ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бритва Лорд, что скажем?

Перейти донизу 
+3
zvlad
Александр Будулай
Денис К.
7 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 11:12

zvlad пише:
, запутаю Вас еще больше). Rockwell - тяжелый станок, менее маневренный, сносит все что на пути. Поэтому не факт что меньше резаться будете. Попробуйте как тут советовали поэкспериментировать с лезвиями, мылом, процедурами с лицом. Одним больше подходит распаривать лицо перед бритьем, другим (и мне в том числе) наоборот нельзя этого делать (как раз после распаривания сильно режусь). А станок у Вас и правда не плохой.
Повернутися до початку Перейти донизу
zvlad
Новачок
Новачок
zvlad


Повідомлень : 32
Репутація : 10
Дата реєстрації : 07.10.2018

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 12:02

Imation, alexzu37 и всем - спасибо за советы и поддержку Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 3387126096.
Думал на счет Rockwell 2c, но из обзора Александра Тернавского понял, что плиты на 6s и 2с разные по агрессивности, в целом 2c более агрессивен, чем 6s на плите 1/3.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 12:31

Вставлю и я пять копеек :) Я бы посоветовал начать с развесовки станка и лезвий, Бик, Рапиру и Спутник в данном случае стоит отмести, взять ручку из нержи и либо продолжать эксперименты с Тритом, либо взять Астру. Ну и углом поиграться. А дальше экспериментировать по списку который уже тут писали: карта роста щетины, подготовка, подбор прешейва, средство для бритья.
От одной смены станка чудо не произойдет, тут проблема комплексная.
Повернутися до початку Перейти донизу
zvlad
Новачок
Новачок
zvlad


Повідомлень : 32
Репутація : 10
Дата реєстрації : 07.10.2018

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 12:47

Спасибо Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 3387126096 , буду пробовать не распаривать лицо и поэкспериментирую с лезвиями. Может кто подскажет на счет "камня при порезах", где такой недорого купить можно?
Повернутися до початку Перейти донизу
Imation
Частий гість
Частий гість
Imation


Повідомлень : 83
Репутація : 54
Дата реєстрації : 16.09.2018
Вік : 56
Звідки : Черкассы

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 14:09

zvlad пише:
Спасибо Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 3387126096 , буду пробовать не распаривать лицо и поэкспериментирую с лезвиями. Может кто подскажет на счет "камня при порезах", где такой недорого купить можно?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 375
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 14:33

Шановний, zvlad. Щодо другої частини Вашого питання: "И еще вопрос, если не затруднит, подскажите, что и на сколько мягче Lord Premium LP1822L aka L6 или Lord L122?". Прочитайте тему "Оценка бритвенных станков", де спільними зусиллями, форумчани, розклали станки по рейтингу від найменш агресивного до найбільш агресивного. Але повторюся, що це все суб'єктивні думки кожного з нас. Все залежить також і від ціни питання. Є станки колишнього СРСР, які забезпечують комфортне і м'яке гоління. Наприклад, для мене, м'які "Днепр-3" (косоріз), "Турист-01", "Агат" (косоріз), "Луч-02".

Wład Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zvlad
Новачок
Новачок
zvlad


Повідомлень : 32
Репутація : 10
Дата реєстрації : 07.10.2018

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 14:41

Imation Спасибо, думаю закажу Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 3387126096
Peshek спасибо большое, буду изучать Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 3387126096 Косорезы для меня, думаю, будут травмоопасны :pirat:, а вот другие - "Турист-01", "Луч-02" хотел бы попробовать, но только сейчас их наверное не достать :( Да и сначала думаю основательно изучить тему, чтобы выбрать, а потом заняться поисками :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 375
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 15:22

Будь ласка! Пробуйте. На OLX деколи попадаються станки колишнього СРСР, майже нові. Головне експериментувати, шукати і знайти своє. :D
Повернутися до початку Перейти донизу
zvlad
Новачок
Новачок
zvlad


Повідомлень : 32
Репутація : 10
Дата реєстрації : 07.10.2018

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 17:10

Peshek Спасибо Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 3387126096 Отличный форум, интересные темы. С огромным удовольствием прочитал "Оценка бритвенных станков" :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 375
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Лорд, что скажем?   Бритва Лорд, что скажем? - Сторінка 2 EmptyСр 10 Жовт 2018 - 17:19

Форум дійсно чудовий. Це справжній ЖИВИЙ форум.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бритва Лорд, что скажем?
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...
» Подскажите, что за бритва?
» Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
» Допомога з визначенням моделі станка
» Бритва Артефакт

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: