ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Від першої до останньої краплі

Перейти донизу 
+27
Polosatiy
stanislav-q
Wolfskin
Андроний
Олександр Тернавский
creativeresponse
all75
Bonbon
Kitten911
fill
Янеж
ARTURIUS
Александр 7676
Акулов
Kozachok
Alter ego
kardan50
Изотовец
STEEL
trimmer
Саша Кавун
Ruslan
andrew_ADK
Peshek
brawl
razorsedge
Oleksii
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5

При виборі нового АШ першим/головним критерієм є
Рекомендації та відгуки
Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_lcap28%Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_rcap
 28% [ 31 ]
Набір інґредієнтів у складі
Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_lcap19%Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_rcap
 19% [ 21 ]
Запах
Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_lcap36%Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_rcap
 36% [ 39 ]
Бренд
Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Ціна
Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Інший варіант
Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_lcap7%Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Vote_rcap
 7% [ 8 ]
Усього проголосувало : 109
 

АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 9:42

Wolfskin пише:

Мав такий десь років 7-8 тому назад. Не сподобався, бо не знімав подразнення.

Тоже не понял в чем его целебные свойства, у меня от него вообще все лицо пятнами красными покрылось...

Wolfskin та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 17:46

Думаю в представлении не нуждается,лучший для меня,мне в нем нравится все,аромат,уход,цена,обьем.Хватило на 5 месяцев очень активного использования и не только после бритья.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Andrewt, Oleksii, WetShaver, fill, Santa, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 17:50

Класний лосьйон, але багатьом жінкам не подобається :)

WetShaver, all75 та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 17:55

Ruslan пише:
Класний лосьйон, але багатьом жінкам не подобається :)
Мои не жаловались,даже собаку надушили было,когда она в болоте искупалась.У моих нарекания были только на красный прорасо,сказали старым чемоданом пахнет...

Ruslan, WetShaver та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 580
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 19:14

Polosatiy пише:


Мои не жаловались,даже собаку надушили было,когда она в болоте искупалась.У моих нарекания были только на красный прорасо,сказали старым чемоданом пахнет...
Мои жаловались. Да мне и самому не особо больше хочется путешествий в прошлое. Единственный олдовый лосьон после бритья, который меня всегда штырил - Арамис Арамис.

Polosatiy Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 19:45

Ну как говорится каждому свое,вкусы у всех разные и тут без вариантов.Помню получил с почты 2 одеколона Tupilan и ехал домой,по дороге встречался с людьми по работе и задействовал их в качестве независимых дегустаторов,7-8 человек примерно,точно уже не помню,так вот мнения разделились примерно 50 на 50,одни говорили цитрусовый супер,ландыши такое себе,другие наоборот.Так же и Varon Dandy,кто то говорит супер,я в том числе,кто то говорит,что я зря у деда беру одеколон.

Wolfskin та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 19:52

Wolfskin пише:

Мои жаловались. Да мне и самому не особо больше хочется путешествий в прошлое. Единственный олдовый лосьон после бритья, который меня всегда штырил - Арамис Арамис.
Заинтересовался,что за арамис такой,на EVE скидка 50 процентов сейчас на него.
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 580
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 22:11

Polosatiy пише:
Заинтересовался,что за арамис такой,на EVE скидка 50 процентов сейчас на него.
Классика парфюмерии. Причем в плане носибельности туалетки в люди - очень на любителя, но вот лосьон после бритья классно звучит. 
Aramis After Shave Lotion тонік після гоління для чоловіків Великий асортимент | notino.ua

Polosatiy Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 22:34

Арамис думаю тем кому до 40 противопоказан, таки сильно в ретро стиле звучит и очень стойкий зараза!

WetShaver та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 302
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 22:46

Как-то затестил его в магазине, так меня аж отбросило). Жёсткий аромат

Ruslan, WetShaver, Wolfskin та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 580
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 22:47

Kitten911 пише:
Арамис думаю тем кому до 40 противопоказан, таки сильно в ретро стиле звучит и очень стойкий зараза!
Это да. Хотя с таким же успехом скоро и многие ароматы конца 90-х - начала/середины 00-х будут противопоказаны тем, кому нет 40)))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 580
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 22:48

Nils пише:
Как-то затестил его в магазине, так меня аж отбросило). Жёсткий аромат
Есть такое. Но в версии лосьон он намного мягче.)

Nils Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 243
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyПн 6 Травень 2024 - 23:58

Polosatiy пише:

Мои не жаловались,даже собаку надушили было,когда она в болоте искупалась.У моих нарекания были только на красный прорасо,сказали старым чемоданом пахнет...
Я все ніяк не наважусь. Точніше є ще багато чого, що хочу спробувати/ потрібно закінчити до цього. Думаю, протягом наступних місяців 12 точно візьму собі Флойд, до цього ще на черзі 3 лосьйони.

Можете спробувати описати аромат та на що схоже? 
Може є щось в лінійці Олесі чи Д.Р. Харріс схоже, якщо пробували? 
Олесіну лінійку майже все спробував.
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyВт 7 Травень 2024 - 0:17

Bonbon пише:

Я все ніяк не наважусь. Точніше є ще багато чого, що хочу спробувати/ потрібно закінчити до цього. Думаю, протягом наступних місяців 12 точно візьму собі Флойд, до цього ще на черзі 3 лосьйони.

Можете спробувати описати аромат та на що схоже? 
Може є щось в лінійці Олесі чи Д.Р. Харріс схоже, якщо пробували? 
Олесіну лінійку майже все спробував.
Он ни на что не похож из того что я пробовал.Он цитрусово-цветочный с охлаждающим оттенком ментола,но ментола не много.Тут очень сложно описать,надо пробовать.Средней стойкости 2-3 часа ,но иногда я даже вечером улавливаю его слабый запах,но не всегда.Могу прислать пробник,если вы готовы оплатить доставку НП.

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 243
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyВт 7 Травень 2024 - 8:15

Дякую за опис! Пробничок не треба, вже візьму повноцінну «дозу» коли прийде час :)

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 243
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyСр 15 Травень 2024 - 12:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Мінус ще один засіб. 
По самому засобу - 4ка. Люблю більш спокійні та менш хіміозні засоби. Мило та льосьйон цієї ж лінійки зайшли куди краще.

А по реалізації, нажаль - 2. Половина банокчи опало в осад, і друга половина була якась ледь замутнена імульсія яку неможливо було використовувати. Довелось просто все це виприскав перед тим як почати користуватись. Так було з першого дня як засіб приїхав, тому і відклав його. А в кінці, ще на +- 20% залишку перестав качати клапан, довелось кожен раз розбирати та так витряхувати.

В принципі спробувати було варто, але брати не планую більше. На відміну від мила, яке вже в дорозі

Oleksii, fill, Kitten911, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyСр 15 Травень 2024 - 12:22

Це молочко?
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 243
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyСр 15 Травень 2024 - 12:50

Так
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyСр 15 Травень 2024 - 12:56

Bonbon пише:
Так

Тоді дивна якась в нього поведінка.
Дозатор там фіговий, це так.
Але саме молочко в мене не розшаровувалось. Принаймні, не так явно. Але перед використанням я його збовтував.
Та й хімозним я б його не назвав. Втім, у мене був інший аромат, Summertime.

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 243
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyСр 15 Травень 2024 - 13:02

В мене встряхування не допомогло. Можливо тому таке враження хіміозності, бо грубо кажучи помість 50 мл, я всі ті речовини використав дуже концентровані після того як відкачав емульсію. Прямо дуже густий крем.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyСр 15 Травень 2024 - 13:04

Bonbon пише:
В мене встряхування не допомогло. Можливо тому таке враження хіміозності, бо грубо кажучи помість 50 мл, я всі ті речовини використав дуже концентровані після того як відкачав емульсію. Прямо дуже густий крем.

Бачу, щось пішло не так.
На жаль, буває.

Засіб досить непоганий, особливо на демісезон.
Можливо восени замовлю ще, але точно в іншій тарі. Найкраще - в простій пляшці, тоді не буде проблем з помпою.

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 5 EmptyСр 15 Травень 2024 - 15:50

Я тоже молочком пользуюсь, мне очень нравится. Каждый раз взбалтываю, расслоения нет. Запах сильный (the blackest night в моем случае), впитывается хорошо, увлажняет тоже хорошо. У меня и к таре нет претензий, но она уже от Алеси не зависит, ведь она ее явно не изготавливает. Может просто вам не повезло, жаль. Просто я в восторге от этого молочка

fill, egoist, andreyv1979 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Від першої до останньої краплі
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: