ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Gillette Pocket Edition

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyЧт 17 Лист 2022 - 18:27

Вітаю, вирішив показати свої Gillette Pocket Edition, в мене 3 штуки на сьогодні. Всі їх купив в Британії. 

Перший це Gillette 1921 Old Type Pocket Edition
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Другий має орнамент з квітів та позолоту
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

І третій Канадский варіант у повній комплектації.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Цікаво що на продажі в Україні я їх не зустрічав. Може ще у кого є такі бритви хотілося би побачити в темі. Ну і трохи інформації за них за посиланням


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Акулов, Александр 7676, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 12:58

3 на одному фото, чудова бритва якщо є можливість витратити зайві гроші. Набагато краще сучасних за якістю, маневреністью і довговічність вища на багато. Проте це суб'єктивно на мій смак. Кожна має свою прелість. Нагадали мені Nokia 8800 які в мене теж були у свій час.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Andrewt, Олександр Тернавский, Акулов, Santa, Віталіk, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 16:15

Windigo пише:
 Набагато краще сучасних за якістю, маневреністью і довговічність вища на багато. 

В порівнянні з чим?
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 16:28

Caonima пише:
Windigo пише:
 Набагато краще сучасних за якістю, маневреністью і довговічність вища на багато. 

В порівнянні з чим?
Мюле, Эдвин Джагер ,Паркер і тд. Тут навіть позолота з 1909 року не злізла. Ідеально лезо стає. Такої системи зараз нема. Тут лезо повністю на гребінку лягає. Ні на мікрон не підняте як у голові Меркур наприклад. Цікаво на сучасну бритву будь яку за 114 років подивитися. Такої геометрії зараз не існує бритв.

Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 16:45

Є безліч різних наборів Покед бритв та років виробнитства, перерахувати чи зібрати все практично неможливо. Дам посилання на тему одного джентельмена з США.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Зібрати таку колекцію насправді дуже просто, треба лише моніторити eBay та Esty. Ну і мати друзів закордоном хто візьме на свою адресу і передасть сюди. Адже допоки війна в Україну доставки з eBay нема. В мене було теж приблизно стільки ж бритв. Проте я свою колекцію в більшості продав. І в мене були бритви ще і Г-Подібні і сучасні. С Г-Подібних залишився рідкий Ролс 1922-го року, Дарвін і декілька Джем. А з сучасних лише Фізер Популяр. Честно кажучи за Стар моделью 1917-го року жалкую дуже. Вона була в ідеальному стані.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 17:08

Windigo пише:
Мюле, Эдвин Джагер ,Паркер і тд. Тут навіть позолота з 1909 року не злізла. Ідеально лезо стає. Такої системи зараз нема. Тут лезо повністю на гребінку лягає. Ні на мікрон не підняте як у голові Меркур наприклад. Цікаво на сучасну бритву будь яку за 114 років подивитися. Такої геометрії зараз не існує бритв.
 А у якого Мюле, Эдвин Джагер, Паркер злізла позолота? І чому Ви порівнюєте саме з ними? Чому не Роквел, Карве, Татара...? Невже там все так погано з "якістю, маневреністью і довговічністю"?

 З приводу лягає лезо чи не лягає на гребінку - це лише конструктивна особливість цієї моделі, а не якесь ноу-хау, яке 100 років ніхто повторити не може.

ARTURIUS та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 17:27

Caonima пише:
 
А у якого Мюле, Эдвин Джагер, Паркер злізла позолота? І чому Ви порівнюєте саме з ними? Чому не Роквел, Карве, Татара...? Невже там все так погано з "якістю, маневреністью і довговічністю"?

 З приводу лягає лезо чи не лягає на гребінку - це лише конструктивна особливість цієї моделі, а не якесь ноу-хау, яке 100 років ніхто повторити не може.
У мого Эдвин Джагер злізла позолота, і я його виставив на продаж на ОЛХ і на Райберт. На Райберт досі тема продажу є. Правда мене вчора на 7 днів за флуд до 11 грудня відсторонили від форуму. Тому посилання лише після 11-го можу дати. У порівнянні бритва з маленькими габаритами голови з такими же маленькими. Мюле R41 2011 року теж мала і маневрена голова як і Джагер і метелики від Паркер. Всі ті змінні плити, велика вага і тд не для мене. По перше від великої ваги бритви в мене бритвенний опік, а по друге гратися з панелями не хочу. Привикання до однієї і різний кут атаки на різних місцях беру. До того ж обличчя може бути невелике. Так Меркур Футур був жахом (вірніше його клон від Qsave).  І нарешті, часом на eBay люди виставляють річ що коштує наприклад 150 фунтів, за 10 фунтів і можна купити єдиною ставкою. А якщо ще нема міжнародної доставки, то вірогідність такої покупки 99%. Ви можете Вольфрам новий чи Роквел за 10 фунтів, баксів ,евро купити? Ну чи не зовсім новий... Що до доставки мені, то хоть і 7 кіло бритв 25 фунтів коштує перевізником з Англії. Ну і 4-5 фунта доставка всередині Англії. Ну і зрештою всі сучасні бритви це варіанти тих самих Gillette.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 18:02

Всі ті великі/малі плити, ручки, обличя - це лише індивідуальні особливості і вподобання.
 
Я порівнював виключно ціни нових бритв. Ця бритва коштувала новою близько $150 доларів на сьогоднішній курс. То ж і порівнювати її варто з сучасними бритвами в такому самому ціновому діапазоні. Ну ніяк не з R41. Хоча, остання - це шедевр в плані естетики. І це теж лише моя субʼєктивна оцінка.
 Ну а що там можна на аукціонах купити - це і так зрозуміло. Справа випадку і виключно колекціонерів ))

ARTURIUS та Windigo Поставили вподобайку

ПВА поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 18:20

Сучасні бритви є різні, проте стилю Ампір навіть у схожому Меркур не відчуваю. Що голова у Меркур мягкіша і так всім зрозуміло. Що до підходу до покупки тут якраз і від кісті руки розміру залежить багато. Я можу купити бритву сучасну за 80$, і продати її за 40$ якщо мені не підійде, або купити вінтажну у гарному стані, і нічого не втратити зовсім. Я не перекуп, просто навіщо в колекції те що не підходить? А так когось порадує. Бритва зажима лезо з двох боків і бриє. Ті всі зазори, космічні матеріали і тд як на мене маркетинг. Латунь тепло добре тримає і різьба довговічністью себе зарекомендувала. В мене тут на продажі два Джем рідкі були 1924-го року по 600 гривень, хоча тут в Україні їх нема, є лише 1912-го. Ціни такі ж як і на заході з урахуванням пересилки всередині Англії. Олд Тайп коштує 8-12 інколи 15 фунтів без коробочки в середньому. І 30 фунтів з коробочкою. Тут деякі і 100$ і навіть вище просять інколи. Сумно що навіть на 9-й місяць війни ринок вінтажних речей закритий ,а не відкритий як на Заході. Інколи бачиш бритву в продажі наприклад в Франції, а через пів року ту саму річ вже в США продають... Хочу теж щоб Україна була відкрита зі світом.

Koi Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Koi
Новачок
Новачок
Koi


Повідомлень : 9
Репутація : 1
Дата реєстрації : 02.02.2018
Вік : 52
Звідки : Рівне

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 5 Груд 2022 - 18:55

Все нове - забуте старе. Все має право на життя. Але хочеш пізнати істину, повернувся до першоджерел. Все пізнається у порівнянні.

ARTURIUS, CNPOMAHELL та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vitaly74
Частий гість
Частий гість
Vitaly74


Повідомлень : 70
Репутація : 8
Дата реєстрації : 19.02.2021
Вік : 49
Звідки : Харків

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyСр 7 Груд 2022 - 7:48

Windigo пише:
Є безліч різних наборів Покед бритв та років виробнитства, перерахувати чи зібрати все практично неможливо. Дам посилання на тему одного джентельмена з США.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Зібрати таку колекцію насправді дуже просто, треба лише моніторити eBay та Esty. Ну і мати друзів закордоном хто візьме на свою адресу і передасть сюди. Адже допоки війна в Україну доставки з eBay нема. В мене було теж приблизно стільки ж бритв. Проте я свою колекцію в більшості продав. І в мене були бритви ще і Г-Подібні і сучасні. С Г-Подібних залишився рідкий Ролс 1922-го року, Дарвін і декілька Джем. А з сучасних лише Фізер Популяр. Честно кажучи за Стар моделью 1917-го року жалкую дуже. Вона була в ідеальному стані.
Друзі це добре :) , раджу спробувати сервіс доставки від Нова шоппинг. Доставляють і під час війни. 7 usd за 0,5 кг. з їхнього складу в США до України. Вони ж і розмитненням займаються якщо потрібно. 
PS  Бритву Lupo, яку ви мені допомагали купити на Bagder&Blade, теж вони мені доставляють.

Романюк, Alfed, Yura_ та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyСр 7 Груд 2022 - 10:40

Ось як виглядали бритви Gillette новими на продажі багато років тому.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyСр 7 Груд 2022 - 19:01

Vitaly74 пише:
Друзі це добре :) , раджу спробувати сервіс доставки від Нова шоппинг. Доставляють і під час війни. 7 usd за 0,5 кг. з їхнього складу в США до України. Вони ж і розмитненням займаються якщо потрібно. 
PS  Бритву Lupo, яку ви мені допомагали купити на Bagder&Blade, теж вони мені доставляють.
Так, але це на вхід в країну, а вихід для вантажних речей складний. Як при совку ,хоча 31 рік як його нема, і нема останнього звена що з ним пов'язувало. Останній президент СССР помер, проте закони брежневскі ще живуть. Мені завжди подобалися вантажні речі. Патина часу і мікро тріщинки часто накладають шарм пішовших назавжди епох. Да і експериментувати вже якось не хочется. Смак давно сформувався.
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyСб 10 Груд 2022 - 16:02

Koi пише:
Все нове - забуте старе. Все має право на життя. Але хочеш пізнати істину, повернувся до першоджерел. Все пізнається у порівнянні.
Матеріали та конструкція бритв Gillette Анотація: Описано історичний розвиток продуктів Gillette для вологого гоління у зв'язку з проблемами, пов'язаними з природою волосся та шкіри та функціями, введеними для покращення характеристик продукту. Пояснюються матеріали та процеси, що використовуються для виробництва товарів на сотні мільйонів.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyСб 10 Груд 2022 - 17:09

Вітаю.
Велике прохання, публікувати текст або фото. Посилання на інші ресурси час від часу псуються.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyСб 10 Груд 2022 - 17:12

Ruslan пише:
Вітаю.
Велике прохання, публікувати текст або фото. Посилання на інші ресурси час від часу псуються.
Я не порушую авторські права, кому треба отримає інформацію за посиланням. Тому і дав саме посилання.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyСб 10 Груд 2022 - 17:22

Написав у ПП.

Windigo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 12 Груд 2022 - 20:05

Зрештою цікаве питання, вінтаж vs модерн. Колись бритвы були промислові, а зараз мануфактурні коли мова йде про DE. Реклама матеріалів та стилів що тоді, що зараз. Мені почало не подобатися, що дорогі і не дуже бритви, зроблені в останні роки, використовують будь-що, але тільки не дуже крутий кут атаки леза. Адже розробляють їх на патентах яким 80-100 років. Подобаєтся їх унікальність на відміну від вінтажних. Адже DE бритва це річ не для кожного в ХХІ столітті. Той же Фатіп має Італійській шарм і деяку безалаберність что нема у вінтажних "прилизаних" бритвах будь то GEM ,Gillette чи Камердінер відомий за англійською назвою Valet.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyЧт 15 Груд 2022 - 19:34

На деяких форумах читав що в Російській Імперії не було практично бритв. Вірніше були, але невідомо толком які. Мовляв мануфактури на заході клинкові робили, а тешки і гешки це була екзотична річ дуже.   Ну ось відповідь, від Gillette з Монреалю. Через майже 106 років він мені відповідповів. Та давно то було, сотня літ минає...
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Акулов, Jan97 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 774
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Gillette Pocket Edition Empty
ПовідомленняТема: Re: Gillette Pocket Edition   Gillette Pocket Edition EmptyПн 9 Січ 2023 - 16:47

Декілька фоток

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов, 2046, Віталіk, Александр 7676, ARTURIUS, Yura_ та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Gillette Pocket Edition
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Продам Gillette Pocket Edition Canadian Ball
» Gillette Fat Boy.
» Gillette Rocket №52а
» Gillette Aristocrat
» King C Gillette

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: