ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов

Перейти донизу 
+12
Wolfskin
Янеж
Medoid
Caonima
egoist
Ruslan
Сэм
Изотовец
razorsedge
Kitten911
ARTURIUS
Олександр Lutsk
16 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyНд 29 Серп 2021 - 9:41

Последнее приобретение.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Peshek, Wolfskin, Акулов, Янеж, egoist, ARTURIUS, Shave Master та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyНд 29 Серп 2021 - 10:31

Kitten911, написал в ЛС.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyНд 29 Серп 2021 - 14:11

пополнил на днях свою коллекцию)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Юрий, Акулов, Янеж, stanislav-q, Віталіk, egoist, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyВт 13 Вер 2022 - 0:25

Вже не перший раз бачу про колективну закупівлю Montblanc Explorer. Не знаю що там за запах, не нюхав. Але скажу що вони таки вміють робити парфуми. От всим тим що на фото не користуюсь, окрім Montblanc Legend.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin, Акулов, Янеж та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyВт 13 Вер 2022 - 9:54

Caonima пише:
Вже не перший раз бачу про колективну закупівлю Montblanc Explorer. Не знаю що там за запах, не нюхав. Але скажу що вони таки вміють робити парфуми. От всим тим що на фото не користуюсь, окрім Montblanc Legend.
У Explorer аромат практически 1/1  как у Creed Aventus но в отличии от современного авентуса цена ниже в 5 раз, стойкость больше и что самое интересное, что в Монтблан есть схожесть именно с первыми выпусками авентуса который был ценен, а не с тем подобие что сейчас разливают))

Акулов, Янеж, Shave Master та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyВт 13 Вер 2022 - 15:27

Caonima пише:
Вже не перший раз бачу про колективну закупівлю Montblanc Explorer. Не знаю що там за запах, не нюхав. Але скажу що вони таки вміють робити парфуми. От всим тим що на фото не користуюсь, окрім Montblanc Legend.
мне наоборот ароматы Montblanc не нравятся, химозные, чувствуется дешевизна компонентов, в основном пользуюсь нишевыми ароматами

Акулов та Ігор Стетхем Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyВт 13 Вер 2022 - 15:50

Сэм пише:
Caonima пише:
Вже не перший раз бачу про колективну закупівлю Montblanc Explorer. Не знаю що там за запах, не нюхав. Але скажу що вони таки вміють робити парфуми. От всим тим що на фото не користуюсь, окрім Montblanc Legend.
мне наоборот ароматы Montblanc не нравятся, химозные, чувствуется дешевизна компонентов, в основном пользуюсь нишевыми ароматами
Куда нам простым смертным)))

Акулов та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Medoid
Новачок
Новачок
Medoid


Повідомлень : 9
Репутація : 2
Дата реєстрації : 10.06.2021

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyПн 6 Лют 2023 - 21:55

Як власник більше 50-ти парфумів скажу таку річ: особисто я знаходжу це відхиленням від норми. Колекція розростається через те, що купуючи новий парфум, ти сподіваєшся, що цього разу це вже точно буде Тойсамийєдинийуніверсальний. Але в черговий раз ти розумієш, що в нового парфума є свій час, подія і т.д. і щодня ти його носити не будеш. Але головне відкриття для мене в парфумерії, і найгіркіше - будь-який парфум краще пахне від когось у шлейфі, ніж тобі з себе самого
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Peshek, Wolfskin, Акулов, Янеж, Олександр Lutsk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyВт 7 Лют 2023 - 4:11

Доповнив колекцію подарунком від дружини.
По опису парфум має аромат цитрусів, але більше для мене схоже на цвіт полину змішаного з свіжим цитрусом.
Кайфую від нього.))



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Oleksii, Peshek, Акулов, Янеж, Олександр Lutsk, Kozachok і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyСр 8 Лют 2023 - 10:58

А я что-то в последнее время больше продаю чем покупаю)))
Но последняя моя покупка это лучшая вещь наверное за последние лет 5!!!
DSQUARED original wood аромат практически 1в1 с самым первым и самым любимым ароматом
DSQUARED wood конечно он стал более разбавленным и менее стойким чем был первый вуд но этот тот же аромат!

Акулов, Янеж, Medoid та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyСр 8 Лют 2023 - 18:56

Пропоную перейменувати тему в загальну Парфумерія

Armadilla та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyСр 8 Лют 2023 - 18:56

Січень
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Янеж (Ср 8 Лют 2023 - 20:07), всього регувалося 1 раз(-и)

Oleksii, Wolfskin, Акулов, stanislav-q та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyСр 8 Лют 2023 - 18:58

Лютий
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Акулов, stanislav-q, ARTURIUS та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyСр 8 Лют 2023 - 20:14

Янеж пише:
Січень
конечно не как Авентус, но получше будет чем МонтБланк

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyСр 8 Лют 2023 - 21:42

Сэм пише:

конечно не как Авентус, но получше будет чем МонтБланк
Справа смаків, але мені точно. І його хімозність не парить взагалі (комрад ShaveMaster люб'язно продав відливант експлореру, ще й долив зверху)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyЧт 9 Лют 2023 - 15:30

Сэм пише:
конечно не как Авентус, но получше будет чем МонтБланк

Готов поспорить но не буду))
Мне совсем не зашел этот араб, купил и через пару дней продал... Стойкость СЛАБЕНЬКАЯ, химозный и от авентуса я вообще ничего в нем не нашёл, на мой нос эксплорер на три головы выше по всем ттх да и больше на вантуса похож именно первый авентус, а не тот компот, который сейчас продают.
Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyЧт 9 Лют 2023 - 21:53

Я ж кажу,кожному своє. Мені подобається як самостійний аромат, авентус не нюхав. І  мій чистокровний араб  дуже стійкий. Все дуже індивідуально

ARTURIUS, Kitten911 та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 22:00

Albireo Моя Fragrantica

Oleksii та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 22:21

Я щось понакуповував парфумерії, а от на ділі трохи не виходить нею користуватися. В одну морду обличчя флакона 100 мл з хорошою стійкістю вистачає надовго.  Але рука не тягнеться кожного дня до парфів. В ідеальних умовах раніше користувався тільки на роботу та на вихід, тепер взагалі чисто під настрій.  Чи то зараз час такий, чи ще що, чи все одразу. А з використанням артизанських і хороших фабричних лосьйонів, питання парфумерії можна скорочувати до 1-2 флаконів.

p.s. пропозиція адміністрації перейменувати цю тему в загальну по парфумерії, все одно всі тільки сюди і пишуть. Такий крок виглядатиме логічним

Акулов та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 23:04

Янеж пише:
Я щось понакуповував парфумерії, а от на ділі трохи не виходить нею користуватися. В одну морду обличчя флакона 100 мл з хорошою стійкістю вистачає надовго.  Але рука не тягнеться кожного дня до парфів. В ідеальних умовах раніше користувався тільки на роботу та на вихід, тепер взагалі чисто під настрій.  Чи то зараз час такий, чи ще що, чи все одразу. А з використанням артизанських і хороших фабричних лосьйонів, питання парфумерії можна скорочувати до 1-2 флаконів.

p.s. пропозиція адміністрації перейменувати цю тему в загальну по парфумерії, все одно всі тільки сюди і пишуть. Такий крок виглядатиме логічним
Нужно оптимизировать все то, чем не пользуешься, я недавно устроил конкретную такую чистку, но еще есть что продавать, решил оставить только понятные и любимые ароматы. Максимум 15 флаконов решил оставить, все остальное уходит потихоньку)))

Акулов, Янеж, Medoid та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 23:09

Янеж пише:

p.s. пропозиція адміністрації перейменувати цю тему в загальну по парфумерії, все одно всі тільки сюди і пишуть. Такий крок виглядатиме логічним
Є над чим помислити. 
Хочеться розширити сам розділ новими темами та оглядами парфумів, щоб не писати тільки в цій темі, так як ця тема має відповідати на конкретне питання.

Wolfskin, Акулов та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 23:48

Отвечая на вопрос темы, Чем больше тем лучше! А вообще лучше всего создать несколько своих ароматов, под каждый сезон года, рабочий и ночной варианты для меня получается минимум был бы 8. Под термином создать я имел ввиду пойти в специализированую парфюмерную чтобы они помогли создать парфюм именно под вас, разработка индивидуального парфюма стоила мне $200 за запах + ингридиенты, после чего вы получаете распечатку с формулой, рефил сего чуда тоже будет зависить от ингридиентов, по моему опыту самый дорогой немногим дороже масс маркета, и значительно дешевле нишевых.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 0:02

Що в мене, що в дружини одна туалетна вода вже років 10. Причому були спроби щось замінити декілька разів, лежало потім дуже довго. + безчіслені часи проведені в дюті фрі перед літаками або вбити час, чи пробники різних виробників, нічого не знайшли… коротше ми однолюби.

Почитав тему, понюхав пробники від Geo F Trumpet, що мені насипали, потім свою воду. Ну небо і земля:) не хочу нічого іншого)

А ось з голярськими ароматами хочеться експерементувати та змінювати в залежності від сезону

Акулов, Янеж, creativeresponse, ARTURIUS, Medoid та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 9:14

Bonbon пише:
Що в мене, що в дружини одна туалетна вода вже років 10. Причому були спроби щось замінити декілька разів, лежало потім дуже довго. + безчіслені часи проведені в дюті фрі перед літаками або вбити час, чи пробники різних виробників, нічого не знайшли… коротше ми однолюби.

Почитав тему, понюхав пробники від Geo F Trumpet, що мені насипали, потім свою воду. Ну небо і земля:) не хочу нічого іншого)

А ось з голярськими ароматами хочеться експерементувати та змінювати в залежності від сезону
Яка сама у вас вода так довго? Надзвичайна стабільність смаків.

Акулов, Янеж та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов   Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов - Сторінка 2 EmptyПт 14 Квіт 2023 - 10:50

В мене Lacoste L.12.12 Blanc Pour Lui Eau de Toilette Spray . До цього було 4-5 різних Hugo Boss та Calvin Klein, вони також дуже подобались і мені і оточуючим :) але зупинився на Лакості.

У дружини Dolce&Gabbana Light Blue Eau de. Ми знайомі з 2006 року, іншої постійної води з часів нашого знайомства в неї не було, хоча було багато спроб щось новеньке взяти.

Мене це теж дивує, але як є. Проте зазначу, що мені особисто 175 мл зараз вистачає на мабуть на 3-4 роки. 2-3 пшики кожен день. Підлітком якось набагато більше розход був :)

Wolfskin, Акулов та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Виды Туалетной Воды | Сколько Мужчине Нужно Ароматов
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Сколько помазков нужно бритвоману?
» Мой стартовый набор. Делимся аксессуарами с которыми начинаем свой путь в ВКБ
» Шаветки, их виды и лезвия.
» Качество воды в бритье.
» Способы смягчения воды для комфортного бритья

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Парфумерія-
Перейти до: