Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Від першої до останньої краплі

Донизу 
+12
Alter ego
kardan50
Изотовец
STEEL
trimmer
Саша Кавун
Ruslan
andrew_ADK
Peshek
brawl
razorsedge
Oleksii
Участников: 16
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

При виборі нового АШ першим/головним критерієм є
Рекомендації та відгуки
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap28%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 28% [ 23 ]
Набір інґредієнтів у складі
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap17%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 17% [ 14 ]
Запах
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap40%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 40% [ 33 ]
Бренд
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 5% [ 4 ]
Ціна
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap4%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 4% [ 3 ]
Інший варіант
Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_lcap6%Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Vote_rcap
 6% [ 6 ]
Всього голосів : 83

АвторПовідомлення
Александр 7676
Новачок
Новачок
Александр 7676

Дата регистрации : 17.12.2020

Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty
СтворюватиТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСб 11 Груд 2021 - 10:33

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Oleksii, fill, Юрий, razorsedge, Сергій Акулов, Янеж, Віталіk и поставили лайк

На початок Донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii

Дата регистрации : 10.12.2017

СтворюватиТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyСб 12 Бер 2022 - 15:11

Привіт! Час непростий нині, тому можливість мати маленькі радості життя є свого роду подарунком, за що можна лише подякувати долі. Щиро всім бажаю мати таку можливість. 

Уже з місяць як закінчив третій пробний 30 мл флакон АШ від Олесі, але руки не доходили... Склад усіх трьох АШ для мене якщо не ідеальний, то на шляху до цього. Із запахів більше сподобалися Горинич і Непрощений - таке сміливо можна брати.

Та в мене ще є один АШ з тим практично складом, але ароматизатором "Гранат". Цей запах подобається не менше, ніж зазначені вище, він навіть більш парфумований, має непогану стійкість. Зараз в ротації, дуже подобається в усіх відношеннях. Так, флакон від Cella, але вміст - від Areffa.

Можу рекомендувати всі АШ, запах - на ваш вибір.

fill, razorsedge, Янеж, royib, Kody, qwertyus, Віталіk и поставили лайк

На початок Донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii

СтворюватиТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyНд 31 Лип 2022 - 20:45

Нещодавно "добив" згаданий у попередньому пості флакон АШ від Areffa з ароматом "Гранат".
Якщо дуже коротко - крутий вітчизняний АШ, зроблений добрими руками Олесі.
Відзначу, що запах вийшов дійсно красивим, з претензією на парфумний, досить стійкий, як для АШ, жодних побічних ефектів на шкірі і конфліктів з іншими парфумами.
Ціна/якість - одна з кращих, якщо не най. Покажіть мені АШ з гідролатом гамамелісу, активними відновлювальними компонентами, де % спирту і аромат можна замовляти на власний розсуд, і при цьому - за ціною мас-маркету. Я таких не зустрічав. І це не реклама, а подяка.
100 мл - 70 сеансів.

Ruslan, Янеж, Kody, Віталіk, egoist, Kitten911 и ditrih_ поставили лайк

На початок Донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii

СтворюватиТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyНд 7 Серп 2022 - 12:37

Це другий (після чорного) малий флакон від Floїd, з якого витрушував останню краплинку. Я пробував всі варіації рудої лінійки старої версії, і цей мені видався найбільш стриманим за концентрацією аромату і ментолу - якраз відповідно назві (Suave - м'який). Дружина верне носа (на чорний - навпаки), а мені подобається, тим більше, я люблю ментол. Тому старався використовувати тоді, коли мінімум годину був сам після гоління. Одного разу почув комплімент на запах від консьєржки на вході на роботі. Враховуючи її немолодий вік, цей комплімент виявився якимось стрьомним. Тому потім старався цей АШ не юзати одразу перед виходом в люди. Малолішо )) Але для душі, для себе - саме те.
Не можу сказати, що склад продукту якийсь особливий, але роботу він робить гарно, влітку приємно холодить, аромат створює якусь особливу атмосферу.
Враховуючи зміну власника бренду, навряд чи доведеться ще купити, тому на заміну взяв велику пляшку Genuine нової версії. Рекомендую якийсь рудий Floїd кожному хоча би спробувати. Вважаю ціну на нього відносно демократичною, а у сегменті middle-market він чи не найдешевший.
150 мл ~ 90 сеансів.

Ruslan и ditrih_ поставили лайк

На початок Донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Дата регистрации : 21.04.2021

СтворюватиТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 EmptyНд 7 Серп 2022 - 13:07

Довильопав подаруночок від камрада egoist!
Класний лосьон! Маю бажання придбати собі для регулярного використання.

Ruslan, Oleksii, Santa, Віталіk, ditrih_ и Pitchshifter поставили лайк

На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 2 Empty

На початок Донизу

Від першої до останньої краплі
На початок 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український бритвений форум :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: