Перший Український форум класичного гоління
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Перший Український форум класичного гоління

Орки, йдіть слідом за своїм російським кораблем, це форум для шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Egoist journal

Перейти донизу 
+13
Олександр Lutsk
andreyv1979
fill
KRuslan
bt
Віталіk
Ruslan
Александр Джаггер
trimmer
vicbro
Изотовец
ARTURIUS
Kitten911
17 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 2731
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 50

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyСб 9 Лип 2022 - 7:51

egoist пише:

По прешейву. Я його не дуже так розумів, якось він мені тяжко втирався в шкіру, але, я додав води і все запрацювало, так як із олійкою, приблизно так))
Прешейв треба наносити на трохи вологу шкіру. Тоді все дуже гарно працює.

egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Qwertyus
Новачок
Новачок
Qwertyus

Репутація : 3
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 49

ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyСб 9 Лип 2022 - 17:19

На сайте барберкомпани следующие описание и рекомендации по прешейву:
Описание: Масло перед бритьем Saponificio Varesino Pure Shea Butter 100 мл
Saponificio Varesino Pure Shea — это натуральное масло ши от итальянского производителя, которое обеспечивает тщательную подготовку, а также уход за кожей до, во время и после бритья.

НАЗНАЧЕНИЕ:

Формула масла обладает увлажняющими и успокаивающими свойствами, и дополнительно покрывает кожу тонким защитным барьером, что способствует продуктивному бритью и комфортным ощущениям.

ОПИСАНИЕ ТОВАРА:

Масло ши от итальянцев из Saponificio Varesino — это на 100% натуральное средство до бритья, которое обеспечивает полноценный уход за кожей: предотвращает возникновение сухости и шелушения, снимает воспалительные процессы, а также ускоряет восстановление эпителия, что делает Saponificio Varesino Pure Shea идеальным решением для подготовки кожи до бритья. К тому же, масло ши является полностью натуральным ингредиентом, благодаря чему продукт отлично подходит для всех типов кожи.

Помимо ши, которое обладает успокаивающим и антибактериальным эффектом, в состав средства также входит масло манго, которое содержит в себе многие полезные витамины, такие как А, Е и F, что позволяет укрепить кожу, делает ее более эластичной и поддерживает водный баланс.

Благодаря сочетанию активных ингредиентов, универсальной формуле и высокой эффективности, Saponificio Varesino Pure Shea — это залог идеально гладкого лица без порезов, раздражения и дискомфортных ощущений на финише.        

ПРЕИМУЩЕСТВА:

Высокое качество и натуральная основа

Увлажняет, успокаивает и питает кожу    

Предотвращает порезы и раздражение

Обеспечивает тщательную подготовку кожи до бритья

СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ:

Распределите небольшое количество масла на чистые волосы и кожу. Для оптимального эффекта масло рекомендуется наносить перед сном за день до бритья.

СОСТАВ: Butyrospermum Parkii (Shea) Butter
К бритью готовимся за сутки.

egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень

Репутація : 170
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 34

ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyСб 9 Лип 2022 - 17:47

Цитата :
Распределите небольшое количество масла на чистые волосы и кожу. Для оптимального эффекта масло рекомендуется наносить перед сном за день до бритья.
Ось це не можу поки що усвідомити )))

Kitten911 Поставив вподобайку

egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень

Репутація : 170
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 34

ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 10 Лип 2022 - 22:49

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
SOTD 10/07/2022
Rating: 5 / 5

Razor: Roman Kamlash Salamon
Brush: ZENITH MANCHURIAN SHAVING BRUSH RESIN HANDLE 505AK
Pre-Shave: Areffa soap The Blackest Night
Lather: Areffa soap Phantom of Kyiv
Aftershave: Areffa soap Phantom of Kyiv
Additional Care:
  Proraso Alum

Друзі, в мене сьогодні було українське гоління з італійською ноткою. Забігаючи наперед, скажу що мені дуже приємно, що в нашій країні є спеціалісти такого високого рівня, в сегменті ВКГ. 
Прешейв- Офігенна штука, ось просто нічого поганого не можу сказати. Наніс на вологу шкіру, поки поправив бритву і зробив піну, все увібралось
Помазок - все, це той ТОП який я просто не хочу полишати, він просто чудовий. Пішогенерація чудова,  нанесення на шкіру піни чудове, массаж , напевно, легкий є, але це не тряпка. 
Мило - взяв так грамма 4 напевно, вмяв в чашу, додав 4мл води і почав робити піну, цей кабан, тобто барсук, скотиняка, всю воду увібрав. Я додав ще 4, і ще 4, і ось тоді піногенератор запрацював. Піна  дуже швидко утворилась і потрібної консистенції. Що можу сказати по милу
Плюси:
1. Консистенція
2. Доглядові
3. Захист напевно. Давно перестав відчувати цей фактор. Порізів немає і добре 
3. Піноутворення
4. Ковзання. Ось тут така річ, мені його було занадто багато, не міг нятягнути шкіру 
Мінуси:
Як таких немає. 
Аромат не на кшталт американцям, яких всі полюбляють, але мені він сподобався, малоінтенсивний та не відволікаючий. Розбалувані бритвомани можуть не оцінити.
Але, в цілому, Areffa soap просто перевершила навіть ТОП сегмент міжнародного рівня 
Лойсьйо- аромат дуже цікавий, щось схоже шипшину, чи щось таке, але дуже приємний.  Тільки не зрозумів того зігріваючого ефекту який був після нанесення, коли  галуневий камінь просто нічого не показав. 
Бритва - Друзі, то є ТОП. Голився  японкою, старою францією, це все не те. Бритва від Романа ставить їх на коліна просто.  Йде без запину, м'яко- м'яко, всім рекомендую. майстер з великої літери. Гоління було дуже якісне, я в захваті просто

Ruslan, vitshe, stinger, Янеж, Олександр Lutsk, Kody, Qwertyus і Поставили вподобайку

Спонсорований контент

ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 Empty

Egoist journal
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 10Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Схожі теми
-
» С Днем рождения, egoist!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі