ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Egoist journal

Перейти донизу 
+16
Акулов
Qwertyus
egoist
alexzu37
ditrih_
Олександр Lutsk
andreyv1979
fill
KRuslan
Віталіk
Ruslan
trimmer
vicbro
Изотовец
ARTURIUS
Kitten911
20 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСб 2 Жовт 2021 - 10:20

 Намедни брился HAWK V3 c лезвием KAI Captain Titan Mild. Не скажу, какая плита, не знаю )) так получилось
И так присутпим
Сеанс лезвия - 2
Небритость - 3 дня
Незабываемое бритье. Очень деликатно бреет бритва, но при этом эффективно. Под конец казалось что она не бреет  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] , что-то  не было чувства на коже, может из-за того, что под лезвием скопилось мыло), маловероятно, но на 3-м проходе пришлось проблемные места пройти с давлением. Но SE бритвы это однозначно топ, острота и комфорт на уровне клинковой бритвы. Я прям  приятно удивлен, и все больше и больше хочется приобрести Vector, который все нахваливают. 
Пару слов по лезвию. Очень комфортное и острое лезвие. Посмотрю, на сколько его хватит, но второе бритье просто великолепное. Лицо чисто выбритое, бархатистое)) 
Всем добра!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, fill, Акулов, Віталіk, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 8 Жовт 2021 - 23:27

Спорные ситуации при покупке заграницей. 
Всем привет. Хотелось бы поделится с вами своим опытом при решении спорных ситуаций при покупке заграницей. И так, решил я купить плиту  к Timeless, зашел на их официальный сайт, выбрал товар, уложил в корзину, перешел на чекаут, и ввел свои данные, в том числе и платежные. При нажатии кнопку "Оплатить" я получил ошибку, но на телефон была доставлена смс, что  деньги списаны. Для понимания, цена 80 долларов. Не скажу что много, но и не мало. Я спокойно отнёсся к ситуации, не вижу ничего в  этом страшного, так как привык к  такому принципу, - "Все в этом Мире решаемо". И еще забыл сказать, что на оф. сайт Таймлесса, нет личного  кабинета, и соответственно архива. 
И так, продолжим.  Написал в банк- эмитент карты, рассказал свою ситуацию, на что девушка мне ответила, подождите, может они спишут и все будет ок.  Ну думаю, ок, разница во времени, проснутся, посмотрят транзакции, увидят мои 80 баксов, и все решится. При этом я написал в  Таймлесс также, с просьбой выслать товар. Мне пришел ответ, что деньги не поступили. Ну, не буду раскрывать всех карт, я в этой теме чуть разбираюсь, и понимаю, что деньги на  холде, то есть, зарезервированы, ожидают подтверждения банка -эквайера. Ну ок, делаю скрин переписки с Таймлесс, обращаюсь в чат ПриватБанка, рассказываю все, девушка формирует заявку на возврат денег, я получаю письмо на почту, что создана заявка. Через некоторое время получаю письмо с просьбой заполнить более детально, все поэтапно рассказать еще раз, я повинуюсь, и отправляю инфо. Все, в течение суток молчит банк, нет ответа. Ну думаю, ок, с понедельника созвонюсь. А самому то не терпится купить поскорее плиту. В понедельник звоню в банк, переговорил с девочкой, она просит, чтоб магазин дал какой то документ или просто письмо с информацией, что они не предоставят товар, тогда банк владелец карты сможет  разблокировать  деньги. Ну я пишу письмо в поддержку Таймлесс, прошу их пойти мне навстречу, но к сожалению, по сей  день нет ответа  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] Девушка говорит мне, что через 11 дней с момент резервирования суммы, деньги будут автоматически разблокированы, если  банк - эквайер не запросит деньги на списание. А если спишут, тогда будем формировать иск в МПС (Международная платежная система), а там сроки до 120 дней. Но я то эту тему знаю, там тоже не все так просто, если первый иск бесплатный, вернее, за счет банк, второй стоит около 150  долларов. ))) Ну ничего, мне то нечего скрывать, ребята с Таймлесс сказали мне ранее, что операция неуспешная. Я принимаю решение все таки еще  раз сделать операцию, но по совету одного хорошего человека, через paypal, и все прошло хорошо. Правда у меня в бюджете -160 долларов, а куплена только 1 плита)). Ну ничего,  я крепко уверен в том, что все пройдет хорошо. И вот, 6.10 без смс, я просто понял по балансу, появились мои  80 долларов на счету. а через пару дней я получил плиту, потому, все прошло как я и ожидал, -прекрасно.
К чему это я все написал? К тому, что не спешите паниковать, все решаемо. 

Ruslan, alexzu37, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Олександр Lutsk, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСб 9 Жовт 2021 - 15:06

egoist, продублируй, пожалуйста [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyВт 19 Жовт 2021 - 23:12

А я побрился ))
И так, ребят, пару слов скажу, - бритье так себе) Объясню почему
Бритва : O.R.E.N. Razor - Occam's Razor Enhanced Nano BLACK (plate 1) + лезвие ШИК
Короче первая плита явно не для бритья)
Посчитал 3 прохода полноценных + добривки минут 10, а значит еще прохода 2 и нет ББС. Вообше не бреет. Наскоблил себе на ДФС, забил, и пошел умываться.  В итоге ДФС средний, на шее и верхней губе не пробрито)
В целом норм, комфорта за глаза. Меркур 34 в сравнении с данной плитой как р41 ))
Мыло JP & XICANO COLLABS Barbershop De Los Muertos
пока дошел к ванной комнате раз 20 его открывал и наслаждался ароматом. Мыла взял, ну грамма 1.5, пена получилась плотная, очень классная, скольжение и посткольжение на высочайшем уровне.  По уходовым не могу сказать, так как бритва урона не нанесла
АШ: Areffa Soap Grey Vetiver Tom Ford
Вот тут интересно. Лосьон использовал, так как мне аромат очень нравится из флакона, а именно это сырая осенняя погода, запах листьев мокрых. Ну это на мой взгляд.  При нанесении ожидал, что будет жжение, но нет, все очень хорошо. И так, я нанес на лицо, а потом еще раз, и еще раз ))) Уж очень мне понравился аромат. Сразу была небольшая липкость, совсем чуть-чуть, не более минуты, а потом бархат на лице.  Но после нанесение на лицо, мне показалось что запах изменился, и мне пахнет чем-то таким знакомым, может кто покупал книги бумажные,  и как то схожий аромат с бумагой, типографией )) 
Нужно лосьон проверить в тяжелых условиях, а то я так и не понял, брился или нет.  Но кожа моя сейчас в  отличнейшем состоянии. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, stinger, evasive, ARTURIUS, andreyv1979 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 715
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 0:11

Обожаю запах книг и журналов))) И помазок у тебя бомбический!
Извини за оффтоп в твоей ветке... Не смог удержаться))

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 0:32

Любой оффтоп, я не против)))

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 467
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 8:12

Я думал мыло это мерфи и мак нил?, а ну просвети
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 9:14

andreyv1979 пише:
Я думал мыло это мерфи и мак нил?, а ну просвети
Описание

@ johp3r, John Perry и @xicano_design, Rafa в сотрудничестве с Биллом Грэмом из Murphy и McNeil представляют вам переиздание Barbershop De Los Muertos.

Для тех, кто следит за Джоном и Рафой, вы видели работу, любовь к жизни и любовь к этому хобби бритья. Это взаимное уважение двух парней, которые похожи, но такие разные. Оригинальный BDLM был очень хорошо принят сообществом, но был быстро распродан, и многие пожелали, чтобы у них было больше шансов выиграть это издание для своего логова. Этот переиздание призвано вернуть BDLM в массы, чтобы у всех был шанс получить этот великолепный набор.

Лосьон после бритья - это новейшая формула Мерфи и МакНила, которая определенно поднимет аромат на ступеньку выше!

Аромат этого набора вдохновлен Amouage XXV for Men и представляет собой цитрусовый аккорд, переходящий в фантастическую древесно-мускусную базу.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 467
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 9:17

Спасибо
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 9:24

egoist пише:

Короче первая плита явно не для бритья)
Странно. А у меня нормально было на всех плитах. Только ощущение лезвия на коже разное, а результат одинаковый - чисто и аккуратно.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 9:29

alexzu37 пише:
egoist пише:

Короче первая плита явно не для бритья)
Странно. А у меня нормально было на всех плитах. Только ощущение лезвия на коже разное, а результат одинаковый - чисто и аккуратно.
Ну видишь, как все субъективно). Я лишь озвучил свое впечатление
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 9:41

egoist пише:
Ну видишь, как все субъективно). Я лишь озвучил свое впечатление
К ней просто приноровиться надо. Конструкция немного отличается от классической.
Еще на один момент обратил внимание. Брился оккамой одним лезвием 10 раз. В последний раз грубовато было, немного тянуло лезвие, но выбрился хорошо. Можно было и дальше использовать. А вчера пришла yaqi. Решил ее попробовать с тем же лезвием. Так в ней совсем не брило, скакало по щетине как тупой нож.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyСр 20 Жовт 2021 - 9:56

У меня получилось 4 комфортных раза KAI побриться на 3-й плите. На 5-й было небольшое раздражение
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyЧт 2 Груд 2021 - 23:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
И так, друзья, я побрился! Долго писать не буду, пройдусь по пунктам. 
1. Бритва Байкал, 4-я плита,  лезвие физер 3 сеанс, небритость 2 дня. Охеренная бритва, эффективности очень и очень, а комфортна еще больше. Выбрился в 2 прохода + добривки без единой точки. Очень классно. Из минусов:
1.1 Эргономика, иногда под носом неудобно
1.2 Дизайн. Говорил об этом раньше
А так, бритва прекрасная
2. Мыло. Не знаю, взял грамма 3, еще осталось наверное в чаше, помазок полный, в чаше пены полно. Очень плотная пена, укрывистость великолепная. Когда я намылил, я вау эффекта не получил, НО! Ребят, я без масляного прешейва сегодня, что для меня нонсес в холодное время года, так как кожа склонна к сухости. В итоге я выбрился, умылся, и все, АШ можно было не наносить, зашита и уходовые просто великолепные. Аромат сдержанный, без вау эффекта.
3. АШ. По факту это одеколон, спирта нормально, чуть чуть подожгло, но уходовые прекрасные, впиталось быстро, кожа бархатистая, замечаний нет.

Ruslan, Andrewt, Олександр Тернавский, stinger, KRuslan, Олександр Lutsk, 2046 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Груд 2021 - 8:11

Короче Иванов реальные продукты творит! Как из них выбрать что-то одно теперь задачка не из простых....

egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Груд 2021 - 8:18

Kitten911 пише:
Короче Иванов реальные продукты творит! Как из них выбрать что-то одно теперь задачка не из простых....
Тебе как любителю слантов предопределено уже!! 😂😂

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Груд 2021 - 9:32

Та мне и старт понравился, завтра 1,18 еще попробую, если так же мягко но эффективней будет то я задумаюсь... На слант там цена наверное неадекватная будет...

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Груд 2021 - 9:52

Kitten911 пише:
Короче Иванов реальные продукты творит! Как из них выбрать что-то одно теперь задачка не из простых....
Все продукты не пробовал, но мне Байкал в работе понравился.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Груд 2021 - 9:52

Kitten911 пише:
Та мне и старт понравился, завтра 1,18 еще попробую,  если так же мягко но эффективней будет то я задумаюсь... На слант там цена наверное неадекватная будет...
300-350$ минимум

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Черв 2022 - 10:51

SOTD 03/06/2022
Rating: 4.5 / 5

Razor: Frederick Reynolds 
Brush: Yaqi Sintetic
Pre-Shave: TH 
Lather: PAA CAD
Aftershave: PAA CAD
Additional Care:
  Prep 
  Proraso Alum
Поголився в 3 проходи, чистота на самому високому рівні. І нічого поганого не можу сказати, але якось сьогодні без кайфу. Клин річ класна, але не дає того драйву який дає бритва на вігнутості. 
Мило показало себе чудово, дуже щільна піна, аромат, все кльово. 
Лосьйон ментоловий, це перше використання, тому я був здивований. Доглядові класні 
По результату гоління можу сказати, що трохи шкіра була пошкоджена. Для гоління через день можна було робити 2 проходи.
Зняв півбала тільки за те, що не хватило драйву в процесі гоління. Ще поголюсь раз, і візьму бритву на вігнутості для порівняння. 
Може я поки не зрозумів великі клини, але мені подобається щось поменше )

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, stinger, Янеж, Олександр Lutsk, Kody і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Черв 2022 - 14:14

А що ж без фоточки?
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 3 Черв 2022 - 14:29

Ruslan пише:
А що ж без фоточки?
Так вийшло)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПн 6 Черв 2022 - 12:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Всі участники відпрацювали на відмінно. Все таки, якщо хтось надумає обирати собі бритву в форм факторі клин, рекомендую розмір від 5/8. Бритва чудова, одна із моїх улюбленіших. І так, по крему. Взяв ложечку маленьку, взяв крему і забір здійснював учаші, короче кажучи, крема багато взяв, розхід мінімальний, прийшлось розводити його водою чимало. Але, якщо коротко- крем бомба. Після гоління відчуття зволоженності шкіри на високому рівні, і АШ по факту не потрібен. Але, взяв бальзам, шкіра стала ще більш шовковою, м'якою, аромат чудовий. Поголився в 2 проходи. Дуже чисто, просто кайф

Ruslan, Олександр Тернавский, Янеж, Олександр Lutsk, Kody, Віталіk, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 1 Лип 2022 - 11:33

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Друзі, шикарне гоління! 
Спочатку хочу відмітити бритву, - це бомба! Перше гоління і мені все сподобалось. Гоління комфортне та дужа якісне. 
Пре-шейв від Areffa soap, класна річ, нічого поганого сказати не можу, зволожує шкіру класно! 
Мило- як би не ментол, а так, зауважень просто немає . Я зараз взагалі не можу сказати, яке мило гірше, яке краще, всі працюють добре. Піна вийшла чудовой, ковзання класне)) мило як мило. 
АШ 378 з додаванням ментолу- наніс, а потім ще наніс трохи і ще трохи. Ось якось так )) класна штука! Дякую пану Ігору з Одеси 
Доречі! Алуніт трохи підсушує шкіру. Крем від ТН на висоті, мені дуже подобається.

Ruslan, Олександр Тернавский, fill, stinger, vicbro, Янеж, Kody і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 9 EmptyПт 8 Лип 2022 - 22:54

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Друзі, я поголився з неймовірним кайфом. Прошу нікого не ображатись, у кожного свій ТОП і думка стосовно мила СВ, але це бомба. Я подивився відос поляка з таким же помазком, тільки в нього мило табак, де він збивав мило прям в мильниці, і сам так пішов, калапуцав тривалий термін, давав поїсти помазку,  але воно того було варте. Я такої піни ще не отримував, це просто вершки, ні, - майонез  😂
Я б назвав цей помазок - вбивця мила )))) Але, я задоволений на всі 200%.  Ще хотілось додати, коли помазок з піною, він важкий ))) туди стільки піни влазить, що я в шоці.  
безумовно, це ТОП для мене, дуже зручний. Кабан мені від Зеніт не дуже подобався, кажу чесно 
Короче, це одне із голінь яке дало мені дуже багато позитивних емоцій
Поголився в 2 проходи, без добривок, всерівно завтра  в середині дня вже буде щось видно на обличчі. Ще додам, що зробив перший прохід, витер обличчя, і був маленько в шоці, тому що по росту, волосся взагалі небуло відчутно, можна голитись так в один прохід 
По прешейву. Я його не дуже так розумів, якось він мені тяжко втирався в шкіру, але, я додав води і все запрацювало, так як із олійкою, приблизно так)) Але офігенно запрацювало.

Ruslan, Олександр Тернавский, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
 
Egoist journal
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 18Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: