14:48

Питерский Джиллетт покупает сталь не в рашке.
У них три поставщика, один точно из Швеции, остальные не помню.

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyПн 15 Січ 2024 - 19:40

Щось тема трохи вщухла, тож трохи "потикаю гілкою у мурашник". :)

Лазив я на тому тижні подивитися, чим саме з лез хочу поголитися. Натрапив на коробочки з лезами Shark. Трохи здивувався, що в мене їх чомусь 3, хоча раніше було лише 2. Одна зі старими Shark Super Stainless Blades, виробництва ще не Lord (в цій темі на 2й сторінці є фотки). Купував я їх на ebay, разом із купою інших лез, на пробу, на початку повернення до классичного гоління (у 2014-16 десь). Інша вже сучасні Shark Super Chrome Blades. Їх купував влітку 22го року в Барберкомпані.
А потім згадав, що ще пачку з лезом отримав від Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]), разом з афтершейвамми. І його пачка відрізняється від моєї. Одна трохи більш темного жовтого кольору ніж інша. Трохи різні "перлинки", і усі написи на одній з пачок товщі. На зворотному боці пачок різні написи та оформлення. Фотки додаю.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Самі конвертики з лезами теж вирізняються трохи кольором жовтого. Причому, більш темний колір з більш світлої пачки та навпаки. Шрифти однакові.



Ruslan та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyВт 16 Січ 2024 - 21:08

CNPOMAHELL пише:
Щось тема трохи вщухла, тож трохи "потикаю гілкою у мурашник". :)
Лазив я на тому тижні подивитися, чим саме з лез хочу поголитися. Натрапив на коробочки з лезами Shark. Трохи здивувався, що в мене їх чомусь 3, хоча раніше було лише 2. Одна зі старими Shark Super Stainless Blades, виробництва ще не Lord (в цій темі на 2й сторінці є фотки). Купував я їх на ebay, разом із купою інших лез, на пробу, на початку повернення до классичного гоління (у 2014-16 десь). Інша вже сучасні Shark Super Chrome Blades. Їх купував влітку 22го року в Барберкомпані.
А потім згадав, що ще пачку з лезом отримав від Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]), разом з афтершейвамми. І його пачка відрізняється від моєї. Одна трохи більш темного жовтого кольору ніж інша. Трохи різні "перлинки", і усі написи на одній з пачок товщі. На зворотному боці пачок різні написи та оформлення. Фотки додаю.
Самі конвертики з лезами теж вирізняються трохи кольором жовтого. Причому, більш темний колір з більш світлої пачки та навпаки. Шрифти однакові.
Ну тут я впевнений лише справа невеликого ребрендингу пачок. Впевнений що леза з написами хром, однакові. Відрізнятимуться лише хром із нержавійкою. І наскільки я пам'ятаю ви обидва види вже тестували?)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyСр 17 Січ 2024 - 8:29

WetShaver пише:
Ну тут я впевнений лише справа невеликого ребрендингу пачок. Впевнений що леза з написами хром, однакові.
Скоріш за все. Хоча ті ж Спутники з Рапірою відрізняються від пачки до пачки.
Цитата :
Відрізнятимуться лише хром із нержавійкою.
Платина себе теж трохи по іншому веде.
Цитата :
І наскільки я пам'ятаю ви обидва види вже тестували?)
Так щоб у лоба порівняти нове та більш старе Shark Super Chrome Blades - то ні. А може то просто під різні ринки пачки, чи зрізних варіантів упаковок. З коробки чи на планшеті наприклад.
В мене є деякі інші леза з трохи різнім оформленням пачок. Треба буде теж пофоткати та викласти. Якось на форум малувато подібного.

WetShaver та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyСр 17 Січ 2024 - 13:30

CNPOMAHELL пише:
Так щоб у лоба порівняти нове та більш старе Shark Super Chrome Blades - то ні. А може то просто під різні ринки пачки, чи зрізних варіантів упаковок. З коробки чи на планшеті наприклад.
Добре, так а супер нержавійку ви хіба не тестували, чи то вже я щось по памяті наплутав?) І чим всі вони, для вас, відрізняються, (платина, хром, нержавійка) цікаво ж? Бо в мене свої враження. До того ж супер нержавійку Шарк, я ще не пробував, лише Лордівську.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyСр 17 Січ 2024 - 19:21

WetShaver пише:
Добре, так а супер нержавійку ви хіба не тестували, чи то вже я щось по памяті наплутав?)
Неіржавійку не тестував.
Цитата :
І чим всі вони, для вас, відрізняються, (платина, хром, нержавійка) цікаво ж? 
Хома з платиною від Lord - так. Хромоване Shark теж. В лоба порівнював хромовані леза Lord  та Shark. Хромовані здалися гострішими.

А неіржавійка в мене стара Shark. Ще незрозуміло чийого виробництва. Нема сенсу порівнювати саме з Lord\Shark.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 3 EmptyСр 17 Січ 2024 - 20:29

CNPOMAHELL пише:
А неіржавійка в мене стара Shark. Ще незрозуміло чийого виробництва. Нема сенсу порівнювати саме з Lord\Shark.
Добре, а ви на самі леза в конверті дивилися, може вони також підписані Shark Super Stainless. Може Лорд - це просто бренд, а фірма виробник по іншому називаеться. Ось вони цю назву раніше і вказували.) Я нічого не виключаю.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Asco Super Stainless Blades
» Лезвия Lord Super
» Gillette Super Blue Shaving Razor Blades For Men Stainless Steel (aliexpress)
» Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades
» Лезвия Rapira Super Stainless

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: