ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Egoist journal

Перейти донизу 
+17
Kozachok
Акулов
Qwertyus
egoist
alexzu37
ditrih_
Олександр Lutsk
andreyv1979
fill
KRuslan
Віталіk
Ruslan
trimmer
vicbro
Изотовец
ARTURIUS
Kitten911
21 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyСб 9 Лип 2022 - 7:51

egoist пише:

По прешейву. Я його не дуже так розумів, якось він мені тяжко втирався в шкіру, але, я додав води і все запрацювало, так як із олійкою, приблизно так))
Прешейв треба наносити на трохи вологу шкіру. Тоді все дуже гарно працює.

egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Qwertyus
Частий гість
Частий гість
Qwertyus


Повідомлень : 59
Репутація : 3
Дата реєстрації : 20.05.2020
Вік : 51
Звідки : Одесса

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyСб 9 Лип 2022 - 17:19

На сайте барберкомпани следующие описание и рекомендации по прешейву:
Описание: Масло перед бритьем Saponificio Varesino Pure Shea Butter 100 мл
Saponificio Varesino Pure Shea — это натуральное масло ши от итальянского производителя, которое обеспечивает тщательную подготовку, а также уход за кожей до, во время и после бритья.



НАЗНАЧЕНИЕ:

Формула масла обладает увлажняющими и успокаивающими свойствами, и дополнительно покрывает кожу тонким защитным барьером, что способствует продуктивному бритью и комфортным ощущениям.



ОПИСАНИЕ ТОВАРА:

Масло ши от итальянцев из Saponificio Varesino — это на 100% натуральное средство до бритья, которое обеспечивает полноценный уход за кожей: предотвращает возникновение сухости и шелушения, снимает воспалительные процессы, а также ускоряет восстановление эпителия, что делает Saponificio Varesino Pure Shea идеальным решением для подготовки кожи до бритья. К тому же, масло ши является полностью натуральным ингредиентом, благодаря чему продукт отлично подходит для всех типов кожи.

Помимо ши, которое обладает успокаивающим и антибактериальным эффектом, в состав средства также входит масло манго, которое содержит в себе многие полезные витамины, такие как А, Е и F, что позволяет укрепить кожу, делает ее более эластичной и поддерживает водный баланс.

Благодаря сочетанию активных ингредиентов, универсальной формуле и высокой эффективности, Saponificio Varesino Pure Shea — это залог идеально гладкого лица без порезов, раздражения и дискомфортных ощущений на финише.        



ПРЕИМУЩЕСТВА:

Высокое качество и натуральная основа

Увлажняет, успокаивает и питает кожу    

Предотвращает порезы и раздражение

Обеспечивает тщательную подготовку кожи до бритья



СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ:

Распределите небольшое количество масла на чистые волосы и кожу. Для оптимального эффекта масло рекомендуется наносить перед сном за день до бритья.


СОСТАВ: Butyrospermum Parkii (Shea) Butter
К бритью готовимся за сутки.

egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyСб 9 Лип 2022 - 17:47

Цитата :
Распределите небольшое количество масла на чистые волосы и кожу. Для оптимального эффекта масло рекомендуется наносить перед сном за день до бритья.
Ось це не можу поки що усвідомити )))

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 10 Лип 2022 - 22:49

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
SOTD 10/07/2022
Rating: 5 / 5

Razor: Roman Kamlash Salamon
Brush: ZENITH MANCHURIAN SHAVING BRUSH RESIN HANDLE 505AK
Pre-Shave: Areffa soap The Blackest Night
Lather: Areffa soap Phantom of Kyiv
Aftershave: Areffa soap Phantom of Kyiv
Additional Care:
  Proraso Alum

Друзі, в мене сьогодні було українське гоління з італійською ноткою. Забігаючи наперед, скажу що мені дуже приємно, що в нашій країні є спеціалісти такого високого рівня, в сегменті ВКГ. 
Прешейв- Офігенна штука, ось просто нічого поганого не можу сказати. Наніс на вологу шкіру, поки поправив бритву і зробив піну, все увібралось
Помазок - все, це той ТОП який я просто не хочу полишати, він просто чудовий. Пішогенерація чудова,  нанесення на шкіру піни чудове, массаж , напевно, легкий є, але це не тряпка. 
Мило - взяв так грамма 4 напевно, вмяв в чашу, додав 4мл води і почав робити піну, цей кабан, тобто барсук, скотиняка, всю воду увібрав. Я додав ще 4, і ще 4, і ось тоді піногенератор запрацював. Піна  дуже швидко утворилась і потрібної консистенції. Що можу сказати по милу
Плюси:
1. Консистенція
2. Доглядові
3. Захист напевно. Давно перестав відчувати цей фактор. Порізів немає і добре 
3. Піноутворення
4. Ковзання. Ось тут така річ, мені його було занадто багато, не міг нятягнути шкіру 
Мінуси:
Як таких немає. 
Аромат не на кшталт американцям, яких всі полюбляють, але мені він сподобався, малоінтенсивний та не відволікаючий. Розбалувані бритвомани можуть не оцінити.
Але, в цілому, Areffa soap просто перевершила навіть ТОП сегмент міжнародного рівня 
Лойсьйо- аромат дуже цікавий, щось схоже шипшину, чи щось таке, але дуже приємний.  Тільки не зрозумів того зігріваючого ефекту який був після нанесення, коли  галуневий камінь просто нічого не показав. 
Бритва - Друзі, то є ТОП. Голився  японкою, старою францією, це все не те. Бритва від Романа ставить їх на коліна просто.  Йде без запину, м'яко- м'яко, всім рекомендую. майстер з великої літери. Гоління було дуже якісне, я в захваті просто

Ruslan, vitshe, Олександр Тернавский, Акулов, stinger, Янеж, Олександр Lutsk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 17:40

Вітаю, друзі! Давно не писав.
Rating: 5 / 5

Razor: Gold Dollar 100
Brush: SEMOGUE SOC 2 special mix
Lather: Arko
Aftershave: Williams Aqua Velva
Additional Care:
Omega alum

Смійтеся хейтери Арко. Мило одне із найкращих просто. Жирна піна, всі ттх на дуже високому рівні.
Бритва китайська за 6 долларів голить офігенно. Раджу починати шлях з неї, якщо є бажання спробувати гоління клинковою бритвою за недорого
Лосьйон також офігенний. Додав туди трохи ментолу. Просто кайф.
Голив майже 3 денну щетину. Якщо захотіти, голити по карті волосся, в 1 прохід буде ббс
А шкіра нічого не відчує
Якось так


Я до чого це все ? Можна увійти в ВКГ, а саме гоління клинковою бритвою за доволі недорого.
Якість гоління неперевершена. ББС без компромісів

Олександр Тернавский, fill, Акулов, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 17:49

egoist пише:
Помазок - все, це той ТОП який я просто не хочу полишати, він просто чудовий. Пішогенерація чудова,  нанесення на шкіру піни чудове, массаж , напевно, легкий є, але це не тряпка. 
В мене лежить без діла. І сам не користуюсь і ніхто відкупити не хоче.))
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 18:02

ARTURIUS пише:
В мене лежить без діла. І сам не користуюсь і ніхто відкупити не хоче.))
А я собі знову такий же узяв ))
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 18:05

egoist пише:
А я собі знову такий же узяв ))
Хай мій теж поки лежить.)) Прийде і його час стати до роботи на моєму обличчі.)

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 18:10

egoist пише:
Цитата :
Для оптимального эффекта масло рекомендуется наносить перед сном за день до бритья.
Ось це не можу поки що усвідомити )))
Щось зачитався я твій журнал..

Це легко усвідомити. Масло Ші, відмінний доглядовий засіб для шкіри. Його використовують замість нічного крему, при чому досить якісного. 
За ніч шкіра зволожується, стає більш еластичною і легше переносить вплив ранішнього леза на шкірі обличчя при голінні. Можна сказати, що це нічний прешейв на ранок.))

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 18:26

ARTURIUS пише:
Щось зачитався я твій журнал..

Це легко усвідомити. Масло Ші, відмінний доглядовий засіб для шкіри. Його використовують замість нічного крему, при чому досить якісного. 
За ніч шкіра зволожується, стає більш еластичною і легше переносить вплив ранішнього леза на шкірі обличчя при голінні. Можна сказати, що це нічний прешейв на ранок.))
Так, дякую. Мене вже потім одна людина трохи прокачала по використанню масла. Олійку нав ь можна наносити не перед гоління, а за декілька годин. Потім змити, але за цей час вона проникне в шкіру і буде працювати.

ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 18:32

egoist пише:
Так, дякую. Мене вже потім одна людина трохи прокачала по використанню масла. Олійку нав ь можна наносити не перед гоління, а за декілька годин. Потім змити, але за цей час вона проникне в шкіру і буде працювати.
Саме так. Але не всім типам шкіри цей метод підійде. Для жирної шкіри може бути забагато олійки і потім зʼявиться акне (прищі).
Тому при жирній шкірі, або комбінованій з явно вираженою жирною Т-зоною краще використовувати олійки перед голінням. 
Деякі масла, такі як Ши, можна наносити навіть на ніч всім типам шкіри, але шар має бути не великим.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 2 Лип 2023 - 18:37

Круто! Дякую за інформацію
В мене суха шкіра, тому турбуватись немає про що ))

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyСр 5 Лип 2023 - 12:03

SOTD 05/07/23 


Rating: 5 / 5

Razor: Roman Kamlash Salamon
Brush: Yaqi R2002-S
Pre-Shave: Масло Monoi 
Lather: Proraso Green
Aftershave: Pitralon Classic
Additional Care:
  Omega alum
  Zenith Shaving bowl

Неперевершене гоління


Був у мене колись куплений пробнік на КТГ зеленого Проразо (крем)
Років так 2 лежить 😂
На хвилі хайпу Проразу, вирішив я спробувати

1. Крем Проразо пробнік 5 мл. Видаввив весь пробнік і немає сенсу його мусолити на 2 рази, хоча піни було дуже багато. Піна жирна, піна щільна, ковзання є, не супер, але є, навіть післяковзання є
Аромат ? - спочатку тихий, а піні дав так дав 😁, така ж історія і з ментолом, не відтчутно наче, а потім прийшов 
Якщо коротко- нічого поганого я в Проразо не побачив. Гарний крем, гарний аромат, гарна ціна. Що ще треба ?
2. Бритва від Романа це просто чудовий виріб майстра який любить своє ремесло. Якість на дуже високому рівні, різ впевнений, комфортний, але англічани все таки будуть кращі

3. Помазок. Робоча коняка за 11 долларів, Дешево, але офігенно приємно працює
4.Pitralon Classic. Добре що не оптимізував,  офігенна річ, аромат хвої + ментол, в тему проразо зеленого ліг просто класно 

ранкове гоління 3 денной щетини пройшло просто чудово. 2 проходи і ББС

trimmer, Олександр Тернавский, fill, vicbro, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПн 10 Лип 2023 - 10:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


SOTD 08/07/2023
Rating: 5 / 5

Razor: Wade&Butcher 5/8
Brush: Simpsons Commodore X3
Pre-Shave: Масло Monoi 
Lather: Taylor of old bond street The st James collection luxury
Additional Care:
  TH Authentic No.10
  Zenith Shaving bowl


Крем ТоБС краще все таки за Проразо. Чому ? Ковзання, після ковзання на вищому рівні 
І англійські бритви все таки класні. М'який різ, ефективність чудова. Перший прохід зробив і в принципі можна бігти  по роботі.

Вийшло чудове ранкове гоління.

trimmer, Олександр Тернавский, Акулов, q7819, vicbro, Qwertyus, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПн 10 Лип 2023 - 11:04

egoist пише:
SOTD 08/07/2023
Rating: 5 / 5
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПт 14 Лип 2023 - 20:07

SOTD 14/07/2023
Rating: 5 / 5

Razor: ArtRazor Ukulele 9/8
Brush: ZENITH 505AK Manchurian
Pre-Shave: Масло Monoi+ Eucalyptus oil
Lather: Fine Italian citrus
Aftershave: Alpa Francovka
Additional Care:
  Omega alum
  PRORASO WOOD & SPICE aftershave  BALM
Ну що можу сказати ? 😂 Просто офігенно. Якби зараз мило Файн старої версії продавалось, точно пару шайб узяв би. Піна така, що напевно позаздрить Варесіно. ТТХ дуже класні, ковзання, після ковзання. Якщо порівняти із останніми кремами Проразо і ТоБС, однозначно краще за них. 
Бритва - ще раз підтвердила свою якість, дуже класно голить, але трохи заважка і оправа велика. Але в цілому, інструмент дає без компромісів результат в повний ббс. 
Альпа.Добиваю францовку ))
Насправді дуже непогана штука, якщо не звертати уваги на кількість ментолу. Той ментол ще діє протягом декількох хвилин на обличчі.
Бальзам від Проразо дуже здивував, і поясню чому. Рік тому мені Артур подарував білий бальзам, і мені здається, що працює він не так добре як нова лінійка, а саме жовтий в моєму випадку. 
А може просто таке гоління.
Прешейв. Захотілось на літо чогось такого літнього )) в стилі Проразо зеленого 
Зайшов в аптеку, узяв масло евкаліпту. Потім узяв тару в 10 мл і наколотив зі своїм прешейвом на базі Моноі . Настоялось декілька днів, і я спробував. По ароматиці дуже схоже на Проразо, але не вистачає ментолу. Можливо наважусь і трохи додам заради експерименту
Помазок. Він просто офігенний, дуже подобається, віддуваєтся шарик, ворск мʼякий та не колкий

Ruslan, fill, Акулов, Kozachok, stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПт 14 Лип 2023 - 21:21

Стара версія fine дуже якісне мило, згоден. Нагадаю, що ця версія була спроба зробити мило не гірше за табак, на його базі компонентів. А табак, особисто для мене, незмінно залишається в ротації. Дуже гарне мило по всім параметрам. І так, воно дійсно не гірше за Варесіно, знову ж таки, для мене.

Акулов, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПт 14 Лип 2023 - 21:54

Табак це класне мило, але аромат тут на дуже великого поцінювача.
Якщо говорити за Файн, взагалі претензій немає.
Мені все дуже сподобалось

Акулов та Kozachok Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПт 14 Лип 2023 - 22:01

Є таке. Аромат у табака на поціновувача. Мені подобається в комбінації з Флойдом 🤣

Акулов, egoist, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 16 Лип 2023 - 8:43

(Когда в одном и том же станке (при одних и тех же углах) одно лезвие больше другого ощущается на коже, то это означает, что вылет этого лезвия больше вылета другого. Т.е. по геометрии лезвие шире другого. При этом оно может быть не острее другого, но эпидермис сносить больше...
Я это пишу не для того, чтобы поумничать. Просто я понял из общения с разными ветшейверами, что не для всех это очевидно.[/quote])

Шире только Перья и KAI. Именно поэтому они и не устанавливаются в бритвенные головы типа WR, если те сделаны с качественной подгонкой по размерам, с минимальными допусками. Остальные от разного металла, разной толщины металла, разного угла заточки.


Останній раз редагувалося: Олександр Тернавский (Нд 16 Лип 2023 - 9:27), всього регувалося 4 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 16 Лип 2023 - 9:01

egoist пише:
Вот такую штуку мне сделали под заказ, цена вопроса 300  гривен. Напечатано на 3д принтере.
Высота 40 мм
Ширина 65
Длина 120
Ширина упаковки лезвия 28 мм, если делать ширину коробки 65мм  и делить пополам, получается 32.5мм, соответственно запас остается 4мм на перегородку, но думаю, что она будет тоньше
Лезвий влезет море и еще тележка. Закинул чутка лезвий, так как они мен напрягали, что валяются в шкафу. В одной половине разместил самые острые и агрессивные, в другой более мягкие, в принципе, некоторые лезвия можно по этикетке найти. в будущем, когда останется топ из 6 марок, можно просто забить отделения и пользоваться 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На Али нечто подобное можно найти в 5-10 раз дешевле. Можно даже с крышкой.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyНд 16 Лип 2023 - 9:07

[quote="egoist"][size=13][font=Verdana]Приветствую, друзья! Сегодня побрился второй раз Karve плита  D ОС + лезвие  Derby. Не знаю, почему я решил все таки его вставить, хотел вставить Gillette Nacet  и передумал. Короче, бритва огонь, выбрился даже этими сраными Дерби. Какие то они не понятные лезвия, ников наставил капец просто )) Такого еще не было, просто на ровном месте.

Мне очень нравятся эти лезвия (чёрные Дерби). Образец мягкости. Просто не для этого бритвенного станка.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПн 24 Лип 2023 - 21:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Rating: 5 / 5

Razor: Geo Wostenholm Son IXL 7/8
Brush: ZENITH 505AK Manchurian
Lather: 345 soap co pumpkin
Aftershave: RAZOROCK XXX (Blue)
Additional Care:
  Omega alum
Я поголився.
Мило.
Після того як вийшов з душу, злив пару капель води яким замочив мило, та наніс на обличчя, пішов готувати бритву. 
Здалося що мило трохи підпікає, подумав - здається напевно.
Направив бритву, почав робити забір мила, доволі швидко все вийшло, наніс піну. В процесі гоління пвдпікання все таки проявилось активніше, і вже пекло, але я здійснив перший прохід і вмився. Після вмивання неприємні відчуття відразу зникли. Наніс піну знову і пішов на другий прохід. Припікання з'явилось знову. Доголився, вмився, все добре. 
Ттх мила настільки офігенні, що я дуже приємно здивований. Ковзання просто нереальне. Стан шкіри просто класний. До мила взагалі питань немає, окрім моєї реакції на аромку напевно.

Лосьйон після гоління XXX Fresco Splash від Razorock – це справжній приплив свіжості та багатогранний аромат, натхненний культовим одеколоном Acqua di Parma Classic, який чудово передає атмосферу традиційного барбершопу десь на сонячному березі Середземного моря.
Виявився з ментолом. В цілому аромат приєемний. Мені подобаються лосьйони від Разорок

Олександр Тернавский, fill, creativeresponse, andreyv1979, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПн 24 Лип 2023 - 21:22

Мило є агресивним середовищем для шкіри. Бажано, щоб воно, як найменше знаходилось на шкірі при голінні. Тоді і пекти не буде, тим паче якщо шкіра чутлива.)

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 10 EmptyПн 24 Лип 2023 - 21:55

egoist пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Rating: 5 / 5

Razor: Geo Wostenholm Son IXL 7/8
Brush: ZENITH 505AK Manchurian
Lather: 345 soap co pumpkin
Aftershave: RAZOROCK XXX (Blue)
Additional Care:
  Omega alum
Я поголився.
Мило.
Після того як вийшов з душу, злив пару капель води яким замочив мило, та наніс на обличчя, пішов готувати бритву. 
Здалося що мило трохи підпікає, подумав - здається напевно.
Направив бритву, почав робити забір мила, доволі швидко все вийшло, наніс піну. В процесі гоління пвдпікання все таки проявилось активніше, і вже пекло, але я здійснив перший прохід і вмився. Після вмивання неприємні відчуття відразу зникли. Наніс піну знову і пішов на другий прохід. Припікання з'явилось знову. Доголився, вмився, все добре. 
Ттх мила настільки офігенні, що я дуже приємно здивований. Ковзання просто нереальне. Стан шкіри просто класний. До мила взагалі питань немає, окрім моєї реакції на аромку напевно.

Лосьйон після гоління XXX Fresco Splash від Razorock – це справжній приплив свіжості та багатогранний аромат, натхненний культовим одеколоном Acqua di Parma Classic, який чудово передає атмосферу традиційного барбершопу десь на сонячному березі Середземного моря.
Виявився з ментолом. В цілому аромат приєемний. Мені подобаються лосьйони від Разорок
Такая же реакция именно на Rhumpkin, кожу припекает

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Egoist journal
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 18Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: