ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов

Перейти донизу 
+12
Wolfskin
Янеж
Medoid
Caonima
egoist
Ruslan
Сэм
Изотовец
razorsedge
Kitten911
ARTURIUS
Олександр Lutsk
16 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 11:25

Bonbon пише:
В мене Lacoste L.12.12 Blanc Pour Lui Eau de Toilette Spray . До цього було 4-5 різних Hugo Boss та Calvin Klein, вони також дуже подобались і мені і оточуючим :) але зупинився на Лакості.

У дружини Dolce&Gabbana Light Blue Eau de. Ми знайомі з 2006 року, іншої постійної води з часів нашого знайомства в неї не було, хоча було багато спроб щось новеньке взяти.

Мене це теж дивує, але як є. Проте зазначу, що мені особисто 175 мл зараз вистачає на мабуть на 3-4 роки. 2-3 пшики кожен день. Підлітком якось набагато більше розход був :)
Ви унікум щодо парфюмерії). Але засобім для і після гоління маєте більше?
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 11:42

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
Для гоління в мене зараз в ротації 8 мил, але це більше виключення, бо 7 з них то тестери від Олесі. Зазвичай 2-3 засоби.  
Після гоління так само, зазвичай 2 засоби в ротації. 
Проте я їх постійно змінюю, як щось закінчується, то купую нове, рідко повторююсь. Зараз в мене вже лежать запаковані 2 засоби для гоління та 2 після, чекають своєї черги.
З точки зору після гоління я користуюсь майже виключено бальзамами, лосьони мені не заходять, бо потім я не розумію як мені ще зверху туалетну воду лити і щоб від мене не було шлейфу як від турків  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  
А після бальзамів туалетна вода заходить на ура.

Oleksii, Wolfskin, Акулов, Янеж та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 11:47

Хіба що зазначу, що в мене зараз тимчасово доволі обмежене місце де все зберігати в ванній кімнаті все голярське, тому я обмежив кількість. Як тільки знову буде можливість все розкласти, щоб все було під рукою, то я планую збільшити до 4-х для та після гоління. Мені потрібно, щоб прийшов у ванну кімнату, а там вже вибирати та вирішувати. А десь зберігати і кожен раз з кімнати носити не імпонує мені. Легше зменшити вибір, зато все під рукою

Wolfskin, Янеж та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 20:19

creativeresponse пише:
Отвечая на вопрос темы, Чем больше тем лучше!

Повністю погоджусь. В такій ситуації завжди можна щось оптимізувати.)

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3505
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 20:52

ARTURIUS пише:
creativeresponse пише:
Отвечая на вопрос темы, Чем больше тем лучше!

Повністю погоджусь. В такій ситуації завжди можна щось оптимізувати.)
Прошёл через много флаконов, но скажу так, оптимизировал практически половину, на данный момент есть ещё что оптимизировать, но нужно покупать не то, что модно, а то, что нравится на самом деле, тогда и не будет 100500 флаконов, т.к. Реально хороших ароматов не так-то и много как кажется на первый взгляд!

Oleksii, Wolfskin, Акулов, Янеж, ARTURIUS та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 21:19

Це мої аромати і всіма ними я користуюсь. Чимось частіше, чимось рідше, але всі при ділі.)
Цінність їх в тому, що вони різні.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Peshek, Wolfskin, Акулов, Янеж, stanislav-q, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 604
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 21:22

Найоптимальніший шлях для любителів пахучої хімії - пробники, відливанти і мініатюри. Вони дозволять не затарюватися тим, що потім доведеться оптимізувати. Ясно, що це не стосується парфманьяківsmoky

Wolfskin, stanislav-q, Medoid та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2820
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 21:28

Сказати кількість необхідних пробників взагалі нереально. Це потокові речі.)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Oleksii, Wolfskin, Акулов, Янеж, stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3505
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 21:35

ARTURIUS пише:
Сказати кількість необхідних пробників взагалі нереально. Це потокові речі.)))

Я сколько не избавляюсь от них, а они все продолжают накапливаться)) они как эпидемия, что-то заказыаю и обязательно пару пробничков закидываю в корзину....

Wolfskin, Акулов, Янеж, creativeresponse, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 23:51

На вопрос по теме - чем больше, тем лучше)) Факторов-то много - погода, сезон, настрой, время суток, естественный запах тела на данный момент (имеется ввиду вымытого тела, оно тоже имеет разный запах)
Согласен с Игорем, парфюм как вирус. Вроде оставил дома основную часть, взял при эвакуации пару флаконов, а на новом жилье, уже собралось штук 7-8)) Прям напасть какая-то)

Oleksii, Wolfskin, Акулов, creativeresponse, ARTURIUS, Kitten911 та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyЧт 4 Травень 2023 - 15:10

ARTURIUS пише:
Це мої аромати і всіма ними я користуюсь. Чимось частіше, чимось рідше, але всі при ділі.)
Цінність їх в тому, що вони різні.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Засобів після гоління більше?)
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 3 EmptyЧт 4 Травень 2023 - 15:12

ditrih_ пише:
На вопрос по теме - чем больше, тем лучше)) Факторов-то много - погода, сезон, настрой, время суток, естественный запах тела на данный момент (имеется ввиду вымытого тела, оно тоже имеет разный запах)
Согласен с Игорем, парфюм как вирус. Вроде оставил дома основную часть, взял при эвакуации пару флаконов, а на новом жилье, уже собралось штук 7-8)) Прям напасть какая-то)
Аналогично. Взял вроде бы и немного, взял штук 5, а через год их уже в два раза больше. Хотя в  регулярном пользовании, в принципе, все. Практически ни один не простаивает.

ARTURIUS, Kitten911, Medoid та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Сколько помазков нужно бритвоману?
» Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ
» Шаветки, их виды и лезвия.
» Качество воды в бритье.
» Способы смягчения воды для комфортного бритья

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Парфумерія-
Перейти до: