ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Egoist journal

Перейти донизу 
+17
Kozachok
Акулов
Qwertyus
egoist
alexzu37
ditrih_
Олександр Lutsk
andreyv1979
fill
KRuslan
Віталіk
Ruslan
trimmer
vicbro
Изотовец
ARTURIUS
Kitten911
21 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Наступний
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 8:19

egoist пише:
Мило по піні таке офігенне, просто йогурт, дуже сподобалось.  є уд, треʼ глянути опис. Бритва відпрауювіала дуже комфортно. Ніколи не підтримаю тезу, що німецькі бритви жорсткі 
Мыло классное для опасной бритвы? Ей  противопоказано отличное скольжение (кожу натянуть сложно).
По жёсткости - это смотря с чем сравнивать. Если найдёте Росинструмент (обязательно довоенный, после - уже не то) - точно не разочаруетесь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 302
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 8:38

creativeresponse пише:
Потратил пол дня чтобы наиграться с проверками PH, не думаю что есть смысл прям создавать отдельную тему для этого, почти у всех производителей и разных баз PH 8, исключения  Wholly Kaw и Abbatte у них 7, у Floris цвет между 9 и 10
 Hags и Los Jabones тоже по 8
 Не думаю что сушка кожи от PH зависит, например Arko и 345 Soap co оба по 8 PH а еффект разный, Arko сушит достаточно сильно, а 345 вообще нет

По моим наблюдениям все дело в защитном барьере кожи, это такая жировая пленка состоящая из липидных жиров. Все что растворяет эту пленку собственно и высушивает кожу. Уже несколько лет пользуюсь мылом всего из двух компонентов: оливковое и лавровое масло, у которых состав жирных кислот близок к липидным жирам, и они не нарушают баланс. Один раз когда был не дома, попробовал умыть лицо гелем для душа, лицо сразу же стянулось и его высушило как салфетку, полчаса не удавалось его успокоить и напитать влагой. Из последнего что пробовал и оно не вызвало никаких проблем, это очищающий гель для лица Hawkins&Brimble, у него хороший натуральный состав, приятный аромат, но лежит без дела, так как неэкономное, а мыла хватает на несколько месяцев.

fill та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 8:47

(Потратил пол дня чтобы наиграться с проверками PH, не думаю что есть смысл прям создавать отдельную тему для этого, почти у всех производителей и разных баз PH 8, исключения  Wholly Kaw и Abbatte у них 7, у Floris цвет между 9 и 10
 Hags и Los Jabones тоже по 8
 Не думаю что сушка кожи от PH зависит, например Arko и 345 Soap co оба по 8 PH а еффект разный, Arko сушит достаточно сильно, а 345 вообще нет)

Чем ближе к 6,5 (это стандарт для большинства), тем лучше - можно меньше уходовых компонентов применять в мыле, тем оно дешевле, и для кожи полезнее.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 9:08

Олександр Тернавский пише:
(Потратил пол дня чтобы наиграться с проверками PH, не думаю что есть смысл прям создавать отдельную тему для этого, почти у всех производителей и разных баз PH 8, исключения  Wholly Kaw и Abbatte у них 7, у Floris цвет между 9 и 10
 Hags и Los Jabones тоже по 8
 Не думаю что сушка кожи от PH зависит, например Arko и 345 Soap co оба по 8 PH а еффект разный, Arko сушит достаточно сильно, а 345 вообще нет)

Чем ближе к 6,5 (это стандарт для большинства), тем лучше - можно меньше уходовых компонентов применять в мыле, тем оно дешевле, и для кожи полезнее.
 Почти все подопытные показали 8, все мои банные тоже 8 показали (castelbel, organik botanik, speick, Stirling, freshwater soap) исключение Dove men+care тут 6

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 9:11

Олександр Тернавский пише:

Мыло классное для опасной бритвы? Ей  противопоказано отличное скольжение (кожу натянуть сложно).
По жёсткости - это смотря с чем сравнивать. Если найдёте Росинструмент (обязательно довоенный, после - уже не то) - точно не разочаруетесь.
По поводу скольжения вы абсолютно не правы, чем оно выше тем лучше, клинковая гараздо более требовательна к скольжению чем тешка, а пальцы можно квасцом намазать, точно не проскользнет
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 9:14

Ребят, ничего, ни к чему, опасная бритва не требовательна )
У тешки есть гарда и крышка и ей нужно скользить как раз
У клинковой бритвы есть РК, малейшее прикосновение, даже на влажную и волоса нет
Все дело привычки и опыта
Касательно натягивать кожу, да бывает что пальцы не могут установить зацеп с кожей лица, но тоже есть свои приемы )))

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 9:42

egoist пише:
Ребят, ничего, ни к чему, опасная бритва не требовательна )
У тешки есть гарда и крышка и ей нужно скользить как раз
У клинковой бритвы есть РК, малейшее прикосновение, даже на влажную и волоса нет
Все дело привычки и опыта
Касательно натягивать кожу, да бывает что пальцы не могут установить зацеп с кожей лица, но тоже есть свои приемы )))
 С мылом Floris которое имеет почти нулевое скольжение получил достаточно сильное раздражение, с мягкой щетиной может скольжение и не так важно, в моем случае оно предотвращает излишний снос эпидермиса, DE лезвия так же как и SE гараздо тупее, по крайней мере по сравнению с той заточкой что я делаю на клинковые
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 10:04

Олександр Тернавский пише:

Мыло классное для опасной бритвы? Ей  противопоказано отличное скольжение (кожу натянуть сложно).
По жёсткости - это смотря с чем сравнивать. Если найдёте Росинструмент (обязательно довоенный, после - уже не то) - точно не разочаруетесь.
 Кожа изначально берется за ненамыленные части, и по факту если вы умеете бриться вас будет настараживать только пост скольжение, которое сверх редко у какого мыла присутсвтует в достаточном количестве чтобы выскользнуть из под пальцев, но опять же проводим пальцами по квасцу и можем браться хоть за намыленную часть, зацеп будет лучше чем сухими пальцами на сухую кожу
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 10:07

creativeresponse пише:
 С мылом Floris которое имеет почти нулевое скольжение получил достаточно сильное раздражение, с мягкой щетиной может скольжение и не так важно, в моем случае оно предотвращает излишний снос эпидермиса, DE лезвия так же как и SE гараздо тупее, по крайней мере по сравнению с той заточкой что я делаю на клинковые
Не знаю, к сожалению, не могу понять как волос влияет на скольжение. если волос конечно не вольфрамовый  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 10:10

creativeresponse пише:
Потратил пол дня чтобы наиграться с проверками PH, не думаю что есть смысл прям создавать отдельную тему для этого, почти у всех производителей и разных баз PH 8, исключения  Wholly Kaw и Abbatte у них 7, у Floris цвет между 9 и 10
 Hags и Los Jabones тоже по 8
 Не думаю что сушка кожи от PH зависит, например Arko и 345 Soap co оба по 8 PH а еффект разный, Arko сушит достаточно сильно, а 345 вообще нет
Ок, придбаю електронний вимірювач і сам зроблю тему. Дякую за досвід.)

У 345 є доглядові, у Арко їх немає, тому така різниця.
В мене Арко шкіру взагалі не сушить, для мене це комфортне мило. Можливо тому, що користуюсь доглядовими кремами і зволожую шкіру.
Стянутість, або підсушуванея шкіри говорить про те, що змивається милом гідроліпідна мантія і на поверхні шкіри немає шкірного сала і вона не захищена. Користуйтесь масляними прешейвами, вони дадуть захист.

_________________
Через терни до зірок!

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 10:32

ARTURIUS пише:

Ок, придбаю електронний вимірювач і сам зроблю тему. Дякую за досвід.)

У 345 є доглядові, у Арко їх немає, тому така різниця.
В мене Арко шкіру взагалі не сушить, для мене це комфортне мило. Можливо тому, що користуюсь доглядовими кремами і зволожую шкіру.
Стянутість, або підсушуванея шкіри говорить про те, що змивається милом гідроліпідна мантія і на поверхні шкіри немає шкірного сала і вона не захищена. Користуйтесь масляними прешейвами, вони дадуть захист.
Ну так я про то же и писал что дело не в PH
 Игрался раньше с разными прешейвами, пользы от них для себя лично не нашел никакой, в лучшем случае они были нейиральными, в основном же ужудшали работу мыла (как со смывом так и без), да и не вижу смысла играться с лишними продуктами если можно взять мыло которое работает и не сушит (для меня это 345, WSP, A&E Kaizen2, Wholly Kaw выпал из этого списка чот подсушивать начал меня, видимо слишком сильно я себя к 345 приучил)
Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 11:35

off topic:

creativeresponse, egoist, ARTURIUS та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 11:40

creativeresponse пише:
Ну так я про то же и писал что дело не в PH
Справа якраз в рН.)) 
Чому сушить шкіру? Давайте розберем на вашому прикладі.)
У шкіри є природний захист, який складається з двох бар'єрів, це гідроліпідний та епідермальноліпідний бар'єри. 
В совокупній роботі вони дають неймовірний захист шкіри як фізичний, так і біологічний. Також властивостями цього захисту є збереження вологи в шкірі, завдяки чому вона має свою еластичність та цілістність.
Але ми можемо пошкодити цей захист, гідроліпідний бар'єр хімічними речовинами, а епідермальноліпідний бар'єр фізичними діями.

Шкіра людини має рН від 3,2 у сухої обезвоженої шкіри до 6,6 у жирної, середній показник шкіри рН5,5.
Мило має в більшості рН 8 і за рахунок своєї лужності змиває більш кислотний гідроліпідний бар'єр шкіри. Якщо шкіра суха і має рН близько 4, то ця різниця в 4 одиниці може бути критичною для наявності гідроліпідної мантії на поверхні шкіри, відповідно і вологу вона вже так тримати не буде. Повторні нанесення піни з активним скрабуванням щетиною помазка верхніх епідермальних шарів може призводити до пересушування шкіри. 

Мила, в яких є доглядові компоненти, такі як масла та відносно великий вміст гліцерину сприяють захисту шкіри від підсихання й стримуванню в ній вологи.
Але якщо вокористовувати  мило з меньшим рН та доглядовими інгрідієнтами, то і шкіру сушити буде меньше і подразнень при голінні не буде, бо гідроліпідний барьєр дає не тільки захист шкіри від підсихання, але й дає допоміжне ковзання.

Якщо уявити, гіпотитично, людину з жироною шкірою, яка користується милом з рН6, то при використанні цього мила не має відчуватись при голінні дискомфорту шкіри, сухості чи подразнень. 
А от людині з сухою чи комбінованою шкірою необхідно прикласти зусилля, щоб гоління було комфортне. Потрібно підібрати мило, прешейв та доглядові засоби після гоління, щоб захистити шкіру від впливу мила до та після гоління.

Тому вам Арко і не підходить, так як рН у нього досить високий, а доглядових не достатньо. 
Мило Флоріс я особисто, як і обходив стороною, так і буду обходити, це мило зі своїм рН9 не для моєї шкіри комбінованої шкіри.

PS. 
Але у мил з низьким рН є свої мінуси. 
Ці мила не достатньо розпушують кутікулу волосини щетини і голити таку щетину фізично важче, а лезо тупиться швидше.

_________________
Через терни до зірок!

Олександр Тернавский, Акулов, creativeresponse, egoist та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 11:47

Сергій Акулов пише:
off topic:
 Ну у меня такая история почти со всеми мылами, есть пока только одно мыло после которого афтершейв не помог

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:03

creativeresponse пише:
 Ну у меня такая история почти со всеми мылами, есть пока только одно мыло после которого афтершейв не помог
А какое? Напомните, пожалуйста

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 12:29

egoist пише:

А какое? Напомните, пожалуйста
Floris

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:02

(Ок, придбаю електронний вимірювач і сам зроблю тему. Дякую за досвід.)

Ну вот опять нашёл что купить. 4 в одном. Оплатил.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:10

creativeresponse пише:


 Ну у меня такая история почти со всеми мылами, есть пока только одно мыло после которого афтершейв не помог
Имеются несколько мыл, после которых АШ для моей кожи после бритья совершенно не нужен. Таких мало, но они есть.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:13

Олександр Тернавский пише:

Имеются несколько мыл, после которых АШ для моей кожи после бритья совершенно не нужен. Таких мало, но они есть.
 я тоже имею несколько таких и выше писал их названия

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:14

Олександр Тернавский пише:
Имеются несколько мыл, после которых АШ для моей кожи после бритья совершенно не нужен. Таких мало, но они есть.
Розкажете, що за мила?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:16

Мене на цей момент максимально задовольнив тільки один засіб для гоління і це не мило.))

_________________
Через терни до зірок!

Акулов, creativeresponse та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:17

ARTURIUS пише:
Мене на цей момент максимально задовольнив тільки один засіб для гоління і це не мило.))
А ну поділись інформацією ;)))

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:19

creativeresponse пише:
Floris
Поклонники Флорис негодуют ;))
Хотя позавчера слышал от человека что Варесино сушит кожу, и вообще уступает даже Проразо. Стоит 2 банки мыла СВ, а пользуется в большей степени Проразо

Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:24

egoist пише:

Поклонники Флорис негодуют ;))
Хотя позавчера слышал от человека что Варесино сушит кожу, и вообще уступает даже Проразо. Стоит 2 банки мыла СВ, а пользуется в большей степени Проразо
 Меня SV тоже немного подсушивает, вообще заметил что мыла без добавления козьего молока со мной полноценно не дружат, исключение мыла Speick что банное что для бритья

Акулов, egoist та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Egoist journal - Сторінка 13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Egoist journal   Egoist journal - Сторінка 13 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 13:25

creativeresponse пише:
 Меня SV тоже немного подсушивает, вообще заметил что мыла без добавления козьего молока со мной полноценно не дружат, исключение мыла Speick что банное что для бритья
Speick стик или именно мыло?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
 
Egoist journal
Повернутися до початку 
Сторінка 13 з 18Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Наступний
 Схожі теми
-
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: