ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Від першої до останньої краплі

Перейти донизу 
+26
stanislav-q
Wolfskin
Андроний
Олександр Тернавский
creativeresponse
all75
Bonbon
Kitten911
fill
Янеж
ARTURIUS
Александр 7676
Акулов
Kozachok
Alter ego
kardan50
Изотовец
STEEL
trimmer
Саша Кавун
Ruslan
andrew_ADK
Peshek
brawl
razorsedge
Oleksii
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

При виборі нового АШ першим/головним критерієм є
Рекомендації та відгуки
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap29%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 29% [ 31 ]
Набір інґредієнтів у складі
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap19%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 19% [ 20 ]
Запах
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap36%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 36% [ 39 ]
Бренд
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Ціна
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Інший варіант
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap6%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 6% [ 8 ]
Усього проголосувало : 108
 

АвторПовідомлення
Александр 7676
Новачок
Новачок
Александр 7676


Повідомлень : 49
Репутація : 2
Дата реєстрації : 17.12.2020
Звідки : Кропивницкий

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСб 11 Груд 2021 - 10:33

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Юрий, razorsedge, Акулов, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСб 12 Бер 2022 - 15:11

Привіт! Час непростий нині, тому можливість мати маленькі радості життя є свого роду подарунком, за що можна лише подякувати долі. Щиро всім бажаю мати таку можливість. 

Уже з місяць як закінчив третій пробний 30 мл флакон АШ від Олесі, але руки не доходили... Склад усіх трьох АШ для мене якщо не ідеальний, то на шляху до цього. Із запахів більше сподобалися Горинич і Непрощений - таке сміливо можна брати.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Та в мене ще є один АШ з тим практично складом, але ароматизатором "Гранат". Цей запах подобається не менше, ніж зазначені вище, він навіть більш парфумований, має непогану стійкість. Зараз в ротації, дуже подобається в усіх відношеннях. Так, флакон від Cella, але вміст - від Areffa.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Можу рекомендувати всі АШ, запах - на ваш вибір.

Олександр Тернавский, fill, razorsedge, Янеж, royib, Kody, Qwertyus і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyНд 31 Лип 2022 - 20:45

Нещодавно "добив" згаданий у попередньому пості флакон АШ від Areffa з ароматом "Гранат".
Якщо дуже коротко - крутий вітчизняний АШ, зроблений добрими руками Олесі.
Відзначу, що запах вийшов дійсно красивим, з претензією на парфумний, досить стійкий, як для АШ, жодних побічних ефектів на шкірі і конфліктів з іншими парфумами.
Ціна/якість - одна з кращих, якщо не най. Покажіть мені АШ з гідролатом гамамелісу, активними відновлювальними компонентами, де % спирту і аромат можна замовляти на власний розсуд, і при цьому - за ціною мас-маркету. Я таких не зустрічав. І це не реклама, а подяка.
100 мл - 70 сеансів.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, Янеж, Kody, Віталіk, egoist, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyНд 7 Серп 2022 - 12:37

Це другий (після чорного) малий флакон від Floїd, з якого витрушував останню краплинку. Я пробував всі варіації рудої лінійки старої версії, і цей мені видався найбільш стриманим за концентрацією аромату і ментолу - якраз відповідно назві (Suave - м'який). Дружина верне носа (на чорний - навпаки), а мені подобається, тим більше, я люблю ментол. Тому старався використовувати тоді, коли мінімум годину був сам після гоління. Одного разу почув комплімент на запах від консьєржки на вході на роботі. Враховуючи її немолодий вік, цей комплімент виявився якимось стрьомним. Тому потім старався цей АШ не юзати одразу перед виходом в люди. Малолішо )) Але для душі, для себе - саме те.
Не можу сказати, що склад продукту якийсь особливий, але роботу він робить гарно, влітку приємно холодить, аромат створює якусь особливу атмосферу.
Враховуючи зміну власника бренду, навряд чи доведеться ще купити, тому на заміну взяв велику пляшку Genuine нової версії. Рекомендую якийсь рудий Floїd кожному хоча би спробувати. Вважаю ціну на нього відносно демократичною, а у сегменті middle-market він чи не найдешевший.
150 мл ~ 90 сеансів.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, Янеж, ditrih_ та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyНд 7 Серп 2022 - 13:07

Довильопав подаруночок від камрада egoist!
Класний лосьон! Маю бажання придбати собі для регулярного використання.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, Santa, Янеж, Віталіk, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 15:53

Не так давно закінчив черговий флакон OS - Lagoon. Цього разу якось без особливого ентузіазму, і хотілося перейти на нове або продовжити вже початі інші. Але це суб'єктивно. Загалом це добротний мас-маркетовий АШ з відповідними ТТХ і рівнем догляду. Мені подобається запах з флакону, хоча після нанесення він втрачає стартові ноти цитринки і ніби натуральної свіжості, залишається лише гігієнічна свіжість. Але тим, хто не хоче заморочуватися, кому подобається запах (а він цілком пристойний), можу рекомендувати спробувати. Якби і брав повторно щось з Олд-Спайсів, то не цей, а, наприклад, Капітана чи Волфторна, у яких і склад, і запах цікавіший.
100 мл - 65 сеансів.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, fill, Янеж, ARTURIUS, ditrih_, Yura_, all75 та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyНд 13 Лист 2022 - 14:06

Мій улюблений лосьончик.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, Oleksii, Олександр Тернавский, vicbro, Янеж, Віталіk, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyПн 14 Лист 2022 - 21:48

Ruslan пише:
Мій улюблений лосьончик.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Щось його, як і чорний флойд, тепер у нас не знайти(

Ruslan, Олександр Тернавский, egoist, Medoid та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyВт 15 Лист 2022 - 14:31

Янеж, я й не здогадувався, поки ти не сказав. Халепа.

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyВт 27 Груд 2022 - 18:05

Я це зробив! :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, trimmer, Oleksii, Олександр Тернавский, Peshek, Акулов, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 19 Квіт 2023 - 21:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Колись аромат дуже подобався. Зараз невпевнений, чи буду сумувати. Як кажуть, краще - ворог хорошого

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, Акулов, Віталіk, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 31 Травень 2023 - 15:06

Не гештальт, але ще один флакон закрито. Мас-маркет як є, своїх грошей коштує, а кому важливий склад, знайде для себе трохи спирту (тобто можна і без лосьйону), вітамін Е, пару олійок, колаген та ін. Є, правда, і крихта метилпарабену (на останньому місці). Зручний флакон з дозатором, консистенція сметани. Запах приємний з нотами лаванди і дубового моху, перегукується з парним кремом для гоління.
Продукт маркетингом позиціонується як ефектом проти зморшок (імовірно, через наявність гідролізованого колагену). Важко сказати, наскільки воно було ефективним. Плівки не дає, приємний для шкіри, але без вау-ефекту.
Витрати: 100 мл ~ 170 сеансів. 
Хто не особливо заморочується, і не пробував ще, сміливо може брати. Я користувався із задоволенням, але більше не візьму, тому що є кращі для мене варіанти.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Andrewt, WetShaver, Олександр Тернавский, fill, Акулов, Александр 7676, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 31 Травень 2023 - 16:12

Oleksii пише:
Не гештальт, але ще один флакон закрито. Мас-маркет як є, своїх грошей коштує, а кому важливий склад, знайде для себе трохи спирту (тобто можна і без лосьйону), вітамін Е, пару олійок, колаген та ін. Є, правда, і крихта метилпарабену (на останньому місці). Зручний флакон з дозатором, консистенція сметани. Запах приємний з нотами лаванди і дубового моху, перегукується з парним кремом для гоління.
Продукт маркетингом позиціонується як ефектом проти зморшок (імовірно, через наявність гідролізованого колагену). Важко сказати, наскільки воно було ефективним. Плівки не дає, приємний для шкіри, але без вау-ефекту.
Витрати: 100 мл ~ 170 сеансів. 
Хто не особливо заморочується, і не пробував ще, сміливо може брати. Я користувався із задоволенням, але більше не візьму, тому що є кращі для мене варіанти.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Иногда смотрю на расходы косметики многих людей и не могу понять как такое возможно)))
Как пол грамма на все лицо хватает не представляю))

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 31 Травень 2023 - 16:21

Kitten911 пише:

Иногда смотрю на расходы косметики многих людей и не могу понять как такое возможно)))
Как пол грамма на все лицо хватает не представляю))
У кожного своя індивідуальна доза, яка залежить від жадності шкіри до самого засобу та підбирається емпірично. У мене шкіра жирна, особливо влітку. Тому після гоління я використовую спиртовий лосьйон (1.5-2 мл), після чого бальзам. Якщо наносити бальзам на уже висохле лице, його треба багато, що може призвести до передозу (плівка, відчуття жирності, липкості). Тому і лосьйон, і бальзам стараюся наносити на вологе обличчя. Води для шкіри багато не буває.

Олександр Тернавский, Акулов, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 31 Травень 2023 - 16:59

Oleksii пише:
У кожного своя індивідуальна доза, яка залежить від жадності шкіри до самого засобу та підбирається емпірично. У мене шкіра жирна, особливо влітку. Тому після гоління я використовую спиртовий лосьйон (1.5-2 мл), після чого бальзам. Якщо наносити бальзам на уже висохле лице, його треба багато, що може призвести до передозу (плівка, відчуття жирності, липкості). Тому і лосьйон, і бальзам стараюся наносити на вологе обличчя. Води для шкіри багато не буває.
Да, мне повезло меньше, у меня сухая кожа и летом, а зимой я вообще молчу, иногда три/четыре раза нужно наносить бальзамы/крема, чтобы кожа пришла в порядок...

Oleksii, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 31 Травень 2023 - 17:21

Kitten911 пише:
Иногда смотрю на расходы косметики многих людей и не могу понять как такое возможно)))
Как пол грамма на все лицо хватает не представляю))
Ігор, тут все індивідуально. 
У всіх різні обличчя по розміру, різна площа шкіри, ну і росхід косметики виходить теж різний.))))

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 31 Травень 2023 - 20:19

Я один з цих людей:) наче і розмір обличчя середній (зріст 180, вага 77-80 кг). І не можу я багато використовувати, хочу, а не виходить. Це насправді проблема)
Єдине, що в мене багато використовуюється, то якісь густі речі, що дуже швидко впитуються та не встигаєш розтерти.

Oleksii, Kitten911 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСр 31 Травень 2023 - 21:12

ARTURIUS пише:

Ігор, тут все індивідуально. 
У всіх різні обличчя по розміру, різна площа шкіри, ну і росхід косметики виходить теж різний.))))
Та я согласен и понимаю это, но пол грамма Карл!!!))) 
Понятно что все мы разные, да и я уже давно ничему не удивляюсь, просто смотрю на свои расходы косметики и в голове не укладывается что бы я мог намазать пол граммом крема, разве что нос наверное)))
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 13:41

Bonbon пише:
Я один з цих людей:) 

Я такий само :-)

Ніколи не знав, скільки я використовую в грамах чи мілілітрах. Все робив на око, орієнтувався по відчуттях.
Та якось мені прислали кілька пробників лосьйону в шприцах. Відлив свою звичайну дозу - виявилось, 1 мл.
Півтора - якщо щедро льопнути. А два - дофіга, як на мене.

Те саме і з іншими засобами.
Оце зараз добиваю три продукти. Прешейву достатньо двох-трьох пшиків з дозатора. Я льопаю чотири. І це вже на межі того, що занадто.
Бальзам так само: якщо перебрати, то будеш пів години потім розтирати по фейсу. То беру більше, ніж зазвичай, але щоб не перебрати. Навіть зменшив дозу, бо спершу було багато.
З лосьйоном та сама історія. А враховуючи, що він ментольний, то тут ще один запобіжник від перебору. Хоча й так забагато його прискаю.

Кількість використовуваного мила чи крема зазвичай регулюється розміром чаші. Бо якщо перебрати, то чи піна буде загуста, чи збирати її будеш по всій ванній - з чаші полізе.

Словом, кількість косметики, яку споживаєш, визначається багатьма параметрами. В тому числі властивостями шкіри, фізичними обмеженнями, вподобаннями і звичками :-)

Oleksii, stanislav-q, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 13:47

Kitten911 пише:

Та я согласен и понимаю это, но пол грамма Карл!!!))) 
Понятно что все мы разные, да и я уже давно ничему не удивляюсь, просто смотрю на свои расходы косметики и в голове не укладывается что бы я мог намазать пол граммом крема, разве что нос наверное)))
Можеш провести експеримент - нанести на сухе лице і на мокре і порівняти необхідну витрату.
Мені особисто конкретно цей бальзам 1 г багато (пробував), дає плівку і відчуття липкості, а ~0.6-0.7 - якраз (але на мокре обличчя). Для інших засобів об'єм витрат на сеанс може бути іншим в обидві сторони. Це залежить і від характеристик шкіри, і від самого засобу. Наприклад, бальзам Mades Nautic зі спіруліною та Cella мали витратність майже 1 г/сеанс, а масляний напівтвердий бальзам від Олесі (Areffa) - 50(!) сеансів на 10 г засобу.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 15:38

А ще по різному наносити можна. Можна нанести спочатку на долоні, розтерти по долонях (частина засобу вбереться а долоні), а тоді долонями розтирати по обличчю, втираючи залишки засобу в обличчя. Не рідко бачу на ютубі як в такий спосіб наносять спиртовий лосьйон. Лосьйон частково стікає між пальців, частково вбирається в долоні і на обличчя потрапляє незначна частина. А можна наносити прямо на обличчя з дозатору (атомайзеру), тоді більшість лосьйону потрапить саме на обличчя.
Те саме і з кремами, бальзамами та ін. - попереднє розтирання на долонях потребує більшої кількості засобу.

Oleksii, fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 16:34

Бальзамы обычно если не растирать на руках, то их еще сложнее потом по лицу размазать и расход наоборот еще больше получается. И лицо потом как салом смазанное в пленке.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Oleksii та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Черв 2023 - 23:46

all75 пише:
А ще по різному наносити можна. Можна нанести спочатку на долоні, розтерти по долонях (частина засобу вбереться а долоні), а тоді долонями розтирати по обличчю, втираючи залишки засобу в обличчя. Не рідко бачу на ютубі як в такий спосіб наносять спиртовий лосьйон. Лосьйон частково стікає між пальців, частково вбирається в долоні і на обличчя потрапляє незначна частина. А можна наносити прямо на обличчя з дозатору (атомайзеру), тоді більшість лосьйону потрапить саме на обличчя.
Те саме і з кремами, бальзамами та ін. - попереднє розтирання на долонях потребує більшої кількості засобу.
Только так все и наношу, спрей не нравится мне, наливаю в ладони и потом на лицо, получается равномерно, кайфово и не экономно, а пальцем каплю втирать в каждый см лица то не мое, я косметику не жалею, у меня достаточно средств и я хочу чтобы они заканчивались раньше чем срок годности пройдет)))
Но каждому свое конечно)))

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyПт 2 Черв 2023 - 8:27

Ігор, візьми в увагу, ще той момент, що у людей шкіра різна за типом.
У когось може бути жирний тип шкіри з великими порами, але шкіра пересушена, то вона поглинає в себе доглядових засобів значно більше ніж шкіра з сухим типом, але добре доглянута і зволожена.

Oleksii та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyПт 2 Черв 2023 - 12:07

ARTURIUS пише:
Ігор, візьми в увагу, ще той момент, що у людей шкіра різна за типом.
У когось може бути жирний тип шкіри з великими порами, але шкіра пересушена, то вона поглинає в себе доглядових засобів значно більше ніж шкіра з сухим типом, але добре доглянута і зволожена.
Так я же и не спорю, я просто свои мысли в слух высказываю))) 
Конечно мы все разные и по разному пользуемся тем или иным средством, бреемся все по разному, живём и т.д. И это нормально и я не спорю, но пол грамма Карл))))) не укладывается у меня в голове, как может на все лицо хватать пол грамма, это же как нужно умереть размазать)))) у меня на руках остаётся наверное больше когда я их смываю))) но то все лирика, каждому свое, а свое не каждому))
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Від першої до останньої краплі
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: