ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Наші авторучки

Перейти донизу 
+20
Meo
CNPOMAHELL
Caonima
creativeresponse
Oleksandr U$A
РустВр
trimmer
ПВА
ARTURIUS
Minelay
Сэм
supernova
LADO
RotBart
razorsedge
Shave Master
Yura_
fill
vates
Oleksii
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний

Мені більше подобається писати таким типоми ручок
кулькові (шариковые)
Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_lcap23%Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_rcap
 23% [ 12 ]
роллери
Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_lcap12%Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_rcap
 12% [ 6 ]
гелеві
Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_lcap15%Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_rcap
 15% [ 8 ]
перові
Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_lcap40%Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_rcap
 40% [ 21 ]
капілярні
Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_lcap8%Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_rcap
 8% [ 4 ]
інше
Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_lcap2%Наші авторучки - Сторінка 7 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Усього проголосувало : 52
 

АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyПн 24 Лип 2023 - 20:50

fill пише:

От просто ручка - береш і пишеш, без якихось наворотів.
Ручка хорошо пише, взагалі без якихось претензій. 
Ще, що мені подобається те, що в ній не висихає чорнило, якщо нею довго не пишеш.)

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 11:16

creativeresponse пише:


У меня несколько Pilot 78g( по крайней мере это максимально похожая которую нашел в интернете) до сих пор как новые, а я их покупал в самом начале 2000х, точно не помню в 2002 или 2003, но цену помню, 2.50грн

Це говорить про дбайливе ставлення до речей. Люди з віком цьому вчаться. Та й умови, в яких ми росли, до цього спонукали - суцільний дефіцит.
В мене досі є китайська ручка, якою я писав у старших класах школи. А це - середина 80-их.
І теж, як нова.

Моя дитинка уграває ручки/олівці/фломастери за пару тижнів - абсолютно інший підхід до речей.
Намагаюся вчити, але поки що без особливих успіхів :-)


До речі, про Pilot 78g ходять дуже хороші відгуки.
Ну й китайці роблять дуже пристойні копії. У мене є така від Jinhao - одна з улюблених ручок.

vicbro та creativeresponse Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 11:22

ARTURIUS пише:


Ще, що мені подобається те, що в ній не висихає чорнило, якщо нею довго не пишеш.)

От саме це і було основним мотивом її придбати :-)

У мене купа різнокольорових чорнил, і свої робочі нотатки і щоденники я веду різними кольорами - ніхто не може мені цього заборонити, а воно мені так веселіше :-)

Але час від часу треба підписувати якісь офіційні папери, ставити резолюції на документах тощо. Для цього рожеве чи жовно-гаряче чорнило не підійде :-)
Ручки, заправлені синім чорнилом, інколи підводили - дуже погано писали після кількох днів лежання без діла. Доводилося розкручувати, наганяти чорнило у фідер, розписувати і все таке.
Тому і взяв для цієї задачі ручку з хорошим стартом. Подібна в мене лежить дома на підхваті, щось записати нашвидкуруч. Тепер от і на роботі така є.

creativeresponse та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:45

У меня тоже есть две ручки Jinhao с перьями F и EF, море удовольствия пользоваться ими.
Когда-то в 90-х у меня тоже была Pilot 78G зеленая (тогда не знал ее маркировки, но по изображению один в один). Через много лет у меня ее кто-то увел ... Чего я про нее пишу? Удивила цена, которую написал комрад creativeresponse. Я в 90-х покупал ее точно намного дороже в магазинчике канцтоваров. За 0.5$ вряд ли она продавалась где-то. Хотя, кто его знает. Но ручка классная.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:47

vicbro пише:
У меня тоже есть две ручки Jinhao с перьями F и EF, море удовольствия пользоваться ими.
Когда-то в 90-х у меня тоже была Pilot 78G зеленая (тогда не знал ее маркировки, но по изображению один в один). Через много лет у меня ее кто-то увел ... Чего я про нее пишу? Удивила цена, которую написал комрад creativeresponse. Я в 90-х покупал ее точно намного дороже в магазинчике канцтоваров. За 0.5$ вряд ли она продавалась где-то. Хотя, кто его знает. Но ручка классная.
Я ее на базаре покупал, в Одессе, очень большая вероятность что они торговали конфискатом

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:58

Ось мій варіант копії 78-ого Пілота.
Можливо, не на 100% точно передає форму і деталі. Але в загальному її повторює. І пише дуже приємно.
Ціна - щось біля 2$


Наші авторучки - Сторінка 7 99210

Олександр Тернавский, vicbro, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:37

Потрібна ручка з резинкою, щоб була можливість виправляти та переписувати написане. 
Може у кого є досвід з цими ручками, то підкажіть, будь ласочка.)

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 14:51

ARTURIUS пише:
Потрібна ручка з резинкою, щоб була можливість виправляти та переписувати написане. 
Може у кого є досвід з цими ручками, то підкажіть, будь ласочка.)


Якщо вірити продавцеві, то це чорнило стирається.
Щоправда, робити це треба спеціальним коректором:

чорнила випускаються в Німеччині та вдосконалюються вже більше 100 років, колір чорнила Royal Blue – красивий насичений синій колір, чорнила легко та безслідно видаляються з паперу за допомогою спеціального знебарвлюючого коректора Herlitz My.Pen, Herlitz Superhai або Pelikan No.Mistake, щоб зробити новий запис поверх виправленого необхідно використовувати синій наконечник коректора...


Я сам таким не користувався, нічого не скажу, як воно насправді.
Можеш спробувати. Pelikan 4001 Royal Blue продається і в картриджах.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyВт 25 Лип 2023 - 15:39

ARTURIUS пише:
Потрібна ручка з резинкою, щоб була можливість виправляти та переписувати написане. 
Може у кого є досвід з цими ручками, то підкажіть, будь ласочка.)
Та от хоча б чи де-інде. Шукати по "ручка пиши-зтирай". Зазвичай у ручці спеціальній ластик, котрим і витирають. Ще варіант - то пара ручок. Коли по зтертому пишуть іншою ручкою із комплекту. 
Але воно зтирається не до кінця. Видно дещо. Майте на увазі.

fill та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kody
Новачок
Новачок
Kody


Повідомлень : 40
Репутація : 1
Дата реєстрації : 30.04.2020
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:04

Наші авторучки - Сторінка 7 16904410
Це мій Паркер. Купував ще у 2007 році. Чорнила Ватерман

fill, creativeresponse, ARTURIUS, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:34

Панове, хто має сучасні чорнильні Паркери, а розкажіть-но детальніше.
Особливо, якщо можете порівняти зі старими та/або іншими сучасними.

Бо багато пишуть, що вже не той тепер Миргород, Паркер-ручка не та :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:36

fill пише:
Панове, хто має сучасні чорнильні Паркери, а розкажіть-но детальніше.
Особливо, якщо можете порівняти зі старими та/або іншими сучасними.

Бо багато пишуть, що вже не той тепер Миргород, Паркер-ручка не та :-)
 А в каком периоде они были "те"? я первый и последний покупал в 2006, и вообще не понял почему вокруг них такой хайп.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:46

Kody пише:
Наші авторучки - Сторінка 7 16904410
Це мій Паркер. Купував ще у 2007 році. Чорнила Ватерман
Я такую покупал в 1984 году в Кабуле. До сих пор тамошнюю тогдашнюю цену помню. Жаль украли.
Понравилась малыми размерами, заправкой пипеточной. В письме не произвела фурора, хоть и отстоем назвать было бы не правильно. Хорошие китайские авторучки того времени, на мой взгляд, писали лучше и плавнее, даже с более тонким пером.


Останній раз редагувалося: Олександр Тернавский (Чт 27 Лип 2023 - 12:51), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, stanislav-q, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:50

creativeresponse пише:

 А в каком периоде они были "те"? я первый и последний покупал в 2006, и вообще не понял почему вокруг них такой хайп.

Я так розумію, що нинішні Паркери порівнюють з тими, що були ще до появи і широкого розповсюдження кулькових ручок.
Тобто, початок-середина ХХ століття.

Олександр Тернавский, creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:58

fill пише:


Я так розумію, що нинішні Паркери порівнюють з тими, що були ще до появи і широкого розповсюдження кулькових ручок.
Тобто, початок-середина ХХ століття.
Нынешние сравнивать будет не этично. С появлением нового в письме все свои усилия производители вкладывают в это самое новое. Старое не развивается, забрасывается, а в худшем случае, и производство переносится в страны с низким уровнем оплаты труда, отсюда и ухудшения в качестве и надёжности.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:02

Олександр Тернавский пише:

Нынешние сравнивать будет не этично. С появлением нового в письме все свои усилия производители вкладывают в это самое новое. Старое не развивается, забрасывается, а в худшем случае, и производство переносится в страны с низким уровнем оплаты труда, отсюда и ухудшения в качестве и надёжности.

Можливо й так.
Але чомусь найбільше дорікають саме Паркеру. Щодо інших виробників нічого подібного читати не доводилося. Або ж просто не траплялося.

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:10

fill пише:


Можливо й так.
Але чомусь найбільше дорікають саме Паркеру. Щодо інших виробників нічого подібного читати не доводилося. Або ж просто не траплялося.
 Мне кажется что народ просто про другие ручки тогда не особо знал, бренды были но широко известны в узких кругах так сказать, для меня паркер это как ролекс в часовом мире, просто правильно в свое время раскрутили бренд чтобы у всех на слуху был, по старой памяти когда выбора небыло в открытом доступе разница в качестве казалась огромной, а сейчас на фоне даже дешевого Scriveiner (Про бренды типа Lamy, TWSBI, Sailor и еще кучу других начинать не буду) Parker уже всего лишь очередная ничем не выделяющаяся ручка, тут скорее не качество упало а просто раньше трава была зеленее

Олександр Тернавский, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:16

creativeresponse пише:

 Мне кажется что народ просто про другие ручки тогда не особо знал, бренды были но широко известны в узких кругах так сказать, для меня паркер это как ролекс в часовом мире, просто правильно в свое время раскрутили бренд чтобы у всех на слуху был, по старой памяти когда выбора небыло в открытом доступе разница в качестве казалась огромной, а сейчас на фоне даже дешевого Scriveiner (Про бренды типа Lamy, TWSBI, Sailor и еще кучу других начинать не буду) Parker уже всего лишь очередная ничем не выделяющаяся ручка, тут скорее не качество упало а просто раньше трава была зеленее

Теж можливо.

Певно, лише затяті колекціонери, які мають не один десяток ручок різних виробників і періодів, і займаються цим серйозно і не один рік, можуть впевнено сказати, мають ці наїзди на Паркер реальний ґрунт, чи то лише пуста балаканина.

Але мені це все одно засіло в голові, тому до авторучок Паркер ставлюся тепер упереджено :-)
Зате їхні ролери дуже поважаю. Зараз в мене їх нема (чи валяються десь в загашниках), але коли ними користувався, то робив це з великим задоволенням :-)

creativeresponse, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 931
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:17

fill пише:
Я так розумію, що нинішні Паркери порівнюють з тими, що були ще до появи і широкого розповсюдження кулькових ручок.
Тобто, початок-середина ХХ століття.
Та да. Треба ж навіть дивитися де саме буга виготовлена ручка. Чехія чи то Індія тощо... При якості сучасних китайців навіть не знаю, навіщо ганятися за Паркером. Щось старе ще так-сяк, а нове... навіть не знаю нашо.
Хоча ті ж японські ручки і по 100+ долярів коштують. Причому це суто ручка для письма - із ніяки оформленням. При цьону не факт, що така ручка буде писати краще гіпотетичног китайця за 2-5 долярів.

Свій Parker, я про...губив ще простіше ніж  @Олександр Тернавский. Подарували мені цю ручку на день народження. А я ж "крутий офісний планктон" був. То пішов до главбуху підписувати папери та й простягнув йому ту ручку. І все. Він автоматом її забрав, пісня підписування. А я був дуже соромязнливий, щоб попросити віддати. Тобто ручка в мене протирималася кілька днів усього.  

Зі старого маю китайську Wing Sung десь мого віку чи навіть старшу за мене (десь із 197* років). Із золотим пером. Користувався нею у старших класах школи. Цікаво своєю незвичністю письма, заправкою, відносно звичайних, кулькових, але не більше. Пише й пише. Ніякої легкої ходи чи якихось незвичайних відчуттів від письма нею я не мав.
Тоді ще було круто, що ручка не радянська. Але тоді усе нерадянське здавалося крутим. ;)

Олександр Тернавский Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:26

В порівнянні з тими не багатьма не дорогими ручками, що в мене були, або є - Паркер (хоча саме ця ручка не дорога) самий приємний в письмі і в руці. Естетичний для мене по вигляду і не громіздкий, як інші мої ручки. Я ним задоволений. Але якщо порівняти з двома іншими моїми ручками Паркер, шариковим та ролером, то вони дуже вишукані і приємні.
Тобто, мені є ще куди рости.)))
Також, цікаво спробувати металеву Ламі. Пишуть наче стильна і класно пише, але в Дніпрі я їх ніде не бачу, щоб хоч в руках потримати.)

_________________
Через терни до зірок!

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:29

ARTURIUS пише:
В порівнянні з тими не багатьма не дорогими ручками, що в мене були, або є - Паркер (хоча саме ця ручка не дорога) самий приємний в письмі і в руці. Естетичний для мене по вигляду і не громіздкий, як інші мої ручки. Я ним задоволений. Але якщо порівняти з двома іншими моїми ручками Паркер, шариковим та ролером, то вони дуже вишукані і приємні.
Тобто, мені є ще куди рости.)))
Також, цікаво спробувати металеву Ламі. Пишуть наче стильна і класно пише, але в Дніпрі я їх ніде не бачу, щоб хоч в руках потримати.)
Вы про Lamy 2000? ибо у низ металических куча, но именно 2000 а не Safari сделала бренд популярным

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:30

CNPOMAHELL пише:



 При цьону не факт, що така ручка буде писати краще гіпотетичног китайця за 2-5 долярів.


А це так само, як з бритвами.
Якщо просто голитися, то Edwin Jagger - це якісно, не дорого і прекрасно голить.
А от умовний Blackland - це більше про матеріали, роботу, статус, володіння преміальною річчю тощо. Голить, певно, і не краще. Принаймні, не в 10 разів краще.

Тож, якщо просто писати, то базові Schneder, Faber-Castell, Parker Jotter, Lamy Safari чи той же Jinhao тобі в руки.
А умовні Montegrappa чи Visconti - це про статус і колекцію.

Олександр Тернавский, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:32

creativeresponse пише:
Мне кажется что народ просто про другие ручки тогда не особо знал, бренды были но широко известны в узких кругах так сказать, для меня паркер это как ролекс в часовом мире, просто правильно в свое время раскрутили бренд чтобы у всех на слуху был, по старой памяти когда выбора небыло в открытом доступе разница в качестве казалась огромной, а сейчас на фоне даже дешевого Scriveiner (Про бренды типа Lamy, TWSBI, Sailor и еще кучу других начинать не буду) Parker уже всего лишь очередная ничем не выделяющаяся ручка, тут скорее не качество упало а просто раньше трава была зеленее
Народ і зараз не дуже знає про інші ручки.))
Захожу в магазин і маю вибір до пʼяти виробників чорнильних ручок. Звичайно ж Паркер в порівняні з іншими наявними просто на пікі якості асортименту та дизайну.

_________________
Через терни до зірок!

creativeresponse, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 295
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:33

Могу ошибаться, но старые перья (не ручки) конца 19-20 века, ценятся за свою гибкость, а потом когда стали массово сокращаться производства с появлением шариковых ручек, традиции их изготовления были если и не утеряны, то все равно качество заметно просело. Магазины для каллиграфии сейчас продают винтаж 50-х годов, мне они тоже больше нравятся чем современные, и есть выбор под разные задачи.

Олександр Тернавский, fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 295
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Наші авторучки - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші авторучки   Наші авторучки - Сторінка 7 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:36

У Lamy 2000 вроде бы корпус из пластика, а перо спрятанное то ли золото, то ли платина. Из того что помню, это одна из самых "мокрых" ручек, очень хорошо отдает чернила, даже сильнее чем TWSBI.

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Наші авторучки
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: