ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Лезвия Super-Max Platinum

Перейти донизу 
+21
Nils
Pitchshifter
BorodatiiMalui
Pauls
KHSN
Cobbler
Михей_од
Андроний
brawl
trimmer
Alex
Изотовец
vicbro
Ruslan
user999
Palych
Ponikarych
arsonist
Алексей V
Lisabon
andreyjar777
25 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
lightheadedness
Новачок
Новачок
lightheadedness


Повідомлень : 39
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2023
Вік : 47

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 EmptyСб 14 Жовт 2023 - 17:06

lightheadedness пише:
А мені зайшли на подив. Взяв із інтересу у Єві на тому тижні, в плівці, Індія на конвертах, магазинний варіант. Поголився з задоволенням, маю ббс без подразнень та порізів чи укусів. Здалося навіть, що пеньків після першого проходу було неочікувано менше. На другому без проблем їх позбирав і поліз купатись. Враження однозначно позитивні, візьму ще.
...
Взяв. По 15 з чимось вони зараз, 5 штук.
Зарядив це лезо вдруге в 41 і ледве прохід дошкрябав. Чи то діло в голові, чи воно слабеньке...
Біком теж до речі разовим, красоту навів і порядок. Бік тримається стабільніше))

Nils Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 15:05

Брился и я этими лезвиями не раз, с перерывов в несколько лет. При чем я любитель дойти до истины и экспериментировать. По этому пробовал их в разных станках, ставил в шаветку, брил под разными углами. Использовал с пришейвом и без. Мой вердикт такой, если у вас мягкая щетина, и вам надо взять лезвие из соседнего хозяйственного магазина за 13 грн., чтобы раз побриться, можете смело брать. В остальных случаях не рекомендую, Рапира, Спутник, Астра, даже Бик получше бреет.) Лезвие Супер-Макс Платинум, туповатое и быстро садится. Бреет только от крышки и в агрессивных станках типа Р41, М. Футур и его клоны. Гладкость лезвия правда не плохая, но жесткую щетину хорошо не пробривает. Пришейв улучшает ситуацию, но появляется легкое раздражение.) Давал брату на тест, у него щетина мягче он пару раз нормально побрился.) Что интересно эти лезвия я помню еще с детства, бабушка ими нитки резала во время шитья. Думал, что они технические, однако надпись платинум наводит на мысль, что все таки для бритья. Все же раз побрился, хоть и без особого комфорта.) В англоязычных обзорах мелькают другие лезвия от Супер-Макс - Супер Платинум, и Платинум Плюс,
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Подозреваю, что они лучше с дополнительным покрытием для других рынков. Отзывы на них неплохие. Да и на КТГ есть пару видов Супер-Макса подороже, думаю они тоже получше будут.)

Ruslan, Yura_, CNPOMAHELL та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Денис Карпець
Новачок
Новачок
Денис Карпець


Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.04.2024

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 22:39

Очень интересные для меня лезвия ,три месяца гоняю все доступные в моих краях (lezo,bic,king c ,super-max) ,и эти для меня стали топом!
Хорошо бреют ,без порезов и раздражений ,эпидермис на месте !

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sanic
Новачок
Новачок
Sanic


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.03.2024

Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Super-Max Platinum    Лезвия Super-Max Platinum  - Сторінка 3 EmptyНд 21 Квіт 2024 - 12:18

Леза м'які для агресивної бритви, але більше одного разу поголитися не можу, щетина в мене дуже жорстка, але не супер густа, якби була густіша то думаю взагалі не реально поголитися, дуже швидко втрачає гостроту.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Super-Max Platinum
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Китайские лезвия Wetell Super Stainless Platinum
» Лезвия Gillette 7 O'Clock Super Platinum (10 штук, чёрные)
» Лезвия Crystal Super + Stainless Steel Platinum Coated Double Edge Safety
» Лезвия Lord Super
» Интернациональные лезвия Polsilver Super Iridium

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: