ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Від першої до останньої краплі

Перейти донизу 
+27
Polosatiy
stanislav-q
Wolfskin
Андроний
Олександр Тернавский
creativeresponse
all75
Bonbon
Kitten911
fill
Янеж
ARTURIUS
Александр 7676
Акулов
Kozachok
Alter ego
kardan50
Изотовец
STEEL
trimmer
Саша Кавун
Ruslan
andrew_ADK
Peshek
brawl
razorsedge
Oleksii
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

При виборі нового АШ першим/головним критерієм є
Рекомендації та відгуки
Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_lcap28%Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_rcap
 28% [ 31 ]
Набір інґредієнтів у складі
Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_lcap19%Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_rcap
 19% [ 21 ]
Запах
Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_lcap36%Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_rcap
 36% [ 39 ]
Бренд
Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Ціна
Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Інший варіант
Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_lcap7%Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Vote_rcap
 7% [ 8 ]
Усього проголосувало : 109
 

АвторПовідомлення
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 216
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyСр 28 Лют 2024 - 15:55

Kitten911 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Использовал данный продукт как прешейв, могу сказать, оставил очень приятное впечатление. Хороший продукт нашего производства за копейки!
Полностью поддерживаю, отличная косметика, имею всю линейку гелей и бальзамов, еще гель для душа у них классный .

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyСр 28 Лют 2024 - 16:16

Polosatiy пише:

Полностью поддерживаю, отличная косметика, имею всю линейку гелей и бальзамов, еще гель для душа у них классный .

В загашнике куча средств ещё, которые нужно использовать, как уйдёт хоть половина, возможно и куплю ещё раз этот крем, на самом деле очень достойный продукт, моей коже он очень нравится !

Андроний та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 688
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 9:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Подзакончилось масло. Как и предполагал, хватило на 3 месяца. Хороший продукт в ужасной таре

Ruslan, Oleksii, fill, Wolfskin, stanislav-q, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 12:37

STEEL пише:
Хороший продукт в ужасной таре
Згоден. Але погана тара здешевшує продукт.
Доб'ю це масло, буду щось своє калапуцькати.

STEEL та Oleksii Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 13:44

А в чем проблема с тарой?

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 688
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 13:57

моя тара выстреливала маслом, которое от давления летело в руку и разлеталось дальше + трубка помпы короткая и пару недель раскручивал это все дело и наливал. Там где-то сантиметр до дна не достает трубка, можно было длиннее ее оставить. Но основная претензия - оно стреляло))) вроде-бы обе причины можно пережить, но можно и не допускать такого. Скажу так, я бы купил еще раз, но сейчас у меня 100 мл (а это аж в 2 раза больше) от the bluebeard's revenge, так что в ближайшее время точно покупать не буду. Но масло классное!

Ruslan та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 14:17

STEEL пише:
моя тара выстреливала маслом, которое от давления летело в руку и разлеталось дальше + трубка помпы короткая и пару недель раскручивал это все дело и наливал. Там где-то сантиметр до дна не достает трубка, можно было длиннее ее оставить. Но основная претензия - оно стреляло))) вроде-бы обе причины можно пережить, но можно и не допускать такого. Скажу так, я бы купил еще раз, но сейчас у меня 100 мл (а это аж в 2 раза больше) от the bluebeard's revenge, так что в ближайшее время точно покупать не буду. Но масло классное!
Понял, спасибо.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 15:10

Я прям очень доволен остался всей продукцией Индусов, особенно мылами!

STEEL та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 298
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyПт 15 Бер 2024 - 12:42

[url=https://servimg.com/view/20448453/107][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/url
Нарешті впорався. Дуже гарне мило.

STEEL, Oleksii, fill, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, Stormfild і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyПт 15 Бер 2024 - 16:52

Nils пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/url
Нарешті впорався. Дуже гарне мило.

Вітаю, Nils. Тобі напевно [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Oleksii, Nils та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 818
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyПн 18 Бер 2024 - 21:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Крутий лосйон, гарний аромат, ні в кого не викликає відразу як і одеколон, він довго може триматися на одязі.

Ruslan, Oleksii, fill, kardan50, Акулов, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyВт 19 Бер 2024 - 0:16

Віталіk пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Крутий лосйон, гарний аромат, ні в кого не викликає відразу як і одеколон, він довго може триматися на одязі.

Альпа у меня в разряде любимчиков, самое большое количество флаконов убил именно Альпы!

kardan50 та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 12:56

Сьогодні витрусив останню краплю болгарського АШ MEN'S MASTER Rosemary & Pepper. Тут на форумі [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Як на мене, він дуже недооцінений.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Запах солодкувато-пряний, ближче до східних, краще звучатиме в холодну пору року. Враховуючи відгук дружини, можна сказати, що за компліментарністю аромату даний АШ може бути заміною легендарному чорному Флойду, хоча запах з іншої групи.
Склад є майже артизанським, дія на шкіру толерантна (спирту суб'єктивно ~40-50%) і ефективна.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Недоліком є слабенька кришка на дозаторі, яка досить швидко зламалася, тому я його перелив в інший.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ціна до $5, об'єм 120 мл. У мене витратність була ~1 мл на сеанс.
Загальний вердикт - маст хев. Імовірно, колись візьму ще.


Останній раз редагувалося: Oleksii (Пн 1 Квіт 2024 - 14:27), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, STEEL, fill, kardan50, Андроний, Акулов, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 13:08

Oleksii пише:
Сьогодні витрусив останню краплю болгарського АШ MEN'S MASTER Rosemary & Pepper.
Як на мене, він дуже недооцінений.



Мені він теж свого часу дуже сподобався - і аромат приємний, і догляд дає суперовий, і ціна більш ніж солодка :-)

Oleksii та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyВт 9 Квіт 2024 - 14:10

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Закінчив черговий засіб. Непоганий мас маркет. 
Використовував майже виключно в поїздках, заодно замінював зволожуючий крем для рук. 
Аромат майже нейтральний, доволі слабкий. Моє обличчя сприймало гарно.
Як і писав в огляді, клапан вирізав, оскільки він або не лив, або відразу пів лодоні.
Не планую найбличим часом купляти, але не виключаю, що колись ще візьму.
Потроху наближається черговий шопінг)))

Ruslan, Oleksii, fill, stanislav-q, andreyv1979, Yura_, citrus48 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyВт 9 Квіт 2024 - 16:13

Могу посоветовать интересную штуку на будущее - вот такой крем аптечный, французский.
Я еще пользуюсь бальзамами (т.к. остались в наличии несколько штук), но в будущем планирую переходить на аптечную косметику. Брал себе его для лица - главным критерием было, чтобы отлично увлажнял, но при этом впитывался полностью. Также в свойствах было указано, что он подходит для использования после бритья.

Перед покупкой почитал отзывы на irecommend, взял и не пожалел. В общем он работает на все 100% отлично и бескомпромиссно - намазал, впиталось без остатка, в итоге получаем ухоженную, увлажненную кожу без каких-либо пленок на лице. Запах имеет очень слабый и он быстро пропадает. По свойствам очень напоминает [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], который я обозревал ранее. Но он дешевле в данный момент, плюс можно взять 30мл. на пробу. Я его использую как постоянное средство для увлажнения лица, так и после бритья вторым слоем (лосьон > потом крем, наоборот тоже пробовал - работает хорошо, но мне все же приятнее сначала пользоваться лосьоном).

В отзывах девушки как раз хвалили крем за впитываемость. Как я понял они несколькими слоями сверху накладывают косметику декоративную и им необходимо полное впитывание, чтобы был комфорт + верхние слои "не поплыли/не скатывались на лице" :)

Oleksii, all75, citrus48, Bonbon та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyВт 9 Квіт 2024 - 17:47

Клас, дякую.
Треба буде взяти спробувати. В мене зараз із cхожих засобів ще залишається L'Occitane, він дуже повільно розходується, тому ще треба час.
 
Я до речі для себе доволі випадково відкрив CeraVe Moisturising Cream for Dry to Very Dry Skin 454g
Купляли дитині взимку, я тепер домазую. Він взагалі без аромату чи плівки після нанесення (нежирний), і після спиртових лосьонів дуже класно зволожує. Єдине, що він густий (але не такий як L'Occitane), тому потрібно наносити або трохи вологими руками чи на вологе обличчя.

Oleksii, stanislav-q та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyВт 9 Квіт 2024 - 18:30

Да, CeraVe это из той же оперы, что и мой крем, а также другие популярные бренды типа la roche posay, uriage, bioderma. Это все аптечные средства хорошего качества, которые работают как надо :) 
Если он устраивает полностью, то можно пока ни на что другое не заглядывать и со спокойной душой пользоваться вместо бальзама.

* Конечно, к каждому из продуктов от этих брендов есть и негативные отзывы, их лучше заранее изучить, как и обзоры: на irecommend их много для каждого популярного товара.

citrus48 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 14:23

Камради [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] та інші, якщо цікавлять засоби аптечного рівня, рекомендую звернути увагу на крем Prep - універсальний крем від подразнень, порізів, опіків. Можна використовувати також перед і після гоління. Працює бездоганно, єдине - бальзамічний запах через камфору.

stanislav-q, andreyv1979, Kitten911, Yura_, all75, mad_fish та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 16:40

Oleksii пише:
єдине - бальзамічний запах через камфору.
Маю такий крем, мені запах - подобається.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 14:10

Нарешті, вичавив останню краплю АШ гелю Cliven. Чесно - хотілося швидше закінчити, хоча він не такий уже й поганий. Навіть на моїй, відносно жирній шкірі, нормально всотувався. Легкий трав'яний запах, у складі є спирт, тому в принципі його можна використовувати без лосьйона. 
Недорогий (~$3 на момент покупки), мені вистачило 100 мл на ~150 сеансів. Продукт за свої гроші нормально відпрацьовує, але я більше не куплю, бо є набагато більш підходящі для мене бальзами (наприклад, Weleda, Cella чи Areffa). Хто не заморочується, може брати, тим більше, що крем для бриття тієї ж серії - цілком годний, в парі вони чесно зроблять свою роботу і не без задоволення для того, хто голиться.
До речі, складники тут дадуть фору багатьом іншим бальзамам і кремам: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe BArbadensis, Bisabolol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Allantoin, Panthenol, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Benzyl Salicylate, C.I. 42053
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, fill, Wolfskin, Santa, stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyСр 1 Травень 2024 - 19:03

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Сначала не понял я этот гель, простоял пол года без пары пользований, а недавно отправил любимый станок на тесты и брился кингом и очень спешил, ну и думаю достану.....
И кааааак достал, что зашёл мне этот гель на столько, что сейчас всякие мысли в голову лезут, но пока я их гоню)))
Шикарный продукт, последние 2 недели только ним и брился, уже приехала новая баночка)))
Рекомендую!

Oleksii, fill, Wolfskin, stanislav-q, ARTURIUS, Yura_, Bonbon та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyСр 1 Травень 2024 - 20:52

Я собі нічого не купляв з травня 2023, треба ще дещо закінчити поки зроблю наступне замовлення…Так, це до чого я, я як раз добиваю свої засоби, в т.ч. які я також відкладав, або не дуже часто користувався, то зрозумів, що деякі засоби себе дійсно розкривають коли починаєш їх використовувати постійно. І деякі дуже так непогано розкриваються, навіть так, що дійсно лізуть думки взяти ще раз:)

Oleksii, fill, Wolfskin, stanislav-q, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 574
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 0:54

Oleksii пише:
Камради [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] та інші, якщо цікавлять засоби аптечного рівня, рекомендую звернути увагу на крем Prep - універсальний крем від подразнень, порізів, опіків. Можна використовувати також перед і після гоління. Працює бездоганно, єдине - бальзамічний запах через камфору.
Мав такий десь років 7-8 тому назад. Не сподобався, бо не знімав подразнення.

Kitten911 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 4 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 2:02

Wolfskin пише:

Мав такий десь років 7-8 тому назад. Не сподобався, бо не знімав подразнення.

С кремами в последнее время стал переборчивый, из того что перечисляли на этой странице, у некоторых в составе есть парафин, пчелиный воск, тяжелые масла, они может и подошли бы для жирной кожи, но предпочитаю более легкие, и скорее всего с ними предпочтительней тогда регулярно умываться утром и вечером.

Wolfskin та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Від першої до останньої краплі
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: