ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Ветшейверські програми для смартфона

Перейти донизу 
+9
razorsedge
ARTURIUS
Акулов
Ruslan
Изотовец
Oleksii
Olddad
Сэм
fill
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 252
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 EmptyПн 23 Січ 2023 - 16:50

Я зробив по кожному типу інвентаря (мило, станки, леза, автершейв, доп. захист) ось такі таблички:
Табличка 1:
Потім, для заповнення таблиці статистики, я поробив з відповідних стовбців табличок інвентаря - випадаючи списки:
Списки:
Таким чином, коли заповнюю основну табличку статистики, я просто клацаю в пусту ячейку і мені відкривається відповідний список. Так само і для оцінок (по кожному виду інвентаря, і загальна оцінка) зробив списки і вибираю. Тобто нічого крім коментарів не треба набирати, все автоматизовано, навіть дата автоматично ставиться, або вибирається із календаря.
Результати можна виводити у вигляді таблиць або діаграм (таблиці ще не робив, а от діаграми вже поробив які захотів. При додаванні нового гоління в таблицю статистики, автоматично перемальовуються і перераховуються всі причетні діаграми.
Діаграми:

Олександр Тернавский, fill, ARTURIUS, Shave Master та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2822
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 EmptyПн 23 Січ 2023 - 20:48

all75, дікую за досвід! Дуже круто.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 14:30

Вітаю панове!

Знову, як і минулого року, затягую зі звітом :-)
Причина цього разу в іншому. Зазвичай на початку року маю трохи часу, поки не почнеться період підготовки різної звітності. Але нині підвалило трохи непередбачуваної роботи, тож мусив зосередитися на ній, а вже потім викроювати час на цікаве :-)

Та як би там не було, звіт підготував. По ходу трохи пофіксив помилки минулого року і постарався, щоб в цьому році їх не було.

В структурі звіту нічого особливо не міняв, по факту просто доповнив його даними 2023-ого року.

Все, що я говорю, я говорю про програму Shaving Buddy.
Про Blade Reminder говорити особливо нема чого. Він, як і роками раніше, просто рахує використання леза в тій чи іншій бритві, і має невеличкий віджет, який можна розмістити на екрані телефона і на ньому швидко побачити, скільки сеансів відбігало твоє поточне лезо.
Словом, нічого надто цікавого, але хай буде :-)

А от з Shaving Buddy минулого року сталася неприємність. Десь з літа-осені розробник перестав підтримувати програму, і її навіть не можна вже закачати з Google Pay.

При цьому програма втратила деякі свої функції. Зокрема, не спрацьовує кнопка SHARE. Тепер, щоб перенести дані про гоління в Keep, де я пишу оповідки, доводиться робити це вручну через Копіювати-Вставити.
Але добре, що хоч така можливість залишилася.

Ще добре, що програма все ще дозволяє робити бекап. Власне з нього я й беру дані для подальшої обробки і побудови звітів.

І вже аж зовсім приємним сюрпризом стало те, що програма без проблем перенеслася зі старого телефона на новий, і вдалося легко відновити дані з бекапу. Я, сказати по правді, боявся що це не вдасться і доведеться вести облік в якихось таблицях. Поки що обійшлося :-)

Тож, дивимось, що я наваяв :-)
Як вже зазначав, фантазії на створення чогось іншого в мене не вистачило, тому скористався минулорічними напрацюваннями, хіба що внутрішньо зробив трохи інакше, простіше. Але зовні цього не видно :-)

1. Для початку – основна статистика за 5 років спостережень:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

                   
Тож, що ми бачимо:
- Кількість голінь – 912. З діаграми видно, що щороку це десь близько 180.
Це й математично обраховується (912/5≈180). І з практики зрозуміло: я зазвичай голюся через день. Буває, інколи пропускаю. Тож так воно і виходить – приблизно 180 сеансів на рік.
- Середня оцінка за гоління – 4,66. За підсумками чотирьох років була 4,60. Росту! :-)
Чи то навився голитися краще, чи то став лояльніше оцінки виставляти :-)

По роках середня оцінка виглядає так:

  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Очевидно, що з роками рука стає твердішою і розуміння, як правильно голитися, все більше і більше :-)
По використаних засобах і косметиці буде трохи згодом детальніше.
А зараз пропоную лише поглянути на загальну інформацію 2023 року:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
Видно, що досить багато використав різного мила та різних кремів.
Ще 2022-ого року почав процес поступового знищення пробників і залишків. І в 2023-ому цей процес продовжився, вимітав з шухляд усе, що тільки знаходив.
Та сама картина і з іншою косметикою, нічому не давав шансу залишатися в малих об’ємах :-)
Ще можна звернути увагу на оцінки за гоління. В переважній більшості це 5.0. Хоча були й інші. Але нижче, ніж на 4.0 не голився.
 
2. Тепер перейдемо до інструментів – бритв, помазків, лез.

За п’ять років картина така:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
Всього за п’ять років статистики використано 41 бритву, 12 помазків і 80 моделей лез (не 80 штук :-) ).
Є свої лідери в кожній з категорій.
Серед бритв це EJ DE89 – 261 використання, середня оцінка 4,75.
Серед помазків – Yaqi Heavy Metal, синтетика з фіброю Timberwolf, 24 мм. Цей помазок був використаний 245 разів, середня оцінка 4,49.
А лідер серед лез – Derby USTA, 103 використання, середня оцінка 4,75.

Можна було б сказати, що EJ DE89, Derby USTA та Yaqi Heavy Metal – це ідеальне комбо. Але насправді ні. Принаймні не станом на кінець 2023 року.
Свої статистичні бали ці інструменти заробляли по-різному і в різний час.

Зокрема, ось статистика використання EJ DE89 за п’ять років:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
Видно, що бритва використовувалась постійно і більш менш рівномірно. У 2021-му менше середнього, у 2022-му приблизно на стільки ж більше. Лінією показане середнє значення за п’ять років.

З помазком же зовсім інша історія:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
Використання Yaqi постійно зменшувалось. Особливо це видно між 2020 та 2021 роками. Причиною тому є поява нових цікавих помазків, які я став використовувати частіше, а Yaqi просто закинув.

Зокрема, це добре видно на картинці 2023 року:

  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Лідерами серед помазків стали Sfumato, Omega Roma Colosseo, RazoRock Big Bruce і борсучок від Zenith.
EJ DE89 та Derby USTA утримують свої лідерські позиції. Але саме вони мені дійсно подобаються найбільше, особливо бритва.

3. Тепер про косметику.

Ось, що маємо за п’ять років:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
Тут теж є свої лідери по використанню, але як і у випадку з помазком Yaqi, їхнє лідерство сформувалося в попередні періоди. Справа в тому, що я не часто повторюю у себе ті засоби, якими вже користувався. Тож, якщо якийсь засіб закінчився, я його зазвичай вже більше не купую, стараюсь знайти щось інше – навколо багато хорошої  косметики, цікаво попробувати й щось інше.

Хоча, звичайно ж є винятки. Зокрема, мило-стік La Toja. Колись я вже змилив один, а потім купив ще. В переважній більшості випадків я користуюсь ним у від’їзді, бо він має зручну упаковку для перевезення. Так це відбувається і зараз. Але коли добивав перший стік, користувався ним частіше, без прив’язки до адреси гоління.
Коли цей другий стік закінчиться, я, скоріше за все, не буду його більше купувати. Просто маю ще кілька стіків в тубах, вони в дорогу теж дуже підійдуть.

Інша справа з прешейв-олійкою The Bluebeard Revenge. Вона мені дуже подобається, я її час від часу  докуповую і маю намір робити це і в подальшому.
І це все через те, що, як вже сказав, вона мені дуже подобається, і через те, що вибір олійок на ринку значно менший, порівняно з милом, особливо по адекватній ціні.

На картинці за 2023-ій рік як раз чудово видно, що в роботі з’явилась інша косметика:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
Тут вже замість мила La Toja лідирує крем Denim Original, замість лосьйону Denim – лосьйон Aqua Velva, а серед пре-шейвів найбільше користувався якоюсь однією з олійок власного виробництва. Нова баночка олійки The Bluebeard Revenge з’явилася десь під кінець року, тож просто не встиг нею покористуватися як слід.

4. В розрізі кожного з інструментів є своя статистика.

- Ось картинка по бритвах за п’ять років:

  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Власне, нічого нового, але є фільтр на бритви, тож можна вибрати будь-яку з них і подивитися інформацію в розрізі цієї конкретної бритви.

Ось, скажімо, бритва Fatip Piccolo:

  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Видно, що користуюсь я нею не часто, середня оцінка 4,45, яку високою не назвеш, а розліт в оцінках досить суттєвий – від 3 до 5, і стабільності немає і не передбачається :-)
Також можна побачити, які леза зайшли найкраще і найгірше (на плашці «Використані леза»  в правому верхньому кутку вісь X це оцінка, вісь Y – кількість використань леза).

Загальна картинка за 2023-ій рік виглядає так:
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На нижній плашці видно, що були липень і серпень, коли в роботу пішли по п’ять бритв, і був аскетичний вересень з однією бритвою, найімовірніше з EJ DE89 :-)

- Якщо мова про леза, то загальна картинка така:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Помітно, що десь з середини 2019 року став використовувати більше лез, потім кількість стабілізувалась. Але були й місяці, коли брав лише два леза в роботу. А в березні 2022-ого, в перший місяць евакуації, було всього одне (Feather). Вже в 2023-му в середньому став використовувати менше лез.
Мова, звичайно ж, йде про кількість моделей лез, а не про кількість лез безпосередньо. Хоча, маючи 15 голінь на місяць і 5 марок лез, цілком припустимо, що бралось одне лезо однієї моделі. Тож кількість моделей і кількість самих лез часто може збігатися.

Для ілюстрації 2023-ого року додатково ще наклав фільтр по бритві EJ 3ONE6:

  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Бачимо, що бритву EJ 3ONE6 я використовував лише в травні-серпні, і брав кожного місяця від 1 до 3 різних моделей леза для роботи з нею.
Середня оцінка гоління з цією бритвою досить надихаюча :-)

- Коли ж говоримо про помазки, то за п’ять років маємо:

  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Скоріше за все, у 2019-ому році я мав всього два помазки, тож і ганяв їх постійно. Зате в грудні 2021-ого використав їх аж сім! Тобто, міняв помазок через кожні два гоління і не повторювався. І що тоді на мене найшло, я вже й не згадаю :-)

А щоб проілюструвати 2023-ій рік, наклав фільтр по трьом своїм великим синтетикам – Sfumato, Omega Roma Colosseo і RazoRock Big Bruce:

  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Я й так здогадувався, що користуюсь цією трійцею найчастіше, бо добивав пробники і хотів, щоб піна завжди була хороша, адже з маленьким пробником може статися так, що повторити піну з нього вже не вийде – пробник скінчиться.

Та статистика підтвердила мої здогадки – 114 зі 180 голінь відбулися з одним з цих трьох помазків.

Як правило, в роботі протягом місяця було два з трьох. Але були й виключення, які добре видно на нижній плашці.

Мил/кремів при цьому було використано аж 31 з 42 використаних за рік взагалі, тобто ¾ від усіх. Найчастіше – крем Proraso Blue Line (15 разів), крем Geo F.Trumper Sandalwood  і мило EWS Mardi Gras (по 9 разів).



Ось такі вийшли веселі картинки :-)
Тут я наводжу лише скрін-шоти окремих моментів. Сам звіт є таким, що з нього можна почерпнути значно більше інформації. Більше того, можна за бажання побудувати й інші графіки/діаграми, що розкриватимуть інші аспекти статистики.

Минулого року мені радили знайти і візуально показати найкращі пари бритва-лезо з тих, якими я користувався щонайменше 10 разів. Технічно це зробити не складно. Але по суті воно не має сенсу, адже я постійно щось пробую і за нечастим виключенням рідко беру ту саму пару в роботу. Скоріше за все, єдиною парою, якою я користувався 10 разів, буде EJ DE89 + Derby USTA. Навіть якщо зменшити поріг до 5-ти використань, таких пар не набереться багато, може дві-три.

Якщо буде час і натхнення, спробую може ще щось виколупати і показати. Але то вже як піде, не обіцяю.
Ще маю подумати, як прибрати деякі «костилі». Просто не хотів більше тягнути зі звітом і їх підставив. Я знаю, де. Але вам не скажу :-)

Ruslan, WetShaver, Kozachok, stanislav-q, _yk_, Олеся, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3506
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 15:14

Ого, прям научный доклад получился)))
Сергей, ты крутой))!

Ruslan та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 15:22

Kitten911 пише:
Ого, прям научный доклад получился)))
Сергей, ты крутой))!

Дякую!

Люблю я всякі циферки. А коли їх ще можна красиво упакувати, то взагалі кайф :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 147
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 15:35

fill пише:

А от з Shaving Buddy минулого року сталася неприємність. Десь з літа-осені розробник перестав підтримувати програму, і її навіть не можна вже закачати з Google Pay.

В січні 2024 року купив новий телефон, і ще десь на початку лютого закачав Shaving Buddy з Google Pay.
Тільки, що переглянув, знов не має змоги закачати цю програму.

fill - дякую за огляд!
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2449
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 4 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 15:38

Yura_ пише:


В січні 2024 року купив новий телефон, і ще десь на початку лютого закачав Shaving Buddy з Google Pay.
Тільки, що переглянув, знов не має змоги закачати цю програму.

fill - дякую за огляд!

Дякую!
Завжди радий, якщо це комусь подобається :-)

А щодо проги, то я не міг її знайти вже в кінці року. Можливо на початку року на певний час доступ до неї й відкрився - я вже тоді не слідкував.

WetShaver та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
Ветшейверські програми для смартфона
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: СТАТТІ ТА НОВИНИ :: Корисні статті на тему гоління-
Перейти до: